Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
cirrusa: jsou naprosto nádherné, já mám půjčené ze salonu Adina a zdálo se i že je to nejrozumnější půjčovné 5000 Kč
Odpovědět
Profilova fotka
omca já teda mašle nekupovala v aukcích, ale když stuhy přišly z eshopu, fakt to byl relax to tvořit:-) hlavně se pak bavila paní na uklízení v práci, měla jsem to tam všude po stole rozložené, až kvůli tomu přišla jednou dřív uklízet, aby mě chytla a poptala se, co to všechno tvořím:-) ale ze všeho nejlepší byla tvorba truhly na přání:-D to se válelo všude i na zemi, protože jsem musela krabici polepit látkou - a muselo se to na etapy a v určitých pozicích s tím nehýbat a tak:-)
Odpovědět
Teda mě se líbí i ty kačenky :-D :-D :-D Dokonce jsem tam vybrala dárek pro miláčka k narozeninám :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: ;-) :-D :-N super
Odpovědět
zuhur: a jaký, pochlub se nám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. tak zitra bychom meli vyrazit smer matrika a dort - definitivni domluva. Jenze ja jeste nejsem rozhodnuta definitivne ani pro dort, ani pro pisnicku na obrad...no nezabily byste me??? :-D :-D ....a to je svatba uz za 4 tydny. ale nevim, jestli tu navstevu neodlozit jeste na pristi tyden.... :-D :-D . zuhur : tak jaky darecek...jo a souhlasim s tebou, ty kacenky jsou supeer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea: neboj, já jsem dneska úřední den na matrice taky prošvihla, takže tam vyrazim v pondělí.... úřednice nám řekla, že to stačí i 14 dní před, takže času dost :-D holky, mrkněte mi do alba, dala jsem tam fotku ženichova obleku, jestli byste ho dali s kapesníčkem nebo bez??? dík za názory ;-)
Odpovědět
mikanek: já bych to dala asi bez...Přijde mi, že to tam hodně razí..
Odpovědět
mikanek: a jakou bude mít korsáž? velkou/malou/barevnou... podle toho bych se rozhodovala, jestli s kapesníčkem nebo bez. Ten můj kapesníček nejspíš mít bude, protože ho máme stejné barvy/vzoru jako kravata...
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek : mne se to s tim kapesnickem libi moc (takze ja bych byla pro). Ale zalezi na tom, jaka bude korzaz - bylo by hezke, pokud by byla v barve kravaty a ne moc zdobna. Ale spis to budes muset zkusit az ten den - jak to bude vypadat vedle te korzaze - jestli tam uz toho nebude moc. Ja jsem taky chtela kapesnicek - mame stejny jako kravatu a vestu. A ke korzazi by se taky asi hodil, ale on nema na obleku kapsu (je tam jen falesna)...no to mi reknete co je to za oblek :-D 8-( :-S . Musis to zkusit. ale je pravda, ze ten kapesnicek tomu dle meho dodava jeste tak na "honosnosti" - a pritom nenasilne... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea: mě se to s tim kapesníkem taky líbí víc, ale právě že ho nemáme v barvě kravaty... korsáž bude meruňková růže, tak možná že to bude stačit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek : ja bych ti fakt poradila zkusit to az prmo ten den. korzaz tam bude to je jasny. a zkusis, jestli se ten kapesnicek k tomu hodi nebo ne - bud ho tam nechas, nebo vyndas... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tea: falešná kapsa? Ty a není to jen zašitá kapsa? My jsme totiž oba zjistili, že oni všechny kapsy zašívají, že vypadají jako falešné, ale přitom jsou přišité jen aby držely tvar, tak na to ještě mrkni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo kapsy v blecích se zašívají, aby se to nevytahalo, taky jsme párali o sto šest:-)
Odpovědět
Profilova fotka
....no tak ja nevim... taky jsem to rikala, ze bude jen zasita...a tvrdili mi to vsichni komu jsem to rikala. ale holky...ted mee to zvedlo ze zidle a sla jsem to znovu zkoumat...ta kapsa tam fakt neni... :-. . nebo jak to jako poznam??? :-D :-D :-D ....ne, fakt je ta kapsa falesna |-| . Z druhe strany (zevnitr) je klasicky kapsa naprsni a pak jeste dve male pod ni (takze 3 pod sebou). A ja mam takovy dojem, ze to ten chlap v tom salonu kde jsme ho kupovali dokonce rikal..... no nevim :-S :-S :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
KDyz tam je, tak je zasita jen uprostred nekolika stehy, a nahmatas ji v podsivce. Pokud tam neni, tak je to zašité po celé delce a nic nenahmatas. Tak to vypada, ze tam fakt neni. Tak to neřeš, my kapsičku máme, ale kapesnicek nebudem davat, bude mit zlatavou vestu s kravatou, a stejnou latku stejne nemam, tak nebude nic. Jako korsáž bude mít bílou růži - stejné budu mít já ve vlasech a ve svat.kytici v kombinaci s růžovými růžemi. Plus korálky na ozdobu, ted v nedeli jsem mluvila s kvetinarkou - kytka bude trosku prekvapko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že mi v oblecích vypadlo "o":-D tea jak píše evita, když nenahmatáš, tak holt není kytka u mě bude taky překvápko, jen jsem nadiktovala, co tam chci, tak uvidíme výsledek, ještě mi došla jedna věc, musím tam skočit upozornit, že nechci perličky, asi mi je tam budou chtít dát, na předloze jsou na šifonu
Odpovědět
Lidííí, máme itinerář na svatební cestu 8-) :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: a kam jedete?
Odpovědět
evita-ij: letíme do Milána, tam pronajmem auto a jedem do Provence. Pak se vrátíme do Milána, letíme do Barcelony, tam vezmem auto a jedem sever Španělského pobřeží a Andorra. Pak se vrátíme do Barcelony, letíme do Porta. Tam pár dní, atlantské pobřeží, povodí D´Ouro a hlavně portské 8-) a pak letíme přes Miláno zpátky do Prahy. Juchůů!
Odpovědět
Profilova fotka
omca: tý jo, to je krásná dovča a kdy to chystáte?
Odpovědět
mikanek: v podstatě skoro "hned" po svatbě - 30.4. - 16.5. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to má být....hned po svatbě někam vypadnout a ještě takovejhle krásnej zájezd, hmmm ;-) to my se chystáme něco hledat na poslední chvíli ke konci května, tak jsem na to teda zvědavá..... a na kolik vás ta vaše svatebka vyjde?
Odpovědět
mikanek: to je zatím ve hvězdách :-D záleží, jak to skoulíme s pronájmem aut (pokusím se zařídit zdarma přes OKPlus program), jaké seženeme ubytko a celkově jak moc si budeme užívat 8-) Zatím jsou zaplacené jenom letenky - 8tisíc.
Odpovědět
Profilova fotka
omca: WOWWWWW supéééééééééér!!!!!!!!Perfektní nápad! Taky nás něco takového napadlo - objet pobřeží Francie, ale vidím to spíš na nějaký zájezd. Záleží, kolik penízků dostaneme jako svat.dar :-D :-x V našich moment.fin.možnostech to totiž není. A úplně nejvíc toužíme po Karibiku - přes německou CK - za polovic ;-)
Odpovědět
evita: já už se před lety smířila s tím, že pokud se budu chtít válet někde u moře, tak musím jet s maminkou :-D naše dovče holt budou vždycky trochu akčnější 8-) loni jsme jeli Budapešť-Bratislava-Vídeň-Brno-Telč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca jsem pro akční dovči:-D vypadá to dobře, to nás asi čeká Mannheim - jsme tam pozvaný hned druhý týden po svatbě, tak to nakonec bude naše svatební cesta
Odpovědět
Profilova fotka
omca: tyy jooo...tak to je hustyyyy x-) x-) ....normalne me szira bleda zavist....tak to gratuluju a moc preju...verim, ze se fakt tesite :-) . my jedeme hned po svatbe (taky souhlasim s tim, ze co je to za "svatebni" cestu v za pul roku). jedeme do jachymova (u karlovych varu, u nem. hranic - jsou tam termalni lazne, tak se nechame tyden hyckat ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem obhlídla hotové prstýnky, krásné, večer hodím do alba, už i rytí tam je, jen je otec nechce dát z ruky - asi se chce pochlubit svatebním darem až v den svatby, tak hlavně aby je donesl na obřad včas...
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: nám dneska volala paní, že už máme prstýnky hotové, se těším, až je budeme mít doma. budu se s nima každej den kochat, bych to do svatby nevydržela :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?