Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
efendy.a Koukala jsem na ty jeho stránky, nevím moc se mi na svatby nehodí, není moc komerční?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, ráda bych se přidala k vaší diskusi, byslím v Brně,ale pocházím ze Svitavska, kde bude i svatba... Blanka -- prosím tě, jak jsi psala o tom dědulovi s klávesama, koho jsi myslela? a toho DJ??? taky právě přemýšlíme, koho si pozvat,,, myslím, že jsem ze stejného kraje :)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy, dle meho gusta Ozon uplne nebyl, ale to, co posloucham ja zadny DJ ani kapela nehraji a uz vubec by to nenadchlo svatebcany;-) Hrali nam od 16 do 2h. Foltas je ok, driv jsme se bavili a byval fajn, ale dnes by asi nevedel kdo jsem:-) My to meli taky na Belcredi;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, komerční je určitě, ale který DJ, co hraje na svatbách není? Kdybych si já mohla vybrat tak byl chtěla nělkoho jako je např. Orbith, ale to by sme pařili jen mi s nastávajícím a možná jedna kámoška :-D romca13...my máme ke Svitavsku taky blízko..přítel tam chodil do školy a jeho rodiče bydlí ve Vysokým Mýtě..máš nastávajícího ze Svitavska? petruszko a byla si s Belcredi spokojená?
Odpovědět
ahoj holky :-) my měli taky Ozon, na doporučení petruszky a brňandy a byli jsme moc spokojení a na své si přišli i svatebčané :-) hrají od všeho trochu, jak je na svatbě potřeba a je s nima fajn domluva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy, my taky byli na Belcredi a spokojení jsme byli. Možná to bylo vše v pohodě tím, že jsme nebyli v sezóně a byli jsme jediná svatba ten den. Pokud si vybereš kaplu, co hraje od všeho trochu, tak je to taky pestré. My měli Li-Ve a byli jsme nadmíru spokojení. Zahráli úplně všechno. 60. léta, rock, pop, Deep Purple...
Odpovědět
Profilova fotka
My se brali sice jeste v sezonu, ale zase jsme byli prvni svatba ten den, tak to slo. Jako asi to je jinde i lepsi, ale my to chteli v Brne a taky je fajn, ze se tam nic neplati, penize se daji investovat jinde. Co se tyce muziky, tak my chteli, aby hrali tak, aby se to libilo svatebcanum - dle naseho specifickeho gusta si muzeme nekam zajit zaparit s manzelem sami kdykoliv. Pokud se bavi svatebcane, tak je to idealni a je dobra nalada. Nasi pratele na to stale vzpominaji. Kamoska byla na svatbe, kde hral Orbith, ale to bude tim, ze to byl kamos zenicha.
Odpovědět
Profilova fotka
Chjo..to je potíž s tou muzikou..my jsme původně chtěli jen nějakýho kamaráda, který by hrál z CD..jen nám nedošlo, že bude potřebovat nějakou aparaturu. My jsme půvdně chtěli svatbu v Letohrádku Mitrovských, ale vyhrálo Belcredi..taky bylo dost důležitý, že se tam nic neplatí. Petruszko..podařil se ti sehnat ten toaleťák, co máš v albu?? Ten je úúúžasnej..že bych ho nadělila nastávajícímu pod stromeček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Meli jsme ho z netu, ale objednavala ho Brnanda - pro ne i pro nas, takze nevim, z kterych stranek.
Odpovědět
efendy: ale dneska už ho koupíš i v papírnictví, ale těch stránek je spousta, kde se dá taky objednat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy, myslím že jsem ho viděla u Vágnera v papírnictví a nemusíš platit poštovné. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, toal.pepír a nějaké kapesníčky mají u toho Vágnera jak píše Lucka ;-) Kapesníčky za 25,- a toaleťák nevím :-|
Odpovědět
Článek se načítá
ten toaleťák stojí zhruba koloem stovky ;-) :-) a možná by ho mohli mít v ptákovinkách, nebo jak se to jmenuje, to bývalo na rohu České a Svoboďáku, ale jestli to tam ještě je, to nevím... jak se jinak daří holky? :-)
Odpovědět
Ještě nějaké kravinky prodávají napravo od Omegy (někde mezi Omegou a obuví-myslím Humanic tam je) ;-) Silvi - já si přijdu jak nenažraný balón, cca 2 týdny mám klasickou žravou těhu náladu - okurčičky, medovník, nakládaný hermelín,...a čím víc se najím, tím mám větší chuť :-N A co ty? Jak se daří?
Odpovědět
Blani a přibíráš? :-) . Kamarádka je taky těhu a jí, na co má chuť a hrozně si to užívá, že jí nikdo nic nemůže říct ;-) :-D Já jedu zítra na jednání do Vídně, tak už trochu nervuju... :-/ ale byla jsem dneska u kadeřnice a mám radost, protože mám čerstvý melír a hezky natočené vlasy :-) x-)
Odpovědět
Silvi - teda, ty se máš, do Vídně bych jela hnedle, je to krásné město. ;-) A minulý týden jsem se dostala z váhy -1kg (oproti před těhu) na +2kg, takže za týden +3kg (a to jsem 3 dny proseděla na WC a skoro nic nejedla)... tak jsem si říkala, že a to můžou léky na štítnou žlázu, ale pak sjem si přečetla návod, že na začátku užívání se vyskytuje úbytek na váze... :-D :-D tak na léky to asi nehodím, prostě jsem nenažraná :-D :-D :-D :-D Buď mám dny kdy objímám celý den WC, nebo vymetám lednici a žeru a řeru :-N Ale aspoň mě už pouští v šalině sednout :-p
Odpovědět
Blani, já z Vídně uvidím jen cestu, protože to jednání má být od 10:00 do cca 18:00... v 7 je odjezd od kanceláře, to musím za chvíli vyrazit a navíc jsem v noci špatně spala... :-( tak na mě holky myslete Blani, neboj, ono to bude dobré a kdyžtak to půjde dolů samo p porodu ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kira006: Ahojky, tak uz jsme si to byly domluvit v Zastavce, termin mame 9.9.2011. Co me trochu zarazilo, ze chteji spuntovne a taky zaplatit 2tis za restauraci. Taky vam to rekla? No doufam, ze jinak budeme spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: Na Belcredi mám obdobný názor :-) Sice to není nic extra, ale mnohem lepší než na radnici ;-)Když jsme se tam byli podívat, tak to v zahradě zrovna nevonělo, teda spíš ta kašna. Ale bylo to na podzim a říkali jsme si, že v létě to snad bude lepší :-D Známí se brali v klášteře v Zábrdovicích. Tam to taky nevypadalo špatně, ale když se vyjde ven - kolem jezdí šaliny, vedle hned nemocnice, nic moc romantického... Ještě jsme zvažovali svatbu venku, přímo v nějakém hotelu (třeba ta Zastávka), ale otcovi se tento styl svaby nelíbí, tak jsme to přizpůsobili ke vší spokojenosti :-) Místo pro hostinu už máte vybrané? Termín máme 26.6.. Dívala jsem se, že vy 17.7. - to máme kousek od sebe :-) S hudbou máme obdobný problém a jak jsi psala o Orbithovi - myslím, že posloucháme i stejný styl :) Mimulý týden jsme psali 5ti DJ a odpověděli jen 2... Blani: hrál vám ten DJ nonstop? Jeden z těch, co se nám ozval psal, že hraje 30-50 min. Pak dělá pauzu na 10-20 min.. Přišlo mi to, že by měl víc přestávek než hraní :-D Ale snad by tam pustil i něco podkresového na poslech, aby tam nebylo úplné ticho...
Odpovědět
Lenieka - hrál nonstop, ale jak píšeš, potřeboval si dělat přestávky, tak tam pustil něco "automaticky" a šel si na chvíli sednout. Takže pro nás to nic neznamenalo, však u toho nemusí pořád stát a lákat lidi na parket atd. Vedle jsme mu dali 1 stolek, aby si mohl kdykoliv sednout, najíst se, napít,....Ale nebýt jedné fotky, kdy tam sedí a kecá s naším kamarádem, tak ani nevím, že nějaké přestávky byly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ono ty pauzy člověk až tak nevnímá, hosté si taky potřebují oddychnout, povykládat, pojíst, popít a jede se dál ;-) . My měli živou a Ti potřebovali vždy tak 10 - 15 minut z hodiny ulevit hlasivkám, to se dá pochopit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za tipy, kde sehnat ten supertoaletak:o)) P.e.t.a...vy plánujete svatbu 2 roky dopředu? To je docela síla :-) Mě se v práci všichni diví, že to řeším tak brzo a to budeme mít svatbu 17.7. lenieka...My budeme mít hostinu na 99% v hotelu u Šuláka na přehradě. Ještě zvažujeme Zasedmero, ale ten Šulák to asi vyhraje. ..Co všechno máte už zařízené? My právě ještě skoro nic..Jen místo obřadu a hostina, ale zase si říkám, že ještě času dost...Když máme rádi stejný styl, tak uděláme double svatbu a toho Orbitha pozvem,ne? :-D A jak si postoupila s DJem, už si natrefila na nějakého dobrého a levného?
Odpovědět
Profilova fotka
efendy.a: Tak teď jsi mě dostala. Úplně jsem se lekla :-D Samozřejmě ne dva roky dopředu, jen jsem se přepsala, mělo tam být 2010 ;-) Zasedmero se mi také líbí, ale bohužel tam není hotel a my potřebuje ubytovat svatebčany. Já s tím Dj taky moc nepostoupila, ale vzala jsem si na jedné soukromé akci přímo kontakt od jednoho, hrál moc pěkně a má 20ti letou praxi, Tak se chystám mu zavolat v jaké se pohybuje cenové relaci.
Odpovědět
peto:my meli svatbu v Za sedmero a majitel nam nabizel, ze muze jeste s par ldima odvazet hosty kamkoliv :-D ...my toho nakonec nevyuzili, hosty nam odvazeli kamaradi, ale je to taky reseni, ale je fakt, ze to stoji neco navic..
Odpovědět
Profilova fotka
no mě ani o ten odvoz nejde, já svoje brněnský svatebčany taky z té Zastávky budu odvážet, ale druhá půlka je z Německa a my pro ně právě chceme ubytování tam kde se bude slavit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ubytování v místě je vážně fajn. My taky některé, co se "nevešli" domů, vč. nás dvou, ubytovali v místě hostiny. Dneska jsem už v práci, ruka sice ještě občas zlobí, ale když jí šetřím, tak to jde. Včera jsem teda už nevydržela a vyráběla pro holčičky od kamarádky adventní kalendář, tak jsem se pak proklínala, protože to znovu začlo, ale ta radost, že můžu zase ruku použvat byla větší :-D . Blani, jak se líbily manželovi fotky? Určitě hodně, že? A Silvi, co jednání?
Odpovědět
Luc - to je dobře, že už je ruka lepší ;-) Fotky mi ani nepřipomínej...já řešila, aby se mu to líbilo, měla strach, jestli ty fotky blbě nevyvolali, atd... tak jsem do alba nalepila oznámení, že jsem těhu, co jsem mu tenrát dala, lpak na další stránky fota z UZ a pod tím jak byl starý a kolik měřil a na další dvojstranu 2 A4 hambatý fotky, co mi ta kamarádka posílala mailem, zbytek doputoval na CD až pozděj. M. to vzal do ruky, otevřel, hned se smál, že to určo budou fotky Marcelka v nadživotní velikosti...pak se koukla na UZ a říkal, že to je spíš podživotní velikost :-D pak na ty 2 moje fotky , a dal mi to zpět se slovy díík, pěkný :-N Celé to prohlížení trvalo cca 8 vteřin :-N Takže tak. Je fakt, že on si v životě žádný fotky neprohlížel zpětně, prostě chlapi na tžo nejsou asi takové citlivé duše :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Blani, holt chlapi, no :-D :-D. Takže jméno už máte asi vybrané, že? Marcel - přemýšlím, že znám jenom Marcelu, ale v mužské podobě ani jednoho. Tak aspoň to bude originál mezi dětmi. Pěkné jméno.
Odpovědět
Luc -ne to je pracovní jméno, to rozhodně ne, ono hlavně s naším příjmením vytváří smrtelnou kombinaci :-D Já chci Petra /Petru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: U nás vyhrál hotel Velká Klajdovka. Sice tam není zahrádka, což mě trochu mrzí, ale prostory tam jsou pro nás ideální. Další restauračka, co se nám líbila, byla pro nás veliká. Tak myslím a doufám, že jsme vybrali dobře :-) Na přehradě jsme to taky prozkoumávali, ale náš termín tam měli většinou zaplněný. Kromě Atlantisu, kde bysme byli v menším salonku, který nám připadal trochu stísněný :-( Ta společná svatba by byla dobrá, akorát bysme se tam bavili asi jen my a pár známých, co poslouchají stejný styl :-D Před pár měsíci jsme byli na jedné akci v Pze a jedni měli svatbu přímo v O2 aréně a pak tam večer pařili :-D DJ už máme zamluveného - pošlu ti info do IP...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?