Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Jo a taky sem chtěla napsat.. že sme nemocní :-| kašle jak tuberák! a dáví se ,tak sem zavolala veterinářovi,jeslti můžu dát dětský sirupek aon,že jo,3xdenně ,ale že pokud s eto nezlepší,že máem dojít,protože řádí psí kašel. takže dneska spala aji se mnou v posteli,nebo´t vnoci v jednu ráno sem myslela,že s emě udáví ajak spala s emnou pod peřinou, tak spala celou dobu pak až do půl patý,když sem vstávala.. řeknu vám,že co dělá ona v posteli,jak se furt převrací a přitom spí a chrní , tak by si s manželem velice vyhovovali,ten by jí do toho ještě ze spaní mluvil :-D
Odpovědět
]-( Tkaničky od bot jako šle????!!!!! ]-( Ferdinand se urazil a nekomunikuje. Našel se docela dramaticky - v noci jsem přišla domů, naštvaná a unavená - v práci toho bylo hrozně, pořád nemám obsazené jedno strategické místo (fakt žádná z vás nemá zájem?) volby dopadly, jak dopadly (a pro mě je to víc práce v tomhle týdnu), bohužel se zatím marně pokoušíme o miminko a měla jsem ten den negativní výsledky již asi 150 pokusu.... No, zkrátka jsem přišla domů a zakopla v kuchyni o krabici s důmyslným systémem zavírání - dalo se vklouznou jen tam, zpátky už ne. Uvnitř byla spousta oříšků a ovoce. To mi přítel chtěl udělat radost a nechal to připravit pro křečka. Já to nevěděla, tak jsem do toho šlápla a rozbila celou krabici. To už na měl bylo moc, tak jsem si sedla uprostřed kuchyně na zem a rozbrečela se. Přítel byl naložený ve vaně, neslyšel mě. Jak tak brečím a sedím v krabici, otevřela jsem oči a přímo naproti mě panáčkoval Ferdík! Vypadal, jako by úplně zamrzl, prostě se vůbec nehýbal. Jak jsem tak na něj zírala, popotáhla jsem a škytla, tak se lekl a zalezl pod linku To mě probralo a tak jsem rychle běžela zavřít dveře. Máme kuchyň spojenou s jídelnou, tak jsem přemýšlela, jak ho izolovat u linky a co nejbezpečněji chytit. Mezitím přišel přítel, nechápal - já s rozmazaným obličejem (řasenka, make-up a rtěnka se slily v něco, co mohlo konkurovat i Jokerovi), lezu po zemi a strkám před linku různé zábrany (včetně žehl. prkna). Ještě než za sebou zavřel dveře, udělal krok .... a šlápl na oříšek a plexisklovou zástěnu, kterou jsem v krabici rozšlápla. Uklouzl na tom a spadl do dveří. Praštil se o práh a složil se tak nešťastně, že má vymknutý kotník a natrženou šlachu v lokti + modřinu na hlavě. Předtím jsem brečela, teď, když se pomalu sesbíral ze země, jsme se na sebe podívali a začali se šíleně řehtat. Byl to takový ten záchvat, kdy už prostě nemůžete a pořád se smějete. Občas z nás vypadlo nějaké citosloce, ale jinak jsme vypadali jako dva dementi, kterým by soud nesvěřil ani křečka, natož dítě. Vidět nás naši vážení klienti a zaměstnanci, asi jdeme oba na pracák. Pak jsme zavolali známého doktora, ten přijel a přítele ošetřil, samozřejmě měl celou dobu hlášky na téma: "křeček, nejúčinnější ekologická zbraň současnosti". Chlapi nakonec skončili u nejúčinnější medicíny - ochutnávky skotské whisky, já jsem vyhodila krabici a dobroty a zavřela kuchyň. Kolem jedné jsme šli spát, ale mě to nedalo a nakoukla jsem do kuchyně. Slyšela jsem šramot z TROUBY - otevřu ji a Ferdík na mě ten den podruhé koukal. Měl tam dokonce i něco nasysleno. Zjistila jsem, že se tam dostal zezadu jakousi větrací mřížkou, která je ale s tak úzkými otvory, že se musí umět nějak přesublimovat, či co. Z trouby už mi neutekl :-p Skončil v kleci, která je obalená pletivem tak, že je to nejohyzdnější klec, jaká existuje. Dnes nebo zítra se chystám koupit akvárko, kde (pokud zase nezmizí) nadobro doputuje! Takže procházku si rozhodně nezaslouží. Jo, přítel včera nějakému známému schválil koupi rotvajlera s tím, že proti naší zrzavé bestii si kupuje mírumilovného mazlíčka k dětem. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, sem si říkala, jestli chodíte k veterinářovi tady na Vinohrady... Měli na netu bezva stránky (možná je maj do teď): Veterinární ordinace pro malá zvířata, léčíme psy, kočky, hlodavce a koně :-D To mě dostalo :-D Sem můj pes nikdy! :-) Tak jezdíme na Mokrou horu... Já si dycky nechám odvážit půl kila granulí (to je akorát do nádobky z Ikea) :-) S našima 2.5kg to celkem vydrží :-) Psí kašel, týýý bláho. To abych si to nastudovala (abych to poznala)... Na to je nějaké očkování, ale mimo tu základní vakcínu, že jo? Tak to asi teda nemáme 8-( Jinak byla sem dnes na veletrhu zdravitnické techniky... Prodávali tam takové ty válce, co sou plněné kuličkama a na letáku mají super fotku, jak jim v tom stočeném válci psinká psisko jak v pelíšku :-)
Odpovědět
Jo, ještě jsem zapomněla dodat, že tátu nejvíc mrzelo, že jsme tu troubu nezapnuli - prý mohl mít přítel po roce doma teplou večeři. S tatínkem nemluvím.
Odpovědět
Gábi: já si hned říkala, proč jsi byla tak stručná s vyjádřením, že křeček byl dopaden - už je mi to jasné... :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky-psejckarky, nedavaly jste nektera to ockovani na 3roky? Mame za 10dnu termin. Co si o tom myslite?
Odpovědět
Peti: nevím, neznám, očkování má pod palcem maminka - doktorka... :-) ;-) Jinak, máme termín!!! Oficiálně, konečně (!!!) zamluvený v kostele :-) 25. 4. 2009 v 11:30 :-)
Odpovědět
Tak to blahopřeju, my sice máme termín, ale pořád jsme nevybrali místo. Ale zatím to až tak moc neřeším, vím, že to nakonec bude hezké místo, ať už ho vybereme kdekoli (pořád si totiž pohrávám s myšlenkou přesunout všechny na Mcely, ale chce to aspoň dva dny tam...přítel to neřeší, ten chce jen dobré jídlo :-D ) - teda kromě mě!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ráda bych se mezi vás přidala, jeslti můžu :-) Bydlím v Ivančicích (Brno-venkov) a svatbu budu mít v Brně 11.7.2009. Pro natrix: koukala jsem do tvého alba-ty šaty od berkana jsou úchvatný!!! Můžu se zeptat kde bych nějaké takové sehnala? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Gabčo - dnes mám náladu pod psa (jako poslední dobou obvykle), ale tvůj popis mě fakt pobavil.... Ještě, že to přítel vzal sporotvně, chudák zraněný :-D Sylvi - gratuluji k oficiálnímu termínu a místu Jani - vítej ;-) Jak už jsem psala, tak my chodíme na vetrinu na Univerzitu na Kliniku malých zvířat a fakt je to emocnice jak má být - hned vedle jsou totiž ordinace pro psy a kočky, fakt mě dostávají ty ordinace - gynekologie, kožní, kardiologie pro psy :-D Si vždycky říkám, že kdyby se takto ke mě chovali doktoři, jak se tam chovají k našim miláčkům :) Vždycky naše holky koukají z přepravky, když je chodí očuchávat v té vstupní hale co slouží jako čekárna okolní psi :)) Ale stejně nejvíc se třesou na stole u pana doktora, ale asi ho mají rády, vždycky mu tam nechají voňavý dáreček na památku :) Fakt nevím kde se v nich ty bobky berou, dělají je furt a všude :-D A občas ho hryznou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Blani,mrzí mě,že máš náladu pod psa,co se děje?
Odpovědět
Ahooj, já nevím, trvá to už pár měsíců, ale poslední 2 je to krize. Přijdu domů, lehnu a brečím, pořád jsem naštvaná...Je to trochu stresem z práce, ale spíš zas hormony. Beru nějaké prášky + antikoncepci, před 3 týdny jsem byla na vyšetření a něco z toho může být právě z HA (měla jsem to trochu i s tou minulou) a něco z těch prášků. Takže v pátek jsem vzala svůj poslední prášek, protože manža je ze mě nešťastný, pořád se mě ptá, co mi je, a pořád se mu nezdá, že je to "jen tak", tak jsem se dohodli, že vysadím tu antinu a uvidíme a pak se kdyžtak objednám na kontrolu na endokrinologii, jestli zas nemám nějaké rozhozené ty hormony i přes prášky nebo čím by to mohlo být. Dnes se šéfovi narodila dcera, tak jsem byla vyslána (jako jediná baba ve firmě) koupit dárek. Vlezla jsem do Puntanely ve Vaňkovce a vyhrkly mi slzy, když jsem viděla ty úžasné oblečky na miminka, hračky....No už mi fakt "hrabe" a jen doufám, že to fakt jsou ty hormony a ne nějaká skrytá duš.nemoc :-N JInak bych si s váma asi psala z Černovic (nebo kde je ta psych.klinika, v Praze je v Bohnicích, ale Brno nevím přesně :-D , snad tam mají Wifi :-D ) Ježíš, to jse se zas rozepsala...A co ty? Co je nového?
Odpovědět
Článek se načítá
janinka: ahoj, to nevím, ale zkus napsat uživatelce berkana a zeptat se jí, nebo pohledat podle obrázků ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau ženský, moje choroba pořád není na ústupu, takže taky nálada nic moc. Blani, je to v černovicích, ale dost pochybuji o wifině. :-D Silvi, já se chci taky vdávat. :-(
Odpovědět
Ahoj Peťo, copak ti je? Taky míříš do Černovic? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jestli ta chřipajzna, co s ní zápasím už pomalu týden nezmizí, tak možná jo. :-D Navíc ji úspěšně přecházím, protože kolegyně (která svatbu neměla!!!) je pěkně v Egyptě a já tam musím v práci trčet, protože není, kdo by dělal. Já chci taky svatební cestu. ]-( Ale ne v tomto stavu. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,jo,já myslím,že v Brně je ten blázinec nebo tak v Černovicích :-) já se jinak mám docela dobře,akorát nevím,kam dřív,změnila jsem vedoucího a téma bakalářky,takže práce až nad hlavu,do toho se učím na opakovanou zkoušku,kterou musím v lednu dát a mám z toho nervy už teď.12.listopadu letíme s tátou asi na 18 dní na poznávací okruh Mexikem,tak se na to strašně těším.S milým jsme měli poslední dobou trošku nějaký rozepře a tak,ale už se to zas vyřešilo,tak je to fajn.Navíc jsem se konečně pořádně vrhla na hraní na kytaru,hraju už docela dlouho,akorát na to není tolik času,teď to ve volných chvílích napravuju,je to bezva relaxace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fuj, já jsem ráda, že už se nemusím učit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,ani se Ti nedivím,já už se taky fakt těším,až to budu mít za sebou,pořád mě nějak štve,že jsem mohla být Bc.už letos v červnu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nač to dělat jednodušše... ;-)
Odpovědět
Peťo, tak ať ti je líp. ;-) Jani - tééééda, Mexiko. tak touž se těším na zážitky a fotky. My s našima za celý život byli akorát asi 4 dny na dovči v Luhačovicích , kde se nám se sestrou vrátily neštovice a tím to skončilo :-D Tak si to aspoň teď vynahrazuju.
Odpovědět
Profilova fotka
princezničko, tak se tam aspoň v Mexicu zrelaxuješ, vyčistíš hlavu a pak to tam vleze samo ;-) . Ať se vám tam líbí. Peti, brzké uzdravení. Třeba Ti to už povolí. Já jsem dneska po 2 týdnech druhý den v práci, protože jsem taky nejdřív přecházela chřipku a pak jsem odpadla a pak mě z toho skříply záda. Teď máš víkend, tak zkus jen odpočívat - ono se to lehce řekne, ale hůř udělá, já vím, jsem stejně nepoučitelná s přecházením nemocí |-| . Blani, a radila ses s doktorem, jestli to může být z těch hormonů? Jinak, my taky už máme v Líšni zamluvený termín. Na 12:30, aby moli v pohodě dojet i z Beskyd apod. Jenomže skorotchýně pořád řeší, že to bde hrozně pozdě oběd :-) . Tak jsme ji uklidnila, že jídla bude všude nachystané dost, že ji hlady umřít nenecháme ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Luc, musím to napsat i tobě. Já se chci vdávat znovuuu! Úplně vám všem závidím, co to máte před sebou. ;-)
Odpovědět
Peti: mě to docela rozesmálo, jak jsi psala, že by ses taky chtěla vdávat... jsem si vzpoměla, jak jsi tady stresovala, jestli si Tě chce vzít a pak ty nervy asi měsíc a nejhorší týden před svatbou... :-N to bys chtěla znovu? ;-) :-) :-D Blani, tak snad je to opravdu z prášků a bude to fajn... já naopak prášky brala, 5 let, vysadila jsem je letos po dovolené a občas nejsem ve své kůži - nevím, jestli je to tím, nebo stresama ve škole... teď , v půlce semestru nám mění rozvrh... ]-( ]-( ]-( Jinak princeznicko, bakalářka se dá v klidu napsat za měsíc... ;-) :-)
Odpovědět
Jinak včera mi maminka říkala, že naša malá, sladká Ellie Mae ulovila dvě myšičky a jedna byla po kouskách po celém prvním patře... :-p :-N Takže Gábi - křečka na sraz v pancéřovaném domečku... ;-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, kdybych věděla, jak to bude super... :-D Takže teď už znovu klidně. Jééé, já se chci fakt znovu vdávat, ale nechci si brát jiného chlapa. ;-) Listy jsem ti poslala. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruszkaa: to je fajn, že se Ti svatba tak vydařila, že bys ji chtěla znovu :-) ale proč s jiným chlapem?? :-o tento ti už nevyhovuje, nebo by to 2x s tím stejným nebylo ono :-D
Odpovědět
jani: napsala právě, že by si nechtěla brát jiného chlapa ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, špatně sis to přečetla...je to jak píše natrix, chci stejného. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů,se omlouvám,sem se fakt přehlídla :-N pardón :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?