Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Blani: tatínek je stavař, dělali nějaký byty v ,,těchhle" oblastech, krásné, nové... 3 měsíce po předání měl možnost vidět, v jakém jsou stavu... vše absolutně zničené a přitom byllo vše nové... i trubky vytrhané ze zdi... ]-( :-p Gábi: a musí začínat na nějaké písmeno, nebo je to fuk?
Odpovědět
My jsme byli v létě s kolegou zaměřovat jeden dům určený ke kompl.rekonstrukci u Křenové. Jednak jsem měli strach, že nám tam dá někdo na hubu, když jsme zvonili a říkali, že jsme z proj.kanceláře a potřebovali bycom to tam zaměřit kvůli přestavbě (Romy budou vystěhovávat a dělat z toho lepší byty), ale fakt nás to překvapilo, jak byli milý a ochotní, až mi jich bylo líto. Ale ty byty...teda až na jeden, který byl fakt luxusně zařízený...většina fakt hrozných, bez WC, to bylo na patře na pavlači, a koupelna žádná. Někteří neměli ani vodovod :-.
Odpovědět
betka i naše Cherda dlabali a dlabe calibru - granulky ,-) proplan a všelijaký dražší značky co ste tady uvedli znám ,-) já sem tehdá slíbila,že udělám krásný zbytek života betynce,když jí bylo ai 12, už nedostala nikdy nic špatnýho nebo levnýho a jen kvalitní vše, aby měla kosti a vše zdravé a vpořádku. Něco to do sebe mělo... No takže sem si koupila jen kilo a půl té Calibry štěněčí oranžové-je ješt růžová ,-) jestli to vůbec bude jíst ztoho útulku,kdo ví co jim tam dávají :-| No a uvidíme ,-) Ale natrix děkuji za tip! hnedka tam juknu ! sice sem odešla od žehlení,ale to počká chvíli chicht
Odpovědět
Sylvi, to jméno je úplně jedno, možná je to o to horší :-N Blani, to musel být zážitek. Já viděla jen jednou vybydlený byt, který měl půl roku po rekonstrukci. Opravdu hrůza, dělalo se mi tam i fyzicky zle
Odpovědět
Gábi - jak to vůbec dopadlo s tím křečkem??? Našla jsi ho? Nebo stále čekáš? Nám jednou utekl křeček a asi za týden dědeček doletěl a budil mě: "Poď si dolu chetit to meš" (děda mluví jedině hanácky)....já nechápala jakou myš, přijdu do sklepa, děda rozvázal pytel se šrotem pro slepice a tam náš Ferda s plnýma škraňama a rval to do sebe a koukal na mě: "Co jako? Co se tak koukáš?"... :-D Děda napůl slepý a hluchý rozdělal pytel a koukal, co to je za myš, že se nebojí a má nějakou divnou hlavu (křeček za škraně nacpal zásoby minimálně na další týden :-D ), naštěstí než ji zabil, tak si vzpomněl, že hledáme Ferdu. Ferdovi potomci.... http://galerie.albumfotek.cz/6419/?pa... (bylo jich tam 6 v té ruličce od toaleťáku) :-D
Odpovědět
:-D skvělý děda Asi před týdnem jsem křečka v noci chytila, koupila mu novou klec a z té mi včera zdrhl. Pořád nevím, kde je
Odpovědět
Petíku .. no já vím,že to vypadá jako když člověk napíše Džesí blbě,ale mě nenapadlo,že je to Jessie furt vtom slyším Lasí když si to řeknu nahlas :-D :-D :-D
Odpovědět
Mimochodem, křeček se jmenuje Ferdinand V. Dobrotivý, ale odteď je to Ferda zdrhač, to má za to! Degradovala jsem ho, tak snad půjde do sebe a přijde s prosíkem.
Odpovědět
Gábi: ale třeba se zase ,,vydovádíte" na papouškovi a pak ty děti půjdou hladce ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vždyť Jessie se vyslovuje stejně jako Džesí...teda aspoň já to tak říkám. :-D
Odpovědět
to nevím, situace je vážná, dokonce už zaznělo něco ve smyslu, že pokud nebude po mém, žádná svatba nebude =-) Přiznám se, že to zaznělo ode mě, ale demokraticky: drahý vybíral restauraci, kam jsme šli na večeři, tak teď jsem na řadě já se jménem pro žakína! Nic, chtěla jsem jet z práce do fitka, ale bohužel, volby si mě volají, tak mám do dnešní noci vystaráno |-| Zatím...
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D jojo prostě Jessie ,ale říkat budeme džesí :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Petí a víš co znamená jessie v angličtině?? já sem mysella,že mě hrábne :-D když se manžel řechtal u toho počítače jak trubka ,sem mu říkala,dozfám,že jí nikdy takto nenazveš venku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky tak se hlasi mlada pani :-D No byl to mazec. Byla jsem nervozni ze jsem se cela strasne klepala a slzicky nejake taky upadly :-) Ale moooc krasnej den byla jsem po obrade porad vysmata no uz jsem se vlastne chvilema smala behem te reci oddavajiciho :-D Pak dam nejake fotecky
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak jsem se to dala do slovníku a nestačéím se divit. Ale asi to nebude moc profláknutý, když se to jméne běžně u psisek používá. :-D Lidunkaaaaa, nazdááár. Gratulujeme! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuuujiiiiiiiii :-D :-) :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lidu, nechci být za v*la, ale kde jste to vůbec měli??? Já teda nebulela. Prvně jsem byla hrozně nervozní, ale pak mi to vše přišlo spíš k smíchu. Asi mě tak odzbrojilo to vojenské "ano". To vybuchla celá obřadní síň. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nevite nektera jak je to se svatbama na Nove Radnici? Stale tam plati zamlouvani terminu jen ty 3 mesice predem? Nevite o nejake neveste ktera tam mela svatbu a ma tady album?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti meli jsme to jako vy v Lisni na zamecku preci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, že na nové radnici v Brně vždycky vypisujou termíny dost pozdě a pak je bitka :-D Být tebou, tak si tam normálně zavolám.. Ochotní tam tedy moc nejsou, ale takovouhle drobnost by ti snad do telefonu říci mohli...
Odpovědět
Profilova fotka
Lidu, ahaaa. Je ten zámeček pěkně zhuntovanej, co? Teda mě to tak připadalo - na to, že to tam valí jak na běžícím pásu...měli by se o to víc starat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidunka: kdo vas oddaval?
Odpovědět
Profilova fotka
To by mě taky zajímalo. Nás p. Vrána a byl pěkně vysmátej. :-D
Odpovědět
Ahoj holky, měla jsem velmi rušnou noc: asi ve 2 mě vzbudil šílený řev. Otevřu oči, nade mnou vymrštěná ruka přítelova a vzduchem něco sviští. Vtom mi to došlo a zařvala jsem taky! Okamžitě jsem rozsvítila a viděla, jak se chodbou řítí chudáček vyplašený křeček. Pak se zastavil a úplně zamrznul na místě. Tak jsem ho dala do klece a pozorovala, jestli nemá třeba otřes mozečku. Přítel se naštval, že jsem nelitovala jeho - prý si nedokážu představit tu hrůzu, když se v noci vzbudí s tím, že ho škrábe ruka a po ní mu něco leze. Tak jsem mu jen řekla, že mu nic není a ať raději křečíkovi donese nějaké oříšky. Nějak se k tomu neměl a mumlal cosi ve smyslu, že něco či někdo brzy znovu poletí. Pozitivní je na tom víc věcí: 1/ mám konečně křečka zpátky v kleci 2/přestala se o mě, asi tím šokem, pokoušet nějaká viróza 3/ zjistila jsem pravou povahu přítele, který zřejmě jen předstírá, že toho mého myšáčka malého bezmezně miluje ]-(
Odpovědět
Gábi: tak křeček je zase na chvíli za mřížema, jo? :-D Jinak můj tatínek rád vtipkuje, že by můj bílej švýcarskej ovčáček, kterej má asi 50 kg měl lehat na česnekovým polštářku, aby byl dobře naloženej... ]-( zlobí mě tím, ale nikdy by to neudělal... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tatínek je teda vtipálek. Ale u nás to je stejné. Prý ty nožičky jsou jako od králíčka a prý by byla dobrá polívečka. :-D
Odpovědět
Peti: :-D :-D :-D No on tatínek občas ještě vykládá něco o naložení do sudu a tak, ale jen u toho bílýho, u šeltiček si to nedovolí, to jsou jeho miláčci ;-) :-D
Odpovědět
Jo, křeček je za mřížema, doufám, že napořád 8-( Táta taky občas prohodí něco o tom, že by ce mu před postel místo beránka hodila nějaká zlatá předložka. Tak já mu vždy řeknu, že pro to by potřeboval tak 200 křečků a ať je teda koupí a pěkně vykrmí :-D
Odpovědět
Gábi: :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D já sem smíchem přivábila aji manžela :-D jak sem tady četla gabrielku :-D :-D :-D chudák křečík chichcichi Lidunka gratuluji!!!! a kde sou fotečkýýýý já ci juknout na fotečkýýýýý :-D Petíku, tak kdy tento týden budeš mít časík? Děcka já byla v posilovně a nemůžu ani psát :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?