Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,mohla bych se zeptat,kdo vám dělal fotky? Jsou moc pěkné... a na kolik vás to vyšlo?
Odpovědět
ahoj holky, předem přeji krásný nastávající víkéééénnndddddd :-D :-D Co Ferdinand? .. ty tvé příběhy mě vždycky dostanou :-D Dneska je venku hnusně, ráno bylo jen5C .. hold už nám zima klepe na vrátka ,-) U nás nic nového.. Jessi je furt miláček,už s emnou spává v posteli i přes přísný zákaz manžela :-D ,ale ten e v práci,tak jako dneska.. měla a mám dovolenou a spali sme s jessie od 5 do půl desátý jak zabitý :-D :-D a za chvíli spolu jedeme k mechanikům ,kteří nám musí dát fridex do autíčka ,aby nezamrzly trubky :-D Co plánujete na víkend? Jinak ahoj Janinko , další slečna na obzoru.. jéje ,jak já vám závidím slečnám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky brnando :-) ale je hezký pocit být vdaná ne? Nejhezčí jsou asi pro nevěstu ale přípravy a samotný svatební den,že?Já se těším až si přípravy začnu užívat naplno - zkoušení šatů a tak...zatím jsem je obhlížela jen na netu :-)
Odpovědět
Ferdinand V. Dobrotivý trucuje v novém, celoskleněném akvárku, protože se dnes nemůže svobodně vyjádřit, komu dá ve volbách své preference :-S No a já jedu volit za chvíli, sice jsem politicky stupidní volič, ale i ti jsou třeba :-N No a pak jdeme s přítelem na večeři, pozvala jsem ho - měl dnes jít na squash a zítra na bowling, ale má zafixovanou nohu i loket min. na týden...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, ještě pár dnů po svatbě je euforie, ale pak je to normálka. U nás se nic nezměnilo, máme se moc rádi a občas se hádáme jako psi...takže klasika. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to chápu, Peti, to nadšení je mi jasný že za chvilku vyprchá :-D to se hold nedá nic dělat...a bez hádek to by nebyl správnej vztah!! To k tomu podle mě prostě patří. My když se nepohodnem, tak je to naštěstí v tom klidným stavu 8-) ne že bysme na sebe řvali a nebo po sobě něco házeli :-D takže pohoda
Odpovědět
janinka... no tak přípravy u nás byli teřba takový,že co sme si v dubnu nakoupili, já v červnu změnila-prodala a nakoupila znova :-D :-D :-D :-D pak sem litovala,že sem s enechala ukecat a šaty si nenechala ušít podle sebe,jak jsme chtěla já :-D :-D a pak sem litovala toho,že sme nešly jen my dva se svědkama :-D ikdyž jsem si říkala,že bylo pěkné,jak se okolo nás lidimotali ,-) a pak sem litovala toho,že sme to měli v létě,protože každej seděl venku a popíjel a až později se plac jakš takš zaplnil- :-D :-D :-D dneska by bylo vše jinak a jiné :-D jediný co bych si nechala,byla hudba a fotograf - ten by snáma jel i na oslavu natáčet , to bych ještě teda změnila :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, měly jste některá jinou kapelu než Ozon? A jakou a jací byli? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych svatbu změnila celou! Teda skoro. :-D Datum bylo ok, oblečení, kytka a ostatní serepetičky taky. Ale chtěla bych to na nějakém lepším místě (zvláštnějším) - třeba na parníku a jiného fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tady jsou samí Ozoni. :-D Já měla v merku ještě trio Amethyst, líbil se nám jejich repertoár, ale nelíbil se nám moc hlas zpěvačky. Ale na muziku je tu odborník Katka "Katchen", takže na radu k ní. ;-)
Odpovědět
Peti: já vím, Káťa je super... :-) ale já si chtěla poslechnout i někoho, komu někdo hrál a jaký to bylo Káťu bych brala, ale chtěla jsem trošku ušetřit... :-) Momentálně máme asi 2-3 vybrané, ale hrají ve špatných termínech (nehodí se nám, nebo je Alešek v práci, nebo něco) ale chceme slyšet jak hrají... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, já myslela, že by ti jako někoho doporučila. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Peti: jo tak :-)
Odpovědět
natrix-Silvi tak zkus se ještě optat katchen - určo ti dá dobré doporučení na kapely :-D Peti .. my sme taky měli ještě amethys v merku,ale nemají karaoke :-) Sme dneska byli na výlovu v jedovnicích a Jessinku sem nosila pořád v bundě.. vypadala sem ,jako bych měla miminko ,jak to ty matky nosej víte... bylo mi krásně teploučko a ona nebyla aspoň špinavá.Pak sem ju tam do listí pustila,vylulala se a zase putovala do bundy chicht .. a jelikož zítra valíme na výlov do Vrkoče, tak si bundu vyperu až zítra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cau baby, my jsme marodi uz oba, takze jsme se dnes hlavne poflakovali. Ale skocili jsme si do Datartu a trosku jsme nacechrali penizky, co jsme dostali jako svatebni dar a koupili jsme si kavovarek Dolce Gusto v cervene barve (cerny bohuzel nemeli). Prave jsem dopila chocochinko a bylo vazne mnaaam. Zbytek penizku uz pujde na novou sedacku. Zitra prijde babicka, tak ji musim ukazat fotky, jeste je nevidela. Jen me stve, ze jeste nemam hotove ty fotoknihy, jedna je prave pro ni.
Odpovědět
Jé, ten kávovar je nádherný! Blahopřeju! Tak vymazlený design se hned tak nevidí :-)
Odpovědět
Peti, jo jo, ten kávovar je super :-) Když jsem dělala pro jednu firmu v Globusu před Vánocema, tak tam byla slečna na předváděčce, tak jsem z toho ochutnala všechno a fakt super... jen ten provoz je docela drahý.. :-( Ale já bych si vybrala červený :-)
Odpovědět
Já bych taky brala červený :-) Ještě se mi líbí jeden italský v retro stylu 50. let, ale nevím teď značku. Připomíná E.T. Ale ten Dolce Gusto vypadá jak roztomilý pejsek, musím se podívat, kdo to navrhoval. Mám ráda věci z Alessi, je to podobného stylu a nemá to chybu. (Starck, Rashid apod.) Budete k tomu mít ještě něco jiného (toustovač, topinkovač)?
Odpovědět
Gábi, já dělala pro někoho jinýho, ale ta slečna mi dala všechno ochutnat, takže co ta firma netuším... ;-) :-)
Odpovědět
Hm, já jsem kafíčková, dokonce si vybírám schůzky třeba i podle toho, jakou tam mají kávu. V Brně je úžasná u Steinera, špatná není ani v nové kavárně Savoy. Kamarádka má doma zabudovaný kávovar Miele v lince - zmáčkneš knoflík a ono to kávu pomele, nadávkuje a přesně udělá to, co tam navolíš. Jsem u ní docela často :-)
Odpovědět
gábi: tak to je taky dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja chtela cerny, protoze mame bilou linku s cernou deskou. Ale mame kuchyn s obyvakem a v obyvaku mam nejake cervene doplnky, tak aspon tak. Gabi, ja veci az tak nevybiram podle designu, jsem spis na tu funkcnost. Kamoska ma stroj, co stal 10litru a udela to sluzbu jako masina za 3, tak tomu fakt nefandim jen proto, ze to dobre vypada. Silvi, provoz je drazsi, ale my vlastne kafujeme jen o vikendech. Pres tyden chodim na kafco k mamce pres ulici, kdyz jdu ven s Teny. Ja dostanu kafe a pes kousek sunky. Ona ma stroj od Siemens, ktery sice neni vestaveny, ale ma zasobnik na vodu a kavu taky mele. Jen mam pak problem, ze mi pak nechutna kafe ani v kavarnach. Prijdou mi slaba:-)
Odpovědět
Já to tak nemyslela - mě zajímá na prvním místě to, aby dělal dobrý kafe. Ale většina těch designových to dělá, tak proč nespojit příjemné s užitečným. Hezký krám "se jménem" na nic si taky samozřejmě nekoupím!
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, ale jak jsem psala. Nač kupovat designovku za x-krát vyšší cenu, když můžeš mít kvalitu, která taky nevypadá zle za mnohem míň. Jinak Dolce Gusto jsme koupili hlavně kvůli snadné manipulaci...já nesnáším tu otravu se "socem" a nebo když je esspressovač ještě navíc pákový. :-S
Odpovědět
No my si říkali, že budeme chodit někam na kavárny, na ,,pořádnou" čokoládu a kafe, když budeme chtít a zatím to Dolce Gusto kupovat nebudeme.. Ale teď zase uvažuju, že bych ho dala do svatebních listů... jenže my máme miniaturní kuchyňku, je to taková malá úzká nudle, široká tuším 1,20 m a je tam sporák, dřez, šuplíková skříňka a lednice, takže volná plocha je vlastně jen nad těmi šuplíky na dělání čehokoliv.... (tedy bude, čekáme na zapojení vody, pak už jen připojíme ledničku a sporák a je to) takže když tam postavím kávovar, tak už tam zase nic neudělám.... :-( :-D
Odpovědět
Ahojky tak, jsem dnes pátrala v diskuzích - druhý týden v listopadu mám dovču, takže chci oběhnout svatební salony a musím říct, že jsem dost zděšená. Četla jsem spoustu negativní kritiky - neochota, špinavé šaty, atd. No uvidíme - jsou i salony na které se tu pějě jen chvála, tak uvidíme :-) Nejspíš to udělám tak, že šatky omrknu, abych zjistila v čem nebudu vypadat jako lední medvídě a nakonec si je nechám ušít. Trošku mě vyděsila i kolegyně z práce, která je ještě o pár centimetrů menší než já a už jí nechtěli šaty ani zkracovat. :-|
Odpovědět
Zuhur - a kolik měříš? Já mám 160cm (manža tvrdí, že prý mám jen 159, že se při měření moc vytahuju :-D ) a zkoušela jsem si v několika salonech a až na 2 modely z těch všech mi říkali, že není problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, my taky nemáme moc velkou kuchyň, ale toto se nám sem ještě vešlo (opět jsme to tady přeorganizovali). Já bych to do listů dala (mrzí mě, že jsme to tam neměli). Přece jen za dlouhých zimních večerů je čokoška doma lepší než někam trajdat v nečasu. Zuhur, já byla jen ve dvou salonech a v jednom super a v druhém nic moc. Mimochodem, donutila jsem paní majitelku šaty zabrat pouze z jedné strany (docela jí to překvapilo, ale udělala to), ale co jsem měla dělat, když neseděly jen na jedné straně??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brnanda: děkuji za zaslané doporučení ;-) Peti takže svatba nakonec nedopadla podle tvých představ (podle toho co píšeš)?? Víc bys toho změnila než nechala? zuhur: v nejbližší době se taky chystám oběhat salony po Brně...takže dost kritika říkáš? No tak to se asi máme na co "těšit"... tak snad to nebude tak hrozný...ono je asi fajn si nechat šaty na sebe ušít, ale co pak s nima...prodat je? Snad do nějakého salonu pak prodat by bylo nejlepší..
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, ale ne, bylo to fajn. To víš, člověk na tom pak najde vždycky nějaké mouchy, ale všichni jsme se dobře bavili a to je hlavní. Holky, neplašte s těmi salony, je to v pohodě. Teď příjde nová kolekce, takže šatičky budou nové a pokud je před vámi nějaká nevěsta trošku zrasuje, tak v salonech nemají problém s tím je dát zase do kupy. Údajně nevěsta, co měla moje šaty přede mnou, jim dala takový záhul, že to dlouho neviděli a já na tom nic nepoznala. Byla krásné a voňavé.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?