Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
j.dosedlova - zrovna v sobotu sám starosta města - ať si to prý rozmyslíme, že není o co stát:-) bereme to s nadhledem - taky se bereme a nemusíme - prostě chceme a ostatní ať si trhnou;-)
Odpovědět
leawil: my to máme i v textu oznámení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jarmila: tak u nas rypani taky probihalo,ale uz to neresim. omca:kravatu shanime zelenou s sedymi prouzky nebo nejakou takovou, ale ten muj chlap je moc vybiravej :-D
Odpovědět
rurunka: tak já ti na nějakou mrknu a pak ti to hodím do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
j.dosedlova: jo u mě to proběhlo také, ale spíš tím že musím a takovéhle řeči i v práci hned jesly nejsem těhotná :-)
Odpovědět
Juchůů, přišly stužky na vývazky, jdem motat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj i já se přidávám k této diskuzi. My se bereme 11.4.2009 a v ten den to bude přesně 4 roky od našeho seznámení. Reakce na naši svatbu jsou různé a kolegové mi i tvrdí, že mi to rozmluví....upřímně potom co jsme se kolem toho tak naběhali nás to ještě ani nenapadlo ;-) Ke všemu jsme pár co se seznámil po internetu a tak i to je někdy důvodem pro vtípky, ale my víme že i tohle seznamování funguje. Všem přeji hodně štěstí a krásné počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak to máte dobře, protože u většiny z nás tady to tak je, že děvčata?:-) andrea souhlasím - funguje;-)
Odpovědět
andrea: dokonce můj tatínek chtěl mému snoubenci rozmluvit svatbu (ale spíš ze srandy) jinak jsme se taky seznámili po netu, ale po týdnu se viděli a od té doby jsme spolu :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix mně to zas rozmlouvala tchýňa:-D drahý pravil, že místo aby byla ráda, že sse ho zbaví a že ho nějaká ženská chce, ještě jí to rozmlouvá:-) taky z legrace my se viděli asi po 14 dnech:-) a od té doby jsme spolu (ač předchozí zkušenosti s netem dobré nebyly)
Odpovědět
Ahojky, tak mě řeči o tom, že svatba nemá v dnešní době cenu pronásledují v práci, ale jde o lidi co mě tak jako tak štvou, takže jsou mi jejich názory opravdu ukradené. Jinak hlavně kluci ze skladu mě to pořád rozmlouvají, ale ti jen z legrace. A musím uznat, že je to prima být chvilku v centru pozornosti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně do toho taky dost lidí kecá, a kdyby jen kecali, v mém okolí snad neznám pár, kterému by to naprosto klapalo. Má nej kámoška to má zralé na rozvod, mají 2letého prcka :-( Další kamarádka se loni rozvedla. Jiná kamarádka si pořídila dítě s manželem, co ji ještě loni mlátil. Prý se polepšil. :-x ]-( :-( Jiná kamarádka se v mém věku už stihla podruhé vdát, tentokrát velmi šťastně. Pak mám jednu kámošku, které to moc klape. Je to opravdu těžké před nimi obhajovat proč se chcem brát. ALe já to neobhajuju, prostě se milujem, tak se berem, je to přirozený krok. Ať si všichni rýpalové trhnou nohou. Nejvíc mě štvou, nebo spíš mrzí, takové ty kecy A proč máš tak drahé prstýnky? A proč s tím tak naděláš apod...... Ježkovy oči, o své svatbě jsem snila přes půlku života, NO A CO že tam chci mít milion serepetiček, že to chci mít až kýčovitě happy a krásné? Co je komu do toho. Každý at si to preci udela,jak chce. Tím, že je mi "už" 28 a hodně kámošek má špatnou zkušenost, tak ani v podstatě neprobíhá takové to správné šílení a vzrušení, které jsem si představovala. Jo je, ale tak nějak to mám jen já a můj nastávající tak jak to mají chlapi, tj. ne tak horké :-D Tak aspon že tak. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Koukala jsem taky na fotografie tady a ještě pořád hledám inspiraci na kytku protože budu mít tulipánky. Zajímavé je pro mne i prohlížet si prstýnky jiných i když my máme ty naše vysněné už vybrané ;-)
Odpovědět
Tak u nás v práci (většinou chlapi) jsou co vím happy ženatí, takže mi to fakt nikdo nevymlouvá. Svobodné kolegyně vypadají, že spíš trošku závidí, ale ochotně se nechají vtáhnout do diskuzí o šatech nebo celonočního sjíždění ebay a vybírání barviček a serepetiček. Dotazy, proč svatba se ozývala spíš z rodiny...a to si ještě někteří neuvědomujou, že chceme svatbu poměrně velkou (tak 70lidí).. to teprve bude... ale co, je to naše svatba a chceme si ji užít se vším všudy, protože další neplánujem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo velikost svatby je taky fajn téma, my jsme to ale naplánovali jako zároveň naši oslavu třicetin které já už jsem měla a skoro manžel bude mít po svatbě :-) Máme to rozděleno an oběd s nejužší rodinou a pak večerní párty s pečením prasete. Je ale taky fakt že se snažíme si to všechno financovat sami a prstýnky byly jednou z nejvyšších položek, ale jsou skvostné ;)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, vítám dvě nové dubnové nevěsty ;-) no jo, remcálkové, ty jsou a budou... ]-( u mě je to spíš asi u rodičů, těm občas sdělím novinky ohledně příprav svatby a moc se na to netváří. oni se spíš děsí všeho možnýho, až je budou např. při obřadu všichni pozorovat a táta mě povede k oltáři a tak.... ]-( a že nám to stejně nevydrží...... :-( taky dobrá byla hláška od přítelovo babi, jé a vy se chcete opravdu brát.... =-) tak ta mi dostala, děda hned na ní spustil a proč bychom se jako nebrali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko!a taky vítám nově příchozí dubňačky :-) mikanek: rodiče rýpou??? To je od nich hnusné :-( Naši nám fandí, ale jasně mi řekli, že svatbu mi dělaji JEN JEDNOU, tak ať to laskavě vyjde! :-D :-D :-D Tak s nima souhlasím, několik známých mělo krásnou velkou svatbu a pak oči pro pláč - obě holčiny jsou ted podruhé vdané - s malinkovou svatbou a spokojené. Ono to vůbec není o velikosti, ale občas prostě MUSI byt velka svatba: jako my - máme obrovskou rodinu - mamka je ze 14 a taťka ze 6 dětí! A to nejsme národnostní menšina :-D A velke svatby se u nás prostě dělají a já ji vždycky chtěla. Můj ji ani tak moc nechtěl, a tak jsem souhlasila i s malou, s tím, že je to ROZUMNE. A on pak přišel s tím, že chce aby to bylo, tak jak jsem si to vysnila, tak bude VELKA. :-) :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobré ránko, chtěla bych se přidat k dubnovým nevěstám. Budeme se brát na Hradě, svatbu budeme mít 30. dubna a v gotickém stylu (oba jsme milovnící středověku a šermu). Jsem zvědavá, jak nám to dopadne, neplánujeme to velké.
Odpovědět
Profilova fotka
astracreek: vítej mezi námi, šermířku tu ještě nemáme :-D A už máte vše zařízené? nemáš album, se dívám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáme zařízené skoro nic kromě místa a hostiny :) Album nemám, ale udělám, žádné strachy, když přijdu na to jak :-D Ale až doma, v práci nemůžu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Tak take vytam nove holciny. Konecne nekdo na 11 ;-) omca: diky za odkazy, tam je fakt vyber, ale myslim, ze snad sezenem i u nas, je to pritelovo prani ji koupit osobne.
Odpovědět
Profilova fotka
evita: to buď ráda, že u vás je zvykem pozvat celou rodinu. to u nás by oboje rodiče brali tak max.oběd po obřadu a pak domů... :-| jenže prostě to bude tak, jak to mám naplánovaný já ;-) už si pomalu zvykají.... astra: hmmm, svatba v gotickém stylu, tak to už se moc těšíme na tvoje fotečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, přidávám se 25.4. 13.00 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky budou, zatím není co fotit :)
Odpovědět
Juchů, tak máme vytištěné svatební oznámení 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
páni, se nám to tu rozrůstá:-) astracreek vítej k čarodějným:-D (moc nás tu není) 30.4.je nejlepší;-) u nás bude větší svatba jen díky miláčkovi:-( dle mě spousty zbytečně pozvaných lidí; kdyby bylo na mně - tak ve čtyřech lidech by mi to úplně stačilo, no co nadělám, vzít si ho chci, tak to přežiju.-) aspoň doufám dnešní den začal dost příšerně (ztracené klíče, ztracený řetízek s jaspisem, kolega ochořel, tak za něj musím do konce týdne makat a nezařídím tudíž opět ty kytky a další věci na svatbu, nemocný pes), čekám další jobovky...
Odpovědět
Profilova fotka
omca: super, tak spokojená???? vyšly ok? leawil: jééééé, pátek 13. byl ale už před 2 týdny! :-) tak pevné nervíky, ono se to někdy prostě tak sejde!
Odpovědět
Profilova fotka
evita přesně to jsem dnes drahé polovičce taky říkala, že pátek 13. už sice byl, ale my ho máme dnes:-D nojo, snad zas bude líp, jen jsem dost unavená - ono už přes týden lítat se psem v noci několikrát ven... sama dobírám ATb, včera to vypadalo nadějně a večer se zas sesypala.-( choudě malý, asi dostane ATb taky
Odpovědět
Profilova fotka
hmm tak jsem právě zjistila, že sice polívku k obědu v práci mám, ale ty housky zůstaly na stole doma:-D takže o hladu až do večera
Odpovědět
Profilova fotka
Lea:tak at se ti pejsek brzy uzdravi, s nima je to vzdy horsi nez s nama lidma. Jinak ja mela den blbec v pondeli a v nekterych vecech to stale pokracuje. Jeste ze zitra mam volno,ale zas me ceka pracovni vikend
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?