Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Dobré ráno, dneska je ale krásně, to nemohlo být takto včera?! V pátek jsem byla na Autosalon Night a teda doporučuji všem příznivcům aut. Já jím sice nejsem, ale i tak se mi tam moc líbilo. A dnes je pro všechny, kdo u pokladen předloží klíč od jakéhokoliv vozu ŠKoda vstup zdarma. ;-) Byla tam i nejdražší auta v ceně přes 25M korun... ale když ho nastratovali, tak dělalo hluk jak naše stará 35tiletá ŠKodovka :-D A dnes je den ot.dveří DPMB, takže z centra jezdí různé šaliny ,autobusy, atd. A koukala sem na ceny, nejdražší jízdenka stojí asi 100,- (nějaká šalina tažená koňmi). tak se půjdu kounout. Hezkou neděli všem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani, my tam byli taky - škoda, že jsme se nepotkaly. Jinak mně ten Autosalon přišel docela o ničem - spousta automobilek vůbec nevystavovala (Alfa Romeo, Mercedes, Peugot, Citroen, atd.) a dost aut bylo zamčených. Když srovnám s Autosalonem před 2 lety, tak total propadák. Ale ten nápad s nočním Výstavištěm a ohňostrojem, to se mi líbilo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já na BVV pracuji u AUDI a můžu Vám říct, že první den v pátek a být úplně v nových lodičkách 15h na nohách, no fakt krize :-S Jsme s holkama myslely, že to nerozchodíme...Je pravda, že nápad dobrý, ale co se týče srovnání s minulým Autosalonem tak je to podstatně slabší :-(
Odpovědět
Ahoj, Dnešní akci - Dopravní nostalgie DPMB - dávám 110% ;-) Tak jsem se svezla šalinama, vyzkoušela trolejbus, atd. A nohy mě bolí "jak sviňa" :-N Já jsem teda v pátek chodila v lodičkách jen 8 hodin (ale já nosím boty na podpatku v 90% případů, pokud nejdu na výlet nebo na stavbu, atd), v práci mám slušivé papučky na přezutí. Ale pak v sobotu od 6 do 21:00 na nohách na exkurzi (ve sport.botech), dnes zas v centru, tak mě tak bolí ty šlapky zespoda, že zítra snad půjdu do práce v teniskách :-D Browneye - musím kouknout na moje fotky, jestli jsem tě někde nevyblejskla :-D Peťo - my,c o nemáme auto, jsme byli nadšeni i z toho mála. Na autosalonu jsem byla jednou, před asi 7 lety v Olomouci a to jako brigádnice - hlídačka - veteránů.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme chtěli jít, ale v sobotu měl manžel narozeniny a já nachystala oběd a odpolední posezení pro oboje rodiče a švagrovou a švagrová pak v neděli pro svoje rodiče, nás a jedny známé odpolední posezení, dopoledne jsme dělali na baráku. No, zabitý víkend - navíc z občas hodně pitomých keců mé "drahé" švagrové mám zase hlavu jako rohový barák :-p ;-) . Tu mi byl čert dlužen :-D . Ale navečer jsme se byli projít na dvě hoďky v lese, to bylo krásně. Vonělo to jako o dovolené - už aby byla :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nemáte nějaký tip, kde dělají za rozumné ceny dveře (venkovní prosklené, plastové) na míru? Nepotřebujeme dveře za 20.000,-, budou na verandu do dvorka.
Odpovědět
Ahoj holky, moje svedkyne se pustila do predelani naseho oznameni a prvni stranu uz mam v albu... myslim ze o hodne procent lepsi..uvidime co na to rekne pritel :-) a ja jsem zvedava jaka bude druha strana :-)
Odpovědět
Profilova fotka
selmice - pěkné. Ta jedna fotka je pěkná, i když hodně odvážná - nevím, jestli u nás by to všichni rozdýchali :-D :-D . Jestli to nebude ale tím, že vám to tam fakt sluší ;-) .
Odpovědět
luci ja ted myslim ty bilé oznameni od svedkyne... :-) myslim ze se ji opravdu povedlo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak toto se mi o dost líbí víc než to původní - na mně to byla moc divočina. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nebudete nahodou nektera ted nekdy objednavat z svatebni-dekorace? dosly mi od nich jedny ruzicky a jsou moc pekny, jedny po trech kackach, ale to postovny by se mi nevyplatilo na dalsich par kousku...tak kdybyste mela nahodou nektera ted v planu objednavat, dejte mi sim vedet! Diky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, šelmice: taky se mi líbí ta nová verze oznámka ;-) krásný...já už se snad taky dočkám zítra nebo v pa vytisklého a konečně už správně :-D
Odpovědět
Článek se načítá
browneye : vam to vytiskli spatne?
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte někdo zájem o brigádu? jestli jo napište mi do ip napíšu podrobnosti ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky, jaký bal víkend? To bylo krásné počasí, že? My sice sobotu měli ryze pracovní, ale v neděli jsme byli na prochajdě. browney - už vám to vytiskli?
Odpovědět
Ahoj, jestli máte někdo zájem o létajíácí přání dala jsem sem inzerát... Zbylo ná, jich 6
Odpovědět
zrovna dnes sem si jedno objednala za 104 kc .... ze uz asi levneji nesezenu :-) a to dopoledne....
Odpovědět
Ahoj, mohu se přidat :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj gamal, přidej se ;-) ;-) ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, mně se líbí to tvoje album slavných...hlavně, že kolik těch párů už je finito. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to jo - ale já to začala stahovat kvůli kytkám ;-) (úchylka :-D ) - ateď už v to holt pokračuju. Taky mi to přijde směšné, že tam mám některé s různými protějšky :-D :-D
Odpovědět
Hned jsem se musela podívat na album slavných :-D Pobavila jsem se nejenom sestavou některých párů, ale i svatebním zevnějškem některých :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jachm - jojo, u některých je to obzvlášť "radost pohledět" - třeba Rosenberg myslím vede :-D :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, u mně vede vekslák Kokta nebo jak se jmenuje (od Partyšky). :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, když jsme napsala Rosenberg a pak si šla projít ty fotky, tak jsem si říkala, že ta "záclonová" svatba je hned v závěsu, ne-li na 1. místě ;-) :-D :-D :-D :-D . Tak každý máme jiný vkus a nejsme módní policií v časáku :-D :-D :-D .
Odpovědět
Ahoj holky, Luc - někteří mají fakt ránu :-D Mě se moc líbí J.Janda, mají to krásně decentní, nepřeplácané ;-) A pak Jaklová , ta taky.
Odpovědět
Včera jsem šla kolem obchodu s hadrama na Masaryčce (vietnam.), kde jsem si kupovala šaty na převlečení a svatební boty (už předloni :-D... http://www.beremese.cz/album/album.ph... ) a zas tam meěli akci 50% sleva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani a něco sis koupila? ;-) V které části to je? Holky jinak sháním tip na dětský textil. Sháním červený župan, až na zem, pro holčičku vysokou 117 cm ;-) a zatím bezúspěšně. Nějaký tip na obchody se županama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak můj nejoblíbenější celebrity-pár je mladý Brzobohatý, ti se mi fakt líbili. ;-) Luci, naštěstí takové věci jsem ještě nemusela shánět.
Odpovědět
já jsem zase viděla třeba peníze v ruličce s čínskýma tyčinkama na jídlo a k tomu napsaný - Ať vám spolu chutná život. Přijde mi to jednoduchá ale milý.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?