Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Lea: My to nebereme jako čarodějnice, ale jako původní keltský a slovanský svátek :) Je to takové "magické" datum :)
Odpovědět
evita: dělala jsem je sama, to jinak než dobře ani dopadnout nemohlo 8-) Jsou krásná. Večer to nařežu na formát a naskládám do obálek.
Odpovědět
Profilova fotka
omca: no jistěěěěěěěěěě :-D :-D :-D :-D :-D jsi šikula!
Odpovědět
evita: dokonce jsem tak šikovná, že jsem přesně vychytala i netisknutelné okraje a nemám nikde nic ořezaného (nevytištěnéh). :-D to je puch, co?
Odpovědět
Ahoj kočenky, tak dneska mi přišel deštník, kdyby náhodou pršelo..A kdyby nepršelo, tak na focení dobrý :-D Mám ho v albu, kdyby chtěl někdo kontakt ;-) A byl aj za dobrou cenu.. Tak zatím papáá
Odpovědět
elenore: slaďoučký. Nic pro mě. Pro případ deště budu mít připravený firemní žlutý 8-)
Odpovědět
Nějak ten čas letí - za 2 měsíce přesně :-D :-D :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já mám svatbu na dvě fáze, oběd s rodiči a mejdan s kamaradama a příbuznýma. Kdysi jsem myslela, že budu mít svatbu maličkou, ale pak jsme oželeli 30tiny a rozhodli se pro pořádnou svatbu. Oběd škrobený a slušný a večer grilované prase :-) Největší položkou byly ale prstýnky a obřad na zámku a šaty ;-) , ale když mejdan tak mejdan :-) Nemám však dojasněnou podobu tulipánové kytice a čim nahradím příšerné šunkové závitky s křenovou šlehačkou :-p
Odpovědět
Holky malej dotaz - budete mít knihu hostů?
Odpovědět
Profilova fotka
caute mozete mi poradit ci mozete svadobne auto nalepit obidve svadobne ŠPZ mna presviecaju ze so zakona nemoze to byt neviete nieco o tom
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: tak knihu hostů jsem nezvažovala u nás to neni tradicí
Odpovědět
Já jsem o tom také poprvé slyšela až tady, ale celkem mě to zaujalo. Ovšem méně už mě zaujaly ceny svatebních knih na internetu :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zuhur: tak tím to považuju za vyřízené. :-D Já mám půjčené šaty ze salonu Adina a tam mi jako bonus dali album na svatebni fotky, ale podle objednané fotografky budu potřebovat tak 4 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verca: ze zákona nesmíš mít zakrytou SPZ, ale si myslím, že ve svatební den by policajti nezastavovali auto nevěsty, no ne? že přivřou případně oči.
Odpovědět
zuhur: budu, už je v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur já taky budu mít - taky je v albu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-)
Odpovědět
Holky, poraďte, já jsem na svatbách ještě nikdy moc nebyla a nevím ,jak vybrat písničky - kolik, ke které fázi obřadu a hlavně jak dlouhé? sama už nějaké vymyslím, ale potřebovala bych poradit s tím schématem. Díky moc.
Odpovědět
Dobré ranko! Tak mám schválené 3 týdny dovolené po svatbě, bude svatební cesta 8-)
Odpovědět
xivi: na písničky se domluv v obřadní síni nebo v kostele - oni ti řeknou, jaké a kolik a na co ;-)
Odpovědět
ahoj, nemáme někdo zájem o 1000ks bílých plátků růží? Dostala jsem na ebay second chance offer a asi nemám zájem. Vyjde to na cca 240Kč+poštovné. Pokud někdo jo, tak šup šup, vyprší to za 12h ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: Ahoj tak já bych si je vzala ju. Budeme mít červené ubrusy tak myslím že bíla je v pohodě... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
xivi: ahoj tak přeci jen se tu našel někdo kdo má svatbu 10.4 v kolik hodin jí máš? já v 11.30h :-) Jinak s tu hudbu by Ti měli dát vybrat nebo něco nabídnout... :-)
Odpovědět
marrsee: bohužel, už ta nabídka vypršela :-( ale kdybych na ni ještě někde narazila, dám vědět ;-) Holkí, mám dotaz - moje maminka se úplně zamilovala do toho náhrdelníku, co mám v albu (zelená květinka) a prý bych si ho klidně mohla vzít ve svatební den.. Co vy na to? Uvažovala jsem, že když ne přímo na obřad, tak třeba odpoledne, pro obměnu...
Odpovědět
Profilova fotka
omca a proč ne? je krásný:-)
Odpovědět
leawil: no musela bych najít ještě náušnice v podobnému duchu...
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak sežeň zelený pecky a je to:-) holky v neděli jedu zkoušet šatičky, snad už skoro finální podoba, ještě nebudou asi jen nazdobené krajkou, chytá mě nerv, aby to bylo nositelné:-)
Odpovědět
lea: juchů a ukážeš nám pak fotečky šatů? že jo, že jo? ;-)
Odpovědět
Moravačky, mám dotaz... asi už se to tu řešilo, ale když já furt nevím... posíláte svatební oznámení předem (těm, co dostanou před svatbou i "výslužky") nebo až s výslužkama?
Odpovědět
Omca: ano, posíláme (nebo spíš osobně předáváme) předem. To by bylo hodně natěsno až s výslužkama :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?