Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já nad těma fotkama taky uvažuju, chtěli bychom si je s manžou udělat jako vánoční dárek :-) zkus si nechat dát vyhledat těhotenské fotografie brno a my vyjelo spousta odkazů a třeba tě nějaké zaujmou, co by se ti líbily...
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já myslím, že v tomto možná nešetřit...my co jsme se utli u svatebních fotek víme své. Já znám sestru Petry Dostálové (je to jedna zářijovka) a myslím, že fakt bude dobrá. Saliba má svůj styl. Ale určitě je těch fotografů plno, to byl jen příklad z těch žádaných na svatby. Pak dej vědět, jsem zvědavá, koho vybereš. ;-)
Odpovědět
já právě mám strach, když třeba koukám na nějaké fotografy na jejihc web a pak tady třeba vidím nějakou svatbu na BRM a děs, tak aby to fakt tak vypadalo....je mi jasný, že na web si dají ty nejlepší fotky, ale dobrý fotograf, by neměl mít extrémní výkyvy, že ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, radši vezmi někoho profláknutého a připlať! Určitě to dobře dopadně. ;-) Trošku jsem na to koukala a šla bych do těch portrétů. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani tak vem někoho jak říká Petruszka profláknutýho a připlať si...určitě to bude stát za to :-)
Odpovědět
Peti - však jo, to je mi jasný, že to nebude focení za 500,-, takto mě to focení vyjde na 10.000,- celkem, ale co už, že. Ještě pohledám a uvidím, Salibu znám odtud, ten bude stát min.tolik,ale foté fakt dobře, ale raději bych se vysvlékala před babou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zkus tu Petru - třeba na svatby měla celý rok 2009 plný, tak by mohla být dobrá. Však nebude problém si s ní dát jen nezávaznou schůzku a mrknout u ní na fotky. Já bych se před chlapem taky styděla. :-D Proto chodím i ke gynekoložce ženské a ne chlapovi. ;-)
Odpovědět
jojo, ta mě nadchla, že zajistí i tu vizáž, a je v centru, tak to by bylo super. A už jsi druhá, kdo ji doporučuje, tak je horká kandidátka.... chci to jako překvápko pro M. k svátku, ale na další focení chci si nás vyfotit všechny 3 ;-) projela jsem i webovky tady svat.fotogarfů na BRM ,ale dost z nich fotí třeba jen svatby a v ateliéru ne. Jsem se zkoušela vyfotit sama na samozspoušť...večer nasvítit, zaostřit na plyšáka na mém místě a výsledek nic moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Právě, on dnes fotí skoro každý jako druhé zaměstnání nebo koníček, tak ateliér nemá. Ono to osvětlení asi stojí balík a celé vybavení ateliéru. Prostě si jich ze pár vytipuj a navštiv je - ty jsi zákazník, tak ať se snaží. :-D
Odpovědět
Právě, na těch svatbách je to výhoda, že místo na focení není potřeba, výbava je potřeba co nejlehčí a neskladnější, a úpravy můžeš dělat doma v posteli na notesu. V ateliéru se skoro nikdo nefotí...nebo stáhnu nějakou modelku a vyměním obličej ve photoshopu a bude :-D :-D :-D a budu krásná a zadarmo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojte holky, tož jsem dneska byla zkoušet ještě jedny šaty, no jsou úúúúúúžasné, snad ještě lepší než ty předtím. Poradíte mi, které si mám vybrat? 8-) Zatím mám 3 hlasy ze 3 pro červené. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ale pak ty fotky někdy vypadají...byli jsme na fotokurzu (asi jsem ti to psala) a ten lektor říkal, že se někdy skutečně děsí, když mají nějaký workshop na zámku, hradu, je tam nějaká svatba a když vidí ty fotky onoho "profifotografa".
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Milmic - hlasuju taky pro cervene....maji smrnc ;-)...ale druhe jsou taky pekne...zalezi na tvem stylu a "odvaze" pro barevne satky :-)
Odpovědět
Aaaaa, výborně, máme 4 hlasy ze 4 pro červené, Liju. 8-) Moje kamarádka řekla: v červených budeš nezapomenutelná, v bílých .... zapomenutelná. :)
Odpovědět
Milmic - jéééé, šaty Mag.Sot. z Ano, co? :-D Ty mívají vystavené za výlohou, ty se mi kdysi hrozně líbily ;-) teda líbí se mi pořád, vždycky když jedu okoo šalinou, tak koukám do okna :-D takže pro mě rozhodně červenéééééé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamaradka to vystihla ;-) ...lip bych to rict nedokazala :-D
Odpovědět
Blani, jsou no.... Já jsem taky na ně koukala pořád pořád pořád, až jsem se tam vypravila s kamarádkou. No koukám, že vedle ty bílé jsou vedle nich takové plivnutí do jezera no. Když je vidím vedle sebe. Mag. Sot. je čo?
Odpovědět
snad to píšu správně, ale je to docela známá značka Maggie Sottero ;-)
Odpovědět
Fakt? To slyším prvně. No tak pro červené už mám 5 z 5. :) Fajn skore.
Odpovědět
tak jsem prolezla webovky maggiesottero a dokonce jsem objevila ty, které se mi líbily hned jako první, když jsem začala vybírat šatky... http://www.maggiesottero.com/dress.as... Ale ty tvoje jsem tam nenašla, ale mám je nějak vhlavě uložené jako M.S. ;-) Vím, že tu jedna nevěsta, co se v nich vdávala, z Prahy měla albíčko a fakt vypadjí moc krásně, když se vše vyzdobí do červena...
Odpovědět
Jojo, na tento salon jsem vlastně narazila. A nevíš, které nevěsta? Že bych mrkla na fotky.... :) No jako menší minus je, že už mám vývazky - tmavě zelené. Ale zase tmavě zelená k tmavě červené jde v pohodě a pak.... nemůže být všechno dokonale dokonalé. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, že jsi sem ten odkaz dávala...už vybírám :-D Sice tam mají hodně mých neoblíbených "velkých" sukní, ale z těch užších, bílo-černých, hned bych si vybrala. ;-)
Odpovědět
Mě se tahle značka líbí asi nejvíc.... třeba tyhle jsou krásné, jsem uvažovala, že bych si je nechala ušít na ples v červeno bílé (červená látka) a bez vlečky, od Asapa je tu holky mají (jako svatbení), ale tak v lednu už na to nebude postava... http://www.maggiesottero.com/dress.as...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ty patří k mým favoritkám, i když ty z první stránky jsou taky krásné. Tak je použiješ přes rok. ;-)
Odpovědět
Peti - mám obavu, že teď budu mít na pár let po utrácení :-N Naštěstí mám svoje svatební, které jsou tak do vel. 42, takže ty to jistí, ale kdo ví co bude za rok, to si stejně nebudu moct dovolit jet na půl dne na ples. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím tě, trošku rozdělíš péči mezi rodinu a vyrazíte do společnosti! Přece se do plnoletosti potomka nezavřete doma! :-D A nestaš mně, protože s takovou bych to oddalovala do nekonečna. 8-)
Odpovědět
No, mám obavu, že v půl roce ještě budu dost kojit (teda ráda bych) ;-) M. bude jen rád, že na ten ples nemusí :-D Jsem se začala koukat, co všechno bude potřeba koupit a moje úspory budou v trapu. :-D Ještě, že jsem si nakoupila věci k foťáku v létě, te´d bych už si tgo nekoupila a radši šetřila :-D
Odpovědět
Moni, šatky jsou nádherné, sedí Ti líp a líbí se mi víc než první ( u těch možná klame ta velikost, jak jsou neupravené na tebe) ale jsi taková jemná, tak aby tě ty šaty ,,nepřebily" hodně taky záleží, jaký bude účes, doplňky... ale sluší ti moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milmic: Ty bíle šatky jsou pěkné, ale ty červené jsou opravdu krásné.A nic přehnaného. Kde je prodís tě ten svatební salon? Já právě sháním šaty od Maggie S. a chtěla jsem jet do Rousínova, ale pokud je mají i tady tak by mi mohly snad objednat ty co bych chtěla.
Odpovědět
Silvi, nakonec si vyberu asi ty červené, líbí se mi jejich netradiční řešení. Spíš nejde o to, co mi v tuto chvíli sedí nebo nesedí, protože mi je budou přešívat. Jde o to, co se ke mě hodí a ne. No zbytek už nebude nijak divoký, naušnice zvolím delší spolu s náhrdelníkem, barvu nevím, něco decentnějšího, kytičku asi bílou, účes nevím, spíš něco vyčesaného protože asi bude delší závoj.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?