Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
evita_ij: já do vývazků už žádné zelené roští nechci :-N a babi to nějak nechce pochopit.... krušpánek co jsem našla je buxus. To jí myslím aj roste na zahradě. Jsem divná, že tam zelené nechci? Si říkám, už takhle budeme píchat lidem do oblečení, co když se to ještě zašpiní nějakýma šťávama toho keře? brr, strašná představa.
Odpovědět
Profilova fotka
to žádné šťávy nemá. Nevím, je to zas jakási tradice. Značí to myslím plodnost. Já právě dělala takové střízlivější mašličky, ať se to k tomu hodí, kdo má ty mašličky už větší a načančané, tak to tam být nemusí. A víš co, nejlepší je rodině a známým sdělovat jen opravdu základní věci a zbytek nechat pro všechny jako překvapení.................. 8-) :-D
Odpovědět
evita: jaké máš mašličky, ukaž ;-) my je máme zelenou + bílou, tak se do toho myslím další zelená moc nehodí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Neviděl jste náhodou někde někdo nějakou diskuzi na téma kvalita snubních prstenů ? Mys i pořídili od firmy soliter a tak bych ráda veděla jak na tom jsou .....jestli se brzo nepoškrábou ;-)
Odpovědět
andrea: nefim, zkus pohledat v diskuzích. Naše by se poškrábat snad neměly 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: od koho máte ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca to Ti nezávidím, mně do toho už ani nikdo nekecá, mašličky budou bez myrty a hotovo, o detailech se nešířím, máma jen chce se mnou na věž, až budu zdobit - což zneužiju, budu potřebovat pomoc šatičky se moc neposunuly - nebyla látka na podšívku, jen živůtek se snad doladil, když se mi podaří upravit fotky, hodím do alba jinak Soliter není špatná firma, otec u nich dlouhá léta dělal a výsledek máte v albu, teda teď zrovna psal, že ten můj je už předělaný, a že si myslí, že se povedl, začínám být zvědavá:-), asi se tam ve čtvrtek vydám a nafotím - jestli je nějaký jiný nebo ne jinak co se poškrábání zlata týká, tak to je u všech stejné - zlato je nejčastěji 14 karátů (ryzí je 24 karátů a je o dost měkčí, z něj se šperky nedělají - moc by nevydržely) a má to odolnost stejnou u každého šperku (složení musí být stejné - puncuje se to) - záleží na namáhání, jak často to budeš nosit, co s tím dělat - to firma neovlivní
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko tea: se máte, že se rodiče už znají, u nás se nezná přítelovo mamka s našima, ale ty už jsou smíření s tím, že se seznámí až na svatbě, tak to jsem na to dost zvědavá.... ale aspoň se vyhnu návštěvě, u které bych musela být já, na svatbě to půjde už mimo mě ;-) omca: já se o detailech ostatním taky moc nerozkecávám, až bude svatba, tak uvidí samy, co jsem zařídila a co ne... myslím si, že díky beremese a dalším stránkám bych na nic neměla zapomenout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Naše novinky: dneska jdem pro prstýnky a svatební hostinu platí naši a pitivo tchánovci :-D Vidím že jste řešily myrtu, tak tu mít budem, protože babička :-D ale nějak mi to neva, jen se nemám k dělání těch slavných vývazků :-N není čas |-|
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJKY! já včera začla svatební noviny, ale až v 10 večer, tak jsem udělala jen kousek úvodní strany..... no jsem na sebe zvědavá, jak to zmáknu. ]-(
Odpovědět
andrea: my je máme hlavně z titanu 8-) evita: no, svatební noviny nás taky teprve čekají - mám zatím nasbíraný nějaký materiál, ale nějak se nemám k tomu to začít dávat dokupy - v čem to děláš? Mi Word nějak nevyhovuje, tak se budu muset poohlédnout po nějakém publikačním SW, snad bude nějaký freeware. pavka: mašličky motám po večerech - je to úžasný relax z práce 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
joooo mašličky jsou super, uplně mi pak zabylo líto, že už je mám hotové - je to fakt super relax - když mi pošleš věci, tak Ti je vyrobím ! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
evita: já ještě taky řádím na mašličkách na výslužkové krabičky, tam bude asi každá jiná! To je teprve supr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jej, tak na to prdím :-) my budem mít výslužky tradičně v celofánu, na tom bílá mašle s krušpánkem
Odpovědět
evita: hele, a nechceš pak nějakou zavést mojí babičce? Ode mě se té "pravé" výslužky nedočká, protože nebude mít ani celofán, ani krušpánek :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že řešíte sv. noviny, to já už je mám hotové, ještě mi zbývá je vytisknout a svázat. máte už spočítáno, kolik budete mít kusů? já si myslím, že je vytisknu asi 8x....max.10x ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: to právě nevím, budem mít 65-70 lidí, tak doufám, že jich moc nebudu dělat ]-( určitě ne pro všechny, ani ve dvojicích
Odpovědět
Profilova fotka
omca: jakože bych řekla, že je to od Tebe, at ma klidne spaní? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
evita: to my budeme mít max. 35 lidí, tak si myslím, že by 10 ks mělo stačit (cca 25 lidí na oběd a zbytek dorazí). oni si to rozpučují a hlavně nechci, aby měli všichni hlavu zapíchlou u novin a nikdo se nebude bavit nebo trsat :-D
Odpovědět
evita: tak nějak. Ale jinak dobrý - včera večer jsem ještě řešila něco kvůli koláčkům s maminou a víceméně mě se stížnostma na babičku utřela slovy: "hele, kdo se to vlastně vdává?" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsme přemýšlela spíš že než nějaké svatební noviny hodím na papír..nějak vtipně a vesele, možná z moudrem ..organizaci dne...kdo co a kde..já nevím např. žebratr s manželkou zdobí auta, zasedací pořádek do aut a tak, ale jen na doma, ne na hostinu..co vy na to
Odpovědět
markysek2: já svatebníma novinama plánuju zabít ten čas, kdy se po obědě pojedeme s manžou ještě fotit (první várka fotek bude se všema u zámku), aby se mi svatebčani u kafíčka nenudili... ale jinak nějaké pokyny - zasedací pořádek, co kdo dělá a tak dostanou hned ráno - aby třeba věděli, za kým jít pro pití nebo koho se zeptat na cestu nebo co bude následovat, ať se nemusí ptát vůbec 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to my máme focení jen po obřadě a je fakt že pak by to podle mě vedlo k tomu že by čučeli do novin a nebavili se..např bratrovi přivezli fotky na svatbě hned (nám naštěstí ne) a všichni se k tomu sběhli hned se dohadovali kdo to pokom bude mít pak čekali a nikdo netančil..a to do té doby byla docela zábava..tak aby prve nečetli noviny a pak se možná šli bavit
Odpovědět
Profilova fotka
novin budeme mít asi taky jen 10 - aby se zabavili, než přilezeme z focení my - nemůžeme s tím otálet, v 17 hodin to bude se světlem o závod jinak taky mám jiné mašličky na výslužky(jen asi 5 - do práce a tak, jinak výslužky fakt nebudou), další na děkovné kartičky - jiné vývazky svatebčanům, jiné pro rodiče, jiné pro svědky, jiné pro sourozence - prostě se s tím dá vyblbnout:-D a že jsem řádila...
Odpovědět
leawil: nakupování stužek a kravinek na mašličky je taky dobrý relax ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrkněte sem: krásné :-N http://www.naoko.cz/produkt.php?kat=d... jsou tam pěkné nápady na dárky - ani to není extrémně drahé 8-)
Odpovědět
evita: plastová kačenka, co se prodává v dětském oddělení supermarketu za nějakých 40Kč, tady nabarvená a rázem stojí 280? A není drahé?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nemyslela jsem ty kačenky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale to ostatní :-D Něco tam je drahé jak cip, ale různé koninky i za 200-300,-
Odpovědět
evita :-D :-D
Odpovědět
Tak holky, začínám věřit, že budem mít hezký dort (bude nám ho objednávat mamka jako překvapení)... zrovna dneska mi poslala pár odkazů na albumy, kde mají dorty, co se jí vůbec nelíbí (a mi taky ne!!)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?