Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, popravdě jsem nechtěla být zlá a nejdřív jsem měla napsaný, jestli je to jenom pracovní jméno, ale pak jsem si řekla, že nemám právo soudit rodiče o výběru jména :-N - Marcel se mi vybavil jen z Kopečkovic (Genzer a Suchánek) :-N :-N . Taky jsem názoru, že by se jméno mělo hodit k příjmení - holčičky si ho pak sice většinou změní, ale i tak ;-) . Leni, na Klajdovce to je pěkný, byla jsem tam předloni na větší oslavě narozenin a moc dobře uvařili a nazdobili stoly. Tak ať se vám tam líbí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, děkuji. Pak poreferuju, i když si ještě budete muset přes půl roku počkat :-D S názorem na hodící se jméno s příjmením souhlasím :-) Musí to pěkně znít ;-) Ale kolikrát je problém, že si pod jménem představím někoho známého a to je pak konec :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: mohla bych taky poprosit o kontakt na DJ, a už máš i domluvenou cenu?
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. pošlu do IP
Odpovědět
Luci, jsi hodná, že se ptáš, jednání jsem zvládla, hlavně jsem se bála, že mi bude špatně a neodjedu a zvládla jsem to... i když po pěti hodinách jsem jim přestávala rozumět... a ředitel kvality hrozně huhlal, tak tomu jsem nerozuměla vůbec, ale dopadlo to dobře, akorát jsem si cestou zpátky pustila vyhřívání do sedadla a jak to po cestě přeci jen trošku hází, tak to byla taková solidní tříhodinová masáž, druhý den jsem byla jak zmlácená a spala půl dne, z postele jsem vylezla o půl jedné... :-N :-D Včera jsme s manželem probírali jména, shodli jsme se na 3 klučičícha 7 holčičích, kupodivu, tolik jsem ani nečekala :-)
Odpovědět
Luci, dobře, že je ta ruka lepší, ale šetři ji ;-) :-)
Odpovědět
Jména, Natrix????? =-)
Odpovědět
No každej teď dává jméno Nela, tak jsme chtěli vědět, co bychom vybrali my :-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Aha... a ono je to nějak aktuální? hehe?
Odpovědět
Silvi - nám se líbí docela dost jmen, ale většina pohoří na kombinaci s naším příjmením, anebo že v úzkém kruhu rodiny se tak někdo jmenuje :-N
Odpovědět
Moni, není, ale tak jestli má vůbec význam uvažovat o dětech, když se nám žádný jméno nelíbí(to samozřejmě myslím s nadsázkou) - ale naštěstí jsme něco vybrali ;-) :-D :-D :-D Blani, taky myslíme na to, že v příjmení máme R a je to dlouhé... a nebo je v rodině... líbila se nám třeba Lenka, jenže neteř je Leona a zní to stejně... nebo hodně podobně, stačí, že se plete pes a dítě: Ella - Nella
Odpovědět
Blani...krásné foto bříška a samozřejmě celé jeho majitelky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Silvi, my to máme s jménama jednoduchý. Můj milý si vybral chlapečka, já holčičku. A je to v pohodě. :-D
Odpovědět
U nás je jasná jen případná holčička, kluka se snaží mít pod palcem manžel, ovšem ve výběru se v ničem neshodneme :-D . Škádlím ho, že může případnému dítěti vybrat příjmení, jméno nechá na mně :-D .
Odpovědět
Moni a jaký? Jani, tak to je dobré :-D :-D :-D
Odpovědět
Silvi, chlapeček bude po tatínkovi a holčička bude Ema. 8-)
Odpovědět
Milmic: to jsme chtěli také, ale u nás začíná být přeEmováno :-| , nedivím se, je to krásné jméno x-) . Naši budoucí sousedé a kamarádi v jedné osobsě chtějí Emmu a to mne definitivně odradilo i když je tam to písmenko navíc...
Odpovědět
Lol - máte nádherný fotky, jsem ráda, že jsi je sem dala... a zas si rvu vlasy, že jsem si ji neobjednala.... :-N prostě krása
Odpovědět
Já mám jednu Emu ve flétničce. :) Kdysi jsem chtěla Nelu.... to se mi taky moc líbí. Ale první holčička bude asi Ema. I když kdo ví..... Když jsem řekla mému milému o mojím záměru, tak si sedl a neštastně spustil. Ema má mísu, Máma mele maso, My máme Emu, máma mele Emu, Ema má tátu. :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani děkuji mnohokrát, už jsem je tu jednou měla - asi dva dny a pak jsem album z jistých důvodů smázla, ale teď tu hrdě bude a pár fotek ještě přidám :). Jinak chci Zuzku i na focení event. dítěte, pupíku a tak ;-)
Odpovědět
Lol - to chápu, já taky přemýšlím, že budu mazat alba, na modroustřechu nechodím už asi půl roku kvůli "hodným" lidem :-N
Odpovědět
Lol, taky jsem jí po svatbě psala, že od ní chci nafotit případné bříško :-) x-)
Odpovědět
Co co? Kdo fotí bříška? :)
Odpovědět
a to pak pojedete holky k ní? Já si taky po svatbě říkala, že aspoň bříško od ní, ale teď se nedostanu na focení ani tady v Brně, natož abych někam jela...jsem si říkalal že bych si udělala do J.Čech výlet aprd...tak aspoň, že ám fotky od kamarádky a vůbec nelituju, jsou skvělé. ;-)
Odpovědět
Blanka.k. : štípou tam :-( ? Já ho smazala kvůli tomu, aby fotky neviděly jisté jedule, ale ať si jedule .... Já bych podle zdravotního stavu jela buď k ní, nebo by ji manžel musel přivézt, šupli bychom ji na noc do pokoje pro hosty a jakýpak copak :-D .....nebo by si manžel během jednoho dne projel tu trasu Brno - ČB čtyřikrát :-D . Nat: chápu ;-), od koho jiného taky :-D ? Milmic: fotografka, kterou jsme měly já a Natrix - Zuzana Scharf
Odpovědět
Lol - spíš někteří ješitní mužové nepřenesli přes svoje ego, že jim radí ženská a třeba může mít i pravdu. :-N Po asi 4.hnusné IP jsme prostě na MS přestala chodit. Holky byly v pohodě :-N
Odpovědět
Blani, tak to koukám :-o
Odpovědět
hodně to bylo v diskuzích třeba o zateplení, kde někdo bydlel v paneláku, který zateplili a vyměnili okna a nedopadlo to třeba dobře a když jsem holkám radila, co a jak zateplit, kolik cm, z čeho, na co si dát bacha, tak psal, že je to na nic, atd. Ale většinmou jsme s holkama komunikovali přes IP, protože každá měla třeba trochu jinou situaci, takže já tam vlastně nic nepotřebovala, spíš jsem byla ráda, že občas můžu někomu něco poradit, tak jsem tam chodit. :-N Jo a ještě jedno dobré IP bylo, že prý pro jakého výrobce dělám a kolik za to beru :-D no ale to bylo spíš k pousmání než zlosti :-D
Odpovědět
Blani, u nás to byla hodně předčasná úvaha, co já vím, co bude, ale třeba by přijela fotit nějakou svatbu, tak by zůstala o den dýl, nebo bychom přijeli my... ale jestli do té doby budeš Ty profi fotografka, tak to ještě zvážím... ;-) :-D
Odpovědět
Blani: my začali v neděli konečně zateplovat, už jsem nevěřila, že se letos ještě začne, tak apsoň ta jedna strana která je nejtenší a z nejblbější strany, takže nejvíc promrzá, aspoň ta se asi stihne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?