Menu Forum

Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

26. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
natrix
Registrovala se 19. září 2007 na beremese.cz. Přidala 1926 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Svatba byla 18. dubna 2009
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
Registrovala se 19. září 2007 na beremese.cz. Přidala 1926 příspěvků. Má 16 přátel.
    V Brně, Region Brno
 Blani: a nejlepší na tom je, že nás focení stálo 600 Kč emoticon emoticon emoticon
Kaple je krásná, ale myslela jsem, že s etam oddává... viděla jsem i fotky z nějaké svatby... tak možná to byl civilní sňatek, ruku do ohně bych za to nedala, ale mám ten dojem, že jsem tam fakt fotky ze svatby viděla emoticon emoticon
Hlavně to jistě bylo před tou rekonstrukcí.
11. črc 2009 v 17:54  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janula83 (32 r.)
1
Registrovala se 11. května 2007 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 26. června 2010
    V Sokolnicích, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
janula83 (32 r.)
1
Registrovala se 11. května 2007 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 26. června 2010
    V Sokolnicích, Region Brno
 Ahojky, můžete mi někdo poradit, kde si nechat v Brně vyrobit prstýnky dle vlastního návrhu (z netu)...slyšela jsem špatné ohlasy na pana Balcara a nevím, do něho jít... co takhle Smaragd Hermes??? Děkuji za radu.
11. črc 2009 v 18:20  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 janula: za sebe )nás) bych doporučila pana Kouřila, je tu o něm i diskuze a najdeš ho na netu emoticon emoticon
My od něho prstýnky máme - jeden z jeho vzorů upravený podle našeho návrhu a jsme moc spokojení emoticon
14. črc 2009 v 08:14  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
browneye
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 528 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
browneye
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 528 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Brno.
 Ahojky holky,
tak se tu po delší pauze zase objevuji emoticon Byli jsme na dovči a po návratu jsem nějak nestíhala emoticon Holky poraďte mi, kde váží krásné kytičky? Dost lidí mi chválí Pekařskou....Pak ještě jednu paní, ale pořád nějak nevím, kam jít...Líbí se mi něco takového jako jsi měla ty Natrix emoticon
Janula83: Smaragd pokud myslíš v Komíně můžu jen doporučit, rychlá práce, krásná a ani ne moc drahá...Mám od p. Šebesty zásnubák přímo na zakázku i snubáčky, mám v albíčku emoticon
17. črc 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
browneye
fotoportrét
fotoportrét
browneye
 Holky jak to máte s jmenovkama? Píšete:ženich nebo ženich a křestní jméno, nevěsta, maminka nevěsty, tatínek ženicha atd. Nebo tam máte jména?Jako třeba tatínek Olda nebo tatínek ženicha Olda. Pak u svědka bych napsala asi svědek Víťa, Andrejka (to je jeho manželka) nebo její jméno a příjmení?Jak jste to vyřešily? Díky za rady... emoticon
17. črc 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Ahoj, my měli kytku z Lesné vedle Lidlu - hrozně kreativní mladá paní, slušné ceny - my tam chodíme vždycky, i když se nejedná o svatbu. emoticon
Na jmenovku jen nevěsta, ženich, maminka nevěsty, atd. Rozlišovali jsme jen teta Ivana, strýc Milan, apod. emoticon
18. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 A k těm svědkům (jsem si to nedočetla celé) emoticon : měli jsme svědek Martin a u jeho partnerky Soňa M. - tak jsme to měli i u ostatních, co nejsou z přímo z rodiny a byli na obědě (Olga Š.).
18. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
browneye
fotoportrét
fotoportrét
browneye
 Ahojky, díky, taky si myslím, že takto budou ty jmenovky asi nejlepší....Jen jméno a příjmení první písmeno.Měli jste to tak třeba i u sestřenice Jana a její přítel Jarek Ž.?Já bych to tak asi udělala, jak jinak vyřešit to, když nejsou sezdaní, že emoticon
18. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 "Sestřenice Jana" , "Jarek Ž."
Osobně bych místo "Jarek" dala "Jaroslav" (nebo Jaromír...prostě tak, jak se přesně jmenuje). emoticon
18. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
Browneye - my měli nevěsta, ženich, maminka ženicha,... a pak vše s příjmením - styl: babička Nováková, teta Novotná, kamarádi: Jana Nováková,a u asi 3 lidí jsme nevěděli, jaké mají příjmení, byli to drahé polovičky našich kamarádů, sice jsem je znali už nějakou chvilku osobně, ale nevěděli jsme příjmení emoticon Takže jsme jim dali příjmení stejné jako má jejich drahá polovička a tím, že měli jmenovky vedle sebe (nebe naproti sobě), tak věděli, že je to místo pro ně. A docela to všechny pobavilo. Hlavně, když jsem kamarádovi dala příjmení jeho přítelkyně. Ale každý to ppochopil emoticon
Nemáte někdo zkušenost s nějakým dobrým ubytkem v Dolních KOunicích? V sobotu tam jdeme na svatbu, a nemáme kde spát emoticon
19. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
nevím, jak je to ještě aktuální, ale min. pondělí jsme byli v OP na Starobrněnské a měli 90% slevu na vše, takže ten "náš" svatební oblek za 700,- emoticon Zavírají prodejnu, tak se toho potřebují zbavit. M. chtěl jen nějaké šedivé kalhoty,a le to tam na výběr už moc neměli. Ale nikde jsem neviděla ceduli, kdy zavírají, každopádně pokud váš drahý potřebuje oblek (svatba, práce,...) a máte to poblíž, doporučuji.
22. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emerald
Registrovala se 18. února 2009 na beremese.cz. Přidala 145 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
emerald
Registrovala se 18. února 2009 na beremese.cz. Přidala 145 příspěvků a 1 album. Region Brno.
    Region Břeclav
 Ahoj holky, zařizování je moc, čas strašně letí a každá dobrá rada drahá.... Bohužel je nad lidské síly přečíst celou vaši diskusi o Brně, aby člověk získal trošku přehled co kde lejlevněji a kvalitně pořídit, na co nezapomenout a hlavně přežít celé přípravy bez napětí a stresu. Koukám, že sem moc nechodíte, ale pokud sem alespoň nahlížíte a je tu nějaká dobrá duše již z provdaných nebo někdo z ještě neoddaných - kdo si s něčím neví rady stejně jako já, budu ráda, když se to tu trošku rozjede emoticon Zatím jdu skouknout vaše alba - pro inspiraci emoticon
Blani - díky za tip, momentálně spíš než oblek, řeším slavnostní (bílou nebo stříbrnou) brokátovou (nebo jak se to jmenuje) vestičku s takovou tou hezkou načančanou kravatou pro ženicha..... Oblek už máme - od Blažka a botičky vyhlídnuté - Baťa.
23. črc 2009 v 09:21  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 emerald, vestičku s kravatou půjčíte ve svatebních salonech...možná je to zbytečné kupovat. Já měla šaty od paní Damborské a tak jsme tam půjčili i toto. emoticon
23. črc 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 Blani a měli i kravaty? Sháním fialovou... jdeme na svatbu a mám fialové šaty, tak abych manžela sladila emoticon

brow: mám ji od úžasně šikovné květinářky(další květiny v albu z příprav od ní), ale je ze Židlochovic... jestli ale přesto chceš kontakt, napiš do IP emoticon emoticon
23. črc 2009 v 17:06  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Emerald - tak kooukni k nám do alba, my ji kupovali za 1800,- právě v OP a pak za 1000,- tady prodali a těch zájemkyň, co mi hned napsalo emoticon kupovali jsem ji ve výše zmíněné pobočce OP, pokud si dobře pamatuju emoticon
Za půjčení v salonech chtěli od 1000,- výš a to se nám moc dávat nechtělo, to jsme si radši připlatili a krásně se nám to vrátilo. Ale možná je to tím, že mi jsme odmítli si půjčovat cokoliv jiného. jinak by nebyl problém, jak píše Petra, ve většině salonu je půjčují. Ještě je šijí v Módě Maxim na Starobrněnské, ale kolem 3000,-, ale mívají tam slevy, třeba lomi krásný smetanový oblek (svatební, takový lesklý) z 10t. na 3t., atd.
Silvi - kravaty jsem tam neviděla
23. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 holky, mám véélikou prosbu, nevíte, jak vypadá úřad v dolních KOunicích? Jsem se nabídla jako pomoc sobotní nevěstě a vyelzlo z ní, že nemají fotografa na obřad (zbytek prý nafotí kamarádi s foťáama), tak prý když se toho ujmu, bude ráda. To bude ostuda emoticon (moje samozřejmě emoticon emoticon emoticon ), tak nějak hledám, jak vypadá tamní oddací síň , abych věděla, do čeho jdu. Má totiž 3 různý objektivy, každý je dobrý na něco jiné, tak abych věděla, na co se připravit. Fuj já se bojím, že to zkazím emoticon
23. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Nás to půjčení stálo myslím 800.

Silvi, vím, že kamarádi "kravaťáci" hodně nakupují v Peekovi, tak bych zkusila na kravaty zajít tam.

Blani, vezmi radši všechny objektivy - jistota je jistota. Hele a žádný nervy - moji další svatbu fotíš taky ty. emoticon
23. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Peti - beru všechny emoticon To není problém, problém bude, je měnit během obřadu, jedna nevěsta z BRM mi hodila odkaz na tu síň, vypadá malá a nic moc emoticon To bude ostuda emoticon
Kravaty mají i v Assante (Milad Horákové, Krl.POle, SVoboďák) a pak super kravatya košile za rozumnou cenu jsou od firmy AMJ (myslím, že jsou na České ve 4.np Bati a pak v Omeze), ale já je kupuju u rodičů, tam místo brněnských 500,- stojí 300,- emoticon
23. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Já chodím pro kravaty do Marks and Spencer - tam mají nádherné, ale s fialkovou teda nevím, zas takový výběr tam nebývá. Ale materiály super. emoticon
Blani, měli bychom někdy něco spáchat tady se starou gardou. emoticon
23. črc 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Peti - musíme, copak Peťa (Brni), ta se tu jsem tu "neviděla" ani nepamatuju.
23. črc 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
browneye
fotoportrét
fotoportrét
browneye
 Ahoj holky, tak kytí jsem nakonec pořešila u paní, která nám navrhovala výzdbu i do hospůdky....Je šikovná, ví, co přesně chci a navíc nám vše dovezu až k ženichovi domů emoticon My totiž nevíme, jak budeme ten den stíhat a pro ni to není problém....Jinak ale díky za rady...
Jinak holky, sháněla jsem krémový světlý pásek, nakonec jsem zašla k Blažkovi a nejen že jsem tam pořídila, ale mají tam teď akci, že koupíš jeden, ale máš dva....Takže má budoucí manžílek ještě fakt dost kvalitní černý emoticon a to jsem dva dny předtím, než jsem mu šla kupovat ten krémový říkala, že mu musíme už koupit nový černý emoticon tak se nám to hodilo, navíc od Blažka jsou kvalitní...mají akce na všechno...Takže pokud někdo něco sháníte, stavte se tam a uvidíte... emoticon
Blani neboj, určitě nafotíš svatbičku na jedničku emoticon
24. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emerald
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
emerald
    Region Břeclav
 Ahoj holky, jste zlatý, děkuju. Já blani teda zkusím tu starobrněnskou, taky bych ji radši koupila, za nějaký rozumný peníz než půjčila..... Jinak jsem koukala na vaše albíčka jak to máte všechno pěkně vypinknutý do detailů emoticon
luc - nádherný vlasy! selmice: krutý šaty!! fakt úžasný..... petruszkaa: krásná svatební kytka; dangala: máte skvělou pozvánku, to muselo být hrozné práce!?!
blanka: Blani tvoje alba jsou prostě jedna velká inspirace - dokonalé.... Jsi fakt dobrá!!! S focením v těch Kounicích to budeš mít určitě v malíčku emoticon
mirusak1: všechno krásné a super dort! natrix: fotky s pejskama jsou originálníemoticon to jsou šeltie (omlouvám se, nevím jak se to píše) ? My jsme měli kolii - 11 let, s láskou na ní vzpomínám....
browney: krásný prsten emoticon
Vís jsem toho zatím nestihla, všechny už oddané máte krásný fotky ze svatby a hrozně vám to sluší - už se taky těším emoticon
24. črc 2009 v 09:25  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 Blani, Peti, díky za tipy emoticon
já jako vím, kam jít na kravaty, ale nechtělos e mi za ni dávat moc peněz, ale asi to vyřeším tak, že si vezmu medové šaty a k tomu manže dostane zlatou kravatu, jen se budu asi trochu bát, aby si ho nespletli ze ženichem, když svatba je taková žluto-oranžová (meruňková)

emerald: jojo, šeltie emoticon emoticon
24. črc 2009 ve 14:23  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 Blani, bohužel netuším, ale určitě to zvládneš emoticon Chtěla bych pak ty fotečky vidět emoticon
24. črc 2009 ve 14:25  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 jo a ještě ke jmenovkám: taky jsme měli: nevěsta, ženich, maminka nevěsty, teta Anička... ale třeba strýc Jarda, bratranec Jaroslav a dědeček Jaroslav... protože Jardovi se neřekne jinak, než Jarda a u dětí jsem dávala zdrobněliny: Honzík, Martinka, Pavlík, Petřík, Nellinka...
24. črc 2009 ve 14:30  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
browneye
fotoportrét
fotoportrét
browneye
 Natrix: Tak přesně takhle jsme to s jmenovkami taky vyřešili emoticon Dětem jsme taky dali zdrobněliny emoticon Je to nejlepší varianta, mi tak přijde emoticon
24. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 hlavně to byli většinou jmenovci - tatínek Petr, syn Petr, tak se to aspoň rozlišilo... problém jsem měla s Janama... teta Jana, sestřenice Jana, druhá sestřenice Jana... emoticon nakonec jedna nedorazila, tak to bylo jasné.... emoticon
24. črc 2009 v 15:13  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emerald
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
emerald
    Region Břeclav
 Tak bohužel OP Prostějov je už na Starobrněnské machl pakl emoticon A u nich na Jánské mají v bílé barvě vestičky jen s proužky a my chtěli s ornamenty.... Ptala jsem se švadleny a ta by to za 800,- ušila, ale musela bych si donést látku. Tak to asi vyjde nejlevněji koupit na netu za 1290,- a mít klid.....
24. črc 2009 v 16:07  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pejsanek (35 r.)
10
Registrovala se 23. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 626 příspěvků a 2 alba. Má 53 přátel. Brno-Jehnice, Region Brno.
  • Svatba byla 18. září 2010
    V kostele sv. Jakuba v Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
pejsanek (35 r.)
10
Registrovala se 23. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 626 příspěvků a 2 alba. Má 53 přátel. Brno-Jehnice, Region Brno.
  • Svatba byla 18. září 2010
    V kostele sv. Jakuba v Brně, Region Brno
 Zkus ještě obchod Maxim Fashin ve Špalíčku v prvním patře emoticon Tam mají vestiček dost.
24. črc 2009 v 17:48  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Emerald - my kupovali pro ženicha myslím ve 4 prodejnách OP - ve Vaňkovce boty,na Starobrněnské vestičku, na Janské oblek a pak někde pásek, ale ten už nevím kde... všude měli něco jiného emoticon Já chctěla taky nechat vestičku ušít, máma je pánská krejčová (takže šití zadara), takže by to nebyl problém, ale nesehnala jsem látku, měli třeba max. na objednání a to byly pálky za metr emoticon Zlatý OP emoticon
Nat - a co Tesko? Já tam koupila v akci červenou lesklou kravatu za asi 50,- emoticon
24. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš