Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: o jistě že měkké i! :-D my pouštět lampiony nebudem, pač naše restaurace je poblíž chemického závodu :-D a to by se jim asi nelíbilo :-D :-D :-D
Odpovědět
mikanek: o těch lampionech jsem taky trochu uvažovala - nevíte někdo, jak je to s požárními předpisy? Přece jenom, nechce se mi úplně věřit, že je možné vypustit kdekoliv jen tak hořící svíčky v papíru... na druhou stranu, my bysme to až tak neřešili, hasiče budem mít přes ulici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se po náročném víkendu :-) v pátek hospoda s kamarády, sobota zvaní rodiny, a večer zase popíjení u známých, v neděli ráno ponaučení na faře :-D :-D :-D :-D no bylo to husté!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
evita: ponaučení samotné nebo ponaučení s kocovinou? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evita: taky sem si to myslela, ale hodně mi překvapilo, že to s tvrdým y napsali v televizi. to byl asi hodně velkej chytrolín :-D ;-) holky, tak to mi vůbec nenapadlo, že bych měla řešit, jestli ten lampion budu moct vypustit kdekoliv... tak to se na to možná vyprdnu a nic dělat nebudu :-p my budeme mít hostinu uprostřed vesnice, ale kousek od toho je malý lesík :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca: no husté vlastně bylo všechno - pač jsme probírali 6. přikázání a s ním spojené: sex, plodné dny, antikoncepce, atd atd..... no kousala jsem se do rtu :-N :-N "A jak vy to máte? Bydlíte už spolu?" "Bydllíme" :-) "A hřešíte?" "Hřešíme." :-D :-D
Odpovědět
evita: :-D :-D doufám, že kněz je rozumný a oddá vás i když hřešíte 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: no určitě, kdyby se totiž měli oddávat jen panny a panici, tak žádné svatby nejsou :-N :-D ;-)
Odpovědět
evita: náhodou, i tady na beremese je pár lidiček, co si to pro sebe nechávali až po svatbě ;-) bylo by těch svatbiček minimum, ale byly by.
Odpovědět
Profilova fotka
omca : verim tomu, ze lidi, ktery si to nechavaji az po svatbe, tak jsou na to pysni...
Odpovědět
Profilova fotka
však to je krásné, i já si kdysi myslela, že to tak udělám, ale ejhle :-N i když mezi námi - zkusit by si to měli, protože ne každý pár si v sexu sedne
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím, že by se pár měl do svatby poznat se vším všudy ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
mikanek: no a jak se vždycky říkalo u nás - už před sebou prdíte? No pokud jo, tak už je to vážný vztah :-D no nic... asi to s tím nesouvisí... jsem si jen vzpomněla, že jsme měli celkem "střevně-náročný" víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak to jsme trpěly obě usb tejného alba - "výtězí" mi málem vyrazilo oči my teda papíry odevzdali ještě v tom týdnu, co jsme termín zamluvili, takže doufám, že ženich už necouvne:-D jinak jsme dneska byla na kosmetice a krom toho, že jsme řešily problémy psa-alergika paní kosmetičky, tak zatím nejsem osypaná, ale uvidíme zítra, to je pro "knír" u mě kritické - nerada bych na svatbu měla rudý knír s bílejma pupínkama... to raději kosmetiku oželím, ale obarvila mi řasy (prý to drží měsíc) - další kdo se nad nima rozplýval, a proč si je nelíčím, že jsou krásné, dlouhé... jelikož jsem prohlásila, že nemám čas, tak mi je nabarvila :-N teda s tím "prděním" no nevím, jak jsme teda vážní, když se za případný "exces" omlouváme:-D ale holt jsme tak oba vychovaní:-)
Odpovědět
leawil: no samo, omluva nebo alespoň omluvný pohled vždycky následuje... ale že už to prostě není na roztrhání střev, kdy člověk běží do jiné místnosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: to jsou ale témata :-D :-D :-D Já jdu zítra na solarko - potřebuju prohřát kosti
Odpovědět
evita_ij: no tso tso, podle mě to není o moc intimnější téma než první sex o svatební noci... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hihi, jsme se tady ale rozjely! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda nevím, ale obecně o sexu o svatební noci si iluze nedělám:-D pochybuji, že většina ženichů je po oslavách v takovém stavu, že se na něco zmůžou ;-) :-x
Odpovědět
Profilova fotka
lea : souhlasim s tebou - i kdyz nepopiram, ze me to trochu mrzi... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tea no asi tak, zvlášť když jako abstinent budu zcela při smyslech:-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) my byli na přípravě v pátek a bavili jsme se o rodině, rodičích a dětech, tak jsem čekala něco jako psala evita a ono to bylo úplně jinak, povídal nám, že pro rodiče to taky není jednoduché, když děti dospějí a tak... a v podstatě, že rodiče máme ctít a milovat, ale ne je vždy ve všem poslouchat, že jsme v první řadě my dva a pak teprve rodiče... no je to moudrý pán a není včerejší, i když jsem si schválně dávala pozor, abychom ani nenaznačili, že spolu bydlíme, tak on povídá: ,,jestli jsem to správně vytušil, tak spolu bydlíte u některých rodičů, že?" No bydlíme, no... Ale naštěstí se neptal na věci, které by nás uvedly do rozpaků... taky hřešíme... :-D :-D :-D
Odpovědět
a ještě, žena mého bratrance (jsou svoji 12 let a mají 3 děti) říká, že novomanželé slaví do půlnoci a od půlnoci je čas na svatební noc :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: zlatíčko, a kolikátá příprava to byla, my byli teď na čtvrté, a ty první tři byly taky "ve vší slušnosti", a až teď přišlo na řadu 6. přikázání a s ním spojený ten sex a to co jsem psala. Tak já si myslím, že vás to taky čeká. No my v podstatě taky plánujeme kolem půlnoci zmizet, pač máme zarezervovanou svatební noc v **** hotelu s vířivkou :-D tak si ji chceme náležitě vychutnat. Když už nic jiného, tak doufám, že to těšení udrží ženicha na uzdě a bude se držet 8-) ]-( jinak si tam vlezu sama :-D :-D :-D :-D a to samé zopakujem ráno, snídaně snad do postele a opět vířivka :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix : mam rada, kdyz jsou mezi farari muzi, kteri se dokazi rozumne prizpusobit soucasnosti a nejsou zbytecne fanaticti. A k tomu co rika zena tveho bratrance - to je sice hezke, ale v praxi to tak vetsinou nebyva... nehlede na to, ze se rika, ze svatbu si vetsinou uziji vsichni a nevesta uplne nejmin.... :-D :-D :-D :-D ...ale to my ne...my se nedame, ze...??? ;-) ;-) ;-) lea : ja sice nejsem absolutni abstinent, ale skoro. takze budu na naprosto stejne urovni jako ty... :-)
Odpovědět
evita: to byla druhá a půjdeme ještě na jednu, na poslední - čtvrté už se budeme bavit o průběhu obřadu, tak se asi začnu bát :-) :-D :-D tea: přesně tak, jsem ráda, že je takový normální a rozumný, příjemný bych dokonce řekla, taky ty fanatiky moc nemusím... No jako myšlenka je to hezká, co říká ta moje ,,sestřenice", jak to bude uvidíme, jen jsem to předtím neslyšela a líbilo se mi to, ale striktně se toho držet nebudeme... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já si to asi fakt moc neužiju, ne že bych se nedokázala bavit bez alkoholu, to všichni vědí, že dokážu, ale děsí mě jiná věc, budu mít stále strach, aby nebyl někde nějaký problém a tak, prostě jsem taková a oprostit se od toho nedokážu - zatracený geny :-N asi bych měla trénovat, že budu na všechny kašlat, ať se třeba pobijou, ale měla bych si to všechno vychutnat a užít, neboť je to NÁŠ den a já doufám, že se vdávám poprvé a naposled:-)
Odpovědět
lea: to se taky bojím, že budu tak řešit, co hosté, že si to nestihnu užít... a taky doufám, že se vdávám poprvé a naposled :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita : juuuu to bude kraaasny ... ja jsem mela hroznou radost, kdyz kamil porad rikal, ze se nechce opit ...a kdyz jsem mu vzdycky rikala, ze zenich je opily vzdycky nejvic a prvni, tak delal takovy ty opovrzlivy pohledy a jak on to teda takhle urcite nechce a co by to bxlo, kdyby se takhle opil... no, ted uz to tak striktne netvrdi... ]-( ]-( ....ale ja jsem hlavne zvedava, jestli se udrzi aspon trochu vedle tech kluku (kamaradu)... ono je to totiz zvlastni - ze 3 nej kamaradu - zenaty neni ani jeden, ale jeden studuje a s partnerkou je dyl nez my spolu, druhy hodne honi karieru a ten treti ma 2 deti z triletyho vztyhu (tomu taky staci kolem loznice jen projit a ona uz je tehotna :-D ) a ted se rozesli.... takze se na tu svatbu samozrejme vsichni hrozne tesi... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?