Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
nat dekuji. dort jme meli z cukrarny v Lisni a byl vinikajici. Cukrarna Rozprym maji adresu dorty.net a maji je krasny.
Odpovědět
Holkýý já vám chci napsat ,ale jess mě nenechá chvíli na pokoji drápe s epřes ty zábrany za mnou a hrozně pláče,takže jakmile usne, dám semka nějaké fotyk ,j e nádhenrá a super!!!
Odpovědět
Peti: tak to jsem ráda, že si rozumíte :-)
Odpovědět
lidunko máš krásné fotečky!!!hodně štěstí !! Snažím s eněco napsat,protože mi normálně spí napůl na stole na půl v náruči a já nemůžu ani psát ,natož tady dát nějaký foto.. tak sem napsala všem e-mail a dla advě fotky.. Dobrý den, jmenuji se Jessinka a tito hodní manželé si mě adoptovali. Dneska jsem se knim nastěhovala a je to tady príma. Mám svůj pelíšek !-je jednou tak větší, než já , samé hračky pískací, nepískací a na hryzání z buvolí kůže -jsem zaslechla paničku,když to říkala "babičce" Také jsem spoznala už tety a strejdy na patře,co s paničkou bydlí vtom vélikánským baráku ! A taky zítra spoznám Cherrynku,která bydlí u babičky ,tak s etaky už těším. Jen nevím,kdo bude ještě před tím ,protože mám jed ještě na návštěvu k jakýmusi panu veterinářovi a to já ještě ani nevím,kdo to je ,-) Jsem strašně ráda u paničky a doufám,že si mě nechá,ale jak jsem mohla slyšet, panička je hrozně šťastná, že je tady zase další pejsek a že si mě na www stránkách našla! tak to jsem já Jessie Celá foto najdete u paničky v albíčku z příprav ;-)
Odpovědět
holky já se zní poser* ona mi takto usla.....vzala sem si ju semka,protože furt kňourala,že sedí zza zábranou a te´d mi tady takto konečně usnula :-D viz. album, příprav :-D
Odpovědět
Peti: je moc a moc krásná, no jo štěňátko, to usne kde a jak to jde... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, je kouzelná. Až zase bude Helča hlídat Fialku, tak můžete jít venčit spolu :-) :-) Pěkný víkend. Pája
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ja uz ti psala v sms. Lidu a ty mas gratulacku v albiku. Tak jsme dorazili z dlouhe prochazky a jsme pekne dead a vyfoukani. Usli jsme asi 10km, Teny slapala jako das. Pokud bude pocasi jako dnes i nadale, tak mi ani neva, ze jsme nikam nejeli a jsme jen na chalupe.
Odpovědět
Liduško doporučuji ti,aby sis tam zaklikla v albíčku ,že ti mohou psát jen zaregistrovaní uživatele těchto stránek,protože sem si všimla,že už ti tam taky někdo vypisoval blbosti! akorát tě to bude rozčilovat,že si takové hérečky nedají pokoj ,-) Já to udělala taky tak,ikdyž až později a poradila mi to chárlí ,-) ;-)
Odpovědět
Silvi.. jenže ona nečůrala od 11-11:30 nějak tak, byla sem sní venku už 2 ,ale nic a nespí! já ju dala dopelechu a ona se probrala tak deme zas even :-D
Odpovědět
No jo peti, teď se nalítáš... ;-) :-D ale jak jsi ráda, že ji máš, co? :-)
Odpovědět
:-D už sem řejkl anahlas,že toto sme- teda sem potřebovala ,-) když ju vidím,jak te´d sedí za tou ohrádkou teda zábranou, a jak kouká skrz ty prkna :-D se člověk musí smát. Připadám si jak blbka, co má poprvé doma psa ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Peti: jako živá, co? :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D no jo chichichi zvládli sme s epodruhé vyčůrat venku ,-) doma ještě ani kapička ,-) a paničku chytají zádička,myslím,že ne kvůli jessice,ale kvůli mě ty zábrany odděláme,neboť za chvíli nebudu moct zvednout ani nohu ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dekuji za tak krasne gratulace :-) Peti to ze tam nekdo napise neco takoveho tak me to neva. Se to vymaze ;-) Ja se sama sobe libim a jsem moc spokojena. A snad o vikendu sem hodim profi fotky. Mas krasneho bafika. :-D
Odpovědět
jé já toho chlapa mýho zabiju :-D :-D :-D nemůžu se jít ani vyčůrat a teď onšel do kcuhyně natajno jíst a ona za ním a já šla natajno smeka k pc do pokoje a já furt slyším.. kd emáš paničku kde máš paničku :-D :-D :-D jsem vážně vyřízená ! Lidunka.... to máš pravdu ,že s eto vymaže ;-) já to předtím nevěděla ,že to můžu vymazat :-D A děkuji za pochvalu Jessí,jsem zvědavá jak budu chválit po dnešní noci ju já :-D :-D pěknej víkend holky a pěkný večer ,my zítra valíme do ČH za mamkou a jsem zvědavá co tam bude Jessi dělat.. čekají tam na ní 2pejsci ;-) tak bude mít seznamovací sobotu, nebo´t je tam asi celá ulic lidí ,co na ní čeká :-D
Odpovědět
Ahoj, noc proběhla v pohodě.. docela.. vyčůrala se v půl devátý doma teda,ale i tak sme šly ven sní a nic a pak vnoci v půl čtvrtý ráno sem sní šla za barák a to bylo docela rychlý vyčůrala se a vykakala a šly sme dom. Takže už vím,že chodí po pěti hodinách skoro ven,ikdyž večer to nevydržela a vyčůrala se ..počkej jak sme to byli venku..dojeli sme asi v půl 12 čůrala,pak sem sní šla ven dvakrt a nic a vyčůrala se až v půl šestý, pak v půl devátý a vo půl čtvrtý a ráno v půl osmé a v devět sme šly ven a to i kakala. začíná reagovat na to,protože jí to furt připomínám,jako že půjdeme čůrat a jdu si vzít kalhoty a už sem dnesk viděla jak reagovala,že šla sama ke dveřím. Ona snědla kolem osmé totiž půlku kapsičky,takže chtěla kakat ,proto sem sní šla ven znova. Obývák je už otevřený,ale na noc sme to tam přivázali zpátky.. jojo přesně tak,aby nečůrala všude,ona má prostor všude,jen ne do ložnice a do pokojíčka a na tom linu se tokrásně utírá-ještě sme teda nemuseli,hold asi je zvyklá čůrat jen venku ,když ju odchytli venku... no tak toto je jediné naše plus a výhoda,že není typický štěně,co čůrá vážně všude-já vím,u vás je to těžší, máš malý dítě, natálka by to už překročila,ale L. ne ,-) a ktomu zrovna máš obývák a kuchyň dohromady já bych ju jinam nepustila ,až by přestala čůrat ...víš jak to myslím ,-) No a vnoci sem jak na potvoru musela jít asi já 3xčůrat , byla mě zima od noh a chvilkama mě votřepala kosa,takže lulání jak na potvoru sem musela že. Snažíme s e říkat jako pelíšek,že je místečko..takže jakmile sem votevřela dveře od ložnice, už stála u zábrana ,nebo s ehrabaa z pelechu :-D šla se mnou na záchod,byla ráda,že mě vidí a šla sem zase si lehnout a musela jí říct,že musí zůsta vpelíšku .zavřela dveře a lehla si,ona chvíli ťapkala okolo dveří,zavěsila se na zábranu, já dyžtak vylezla,aby viděla,že sem nikam neodešla a šla si lehnout jak já ,tak i ona a zase spala,než někdo šel čůrat,-) zase to mělo něco do sebe-viděla,že tam sme oba dva. No a včera jsem ju hledala a ona ležela s manželem na křesle .. viz foto. bylo to tak krásný! No a dneska sem ju chytla ,jak tahá moju tenisku- to teda udělala i včera,ale nežužle ju nic, ona ju vytáhne do půlky předsíně a nechá ju tam,jakoby naschvál a já včera ju tou teniskou pleskla a jak sem chtěla i dneska, tak lítala po celé kuchynijn abych ju po tom zadečku tou teniskou nepleskla :-D já s emusela až smát! To prostě nešlo a normálně hnedka vlítla opět Ví´tovi pomalu až za krk a hledal u něho útočiště, abych tou teniskou na ní nemohla :-D 000-toto udělala Jess :-D mám ju na klíně a ona zase si dala hlavu na stůl ,samo nejdřív na klávesnice packu a zase usíná jako včera ..to je šušňa malá to je nezkutečný.Ale v pelechu prostě spát nebude. Je strašně hyperaktivní!vůbec nespía kdyžuž,tak u mě a chodí s emnou aji ne záchod :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj koceny, tak venku je tak nadherne a ja jsem od vecera nemocna! A to jsme si planovali udelat krasny vikend na chaloupce, kdyz je tak krasne. A ja misto toho tady spim u televize, tece mi z nosu a mam teplotu. A pristi tyden jsem jeste sama v praci, tak snad se muj zdravotni stav zlepsi. Peti, kazdy prcek je hyperaktivni. Ta nase taky byla a ted je z ni pecival. To uz sis odvykla. Fotky super.
Odpovědět
Profilova fotka
Prosim nevite nekdo kde by mohli v Brne mit podobnej strih satu... http://www.beremese.cz/album/view.php... proste rovny bez spodnicky, uz sem byla u damborske, v tosce, v palome, evanie, pronuptia ale nikde je nemeli viz. moje album ze zkousek.. moc by ste mi pomohli diky..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Peti,mas pravdu,venku je krasne,taky bych sla nekam ven,ale mam prace az nad hlavu (diplomka,uceni a tak).Koukej se brzo uzdravit,at jsi zase fit! koukala jsem na Tvoje svatebni fotky,ohromne Ti to sluselo!!
Odpovědět
Zpravodajství z výstavy: Ellie celou dobu zajímalo, co se děje všude kolem, byla vzhůru a když už byla skoro na řadě a šly jsme ke kruhu, tak si lehla, že jako je unavinkaná a bude spinkat. Přišla na nás řada a ona se na vodítku začala vzpouzet a protestovat, málem se mi vysmekla, no tak to už jsem si říkala, že to bude ještě veselé.... Tak jsem ji lapla do náruče a do kruhu donesla a jenom jsem si říkala, že jestli se nevzpamatuje, tak to asi vzdáme. Naštěstí se sebrala a předvedla, až na to ucho, pořád ho dávala nahoru, i když jsme ho předtím zatěžovali a dlachnila jsem ho i před vstupem do kruhu... marně. No ale dopadlo to docela dobře. V posudku máme: Ušlechtilá hlava, silná kostra, méně klopené uši, dobře anatomicky stavěná, správně předvedená. Ocenění VN 4. (ze 6) (to jako, že byla čtvrtá nejlepší ve své třídě a nebýt toho ušiska narovnanýho, mohla být druhá nebo třetí...) ale já mám stejně radost, vypadalo to, že se nepředvede vůbec... :-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss, jedny bile uzke tam pi. Damborska ma, ale jsou obycejnejsi, mam pocit, ze je ma od W1. Silvi, to je dobry vysledek, hlavne, ze se vubec predvedla. Ja vzala Tenuli na vystavu jako malou, ze si to zkusime v krhu a ona se mi tam vycurala. Ale ja to vzdala, je to casove narocne, ale vsichni, co ji videli jeste s dlouhou srsti, mi to vycitaji.
Odpovědět
Peti: no já dnes viděla ty načinčané jorky s dlouhou srstí a nechtěla bych to ani za nic... :-p Stačí mi moje dredovatý šeltie ;-) :-D Jinak jsem se taky bála, aby to na Ellie nepřišlo v kruhu, čekali jsme do dvou a do té doby (asi od osmi) se vůbec nechtěla vyvenčit a ráno byla na zahradě, tak jsem nevěděla, co tam vyvedla a co ne... pak na vycházce už ale nevyvedla nic... No ale to byla pastva pro mě: vlkodavové (ti se nelíbili Ellie, odmítala ty jejich megatlapy vůbec překročit) , běloušci, borderky... x-) x-) x-) Jinak ona byla taky hlavně proto, aby věděla, jak to chodí, když se podaří uchovnit, bude to fajn, když ne, nevadí, postelovej povaleč už bude stejně navždycky... ;-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, my meli vcera po prochajde taky drediky. Pokud mas yorka v balickach, tak to zas tak neomezuje, ale to my nemeli. Stacilo 2x denne ucesat a fajn. Mela jsem ji tak 2 roky. Ale ostrihana je stastnejsi. Me to nejak nechytlo, tak jsem ji pak nenechavala ani bonitovat. Ale myslim, ze by ji uchovnili v pohode, je predpisova. Ale ja ji mam prave jako gaucaka. Jen kamosky, co vystavuji mi vycitaji, ze ji je skoda, je ze spickove uspesne stanice, ma krasny rodokmen. Ale mne slo o to, aby byla zdrava a vypadala jako york a ne to, co beha po ulicich.
Odpovědět
Peti, přeju brzké uzdravení - to naštve, když je venku tak hezky =-) Peti Brni, Jessinka je kouzelná, vypadá jako pěkná šibalka. Já jsem právě přijela z povolebních setkání, je to docela síla. Nicméně doma je to vážnější, aneb Křeččí story IV. : Zjistili jsme, že máme společensky uvědomělého křečka. Včera jsme s přítelem přijeli večer domů a opět klasický obrázek: nastražené klece s dobrůtkami nedotčené, zmizela jen malá hromádka zrní a vlašský ořech z ložnice. Šok se konal v obýváku: vedle konferenčního stolku ležely na zemi dvě vydání Elle a na nich obálky s volebními lístky. Křečka móda očividně nezajímá (nechápu!?!), chladným ho nechaly i slevové kupóny na kliniku plastické chirurgie, oční optiky, butiku Madonna a vzorek masážního gelu s výtažkem z alpské borovice. Zato volební obálky byly hezky okousané - obě!!! Pěkně kolem dokola, jedna skoro celá a druhá asi ze třetiny, drobné okousané papírky se válely všude kolem. A teď to nejhorší: asi jsme ho vyrušili, protože uvnitř byly všechny lístky. Je to hrozné, ale my nevíme, jaké jsou jeho volební preference. Je kvůli tomu u nás zase mírné napětí - co když se ukáže, že křeček třeba sympatizuje s komunisty? Přítel je z toho nervóznější, než já, utrousil, že je nepřijatelné, aby mu v noci lezl do postele a pak ho ještě kousal nějaký levicový chlupatec. No nic, jsme z toho dost špatní, protože i když (doufám) se nakonec objeví a úspěšně ho chytím, tak ta nejistota, ke komu že se to vlastně hlásí, tam prostě bude. Hned ráno jsme šli volit a samozřejmě, že u komise nás půlka lidí znala a hned: co to máte s obálkami? Nechala jsem to na příteli, který se zmínil o krvelačné šelmě, která, pokud zrovna nemá nějakou nohu či ruku v dosahu, sápe se na volební lístky.
Odpovědět
Peti: možná je ty balíčky neomezuje, ale vypadá to strašně... Výstavy taky zrovna nemusím, ale zajímá mě názor odborníka a taky ty úžasné povahy, co máme doma bychom chtěli dát dohromady... a proč kupovat štěňátka, když si můžeme udělat vlastní... ;-) :-) Pokud stejně nemáš v plánu na ní chovat, tak by to bylo zbytečné, my taky začali kupovat papíráky proto, aby byli hlavně zdraví, navíc šeltie byla v roce 1995, kdy jsme pořídili první poměrně neznámé plemeno, sehnat s PP bylo těžké, bez PP tady ani nebyli... ;-) Gábi: mpžná dobře, že svoji preferenci nestihl vyjádřit... takhle zůstala pochybnost, ale co kdybys měla jistotu, že to skutečně je: ,,levicový chlupatec" ;-) :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Silvi, mne se taky baliky nelibi, takze jsme je nedelali. Ale urcite je to super, kdyz se tvemu pejskovi na vystave dari. Nevim vsak jak u vas, ale u yorkaru jsou vztahy hrozne. A u rozhodcu to ma pejsek nekdy rozhodnute uz podle jmena. Ale jsem rada, ze jsem za ni dala tolik penez. Prave kvuli tomu vzhledu. Nase okoli si bohuzel po nasem vzorv taky poridilo yorky, ale bez PP a ted jak uz zacinaji byt dospeli, tak jsou prekvapeni, ze nevypadaji jako ta nase. Ono taky kdyz ty jejich v pul roce vazi jako Tenessy v dospelosti... Ja bych mohla o tomto tematu psat porad.
Odpovědět
Peti: no tak u nás (u šeltií, příp. kolií a šeltií, protože někdo chová obojí) mám taky pocit, že se pořadí dává podle jména... V Praze se nám stalo, že pes, který šel před Sorbonnem začal být agresivní a pes za Sorbonnem na to začal reagovat a natahovalis e po sobě, že se poperou... no Sorbo byl okřiknut a stáhl se, ale jak jim nemohl vysvětlit, že tohle teda ne, tak se vůbec nepředvedl, pořád si hlídal toho agresora a nebyl ve své kůži... a místo, aby rozhodčí psa vyřadil, nebo aspoň poslal dozadu, tak paní jenom napomenul - bodejť by ne, když to byla taky funkcionářka klubu... :-p ]-( Neustále dokola vysvětluju proč s PP (jsem buď pro PP, nebo útulkáče) a taky plánujeme borderu, která bude stát 2x tolik, než naše nejdražší šeltie, neplánuju chov, ale vím, že za ty prachy bude mít ty nejlepší předpoklady genetický... a to mi za to stojí... příklad s kamarádkou, která si pořídila psa bez PP aby ušetřila a teď furt platí na veterině jsem tu už myslím psala... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?