Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to se otrkas, jak zacnes jezdit. Jasny, ze kdyz jezdis do prace do centra, tak je mhd lepsi. Ale kdyz jsem jezdila do prace na Lesnou a mela parkovani pred kanclem, tak clovek se radeji sveze, za 10minut bych tam nebyla ani od vas mhd a to k nam to je jeste o par km dal. A na te materske clovek zas tolik do toho centra nemusi. Vzdyt i to auto u vas nedavno byla hudba budoucnosti;-)
Odpovědět
Petruš - jo, nedávno, před cca 10 dny :-N Nechtěli jsme ho teď kupovat, ale člověk míní, život mění... :-N Ale tak rozhodně se neztratí, to zas ne, ale u záruky nás upozorňoval, že je na 3 roky, ale pro max.60.000 km :-N To než najedeme... Chystám se, že až mimčo odroste, tak si zaplatím nějaké jízdy tady po Brně. Já jsem totiž docela nervák, i když jsem jezdila s M. jeho služebním, tak mi to hrozně vadilo,a představit si sebe za volantem a křičícíc dítě , na to psychicky nemám :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s tou zarukou to je bud 3 roky nebo tech 60 tkm. Takze pro vas asi ta prvni varianta. Pro mne by taky platila. Ale treba muj tatka by to najel pomalu za rok. To se otrkas i bez placenych jizd, parkrat si zajedes do Globusu a po okoli, nekam dal o vikendech a bude to ok. Vsichni s tim jezdenim jednou zacinaji;-)
Odpovědět
Petrus - tak do Glubusu je to stejný jak u nás na dědině, žádný semafor po cestě, víc pruhů, atd. To zvládnu bez instruktora. Ale já v životě nestála na semaforech, nejela vedle šaliny, ve více pruzích atd. To u nás na dědině nebylo :-N Hlavně bych nerada něco provedla našemu autu, sice je pojištěné, ale když budu v cizím a vím, že instruktor tam má brzdu, tak budu klidnější :-D A hlavně M. bude muset být doma a hlídat... :-D
Odpovědět
ahoj lidi, tak se nam asi svatba v divadle podari, odpovedeli nam kladne, jupi jou
Odpovědět
Je pravda, že jak bydlím na kraji a kancl máme v dědině hned u Brna, tak autem jsem tam za 10-15 minut, když je hodně provoz, tak za 30 minut, MHD to je na hodinu a finančně stejně... ale do centra taky jezdím radši MHD... Blani, jak začneš jezdit, bude to lepší :-)
Odpovědět
Mitote - gratuluji, to budete mít netradiční místo ;-) Silvi - jojo, nejhorší budou začátky.V sobotu se chystáme na přepadovku k rodině, tak jsem si objednala takový spec. těhotenský pás do auta a nějak se flákají, tak doufám, že zítra dorazí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, u mého gynekologa vidí na zdi taková perokresba, jak se v těhotenství připoutat dobře a jak špatně. Pokaždé na to čučím, když sedím v čekárně (ale to Ty určitě znáš, že ten spodní popruh musí být jakoby v podbřišku, ne výš). To jsem ani netušila, že jsou spec. pásy - holt mám mezery ve vzdělání ;-) . Včera u nás byly holčičky, tak jsem jim předávala adventní kalendář, tak kolem něj rajtovali a hned se dohadovali, čí bude medvídek: http://cz.fotoalbum.eu/lucardo/a34700... :-D :-D . Jdete se dneska někdo juknout na rozsvěcování stromku na Svoboďák? Tam zase bude nátřesk. My půjdeme nakupovat dárky, tak se asi při té příležitosti tam nachomýtnem ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, to je naaadhera! My jedeme dnes do sklipku a zbytek vikendu bude doufam ve znameni myti oken a vyzdoby.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ten medvídek je krásný! To je tvá tvorba? My na Svoboďák jdeme, budeme se tam okolo celý den pohybovat, dnes jdeme vybírat šaty :-) To jo, bude tam pěkně narváno... Musím utíkat, tak se mějte ;-)
Odpovědět
Luc - já mám právě prcka teď většinou naležato a on je ještě pod pupkem právě v místě,kudy vede (teda má vést) ten pás a hrozně mi to vadí a mám tam danou ruku ,aby mě to netáhlo, doma chodím jen v šatkách nebo košili, hezky "naostro" :-N , vadí mi už i spodní prádlo... Tak dnes ani nepůjdu nakoupit, a budu čekat na pošťáka, protože jsme to s kamarádkou objednávaly v pondělí a jí došel už ve středu ;-) A zítra po více než čtvrt roce uděláme přeppadovku rodinám :-D Na večerní svítící město nazdobené jsem se těšila, ale vycházky mám přes poledne, tak prd :-( Ale naproti na baráku už mají šílený růžový svítící ozdoby přes celou terasu (fakt šííílený kýč), tak se můžu kochat tím :-D A ten kaůendář, ten je nádherný, fak tjsi šikulka, to já bych see o něj rvala i ve svých pokročilých letech :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leeni, jo, je to má tvorba - teda je to lampion z Ikea a medvídek z Tesca :-D , jinak jsme to s manželovou pomocí (já tou rukou ještě dráty nepokořila ;-) ) ušmoulili sami ;-). Jinak předevčírem večer jsem taky říkala, že se mi bude po méďovi stýskat, tak si ze mě R. dělal srandu, že si mám opakovat "je to pro děti, už jsem velká..." :-D :-D :-D Blani, tak to je škoda, protože kdybys vzala do ruky foťák, tak by z toho byly určitě zase krásný fotky. Tak přeju, aby pás už dorazil a vy se mohli pohodlně vyvézt za rodiči.
Odpovědět
Článek se načítá
Luc - díky... čekám na poštu do půl 1, a pak půjdu na oběd a nakoupit. Muž se nenápadně zmínil, že doufá, že když dnes doveze nové auto, tak že ho bude čekat nějaká odměna, prý nějaká buchta :-D tak udělám takvou "bublaninu" a na ní polevou nakreslím auto...snad to bude poznat, že to je auto :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teda v pátek byl na Svoboďáku pěkný nátřesk, ale stromeček se mi letos líbí. Lidi brblají, že je malý, ale přijde, mi že loni byl taky tak vysoký, ale tento je o poznání hustší a pěkně ozdobený. "Čepičáři" tam jsou na jednom stánku, tak se mi to líbí ;-) . Zítra se chceme jít podívat na Zelňák na ty prvorepublikové vánoční trhy. Ještě kdyby trochu mrzlo pocukrovalo se město - a vánoce můžou přijít :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jste šikovní ;-) Jj, na Svoboďáku nebylo skoro hnutí. Chtěli jsme si pak koupit bramborák, ale rychle jsme to vzdali. Tak jsme se uličkama přesídlili na Zelňák, že si ho koupíme tam, ale tam prodávali jen jablka :-D Tak někdy jindy, no ;-) Do konce roku prý sníh nebude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, hlásili, že pravá zima má přijít až v únoru - no jo, tak aspoň nebudou silničáři lamentovat, že už nemají posypový materiál ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
No musím uznat, že Svoboďák se jim letos fakt povedl. My tam byli v pátek po rozsvěcování stromku, všude spousta lidí, takže jsme to ani moc neprocházeli, koupili jsme si tradiční Svoboďáček a šli domů :-D
Odpovědět
Holky, teda vy mi děláte chutě... já bych tak šla na procházku večer kouknout na svítící ulice :-( A že letos není sníh mi nevadí, tady z kopečka je to vždycky o hubu, dají nápis Silnice se v zimě neudržuje a kašlou na to. :-p Tak aspoň pak nahoďte nějaké vánoční fotky, ať nasaju atmosféru. Dnes jsemsice jela přes Svoboďák od mudr., ale to není ono...
Odpovědět
jojo ale stromecek je trochu maly :-S ale ja si vystacim s pecenymi kastany a medovinou :-D
Odpovědět
Ahoj, nakupujete někdo na ebay?
Odpovědět
Profilova fotka
Pečený kaštany mňam..až na ty ceny :-( ale co, jednou za rok to člověk oželí 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, Tvoje jmébno dneska září, právě si ho přečítám, napsali jej v kalendáři - vše nejlepší k jmeninám! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, :-S to jsem se zase uklepla :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, krásná básnička. Blani, i já přeji vše nejlepší - buďte zdraví a užívejte vánoční pohody. ;-)
Odpovědět
Luci - kásné, děkuji. Peti - také děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak v únoru asi zase budu dělat svatební kytku jedné nevěstě odsud. Včera byla u nás a vypadá to, že v lednu jenom domluvíme konkrétní detaily, teda pokud si to ještě nerozmyslí ;-) . Pěkný 2. adventní víkend a ať vás neodnese večer čert! Já dělám pro manžela Mikulášskou nadílku - překvápko - slaný dort jako prsa - tak snad se mi povedou.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky preji vsem krasneho Mikulase! My mame dnes rodinnou oslavu, tak se i tesim.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, na Svoboďáku je to super. My chodíme pravidelně a poctivě ke stánku Vánoční bar. A nasáváme :-D Letos jsou ty trhy super, i na Svoboďáku, i na Zelným trhu. Doporučuju 8-) 8-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?