Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

26. čvn 20139929
  • Blani: a nejlepší na tom je, že nás focení stálo 600 Kč 😃 😃 😃
    Kaple je krásná, ale myslela jsem, že s etam oddává... viděla jsem i fotky z nějaké svatby... tak možná to byl civilní sňatek, ruku do ohně bych za to nedala, ale mám ten dojem, že jsem tam fakt fotky ze svatby viděla 😉 🙂
    Hlavně to jistě bylo před tou rekonstrukcí.

• Ahojky, můžete mi někdo poradit, kde si nechat v Brně vyrobit prstýnky dle vlastního návrhu (z netu)...slyšela jsem špatné ohlasy na pana Balcara a nevím, do něho jít... co takhle Smaragd Hermes??? Děkuji za radu.

• janula: za sebe )nás) bych doporučila pana Kouřila, je tu o něm i diskuze a najdeš ho na netu 😉 🙂
    My od něho prstýnky máme - jeden z jeho vzorů upravený podle našeho návrhu a jsme moc spokojení 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojky holky,
    tak se tu po delší pauze zase objevuji 😉 Byli jsme na dovči a po návratu jsem nějak nestíhala 😃 Holky poraďte mi, kde váží krásné kytičky? Dost lidí mi chválí Pekařskou....Pak ještě jednu paní, ale pořád nějak nevím, kam jít...Líbí se mi něco takového jako jsi měla ty Natrix 😉
    Janula83: Smaragd pokud myslíš v Komíně můžu jen doporučit, rychlá práce, krásná a ani ne moc drahá...Mám od p. Šebesty zásnubák přímo na zakázku i snubáčky, mám v albíčku 🙂

• Holky jak to máte s jmenovkama? Píšete:ženich nebo ženich a křestní jméno, nevěsta, maminka nevěsty, tatínek ženicha atd. Nebo tam máte jména?Jako třeba tatínek Olda nebo tatínek ženicha Olda. Pak u svědka bych napsala asi svědek Víťa, Andrejka (to je jeho manželka) nebo její jméno a příjmení?Jak jste to vyřešily? Díky za rady... 😉

• Ahoj, my měli kytku z Lesné vedle Lidlu - hrozně kreativní mladá paní, slušné ceny - my tam chodíme vždycky, i když se nejedná o svatbu. 😎
    Na jmenovku jen nevěsta, ženich, maminka nevěsty, atd. Rozlišovali jsme jen teta Ivana, strýc Milan, apod. 😉

• A k těm svědkům (jsem si to nedočetla celé) 😃 : měli jsme svědek Martin a u jeho partnerky Soňa M. - tak jsme to měli i u ostatních, co nejsou z přímo z rodiny a byli na obědě (Olga Š.).

• Ahojky, díky, taky si myslím, že takto budou ty jmenovky asi nejlepší....Jen jméno a příjmení první písmeno.Měli jste to tak třeba i u sestřenice Jana a její přítel Jarek Ž.?Já bych to tak asi udělala, jak jinak vyřešit to, když nejsou sezdaní, že 😉

• "Sestřenice Jana" , "Jarek Ž."
    Osobně bych místo "Jarek" dala "Jaroslav" (nebo Jaromír...prostě tak, jak se přesně jmenuje). 😉

• Ahoj holky,
    Browneye - my měli nevěsta, ženich, maminka ženicha,... a pak vše s příjmením - styl: babička Nováková, teta Novotná, kamarádi: Jana Nováková,a u asi 3 lidí jsme nevěděli, jaké mají příjmení, byli to drahé polovičky našich kamarádů, sice jsem je znali už nějakou chvilku osobně, ale nevěděli jsme příjmení 😬 Takže jsme jim dali příjmení stejné jako má jejich drahá polovička a tím, že měli jmenovky vedle sebe (nebe naproti sobě), tak věděli, že je to místo pro ně. A docela to všechny pobavilo. Hlavně, když jsem kamarádovi dala příjmení jeho přítelkyně. Ale každý to ppochopil 😃
    Nemáte někdo zkušenost s nějakým dobrým ubytkem v Dolních KOunicích? V sobotu tam jdeme na svatbu, a nemáme kde spát 😬

• Ahoj holky,
    nevím, jak je to ještě aktuální, ale min. pondělí jsme byli v OP na Starobrněnské a měli 90% slevu na vše, takže ten "náš" svatební oblek za 700,- 😬 Zavírají prodejnu, tak se toho potřebují zbavit. M. chtěl jen nějaké šedivé kalhoty,a le to tam na výběr už moc neměli. Ale nikde jsem neviděla ceduli, kdy zavírají, každopádně pokud váš drahý potřebuje oblek (svatba, práce,...) a máte to poblíž, doporučuji.

• Ahoj holky, zařizování je moc, čas strašně letí a každá dobrá rada drahá.... Bohužel je nad lidské síly přečíst celou vaši diskusi o Brně, aby člověk získal trošku přehled co kde lejlevněji a kvalitně pořídit, na co nezapomenout a hlavně přežít celé přípravy bez napětí a stresu. Koukám, že sem moc nechodíte, ale pokud sem alespoň nahlížíte a je tu nějaká dobrá duše již z provdaných nebo někdo z ještě neoddaných - kdo si s něčím neví rady stejně jako já, budu ráda, když se to tu trošku rozjede 😉 Zatím jdu skouknout vaše alba - pro inspiraci 😬
    Blani - díky za tip, momentálně spíš než oblek, řeším slavnostní (bílou nebo stříbrnou) brokátovou (nebo jak se to jmenuje) vestičku s takovou tou hezkou načančanou kravatou pro ženicha..... Oblek už máme - od Blažka a botičky vyhlídnuté - Baťa.

• emerald, vestičku s kravatou půjčíte ve svatebních salonech...možná je to zbytečné kupovat. Já měla šaty od paní Damborské a tak jsme tam půjčili i toto. 😉

• Blani a měli i kravaty? Sháním fialovou... jdeme na svatbu a mám fialové šaty, tak abych manžela sladila 🙂

brow: mám ji od úžasně šikovné květinářky(další květiny v albu z příprav od ní), ale je ze Židlochovic... jestli ale přesto chceš kontakt, napiš do IP 😉 🙂

• Emerald - tak kooukni k nám do alba, my ji kupovali za 1800,- právě v OP a pak za 1000,- tady prodali a těch zájemkyň, co mi hned napsalo 😉 kupovali jsem ji ve výše zmíněné pobočce OP, pokud si dobře pamatuju 😉
    Za půjčení v salonech chtěli od 1000,- výš a to se nám moc dávat nechtělo, to jsme si radši připlatili a krásně se nám to vrátilo. Ale možná je to tím, že mi jsme odmítli si půjčovat cokoliv jiného. jinak by nebyl problém, jak píše Petra, ve většině salonu je půjčují. Ještě je šijí v Módě Maxim na Starobrněnské, ale kolem 3000,-, ale mívají tam slevy, třeba lomi krásný smetanový oblek (svatební, takový lesklý) z 10t. na 3t., atd.
    Silvi - kravaty jsem tam neviděla

• Sponzor fóra
  • holky, mám véélikou prosbu, nevíte, jak vypadá úřad v dolních KOunicích? Jsem se nabídla jako pomoc sobotní nevěstě a vyelzlo z ní, že nemají fotografa na obřad (zbytek prý nafotí kamarádi s foťáama), tak prý když se toho ujmu, bude ráda. To bude ostuda 😃 (moje samozřejmě 😃 😃 😃 ), tak nějak hledám, jak vypadá tamní oddací síň , abych věděla, do čeho jdu. Má totiž 3 různý objektivy, každý je dobrý na něco jiné, tak abych věděla, na co se připravit. Fuj já se bojím, že to zkazím 😃

• Nás to půjčení stálo myslím 800.

Silvi, vím, že kamarádi "kravaťáci" hodně nakupují v Peekovi, tak bych zkusila na kravaty zajít tam.

Blani, vezmi radši všechny objektivy - jistota je jistota. Hele a žádný nervy - moji další svatbu fotíš taky ty. 😉

• Peti - beru všechny 😃 To není problém, problém bude, je měnit během obřadu, jedna nevěsta z BRM mi hodila odkaz na tu síň, vypadá malá a nic moc 😬 To bude ostuda 😃
    Kravaty mají i v Assante (Milad Horákové, Krl.POle, SVoboďák) a pak super kravatya košile za rozumnou cenu jsou od firmy AMJ (myslím, že jsou na České ve 4.np Bati a pak v Omeze), ale já je kupuju u rodičů, tam místo brněnských 500,- stojí 300,- 😛

• Já chodím pro kravaty do Marks and Spencer - tam mají nádherné, ale s fialkovou teda nevím, zas takový výběr tam nebývá. Ale materiály super. 😉
    Blani, měli bychom někdy něco spáchat tady se starou gardou. 😉

• Peti - musíme, copak Peťa (Brni), ta se tu jsem tu "neviděla" ani nepamatuju.

• Ahoj holky, tak kytí jsem nakonec pořešila u paní, která nám navrhovala výzdbu i do hospůdky....Je šikovná, ví, co přesně chci a navíc nám vše dovezu až k ženichovi domů 😃 My totiž nevíme, jak budeme ten den stíhat a pro ni to není problém....Jinak ale díky za rady...
    Jinak holky, sháněla jsem krémový světlý pásek, nakonec jsem zašla k Blažkovi a nejen že jsem tam pořídila, ale mají tam teď akci, že koupíš jeden, ale máš dva....Takže má budoucí manžílek ještě fakt dost kvalitní černý 😉 a to jsem dva dny předtím, než jsem mu šla kupovat ten krémový říkala, že mu musíme už koupit nový černý 😃 tak se nám to hodilo, navíc od Blažka jsou kvalitní...mají akce na všechno...Takže pokud někdo něco sháníte, stavte se tam a uvidíte... 🙂
    Blani neboj, určitě nafotíš svatbičku na jedničku 😉

• Ahoj holky, jste zlatý, děkuju. Já blani teda zkusím tu starobrněnskou, taky bych ji radši koupila, za nějaký rozumný peníz než půjčila..... Jinak jsem koukala na vaše albíčka jak to máte všechno pěkně vypinknutý do detailů 😵
    luc - nádherný vlasy! selmice: krutý šaty!! fakt úžasný..... petruszkaa: krásná svatební kytka; dangala: máte skvělou pozvánku, to muselo být hrozné práce!?!
    blanka: Blani tvoje alba jsou prostě jedna velká inspirace - dokonalé.... Jsi fakt dobrá!!! S focením v těch Kounicích to budeš mít určitě v malíčku 😉
    mirusak1: všechno krásné a super dort! natrix: fotky s pejskama jsou originální🙂 to jsou šeltie (omlouvám se, nevím jak se to píše) ? My jsme měli kolii - 11 let, s láskou na ní vzpomínám....
    browney: krásný prsten 🙂
    Vís jsem toho zatím nestihla, všechny už oddané máte krásný fotky ze svatby a hrozně vám to sluší - už se taky těším 😃

• Blani, Peti, díky za tipy 🙂
    já jako vím, kam jít na kravaty, ale nechtělos e mi za ni dávat moc peněz, ale asi to vyřeším tak, že si vezmu medové šaty a k tomu manže dostane zlatou kravatu, jen se budu asi trochu bát, aby si ho nespletli ze ženichem, když svatba je taková žluto-oranžová (meruňková)

emerald: jojo, šeltie 🙂 😵

• Blani, bohužel netuším, ale určitě to zvládneš 🙂 Chtěla bych pak ty fotečky vidět 🙂

• jo a ještě ke jmenovkám: taky jsme měli: nevěsta, ženich, maminka nevěsty, teta Anička... ale třeba strýc Jarda, bratranec Jaroslav a dědeček Jaroslav... protože Jardovi se neřekne jinak, než Jarda a u dětí jsem dávala zdrobněliny: Honzík, Martinka, Pavlík, Petřík, Nellinka...

• Natrix: Tak přesně takhle jsme to s jmenovkami taky vyřešili 😉 Dětem jsme taky dali zdrobněliny 😃 Je to nejlepší varianta, mi tak přijde 🙂

• hlavně to byli většinou jmenovci - tatínek Petr, syn Petr, tak se to aspoň rozlišilo... problém jsem měla s Janama... teta Jana, sestřenice Jana, druhá sestřenice Jana... 😛 nakonec jedna nedorazila, tak to bylo jasné.... 😃

• Tak bohužel OP Prostějov je už na Starobrněnské machl pakl 😒 A u nich na Jánské mají v bílé barvě vestičky jen s proužky a my chtěli s ornamenty.... Ptala jsem se švadleny a ta by to za 800,- ušila, ale musela bych si donést látku. Tak to asi vyjde nejlevněji koupit na netu za 1290,- a mít klid.....

• Zkus ještě obchod Maxim Fashin ve Špalíčku v prvním patře 🙂 Tam mají vestiček dost.

• Emerald - my kupovali pro ženicha myslím ve 4 prodejnách OP - ve Vaňkovce boty,na Starobrněnské vestičku, na Janské oblek a pak někde pásek, ale ten už nevím kde... všude měli něco jiného 😃 Já chctěla taky nechat vestičku ušít, máma je pánská krejčová (takže šití zadara), takže by to nebyl problém, ale nesehnala jsem látku, měli třeba max. na objednání a to byly pálky za metr 😬 Zlatý OP 😬
    Nat - a co Tesko? Já tam koupila v akci červenou lesklou kravatu za asi 50,- 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Reportážní svatební fotograf
    Vždy ode mne můžete očekávat profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci...
    Fotografování svateb nejen po celé ČR.Svatba, to jsou emoce, radost, štěstí a pro mnohé nejkrásnější den života. Již několik let se snažím, aby mé fotografie tento okamžik zachytily co nejvěrněji...
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů