Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
jo a holky kdo chcete úžasnej e-mail s pejskama alias jak dědeček dokáže ukolébavkou uspat štěňátka, pošlete mi do ip adresu hendka pošlu.. to totiž musíte vidět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petule, az pristi tyden. Ted jsem v praci jen do stredy a pak jedeme do konce tydne pryc na prodlouzeny svatebni vikend. Pristi tyden by tak ctvrtek mohl byt ok, ale zatim jen predbezne. Snad uz budu mit album. A musis mi ukazat svoje. Ale nemuzu ho nikde sehnat. Chci obycejne bile nebo smetanove ci stribrne bez obrazku, ale musi byt s cernymi listy a tak 80 stranek. Ale to jsem asi narocna.
Odpovědět
Proč s černými listy? Nojo,aale to už budu mít prďolku doma a nebudu ju moct nechat samotnou víš ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Protože fotky vypadají vždy lépe na černých listech...tak jsem byla poučená od lidí, co tomu rozumí, tak dám na rady zkušenějších. ;-) No jo, to je pravda s tím prckem. Ale já fakt nemám kdy ;-( Zítra se musím nachystat a ve středu po práci už jedeme. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No Peti ani vlastne nevim kdo nas oddaval protoze si od tama vubec nic nepamatuju ale vim ze byl pupkatej :-D. Je fakt ze by azmecek mohli poupravit. Zitra budou fotecky tak sem neco hodim. Uz se na ne tesim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, trošku vymalovat, natřít, pozvat zahradníka... Pupkatej černej? Ten náš tak vypadal a myslím, že to byl Vrána (místostarosta????).
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo tak to byl on. Byl uplne v pohode :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás taky, takový vysmátý, ale co říkal fakt nevím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To taky nevim co rikal :-D Ale zitra si to poslechnu na dvd. Aspon ze to tak jde :-D
Odpovědět
Lidunka - gratuluji ke svatbě! Ať vám to klape. Gábi - ten křeček, jsem se málem počurala smíchy :-D Petruš - takové abum v Brně v tuto hvíli není. Já podnikla další výpravu před cca 2 týdny a taky chci obyčejné, bez obrázků, na fotorůžky, min. 80 (ale nejlépe 100-120) stran a černé listy min. 30x33 cm. Už je sháním od svatby a prd. Hezký s černýma listama měli ve městě, ale bylo to jen 40 listů. :-( A koukala jsem i na netu a nic. Ale přemýšlím, že si koupím nějaké se "škaredým" obalem a pak si ho nechám znovu potáhnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já vím na netu, kde to mají, ale stojí to balík. Jdu ti to namailovat.
Odpovědět
Peti: pošli mi prosím tě taky kontakt na to album na netu... taky budu takové potřebovat... děkuju :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Silvi Petíku viděli ste štěněčího dědečka jak ukolébával ty štěňátka? :-D jak na povel všici do jednho usnuli chichi Gábi..se musím smát ještě te´d :-D Jo a Peti,když myslíš ,-) stím albumem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to tady napíšu: wewewetečkafotoalbashoptečkacezet. Není to nic extra, ale mají tam toho hodně, jinde taková kvanta nemají. Asi vyberu tam.
Odpovědět
Brni: neviděla jsem to, můžeš mi to poslat :-) Peti díky, jdu kouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani dekuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a je třeba projít i jiné kategorie než svatební. Peti, sranda. :-D
Odpovědět
Musím vám ještě povykládat story s fotkama. přijdu k babičce, kde byla tetička, co se urazila, že jsme ji nepozvali. A hned, jakto, že nejsou fotky ze svatby, že se chtěla u nás podívat, atd. Tak jsem koukala, protože jednak babička má menší album, jen takové to obyč plastové na cca 25 fotek (aby se jí to neválelo po šuplíku) a rodičům jsme koupili A4 album s 10 listy, ale kvalitní, za cca 400,- a vyvolat jsme fotky nechali v Kodaku, takže taky to nebylo za 200,-... Nějak jsem to ale pustila z hlavy a doma na mě máti sputila, kdy se dočká těch fotek?! Tak já, že má krásné album se všema důležitýma fotkama. A ona, že to je album, ale že ona chce fotky jednotlivě, že kdyby to aspoň bylo na růžky, tak to z toho vytahá ,ale já že to nalepila (použila jsem ty samolepící čtverečky), že to je na .... :-S Že to takto nemůže nnikomu ukázat, že přece nebude ukazovat album, atd. No fakt jsem stála s otevřenou hubou a měla sto chutí jí to album vzít a dát babičce, která by z toho měla radost. A to je s ní furt, já si myslím, jak jí nějakým dárkem udělám radost a ona na něm vždycky musí něco najít.
Odpovědět
Peťo - díky, podle designu jsem tyhle strány už procházela. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já pořád nevím jestli dělat rodičům album nebo fotoknihu...cenově to pomalu vychází stejně. :-|
Odpovědět
Záleží, jestli ti nevadí, že ta kvalita fotek nebude ve fotknize taková jako na klasických fotkách. JInak mi přijde lepší ta fotokniha - můžeš kombinovat formáty jak chceš, kdž se něco nevlízá, tak to trošku změnšíš, natočíš, mlžeš tam rovnou psát, ušetříš za album, nebudou se fotky udlopovat nebo vypadávat z fotorůžků..... :-D Já budu určitě dělat fotoalbum, protože mi vadí ta kvalita fotek. Jinak bych šla do fotoknihy. Možná si nechám udělt jen nějakou mini, když třeba budeme mít třídní sraz nebo tak, na čumendu, a něco co mě tam nebude mrzet, že se brzo ohmatá ev.poškodí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď jsem našla docela dobrý album na fotoškoda a má dokonce 100 stran - tolik fotek ani nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, dobré podvazky a věci kolem má holka jménem jeve (na Fler nebo tady na brms), dělá i na zakázku podle přání a má to šmrnc, to by se ti mohlo líbit... ;-) Jinak máš dobrého křečka :-) My kupujem ProPlan (nejradši má lososové) a Kim naprosto miluje ty Pedigree kapsičky... Eukanubu sme zkoušeli, ale ta mu nechutnala... :-) My teda budem dělat tu střední fotoknihu... Fakt to vyjde skoro stejně jako dobré album a aspoň nám to tolik neoťapou. Chcu menší, furt to někam budem tahat, tak ať to je příruční a do kabelky... :-) A rodičům děláme ty malé. Oni to budou tahat ještě víc jak my... už teď z těch fotek šílí :-D Mě prostě ta A4 přijde děsně velká... Když to otevřeš, je to A3 a to už žducháš v hospodě nebo šalině do souseda... :-) Blani, lidi jsou nevděčníci... Takovým nic nedávat... Si to nezaslouží... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak momentalne jsem rozhodnuta pro album pro mne a knihy rodicum a babicce. Na heysmile se mi libi ta ctverata jestli se nepletu. Nekdo mi psal, ze od happystar se mu kniha rozpada a je tam silena cekacka.
Odpovědět
Natrix..posílala sem ti to včera už ,-)
Odpovědět
Peti, ale mě nic nepřišlo... kouknu teda na druhej mail, ještě... jestli jsi to náhodou neposlala tam...
Odpovědět
Když já už nevím,kam to mám posílat :-D
Odpovědět
Ahojky, díky za konkrétní tip na Fleur, podívám se tam, až bude klidněji. Máme tichou domácnost, aneb KŘEČEK II. Ráno jsem si chtěla přispat, protože mám náročný den, nějaké mítinky a tak :-) Opět mě probudil řev. Miláček vstával dřív, natahoval si kalhoty a v nich byl..............ano, můj milovaný zlatý křeček. V noci zdrhl, zalezl si do kalhot a byl hodně vyplašený, když se do nich přítel soukal. Začal řvát něco o potvoře, která poletí z domu. Já jsem hledala chudáčka křečka, který někam vyplašeně zalezl. Zeptala jsem se, jestli tou potvorou míní mě. Přítel se naštval, protože jsem si dostatečně nevšimla jeho extrémně krvácející nohy (no, trochu ho kousl z toho šoku, ale je to malé škrábnutí) a můj vtip nepochopil. Po mém dotazu, jestli mi nachystá snídani a nějakou návnadu pro křečka, se nejen že nezmohl na odpověď, ale odešel do práce. Za chvíli se vrátil s tím, že jsem mu zapomněla dát náplast na to jeho zranění. Tak jsem mu dala do ruky krabičku náplastí a tvářila se dotčeně, protože mám pochopitelně strach o křečka. Musela jsem odjet do práce. Přítel se neozval. Když křeček zdrhl minule, měla jsem do práce poslané kytky a u nich přiložený sáček s oříšky. DNes nic. Místo oběda jsem zalezla do elektra a koupila několik metrů takového toho plastového drátku, jak má v sobě ještě železný drátek. Prodavač se mě ptal, jestli je to na střídavý proud, tak jsem řekla, že na křečka. Vypadal vyplašeně a omylem mi naměřil půl metru zdarma. Tak až v noci přijedu domů, budu vyplétat novou klec za 700,- drátem, aby z ní myšáček neutíkal. Jen teď nevím, jestli si mám vzít sobce, kterého ani nezajímá duševní trauma, které té nebohé němé tváři způsobil. Celý densi říkám, k čemu se já trápím s tím, jak moc sexy bude můj podvazek???!!!!????
Odpovědět
gabriel - no sorry ale to by me teda taky po ranu nastvalo kdyby me hlodavec v kalhotech kousl do nohy :-D ,
Odpovědět
A tebe sem poslal můj přítel ? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?