Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak teď jsem na to koukala a oni mi je asi vymazali...ale nevím teda proč... :-. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, teď už je vidím ;-) - jsou moc pěkné!! Moc vám to tam sluší!
Odpovědět
Profilova fotka
Luci moc děkujeme...
Odpovědět
Profilova fotka
P.e.t. : a kdy máte vůbec svatbu? koukala jsem na šatky, které se ti líbí a ty první jsou luxusní :-) Jani byla jsi fakt krásná a černobíllá byla trefa ;-) Mě tahle kombinace taky hrozně lákala, ale neměla jsem odvahu :-N Lucko tak jsem na tebe dnes ráno myslela, jestli bys mě jako profík pochválila ;-) dělala jsem si tady v práci podzimní květinovou vázu a pořád na ni hrdě pokukuju :-D Tyjo dneska bylo snad jen 5 stupňů ráno, to je mazec, brrrrr...
Odpovědět
Profilova fotka
emerald : no buď 2.nebo 9.10 2010, príští týden jedu za přítelem tak už se musíme domluvit. Takže vlastně času spousta, teda doufám, vždycky koukám co už tu mají všichni zařízené. Ale právě proto, že jsme každý z jiné země a já tento rok končím školu tak potřebujeme víc času. :-) Ty šatky jsem našla bohužel jen v jednom prařském salonu, tak nevím jestli se mi tam bude chtít jet. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t: no nech bejt, on ten rok uteče jak voda:-) Hm tak to je blbý, ale jestli jde o půjčení, tak tady v Brně je přece půjčoven spousta, to je divný, že by se tu nenašly.... Nemají je v Belle?
Odpovědět
Profilova fotka
Půjčovny jsem si už vypsala, abych věděla kam se všude půjdu podívat. Na internetu v Belle je nemají, ale určitě se zeptám.Jinak tam mají nádherný šatky takže bych si určitě vybrala i jiné :-) Tedˇ koukám na oznámení, chtěla bych něco zajímavého a nemůžu nic objevit. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A co takhle oznamka vyrobit? ;-) To bude originál, který jiný mít nebude ;-) . Záleží jakou máš představu, je toho hrozně moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda venku je kosa...malej mě zase o 6 ráno vzbudil, jak nám taťka vstával do práce. Tak jsme jej zavezli do práce a zrovna jsme šli s pejsanem ven...no kosa i přes čepici a zimní bundu... Peti zkus si oznámení vyrobit. My si oznámení taky vymýšleli sami...mám je v albu, tak se jukni
Odpovědět
to máš tedy pravdu, kosa jak hrom, jsem už ráda, že sedím v práci v teplé kanceláři :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já už sedím doma a piju teplý čaj :-) ale pak vyrážím do města, tak snad neumrznu...mám kafčo s kamoškou a pak těhu cvíčo... Ale zítra mám plavání, to budu muset táhnout fén, abych si tam ještě vyfoukala vlasy a nešla s mokrýma...
Odpovědět
Ahojte holky, no kosa jak z nosa. Já jsem včera večír venčilaa hafíka a mrzly mě nudle u nosu. :( Jsem teď do zítra u mámy s hafanem a jako nic tu nemám. S takovouto nárazovkou jsem těžce nepočítala a vzhledem k tomu, že nečtu zprávy a nemáme telku....... 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Peťo mrkni na stránky kyoprint tečka cézet na katalog01, teď tam mají fakt některý nádherný oznámka za tady bezkonkurenční peníze, dá se tam i stavit a oni ti ukážou vzorové katalogy, kdybys chtěla vidět kvalitu papíru nebo přesnou barvu. Ale myslím, že vzor ti pošlou na požádání i poštou. My jsme byli moc skokojení, akorát, že když jsme dělali oznámka my, tak na tomto katalogu teprve pracovali, takže nic z něj nebylo k mání... :-S Samozřejmě vyrobit si vlastní oznámka je nejideálnější, nemůžeš být na nikoho naštvanej, že ti to nějak pokazil a ještě na sebe budeš hrdá, že jsi to zvládla a vyplatí se to i ekonomicky :-) Tady holky co si je dělaly, je mají fakt krásný.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
milmic, však ona Ti mamka něco půjčí, nenechá Tě zmrznout ;-) . Manžel včera pracoval venku do večera, byl zmrzlej jak ledňáček a dneska vytáhl zimní bundu a bude přezouvat zimní (včera to nestihl a modlil se, aby ty předpovědi nevyšly a ten sníh sem opravdu nedorazil :-) ) Já jsem dneska ráda, že nemusím ven a že dřepím v teple v kanclu :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
přezouvat auto - mám myšlenky rychlejší než prsty :-D :-D
Odpovědět
Luci, moje mamka je asi 4x větši než já. :-D To by šla bundu a někde mezi tím by šla i Monika. :-D Hold musím spolíhat na metodu cibule. Velké cibule.... No zítra už jedu domů a fakt se těším na ušanku a palčáky. FAKT!
Odpovědět
Profilova fotka
milmic: :-D já přezouvání zatím vzdávám, všude je v pneuservisech narváno, budu doufat, že po tomto týdnu bude na nějakou dobu líp.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci my jdeme přezouvat o víkendu, teda doufám, jelikož s autem jezdím teď věšinou já, co jsem těhu, tak bych nerada, kdyby napadl sníh a já musela jezdit na letních pneumati´kách... MIlmic no tak spolíhej spolíhej anebo seď v teple domova a nevystrkuj ani nos :-)
Odpovědět
Esme: já jdu přezouvat ve čtvrtek, ale ne pneu. :-D Jdu schánět zimní boty, protože to, co se venku děje, je síla. A moje zimné boty z loňska jsou total kaputt. Doufám, že už vedou zimní obutí.
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že jo, je to kšeft, zimní už jsem někde viděla na konci srpna :-) Já bych teda taky potřebovala, ale já spíš "potřebovala", doma už to není kam dávat, takže se musím brzdit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
milmic: a ty děláš konzervatoř? jestli už jsi tady školu někdy zmínila, tak se omlouvám, ale teď tak hledím na tvůj obrázek a taky jsi tu psala o výuce dětí, tak to tě musí bavit ;-)
Odpovědět
Esme: kéž by.... můj celoživotní a už nesplnitelný sen. :) Ale dělám pedagogickou fakultu, resp. letos ji končím úplně. Obor - národní škola. HUdbu dělám dost, hraju na pár nástrojů a učím malý piráty flétnu - mám u nás doma prvňáčky a druhačku a tu v Brně mám jednu mateřskoou školku. :) Ty čo robíš?
Odpovědět
ahoj holky :-) my taky měli oznamko z kyoprintu a měli jsme dost nadstandartní požadavky (vybrali jsme si oznámko, ale chtěli tam ještě náš obrázek, což oni nedělají, ale domluvili jsme se) a byli jsme moc spokojení na novej katalog se pro info taky musím podívat :-) jinak my taky budeme přezouvat autí, jezdíme s ním oba tak napůl... a dneska jedeme do sadu sbírat hloh... snad neumrznu... včera bylo strašlivý počasí, dneska to bude asi stejný... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, takže Mgr. a budeš učitelkou? :-N Já s hudbou bohužel teď už nemám nic společného, jsem kancelářská krysa, ale ne že bych si stěžovala, tímto oslovením se jen bavím ;-) Na základce jsem chodila 7 let na akordeon, taky do zpěvu a k nástroji byla ještě povinná teoretická výuka - víš, že už si nevzpomenu jak se to přesně jmenovalo?? :-) no asi hudebka nebo tak nějak, ale tenkrát jsem byla malá a záviděla děckám, že se v lidušce trápit nemusí, no a teď jsem za to vděčná, že mě naši k něčemu vedli, aspoň nejsem úplný kulturní barbar :-D
Odpovědět
Jojo M.a.G.o.R. s diagnózou učitelka. :-D Jo, tomu se říká hudební nauka tej teorii, to na liduškách musí být si 4 leta. Tý jo, ale akordeon, to jsi fakt hustá. Já dělám piano, zobcovky, klasickou kytaru a húsle. Ale jako akordeon...... to obdivuju, nedovedu si představit na todle hrát. Podobně asi jako na cimbál.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si byla pro sváču... Tak tohle jsem ještě neslyšela (MAGOR) - to je dobrý :-D No ale dřina to bezesporu je obrovská... takže předem klobouk dolů x-) No čoveče tenkrát to byla fakt otrava, ale ne že by to bylo těžký, to vůbec ne, ale nebylo to vůbec in - nechápu, že mě naši radši nedali na něco jiného, strašně jsem si přála piano.... :-N Jako teď mi to přijde taky neskutečný, že jsem na to někdy uměla, třeba vloni jsem to chtěla vytáhnout, že něco zahraju na vánoce, ale už si fakt nic nepamatuju.... :-|
Odpovědět
A kolik je to let, co jsi naposledy hrála "ve velkým" Esme? No já nechápu, jak někdo dá dohromady klávesy, tahat a ještě ty čudle vedle. :-D Mazec.
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýý, díky za ten Kyoprint, oznamka jsou opravdu supr! Ted nebudu vedet, ktere si vybrat :-D K tomu počasí, děs běs, už se ani nečešu, stejně všude dorazím jako ježibaba :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem domaaaaaaaaaa....jupiiiiiiii a uz budu na netu, ted jsem se tri dn ypripojovala z mobilu, coz byl ocistec...
Odpovědět
Mitote: ahoj :), šaty v Naive jsem nezkoušela (měla jsem od nich jen běhoun a saténové potahy na taburety do kostela), ale zkoušela si tam šaty manželova kolegyňka. Viděla jsem fotky, šaty jsou krásné a originální. Ale pokud nemáš tu správnou postavu, nesedíi. Mladá paní má krásnou postavu, jen je taková "slovanská" - tzn. velká prsa a má tvary a opravdu jí šaty v Naive ve srovnání třeba s Bellou neseděly. Moje hodnocení salonů: Bella - překrásné šaty, měla jsem tam favoritky, ale cenově byly pro mne trošku mimo. Obsluha perfektní. Damborská: nijak nadšená jsem výběrem šatů nebyla, ale termín 8.8. byl dost frekventovaný, takže už jich byla spousta rozpůjčovaných, šla jsem pozdě, což byla moje chyba. Při objednávání výzdoby paní Damborská dost zmatkovala, takže jsem bohužel neměla vše, co jsem si objednávala už v květnu ani v den D. Evanie: příjemná obsluha, šaty se mi docela líbily (jednodušší styl). Tosca: příjemná obsluha, vybrala bych si. Exclusive: nakonec jem si vybrala tam, obsluha perfektní, nabídku šatů jsem moc nezkoumala, šla jsem na jistotu už po vytipovaných.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?