Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
omca jasný, když to bude ke koukání:-) jinak jsem právě zajednala kytky - a v březnu asi louskáme hřebíky, protože jsem vyplázla zálohu 1000,-, takže když to ženich neproplatí, tak budeme o hladu, já teď nemůžu sáhnout na účet až do konce března kvůli daním, ach jo...
Odpovědět
ahoj holky, muzu se k vam pridat? mam svatbu 25.dubna 09 a nejak az ted mi zacalo dochazet, ze se to blizi. Ted desne resim kytku a mam v tom pekny gulas :-|
Odpovědět
Ahoj holky, včera jsme byli nakupovat v obchoďáku a v sekci salámu mi miláček říká: "Lásko, víš na co jsem přišel? že přesně za 2 měsíce se ráno vzbudím jako ženatý chlap :-) " udělal mi tím hroznou radost, zlatíčko moje. Oba se už moc těšíme, ale já jsem vcelku dost už teď nervózní, prostě to hrozně letíííí (vzpomínám na má slova v srpnu - duben je ještě daleko :-D ) Děkuji za příspěvky ohledně tématu, jak vaše okolí reaguje na svatbu. Prostě, když se máme rádi, tak se taky bereme - taky náš text na svatebním oznámení to potvrzuje : "Chtějí všem na vědomí dát, že se z lásky budou brát dne 25. dubna 2009 ve 13 hodin na zámku v Buchlovicích :) Takže doufám, že v dubnu budeme mít krásné počasí a já se do té doby zbavím té hnusné chřipky, která na mě dnes vlezla a zahnala mě místo do práce do postele :-| MĚJTE SE MOOOC HEZKY A PŘÍJEMNÉ PLÁNOVÁNÍ TOHO NEJKRÁSNĚJŠÍHO DNE VE VAŠEM ŽIVOTĚ :-)
Odpovědět
cauky holky,slysela jsem,ze ma prijet 4.nebo 5.dubna Obama. tak me tak napadlo,kdyz budou vsude uzavirky,a my to mame na Staromaku,snad nam svatbu kvuli tomu nezrusi 8-( to by me docela stvalo.uz mame vsechno pripravene a zarizene
Odpovědět
sarusinka: obávám se, že určité riziko tu je. Držím pěsti, ať to dopadne dobře!!
Odpovědět
omcamauta: no to by byl fakt pech... premyslim,jestli pristi tyden na tu matriku zavolam, a radsi se ubezpecim. mame objednanou i limuzinu.... ach jo :-S 8-( :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nebyla jsem tu chvilku - hodně práce a dnes mi začal už II.semestr na VŠ, tak začíná další blázinec 8-( ale co už, musí se to nějak zvládnout. Omca: no výslužky se vozí u nás až ve středu před svatbou. Oznámka cca 1-2 mesice predem. :-N Nám přišla košile pro ženicha, zítra si ji musí zkusit, a máme i spravenou vestičku pro něj :-N se těším, až se do toho navleče :-) bude to kořeň. a taky dorazila figurka na dort ze svatbydekor, je úúúúžasnáááááá - to je tak, jak nevěsta táhne ženicha k oltáři :-D
Odpovědět
evita: až teď? Mě v pondělí začíná čtvrtý týden semestru... :-p To docela závidím... na druhou stranu, budu to mít dřív za sebou snad... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak já vám závidím studia x-) hned bych měnila:-) ale je pravda, že zkouškový bych zas až tak nemusela:-D
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: jakápak studia - já normálně pracuju a VŠ jsem si vymyslela až loni, tak studuju dálkově v Brně, a jelikož to mám na dojíždění 3 a půl hodiny jednu cestu, tak mi ani snad není co závidět 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem vyfotit prstýnky, ale nejde mi to s tím mým digitálem ]-( vůbec mi to nezaostřuje, nechápu to.
Odpovědět
Profilova fotka
evita to máš pravdu, to už není co závidět:-) máš na digitálu makro? někdy je taky problém se světlem, ty naše jsem fotila snad 20x než se dalo něco použít, s bleskem to nejde
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky.... ja tu tak strasne dlouho uz poradne nebyla.... lea : ja to mam stejne jako evita...pracuju (navic v mat. skolce-takze uf uf) a jezdim dalkove do brna. ale ted jsem uspesne dokoncila semestr, takze fajn. dalkove mi vyhovuje daleko vic nez prezencni co jsem delala predtim v olomouci. jo a holky moje, dnes vecer na me myslete. kazdou chvile by mela prijet skorotchyne s pritelem. budou u nas dnes spat - prijeli na oficialni predsvatebni seznamovacku s nasima :-N . ale je mi hrozne lito, ze neprijede tatinek (tchan). vcera volal, ze lezi uz tyden v horeckach a ze se to nelepsi, ze se mu spatne dycha. a oni ho v prosinci odvezli uz s druhym infarktem...tak se mu nedivim, ze se na nic neciti ;-( . ale na toho jsem se tesila nejvic...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja zas cely vikend sedim v praci a to je taky hnus :-( Jinak vcera u nas byl muj nastavajici svagr, tak jsme byli posedet v te restauracce co tam bude svatba a moc se jim tam libilo, jen dom jsme se dostali az v 1 rano, tak vstavani bylo hooodne tezky,ale ten vecer za to stal :-D tea: tak preji hodne silny nervi a at se tchan brzy uzdravi.
Odpovědět
já teda pracuju povětšinou brigádně, protože můj obor dálkvě studovat bohužel nejde a denně dojíždím Brno - Lednice a zpět, což dá dohromady tak 4 hodiny, protože je blbý spojení... Ale dostala jsem teď práci, v pondělí začínám, tak doufám, že to vyjde, mělo by se to snad dát skloubit se školou... ;-) :-) Jinak jsme byli ny přípravě a bylo to fajn, pan farář je příjemný a má smysl pro humor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen rychlý pozdrav v nedělním ránu a mažu zkoušet šaty:-)
Odpovědět
lea: tak snad budou fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje...kde jste??? varite?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcerejsi akce se docela vydarila...rodicove (vsichni) si dali docela do nosu :-D :-D ... milacek taky...ja jedina zustala strizliva a dnes rano jsem je vsechny opecovavala...ale mluvila jsem s mamkou a muj tata jeste spi... :-D :-D (teda ted uz snad mozna ne). A milacek ted dela obed a tchyne se mu tam mota...tak u toho byt nemusim... :-D :-D :-D ...tak jsem tu chtela byt s vami a vy varite... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky prosim poradte mi - jak vetsina z vas ma v albu to odpocitavani do svatby...kde to sezenu??? dokonce jsem to uz na jednech strankach nasla, ale kdyz jsem si tam vlozila vsechny udaje, stejne mi neslo s tim nic delat a nevedela jsem jak to dat do alba :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
tea: na těch stránkách, jak jsi to našla si to vybereš a ono Ti to napíše kód začíná to tuším:
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak ja zas drepim v praci a uz me to tu slusne neba. tea: to je fajn, ze to dopadlo tak dobre. U nas se jeste vsichni neznaj, tak cekam jeste komedii. Jinak kdyz u kohokoliv v albu na to odpocitavadlo kliknes, tak se dostanes na ty stranky od kud to je. A pak tam budes mit 2 odkazy, tak musis zkusit, ktery je ten spravny. Teda aspon ja to tak dala a mela.
Odpovědět
Ahojky holky, tak naši se taky ještě neznají a to je svatba za měsíc - nevím naší už se snažili, ale přítelovi rodiče nemají furt čas :-( :-( :-( a nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že ani chuť. Ach jo a to budem za chvíli jedna rodina.
Odpovědět
Profilova fotka
díky bohu že naši rodičové se znají (ono by to ani jinak nešlo), loni jsme tam bydleli než se náš domeček stal obyvatelný..akorát tetičkové a strýčkové ..no to snad nebude problém naše rodina je celkem družná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tea: klikni na to odpočítavadlo co se ti libi a najedes na ty ktere stranky, tam si to vyplnis a pak musis zkopirovat tu adresu, co se ti tam objevi a vlozit ji do textu tady.
Odpovědět
Tak o víkendu proběhla první srážka představ o svatbě mých a zbytku rodiny, přesněji babičky.. achjo... Holčičky ti asi za družičky nepůjdou, jsou moc malé (já je ani nechtěla, to jste si babi vymyslely s tetičkama vy) Už máš celofán a krajkový papír na výslužky (ne, budou krabičky) Jak krabičky? Do celofánu to musíš dát (nic nemusím) A myrty už máš domluvené (ne, budou jenom stužky) Jak jenom stužky? Musíš tam mít myrtu (ja nemusim, ja... už z toho blaznim) 8-)
Odpovědět
Ale jinak: máme objednané kytky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: já taky objednávala včera kytky :-) My budem mít místo myrty krušpánek + mašličky s perličkou. Objednala jsem i svatební kytici, konečně jsem se rozhodla. Květin.výzdobu restaurace musím upřesnit. Srdce na auto co mám v albu mít budu :-) Plus veněček na dveře k našim.
Odpovědět
Tady dneska nikdo není?? Halo halo, víkend už je pryč, pojďte si se mnou někdo povídat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tuuuuuuuuuuuuuuu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?