Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
janulev: nádherné šaty, vdávat se znovu, zvažuji bílo-černou kombinaci, manžel nemanžel. Já doma tuto variantu před svatbou nadhodila a jeho výraz a názory hovořily jasně proti :-( . Příště se neptám a konám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pro mě má nejkrásnější šaty firma Maggie Sottero, ale nevím jestli je seženu v nějakém brněnském salonu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lollia, jak se vede? Jak jsem se tu minulý týden rozepsala o těch vývazcích, tak se mi ozvala holčina z Benešova, tak asi (předběžně jsme se domlouvali mailem) budu vyrábět. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Loli moc děkuji :-) Peti tak to opravdu nevím, obešla jsem hodně dalonu, ale jestli tyto někde měly ti neporadím... Luci takže super, jsi šikulka...
Odpovědět
Ahoj holky, včera jsem po měsíci dostala vycházky a co se nestane, začne být kosa jak krááááva :-N Tak dnes zima nezima, jedu do města do lékárny a nakoupit nějaký dlouhý elast.sukně a ještě jedny kozačky bez podpatku. :-N Peta - šaty Mag.Sot. měli v tom salonu na Cejlu... Orfea?? Tak nějak se jmenovali, a taky jsem jedny viděla v Ano za výlohou, protože o těch jsem uvažovala, tak jak jsem jela ve čtvr. od mudr, tak jsem je tam viděla. MS s emi taky líbí, tuhle fotku jsem donesla, že tento střih a délku vlečky chci, ale jak přesně budou vypadat nahoře to zdobení, jsem nechala na nich... http://www.maggiesottero.com/dress.as... Ale úplně první moje láska na první pohled byly tyto, taky od MS, ale v černé, ty vypadaly fakt nádherně,ty jsem si chtěla přes Ebay objenat, ale M. byl rptoti, abych si je nechala tam šít (hlavně, že on utrácí každý měsíc na ebay a pod. sereverech taky pěkný peníze :).... http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... Do těch bych šla na další svatbě, a výzdobu bych ladila do fialova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti tak jsem ale trouba...z toho salonu Orfea jsem měla půjčené šaty i já a teď koukám na jejich stránky a tu značku, co bs chtěla, tak oni mají...takže se ještě jednou omlouvám...já abych řekla pravdu, tak jsem totiž nekoukala na to jaká je to značka, ale jak se mi ty šaty líbily a hlavně, abych se do nich s bříškem vešla... Holky jsem to ale trouba... Tady je odkaz na jejich stránky a musím říct, že cena naprosto luxusní :-) http://www.salon-orfea.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo na značku Maggie Sottero jsem taky narazila v Orfee, ale teda na Josefské, holky a fungují oni vlastně ještě v Brně? nějak nemůžu najít na jejich stránkách brněnskou adresu, jestli se teda nedívám někam jinam :-N Ale paní mě tam tenkrát dostala cenama, na stojanech jsem si nevybrala, tak mi nabídla katalog, že není problém cokoliv objednat, buď objednat ke koupi (ceny nejníž kolem 30tis.!!) anebo objednat s právem první výpůjčky - poloviční cena oproti pořizovací - takže jsem to vzdala....
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, já než to dopíšu, tak už to tu máš od Janči:-) Jojo jsou to ty stránky, na kterých jsem to hledala....
Odpovědět
Profilova fotka
Emerald jj paní mi taky nabízela, že mi jakékoli šaty může objednat, dle toho které si vyberu...ale taky záleží jak dlouho je dodací lhůta... A v Brně už nejsou, jsou v Rousínově...paní to má přímo doma, je velice sympatická, poradí a opravdu moc ochotná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
milmic: to už je opravdu hoooodně let :-D ani to nechci počítat nebo si budu připadat fakt jak stařena.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, už je to to doma dlouhý, že? Ono je potřeba vyvětrat plíce (a šunky :-D , ak říká náš taťka). Šaty jsou to krásné, ale za ty ceny bych se asi taky rozhodla pro podobný styl. Ale slintat nad nima můžeme :-D . Na víkend jsme měli jet ke kamarádce do Beskyd, ale psala, ať raději nejezdíme, že jsou zavalený sněhem, že to k nim není průjezdný. Zlatá Jižní Morava!!! ;-) :-D
Odpovědět
A nevíte, co je s Toscou na Masaryčce. Včera jsem běžela okolo a vždycky koukám nahoru do oken na šatky ...jen tak z nostalgie :-D a tam nějaký stůl s židlema a salon pryč :-. Luc - včera jsem měla první vycházky, no tatak jsem dojela do města, oběhla 2 lékárny, pár krámků, abych sehnala těhu sukni na zimu, pak jsem vykoupila zveráč (koupila jsem našim fretkám asi 5 druhů pamlsků) a zas zpět. Za hodinu chic jet do Globusu, zastavuje mi tu bus a za 10 min. jsem tam, jen nakoupit na večer nějaké pochutiny pro návštěvu, hezky do batůžku, ať se to hezky nese, a mají tam pokladny pro těhutné, včera v Tesku jsem málem padla, když jsem viděla tu frontu :-N Akortá po takovém výletu pak celý den spím :-D :-D :-D A kouknu tam na nějaký oblečení na zimu, šála, čepka, rukavice, a kdyby měli nějaké hezké kozačky bez podpatku. Mám doma troje, ale brzo je asi nezapnu přes lýtka a to mám na kg furt stejně :-N Asi si koupím gumáky a vycpu novinama, ty mi budou :-D :-D Emerald - zrovna včera jsem si prohlížela v šalině 1 borce, takový fakt moc hezký, a přitom sympatický (a bylo mi jasný, že je mladší) , měl hrozně hezký oči a dlouhý časy, skoro každá baba by mohla závidět.... on se pak otočil k své kámošce a začali se bavit, jak se těší, jak budou v zimě chodit konečně do tanečních :-N Tak jsem přemýšlela, jeslti my do nich chodili v roce 1996 nebo 1997 a pak radši zamnala myšlenku, abych si nepřišla tak stará :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani, s tim klukem jsi mne pobavila. Aspon vis, jak se citim, kdyz mam jeste nejaky ten rok navic. Driv jsem byla ve firme skoro nejmladsi a vsichni poslouchali, dnes tam jsou i lidi lehce pres dvacet a chovaji se fakt nemozne:-) Jinak bych te docela rada videla - potrebovala bych trochu poradit ohledne objektivu k fotaku a tak. Nebo nejsi na Facebooku, kdyz je venku ted porad tak hnusne?;-)
Odpovědět
Peti - Facebook nemám, ale můžu si zapnout ICQ, ale teď jedu do Globusu, každý denmám od 10 do 14 vycházky, ale jinak musím být pořád doma. Tak ti do IP napíšu ICQ, nebo pak přes email. Nebo se můžeš kdykoliv stavit na kafe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já už si ani nepamatuju, jestli jsme taneční měli v druháku nebo ve třeťáku, ale kolem toho roku 1996 - tak nějak to bude :-N No a s teenagery to mám pořád taková malá "probuzení" (když je potkávám na ulici, v šalině a tak), že už jsem vlastně konzerva a jak to neskutečně rychle letí..... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jste měly taneční určitě ale později než já, protože věkově jsem prostě tady zaručeně nejstarší! ;-( Ale myslím, že jsme taneční měli snad ve druháku - no jistá si nejsem, už je to hodně dávno. Blani, přidala jsem si tě na ICQ, tak se pak domluvíme - já jsem teď stejně marod, tak jsem doma, aby neplivala bacily na okolí. :-D
Odpovědět
Peťo - to je fakt, tvůj věk mě uklidňuje :-D :-D :-D Já si vždycky říkala, že až mi bude 20, to bude něco... ve 20 jsem byla ucho vyjevený, ale říkala jsem si v 25, to budu vdaná, děti, třicátníci mi přišli "staří". Občas mi u rodičů uklouzne: To byla taková čůza stará, tak 45-50,.... :-D Mě to vůbec nepřijde, mě přijde, že moje babi vypadají furt stejně, prostě takový babičky... a třeba tchýně, hubenější než já, cvičí,a je o pěkných pár let straší než když se moje babičky staly babičkama.... :-N Nechci vědět, co si o nás budou říkat naše děti nebo vnoučata... to bude: Mami, ty seš 100 let za opicema :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, když se budeme dohadovat o věku, tak nejstarší tu bud já (leden 1979 :-D )! :-D :-D :-D Ale nějak si to nepřipouštím :-D ! Jinak myslím že se chodí ve druháku, aspoň za nás se chodilo v 16, to ještě nebyly devítky. Já jsme asi divná, ale já nikdy nepovažovala třeba když mi bylo 15 lidi ve 30, 40 za staré. Asi jsme divná :-D . To moje vzdálenější sestřenka měla v létě dvacet, tak říkala, že už je stará, že už jí táhne na 30. Ale teď k nám zase do práce chodí studenti z VUT, vedu jim cvika a to jsem se přistihla, že už budu asi dlouho ze školy a od nich dál, protože mě rozčilovalo, když jsem jim povídala v té první části, kdy mají jakoby teorii, že tam furt šuškají. Tak jsem je vyzvala, že jestli mají něco do diskuze, že to můžou jít říct dopředu všem nebo na debatní kroužek na chodbu - tak to jsme si říkala, "holka, už jsi stará nervózní babizna" :-D , když se chováš jako stará učitelka :-D :-D :-D . Ale třeba naší mamce je to směšné, když si říkám, že už jsem stará baba - pro ty maminky budeme pořád jejich malé dětičky :-D . Ale nikdo holt nemládne!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak do tanečních my chodily ve druháku, já jsem nechodila, ale vím, že spolužáci chodili :-) A já tu budu asi tím pádem nejmladší...prosinec 1985 :-N ale oproti mým většině mých vrstevnic si připadám staře...nikdy měš totiž nebraly diskotéky apod. spíš jsem byla ten typ, že jsem šla raději na hody v kroji, na typickou vesnickou zábavu, poslouchám aj dechovku, ráda chodím do divadla...prostě něco jiného než většina holek v mém věku...a hlavně jsem brzy chtěla děti... Blani tak to máme stejně...moje tchýně je tak třikrát hubenější než já, cvičí a to je po třech dětech...občas si říkám, že bych chtěla vypadat jako ona až budu v jejich letech :-) Dneska nám dorazily fotky ze svatby, už jsou na poště, jen jsem neměla dostatek financí, abych je zaplatila, tak je paní pošťačka musela odnést na poštu...a dorazil i oddací list a no a nějak mi ten podpis nejde, na dodejku jsem se podepsala novým příjmením a do doručovací karty starým... :-N :-D
Odpovědět
janu: já jsem taky prosinec 85 ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Natrix opravdu tak to je super...takže nejsem jediny mlady kuře tady :-) :-N
Odpovědět
Jani, toho bych se fakt nebála... za mladý kuřata považuju na beremku osmnáctileté slečny... mě třeba překvapuje, když v nejmladších nevěstách jsou holky, co jim je třeba 22... mě je 23 a nijak extra mladá si nepřipadám, tak normálně :-) :-D A Monča je přibližně stejně stará jako já, chodily jsme spolu do třídy, do školy :-) ;-)
Odpovědět
Holky, oproti holkám z diskuze Nevětsy maturantky jsme tady všechny starý brééééci :-D :-D :-D takže stáří zdar! A hezký víkend, pěkně si odpočiňte. A Jani, těším se na fotky ;-)
Odpovědět
Jinak mezi náma Blance a Peti bych sotva tipovala dvacítku, takže jsem v klidu a cítím se tu ,,mezi svýma" x-) :-)
Odpovědět
Silvi - dííík. je fakt, že když jsem šla nenamalovaná si zkoušet šaty, tak na mě paní skoro zařvala... Šaty do tanečních jsou vlevo, tam vpravo jsou svatební!!! le to už jserm tu určo psala :-D
Odpovědět
Hlásím se, že jsem stejně stará jako Silvuš. 8-) Koukám řešíte věk lehce... Holky v klidu, mě se holčička ve škole zeptala.... a do které ty chodíš třídy? Já jsem paní učitelka.... =-) Nebo učitelka: Ty jsi deváťák? Ne, jsem učitelka... Pardon. Anebo typická scénka každý září na hradě všímavý turisti: A slečno, ehm, neměla byste být čirou náááááhodou už ve škole? Ne, jsem vysokoškolačka. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, já jsem taková 20 + 10 :-D Luci, tak to nejsem nejstarší, ale do tanečních jsme chodily stejný rok, jsem stejný ročník jen květen. ;-) Jani, tak to já jsem zas případ, že jdu za zábavou ráda jen jsme nedávno vyrazili do Two Faces a připadali jsme si tam jako důchodci proti těm děckám. :-D
Odpovědět
Já byla v páťáku na vysoké na brigádě v Delvitě vybalovat ovoce, takže nenamalovaná, prac.kalhoty, atd.... byl tam kluk, co jezdil s metrem a přivydělával si po večerech po brigádách. tak se mě ptal, kolik mi je, tajk sem ho nechaa hádat,a on... děláš večerní šichty, tak to musíš mít ZŠ za sebou, takže prvák někde na pajdáku... :-NFurt zkoušel hávat a stejně prd poznal... A taky sjem byla jako obsluha na slavnostním otevřením Sazka arény a oni tam nahnalii hrozně děcek z učilišť místo praxe. A byly tam 2 takový pipiny a jeden namachrovaný kluk se chtěl vytáhnout. Tak se začal řešit věk...ony, že jim bude 17, a borec, že studuje 1.rončík vysoké!!!A kámoška (on se na nás dvě díval jak na póvl, brýlaté, nenamalovaná. atd.), že je teda mlaďoch oproti nám, že je v 3., tak mu sklaplo, a když jsem jen tak utrousila mezi zuby, že končím 5.ročník, tak málem spadl pod stůl :-D :-D :-D A když jsem obsluhovali na rautu, tak jsem stála za jedním sotlem já a ty 2 pipiny (ale to jsem ještě netušila, že chodí na učňák a mají to místo praxe), a okolo prošli 2 puberťáci...a ony hned: Jéééé, vidělas ho, koukl se sem.... a za chvíli zas.... Už jsem dou zase.... takto se tam pořád rozplývali nad nějakýma borečkama, a já jen pronesla: Co nanich vidíte, vždyť ej jim tak max. 20... tak se na mě koukly, stylem, co jako bych chtěla? A hlavně, že jsou to fotbalitsti ze Sparty či Slávie či co.... Až se pak řešil ten věk, tak jsem přišla na to, proč s ejim asi tak líbili :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak už máme profi fotečky doma...jsou v albu tučně orámované...a jsou fakt nádherné...
Odpovědět
jan: jsou opravdu nádherné, moc vám to slušelo. :) Kdy čekáte miminko?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?