Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Peti, tak co si odskočit aspoň do Laa na der Thaya? Je to kousek za hranicema, z vaší chaloupky kousek... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, uz jsme si to taky rikala. A nebo utracet do Hati! Sice po svatbe jsme docela vyzdimany, ale mame v planu jit za mesic po sto letech na Apokalypsu a prece na party potrebuji nejaky hezky hadrik;-) A na romantickou veceri muzeme zajit do hotelu, co tam je.
Odpovědět
Profilova fotka
cau holky tak jsem sem chtela dat nejake foto co me dala vcera segra na cd a nejdou me fotky ulozit do nove slozky ]-( ja a pocitac opravdu nejsme kamaradi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda všeci, tak dneska se mi podařilo naštvat psa... Ráno pršelo, tak sem mu oblíkla pláštěnku (on nesnáší déšť, odmítá jít ven, tak sem mu ji koupila v domění, že pak třeba obejde aspoň barák), ale to sem neměla dělat. Odmítl jít z domu, tak sem ho táhla na vodítku až na trávu, když sem pak šla, tak se zapřel předníma tlapičkama, že jako dál už teda nejde. Tak sem ho odepla z vodítka, normálně je ocásek a hned maká za mnou, ale tentokrát nic. Stoupl si na trávu a stál tam. Šly nějaké babče a začali na něho dělat ťuťuťu, to je krásný pejsek, tak je zeštěkal, tak sem si pro něho šla... No nakonec teda za mnou asi 30m i běžel, ale ten vyčítavý pohled! A na celé to divadlo se z podtříšky dívali dělníci a nějací sekáči... Super. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hallo zensky! Lidu, ty jsi na tom snad hur nez ja!:-) Prcku, Tenule mi poprve v plastence lehla na bok, byla jak drevena. Taky to nesnasi. Jedine co snese je mikina a musi byt tenka a bez kapuce. V tom je ochotna i chodit.
Odpovědět
Profilova fotka
no Peti na me fakt nikdo nema :-N
Odpovědět
Čau Peti, v Hatích mají nějakou akci, když tam nakoupíš (tuším asi za 1,5 tis.) tak máš 50% slevu do Laa. Jen jsem to tam viděla u pultu, ale detailně jsem to nestudovala, tak nevím, jestli je to i na saunový svět. Prcku - taková traumata němé tváři? Křeček v nedohlednu, nedoslechu, zkrátka o něm nevím. Zato jsem se skvěle pobavila, protože jeden z kamarádů z bowlingu včera přijel s přítelem domů a měl narážky na divokou noc: prý viděl ty škrábance :-D Pak uviděl prázdnou klec s trčícími drátky a začal se nehorázně řehtat. Já jsem se v noci bavila tím, že jsem do dvou místností dala doprostřed otevřené klece (ještě, že mám tu starou) s vybraným křeččím menu, do ložnice jsem dala malou přepravku s tímtéž. Nevšímala jsem si narážek, že být u mě křečkem je životní terno. Číhala jsem do půl druhé u práce, nakonec jsem to vzdala a všechno budu dnes opakovat
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D ty gabčo ty normálně napiš o křeččím životě knížku :-D Silvi já ti dám s vořechama Sorbonek není vořech :-D kdyby tě slyšel hnedka by tě kousnul do palce a malá by ti ho počůrala :-D Tak lidi já si dovezla vrtačku ajdu dělat díry do futer,abych uvázala ty krásné překážky,které čekají na jessinku u nás doma :-D (zábrany) No a doufám,že si u toho vrtání neublížím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, neni to skoda vrtat do futer? My jsme to zavrhli, bylo nam lito nicit drevena futra. Tak manzel vyrobil takovou zabranu, co stoji i bez upevneni a neda se prevrhnout. Teda ja to vymyslela a on to vyrobil. Je to na principu zabran, co byvaji treba na koncertech. A ty budes vrtat sama? Kurna, tak to mas muj velky obdiv.
Odpovědět
tak sem vrtalam a vrtala,až sem chtěla vytáhnout vrták z vrtačky,tak sem za něho vzala a rozčízla si prst :-D nejde mi to zasavit tak musím stím tady bojovat.vrták mi vyndat néde a a a a tak mám jednu zábranu hotovou a druhou jedna dírka mi chybí :-D a chybí ještě pokojíček,to bude muset asi dodělat Ví´ta- ten má ze měm ohromnou srandu,se těším na něho jak to bude dělat ,-) :-D no hele my nemáme dřevěný futra a pak,stačí vzít kus plastelýny,dat to do tý direčky a zadělat to barvou ,-) a nic nepoznáš. :-D já nemůžu riskovat,že mi vleze do těch pokojů a vše počůrá ,bude na to skákat a snažit s e třeba dostat za náma a nebo když bude sama doma,padne jí to na hlavu a co pak? a nebo se do pokoje dostane ,-)
Odpovědět
Peti: tak to by bylo přesně naopak, Sorbonek by čůral a Ellie kousala... ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj hoj kočenky, co nového? Zdravím mladou paní :-) A jakpakto nemáme svatební album???? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:-D :-D :-D :-D :-D :-D natrix si mě rozesmála ,ale už se těším,až se spoznají,sem zvědavá na Elí co bud edělat ,-) charlí ahojky ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak to je jina, kdyz nejsou drevena. Ale ta nase zabrana nepadne. Je to jak ty zabrany, co byvaji na koncertech a tam to zadrzi masu lidi. Vyfotim to a jak se uvidime, tak ti to ukazu;-)
Odpovědět
Super ,-) tak to pak nezapomeň nafotit ,-) jé holky, já s enemůžu dočkat,já snad nedospím zítřka a ještě ktomu ráno čekat do 10hodin! mají otevřený až od 10hod. ale já stejně nosím od středy vodítko u sebe v kabelce :-D Do útulku sem nakoupila 5balíků piškotů..já vím,není to nic moc,ale aspoň něco ....a´t ostatní něco ztoho taky mají,-) zábrany jsou hotový ,manžel to měl během 15minut ty 3 dírky,hold má větší síli .. ikdyž to já říkám furt, vymaluju,všechno opravím,předělám vypínače a pod.ale na vrtání nemám dostatek síly, mě hnedka začnou bolet vod toho ruce a praskají mi žilky a cévky tím tlakem,tak to dodděla a smál s emi jak trotl :-D
Odpovědět
Jinak Peti, včera jsem pejskům koupila pštrosa, mám ho v albu, s modelkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My byli dnes ve zveraku na Palackeho a meli tam krasna takova mensi plysova zviratka. A kdyz se zmackli, tak kokrhali, chrochtali, buceli...podle druhu teda. Super. 159 Kc. Ja bych to koupila, ale manzel nechtel.
Odpovědět
No my nemůžeme pořizovat ty, co vydávají zvuky, hlavně pískání, Belluška má pak falešku, naštěstí ten pštros píská po silném zmáčknutí a malá ho dost nezmáčkne... ;-) :-) Tak jí pískáme, když tam není Bella :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tak kokrhani by to snad nezpusobilo, ne?:-) Teny se toho spis boji.
Odpovědět
Peti: no nevím... snad ne, ale oni ty hračky co vydávají zvuky stejně nemají moc rádi... to milujou spíš děti ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to musim nesouhlasit. V nasem okoli piska kdejaky pes a jsou i miniaturnich rozmeru, ale ta nase je hrozna poseroutka:-) Poprve zastekala v 1 roce a to na poskakujici poklicku na kastrolu - bala se toho.
Odpovědět
Peti: já myslela ty naše... ;-) :-) jinak představa, jak roční jork štěká na poklici je taky dobrá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem ted dodelala album s profi fotkama a byla to sila. musela jsem je tam lepit to jsem zase koupila peknou kravinu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, dneska jsme dojeli na chalupu a v jednom pokoji bylo od minule pověšené prádlo, takže ho taky pořádně vyštěkala...ona prostě nemá ráda, když se dějí nějaké změny a nejsou věci na svém místě. Lidu, taky mě to čeká až si konečně vyberu to album. A chci to lepit rožkama, to bude taky asi o nervy. :-|
Odpovědět
natrix-Silvi tak vem tužku a to pískátko zatlač dovnitř ..Betynka to nesnášela a bála se toho a my sme to vždycky takto atlačili a už to nepískalo ,-) jinak pštros je super! Petí my sme byli ve zverimexu v blansku a tam mají prase- a to chrochtá vážně jako doopravdický,ne jako hračka,ale doopravdický.. já byla mrtvá smíchy,protože sem to nečekala,když sem to zmáčkla a ak sme chodila furt za manželem a ďubala sme ho do zada chrochtala tou hračkou a mamka znás byla na mrtvici a msíchy bez sebe :-D Já nemohla dneška ani dospat :-D mám dokonce aji foťák sebou :-D už se vidím,jak budu brečet :-D když si ju budu odtam odvádět domů :-D nechce s emi ani pracovat :-D
Odpovědět
Peti: on to ten pštros má někde v hlavě, naši hafani na něj sami nezapískají, tak to nechám tak... ;-) Kdy si jdeš pro Jessie? Doufám, že pak bude zpravodajství, jak to probíhalo, jak se jí u vás líbí... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky poradite mi prosim nektera jak zmensit fotky abych je sem mohla dat??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Peti, to bude asi ta stejna hracka, toto bylo taky jako skutecne. Meli plno druhu zviratek, ale mne se nejvic libil kohoutek. Stejne jako Silva ocekavam podrobne info;-) Lidu, vzdyt jsem ti to tady psala jak to zmensit v Microsoft Office. Dost pochybuji, ze by ti obrazky v pocitaci otviral jiny programek.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to zvladla huraaaa :-D
Odpovědět
Lidu: moc Ti to slušelo, líbí se mi, jak kabátek ladil k šatům, kytička taky krásná a prozradíš mi, kdopak Vám dělat ten krásný dort a jaký byl?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?