Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
ano samozrejme ze nejdriv reklamovat ale co kdyz to uz pak budu chtit vratit - jak dostanu zpet to zlato co jsme do toho vlozili?
Odpovědět
sel: tak to je asi o domluvě, ale předpokládám, že by Ti dali peníze v hodnotě toho zlata nebo zlato stejné kvality a množství...
Odpovědět
hmm to by bylo blby...my chteli do prstynku presne to nase zlato po prarodicich.....kez to az k tomuto nedojde |-|
Odpovědět
sel: myslím, že nedojde, určitě to opraví a pak už to bude držet a bude to v pohodě ;-) :-) jinak se vám ty prstýnky líbí, ne?
Odpovědět
no mysleli jsme ze rozdil mezi cervenym a bilym zlatem bude pekne znat ale neni takze to zas takova hitparada neni.... ono jak mam v albu svuj prstynek tak tam je to opravdu dost znat ze jsou tam dva druhy zlata ale ve skutecnosti to moc videt neni.... ale muj je v poradku - jedna se o priteluv hlavne kvuli ten bile tecce v cervenem zlatu.
Odpovědět
sel: tak to bez problémů opraví tu tečku, to jsem už psala, že se nám udělala taky a opravili to v pohodě.. a vy jste je neviděli naživo předtím?
Odpovědět
ne ona tam mela jen jednu sadu nejakych prstynku ze zluteho zlata... my meli svoje cerveny a bylo pekny - ale jestli to bylo tim ze na tom zapracoval cas a tak pekne zcervenalo? To nase mi pridje takovy vyblity.... jako by pod tou cervenou vrstvou byla nejaka jina...ale rikam jen jaky mam dojem..treba to pravda neni... doufam ze by si pani nelajzla to necim tunit.....
Odpovědět
sel: oni to často dělají tak, že to tím červeným jen potáhnou a uvnitř je něco jinýho(nevím co, jestli zlato nebo co, to bych kecala) prostě to není červené zlato na průřezu no uvidíš, co Ti řeknou..
Odpovědět
no to by me nasr.... protoze prave proto jsme cerveny zlato chteli - abychom tam meli to svoje ]-( zacinaji me brat mrakoty pomalu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme dostali prašule na kytce v květináči v ruličkách. No...asi jim dáme poukázku do Ikei a k tomu ty prachy. Nebo nemáte tip na nějaké wellness v Brně? K těm prstýnkům...třeba, když je žlutý proužek na bílém zlatě, tak se to tam dokresluje.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, napadají mě v Brně jenom solné jeskyně nebo pak masáže.
Odpovědět
wellnes nejaky je pokud si dobre vzpominam u brnenske prehrady...muzeto byt tak ctvrt roku co jsem se na to koukala...hotel si ale nevzpomenu. Peti jak se to dokresluje??? :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Prostě pokud někdo chce tam dát do drážky jinak barevnou linku, tak se to tam kreslí zlatem, ale nelepí se to tam nějak...nevím, jak bych to popsala. :-D My chtěli původně kombinaci s tenkým proužkem, ale z tohoto důvodu jsme to zrušili.
Odpovědět
no pochybuju ze tu skvrnku vybrousi a domaluje...obavam se ze by to musela pretavit...sme premysleli jestli by na to nebyla lepsi jeste jedna vrstva (jestli to jde) aby byl prstynek i tlustci....
Odpovědět
selmice: podle mě je tam ten proužek od toho, že to za to nějak drží a s tím to ponoží do nějaké lázně, která tomu udělá tu povrchovou vrstvu červeného zlata (roztavený zlato možná, nevím, nerozumím tomu)
Odpovědět
tak to me povez k cemu bychom ji davali to nase cerveny zlato aby to udelala z toho... :-S
Odpovědět
nevím, jak to dělali konkrétně oni, jen Ti píšu, jak se to běžně dělá...
Odpovědět
hurá, už mám doma fotoknihu od Happy fota... A vcelku vypadá dobře... Až na dva lehce ořízlé obrázky (ale to se celkem ztrácí)...
Odpovědět
Ahoj, Kackaz - loni se mohlo fotit u Damborské, v Belle, Tosce, Palomě. a zákaz byl v Ornele a v Pronuptii (jeslti si nepletu název, je to hned vedle kostela sv.Jakuba) Před 10 min. jsem rozdělala oznámko jedné holky z kolejí z UPOLu, takže za 2 měsíce jdeme na svatbu :-D Tak mi to hned zvedlo náladu. Tak taky přemýšlím, co za dar. My od svědkyně dostali takovou skleněnou misku, v ní čočku a hrách a v tom 10,- mince... prý kdybychom se o svatební noci nudili :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem dneska narazila na charli -jestli si na ni ještě vzpomínáte ,-) .. toto letí je už ve 34tt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zítra je Noc kostelů (www.nockostelu.cz). My budeme "hlídací teta a strejda" ;-) , ale jsou tam i podvečerní programy (nejen) pro děti, tak se možná půjdeme juknout. Blanča určitě vyrazí s foťákem, že? - já původně měla ty samé úmysly, ale nechám to na jindy.
Odpovědět
Ahoj, Brni - tak to už má za pár :-. To fakt letí, však má teď někdy výročí...kolem 25. Luc- zrovna jsem to tu chtěla napsat, já určo jdu, ještě musím nabít náhrasní baterku a jsem připravena :-D Tak se tam třeba uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Charlie měla svatbu myslím 17.5. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, chtěla jsem se Vás zeptat, kolik jste pořizovaly vývazků? Mám strach, abych jich neměla málo ;-) a měla jste některá čokoládu do fontány? Kolik je toho potřeba? Bude mi stačit 2,5 kg cca pro 80-90lidí, 50 hostina zbytek večer....když máme ještě další sladký...Vůbec nemám odhad... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
browneye - tak pokud chceš dávat každému hostovi vývazek, tak podle toho, kolik jich budete mít. ;-) Jinak si myslím, že ta čokofontána bude jen na zpestření, a navíc tam budete mít jiné sladké, tak podle mě je to dostatečné. Však on tam nepůjde asi každý, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luc: vývazky chceme dát těm, co jdou na obřad....tak si říkám 100ks musí stačit, ne? Jak je to s těma většíma, komu se dávají? Ta čokoláda snad taky bude stačit, no kdyžtak dojde no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s Luckou - vývazky podle hostů. Plus nějaké navíc (např. 51 hostů, tak 55 vývazků). ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my dávali ty větší vývazky svědkům a rodičům. Pokud chcete dávat opravdu všem, co přijdou "okukovat" na obřad snad jo. Ale počítej s tím, že asi budeš muset v tom případě někoho pověřit, aby Ti je omašlil a možná to bude na poslední chvíli. My měli jen pro ty, co šli s námi pak i na hostinu. Ostatně ty "navíc" tam moc nebylo :-D . A neviděla jsme to ani u kamarádky, co jsem se šla jen podívat na obřad - taky jsme nedostala vývazek a u sestřenice od manžely taky nedávala těm kamarádům, co jen přišli na obřad. Ale je to na vás - ostatně máš jistě aspoň hrubou představu, kolik kamarádů, kolegů apod. by vám mohlo přijít, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
|-| zase píšu jako hotentot |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak prý mašličkuje svědek, co jsem slyšela ;-) Dáme to všem těm, co přijedou už k nám domů, a na obřad, samozřejmě, ti, co přijedou jen ze zvědavosti, tak těm asi ne...Ještě jsem se chtěla zeptat, ten větší vývazek se dává, i když dáváš na klopu svědkovi kytí?nebo jak to je? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?