Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
nat - ach so, že mě to hned nenapadlo :-D
Odpovědět
charlie: :-D
Odpovědět
Sylvi, tu vládní vilu mám jako jednu z variant. Slavkov v zimě nepřichází v úvahu, v sálech je děsná zima, i v kapli. Měla jsem tam víc akcí i s rauty a galavečeří, tak vím, o čem mluvím. Ještě je ve hře Líšeňský zámeček, Park hotel (tam nám ale moc nevyhovuje jídlo), možná i Voroněž, dala by se pronajmout Moravská chalupa. Uvažovala jsem ještě o Boskovicích (tam není hezké ubytování) nebo o Lysicích (totéž). A Židlochovice mají lovnou sezónu, tak v zimním období svatby nedělají. Ale zatím z toho nijak nešílím, určitě to dopadne dobře ...vezmeme se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hallo ženy, tak jsem byla na účesu (zapomněla jsem, že kosmetička má akorát dovču, jsem skleroza) a vyzvedli jsme si nové auti. Hodim vám sem fotky...teda fotky mně, auta ne. :-D Gabi, díky za info...uvidíme, nějak to prostě přežijeme. Hele, já bych snad nakonec doporučila tu Líšeň a pak můžete hostinu udělat v hospodě, kterou máte rádi. Silvi, Vaňkovka je fakt přebraná...zkus to Kr. Pole - Tesco. Tam chodí málo lidí.
Odpovědět
Peti, tak jsem zvědavá na fotku. Já dostala tip na nehty, tak to půjdu zkusit. Dobroou, zítra mě čeká veletrh, bohužel ne svatební :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, tak pokud ještě nespíš, tak máš to tam. Zase se tam tvářím... :-|
Odpovědět
Jsem to nevydržela... :-D Hezký, jednoduchý, čistý, moc se mi líbí ofinka - je pravidelně rozpustilá :-) A výraz hezký, úplně nejlepší je levý poloprofil. Už si to představuju se šaty a zbytkem bižu.
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, ono se s mými vlasy - účesem toho moc vymyslet nedá...možná by to šlo vyčesat, ale trpím pocitem "odstátých uší", takže nepřichází v úvahu. Čelenka je částečně zakrytá vlasy...když jsem to dala tak, aby čelenka byla celá venku (sakra, blbě se to popisuje), tak ženich i moje kadeřnice říkali, že to vypadá divně - dle slov ženicha "rozpůlená hlava". :-D
Odpovědět
gabi: jo ty to chceš vlastně v zimě jestli Vám vyhovuje Park hotel ve všech věcích kromě jídla, co se domluvit a zajistit jídlo odjinud? Jdu mrknout na fotky Peti
Odpovědět
Peti: je to moc hezký a sluší Ti to :-) už se těším na svatební fotky, budeš moc krásná nevěsta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Silvi, díky moc. ;-)
Odpovědět
Peti moc ti to sluší.. jseš hezoučky jemná a já furt tě vidím jako sněhurku já si nemůžu pomoct ;-) ;-( ;-( betynka mi vnoci umřela. ;-( ;-( a já to nemůžu rozchodit..nikdo tady neťapká, neotravuje v uvozovkách, nechce jít ven, ani na balkon nechce jít,neslyším žádné mlaskání,když pila nic.. těsně pár minut před půlnocí mi usnula s hlavičkou vruce a do dvou do rána jsme po příjezdu z veteriny seděli v obýváku smanželem,měla jsem ju zabalenou v její dece na klíně a brečeli a hladili ji hlavičce,kterou jsem odkryla. ;-( Teď mi leží na balkóně ,na svém pelíšku, má okolo sebe svoje polštářky ,co byli její ..takový krásný sluníčko s jednou rukou,protože druhou kdysi v zápasu boje urvala a panička ju nikdy nenašila zpět,protože si sní hrála a pohazovala až ju celou rozcupovala a měsíčka ,když už sluníčko,tak i měsíčka měla.na sluníčku má hlavičku a měsíčka pod zadečkem a to celé jsme dali do černého pytlu a na balkon.Přikryla sem ju svým svetrem,který jsem měla na sobě ještě a až zítra v jednu hodinu nám ju spopelní v chrlicích. A jelikož jsem z nervama totálně v prdel* , vzali sme si s manželem dovolenou a v pátek odjedeme na prodloužený víkend do zubří na doporučení kamarádů. ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Peťulko, tak teď jsi mě rozplakala. Přeji pevné nervičky a je mi to strašně moc líto.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teď mi volal fotograf a domluvili jsme se na focení od 10 h do 13,30 h. Není to moc krátko? Jak jste to měly vy, vdané paničky?
Odpovědět
Peťi, to je mi moc líto s Betynkou, drž se..... Sylvi: skvělého kuchaře bych měla, ale to mi neudělají, protože na jídle mají velmi slušný rabat. Nám moc chutná u Kastelána (Goetz je prostě jednička, známí na něj jezdí z Prahy klidně na otočku), dobrý je i Brabander na Pekařské, ale nepůjdou do cizího hotelu a tam si je taky nasadit nenechají, je to věc prestiže a peněz. Ale jak už jsem psala, nijak z toho nešílím, protože to určitě dopadne nejlíp, jak by mělo. Petruška: no jo, já pořád, koho mi připomínáš a vážně je to Disneyho Sněhurka! Ty krásně něžné vlásky (mimochodem, ten účes je vážně nádherný a s čelenkou skvěle nakombinovaný, každá jiná varianta by byla tak, jak píšeš), šaty....úplně jsem tam na chvíli viděla v pase rudou šerpu ;-)
Odpovědět
Peti, k focení: my měli jednoho dokumentárního fotografa, byl s námi od domu až do večera. Pak jsme ještě byli v ateliéru no a taky tam byl jeden kameraman na obřad a část hostiny po krájení dortu a první společný tanec. Záleží, co všechno budeš chtít na těch fotkách mít.
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, tak my to mame naopak. Kameraman na cely den a fotograf na obrad, pak venku a obed. Tak snad to bude ok, ja porad nevim.
Odpovědět
Tak si nechte určitě vyfotit i nakrojení dortu, nějakou tu řeč a možná i ten tanec. Pak je to focení stejně o ničem - zábava se rozjede a to už ti stačí nahodilé fotky od kohokoliv, i z mobilu. Tam už není co aranžovat ;-)
Odpovědět
Peti sem ti říkala,že litujeme toho,že sme fotografa neměli aji na oslavě ..vemte si ho tam,pak tady povíš,že ste byli rádi,že udělal pár fotek . Došel mi v půl osmé e-mail,tak vám ho tady skopíruju ;-) Ahoj Petro, pozdravuj na Beremku. Nam se krati pobyt na Ibize, bohuzel pocasi moc nevyslo, je docela zima a mraky, v mori meduzy, v krku me boli a jsem nachlazena, ale jinak super odreagovavani. A ted prsi, tak jsem si zaplatili chvilku na netu. Mej se pekne a cv nedeli se snad objevim na BRM. Blanka Tak se tak těšila na dovolenou,až chuděra zní dojede nemocinkaná ..no,ale zase třeba dojeou už zpátky tři,když tam mají ziminu hi Gab...děkuji...
Odpovědět
Peti, jak je Ti?
Odpovědět
....vstávala sem v 10 hodin,do konce týdne jsem si vzala volno... otevřela sem dveře od ložnice,V. mi je zavřel,aby mě nerušil výtah a lidi,co ráno putují do škol a práce a pod.. a doma nikdo ... tam,kde byli pelíšky je prázdné místo,jen v předsíni sedí plyšák betynčin a za skříní nastrkaní plyšáci, byli tam,aby na ní netáhlo... tam,kde byli její misky ,je prázdno ,a já spala s její hračkou v posteli a s jedním pískacím cosi na stolečku sem měla.Já to nikomu nepřeju a nikdysi nezvyknu na to ticho ,na žádný ťapání ,kňourání nic.. nebudu mít proč chodit domů,jen až večer vždy se jít vyspat. Docela se těším,až pojedeme v pátek pryč, i V. říkal,jak je to chlap, že je to tady hrozný... http://www.fairtravel.cz/cs/zubri.html kousek od toho je bazén a posilovna a pod. a v areálu půjčují čtyřkolky chicht .tak sme říkali,že si musíme nabýt baterky do fo´táku ať aspoň nějaké fotky uděláme . Jako by sme jeli na svatebku,ale přitom utíkáme odsud a pro mě bude hrozný se semka v neděli vrátit....vybrali sme pro betynku strašně krásno urnu a dneska ju v jednu hodinu spopelní. já nevím ani jak ju mám dostat sama do auta,když leží na balkóně mě ztoho škrábne... už te´d přemeejšlím,jak si v pondělí musím naplánovat až do večera den,abych se semka nemusela nai na chvíli vrátit. je skoro 12hodin a musela sme si udělat dvojtý kafe, smrťáka,protože se nemůžu uklidnit..ikdyž na toto bych potřebovala asi logrový a ne instant že ... ale itak je to hořký jak kráva ble. Bolí mě hrozně hlava,asi od brečení.. Musela sem slíbit V. že dneska na betynku nebudu sahat,musela sem ju totiž dát do dvou ještě pytlů ,se vším. neslíbila sem mu to,ale pohladila sem ju ještě naposledy včera a dneska sem si vzala rukavice,ani nevím proč,ale je fakt,že už sem maličko něco začala cítit a ještě ktomu se oteplilo... mám otevžené okno v ložnici a v obýváku balkón a furt nevím,jeslti už mám či nemám , nemůžu se ktomu rozhoupat . Kdybys mě viděla,jak vypadám ..odřené pod očima fleky od kapesníků,nos jak marfuša, připadá mi to,že je to semnou horší,než ,když odešla babička...pořád čekám,kdy ju uslyším :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peťuli... Je mi to hrozně moc líto, co se stalo. Říkala mi to dneska Peťa, byla sem u ní v práci pro lampion. Je to hrozné, ale horší by bylo, kdyby umírala dlouho a trápila se... Na to je jeden moc prima lék - kupte si štěňátko... Přijdeš na jiné myšlenky. Když jednou slyšíš ťapkání po chotbě, tak už je těžké žít bez něho... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťulko, já si ani tady to tvé trápení nemůžu číst, zas mám na krajíčku. Včera jsem to říkala Peťovi a pak mamce a bulela jsem. Budu na vás moc moc moc myslet...za chvíli je 13h. Ale jak píše Ivča, nejlepší náplast je nový pejsáček (co třeba dárek pod stromeček?). Nebude to sice Bettynka, ale bude to prostě jiný pejsek a taky bude váš kámoš nebo kámoška, i když bude určitě povahově zase úplně jiný. Moc vám oběma držím palečky. Ivko, moc ráda jsem tě poznala, jsi bezva a těším se až se zase uvidíme...určitě i s dalšíma holkama tady z beremka. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a málem bych zapomněla. Do Zubří jsem jezdila jako děcko na pionýrský tábor (každý rok) - bylo to kousek od toho BVV. Je tam krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
Prt, aj já (sem ráda, že sem tě poznala)... Budu se těšit na srázek :-)
Odpovědět
Peti, ať tam přijdeš na jiné myšlenky. Doporučuju nového pejska, a to dřív, než na vánoce. Když mi umřel papoušek, brečela jsem i v práci, ale po týdnu mě přítel překvapil - jel 700 km, aby mi dovezl nové mláďátko od chovatele i s novou klecí a nechal mi ho hned za dveřmi jako dárek. Brečela jsem jak malá, ale hodně mi to pomohlo.
Odpovědět
gabi, Peti: souhlas, taky jsem to Pěťce brňandě psala, že nejlepší je štěňátko. nebude to betynka a nenahradí ji to! Bude to Ferdík nebo Micinka, to je jedno, bude to zase jiná bytost a u tebe bude určitě šťastná... A Betynka by nechtěla, abyses trápila, nechtěla by, abys zůstala bez pejska... Pejsek mi umřel dvakrát, dokonce během jednoho roku. Fenka byla stará, ale pak nám umřel pejsek, který měl 6 let, nečekaně, na nádor na ledvinách, to byla teprve hrůza, nikdo to nečekal, takový mladý pejsek... Měli jsme doma další dva, ale i tak to byla rána a bylo to těžké, kór, když je pejsek jen jeden... :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Petulko, a jezevcika nebo jorksirka bych ti mohla i sehnat;-)
Odpovědět
a ja zase šeltičku, kdybys chtěla... i když je mi jasné, že máš asi pocit, ýže bys Betynku zradila, kdybys pořídila jiného pejska, ale tak to není... vždycky bude mít ve Tvém srdci výjimečné místo...
Odpovědět
Došla sem domů a jsem tu sama.. Víťa musel na nějakoupracovní schůzi, neboli raut, Už kvůli mě včera nešel na jednu večeři sjakejsima cizákama,a dneska jsem ho poslala,aby šel. Až dneska mi prozradil,že všem stróhly peníze a jemu přímo 4tis. dolů! tak že vypsal životopis abude hledat něco jiného a pan tynken hi se stal novým ježíš čím to že s estal,no prostě nadřízeným Víti. Já s eomlouvám,ale mám vsobě3 svařáky a celýd en jsem nejedla,takže mě to poznamenalo. ... v jednu nám betynku spálili, paní ju připravila do krabice jako kdyby výko od větší krabice banánů by byla, ona se dobře spaluje a stojí 350korun ,pak sou klasické dřevěné a ty jsou zbytečné,protože chci mít betynčin popel a ne dřeva. mamka tam došl aji ze šerdou. já byla hotová, myslela sem,že mě trefí a šerd aje ještě taková ,že když vidí tebe ,že ti něco je ,že brečíš,nebo jsi smutná,jako by věděla vo co de.začne bručet a cpe se za tebou a chce aby ses jí věnovala.. seděla sem venku na zemi a hladila šerdu s brekotem jak idiot. chtěla sem poslední orzloučení.. šlasem do mícsnoti jen já, nechtěla sem ,aby tam někdo šel.Víťa s mamkou seděli ve vedlejší místnosti. hrála tam smutná hudba a betynka ležela nas vém pelíšku u hlavy měla sluníčko a u nožiček měsíčka posštářek a přední packy měla vždycky tak ,jak miminka spávají, vždycky tak spávala.. opravdu vypadala jako by spinkala... hladila sem ju po hlavičce a plakala jak idiot snad 10min. ikdyž to bylo jak nekonečno pro mě a pak sem směla se dívat jak ju dali do pece,to se díval aji Ví´ta,ikdyž spíše mě držel abyl mi oporou. myslí si,jak je hrdina,ale neuvědomuje si,že ho slyším kolikrát taky jak brečí a smrká a předemnou se snaží dělat,že mu nic není.. za hodinu nám ji dali ve vybrané co to je ta.. ta dóza bože můj já sem vážně vypatlaná ... víš včem,nemůžu to ze sebe vysoukat , dali to ještě do krabice s papírama my jsme vyplázli 3600korun a šly domů.Víťa nazpět řídil, stavili sme s eještě u babičky v tuřanech na hrob,protože je to po cestě a jak šel v. vyhodit svíčky, já sem nahlas poprosila babičku ,aby si tam betynku našla a dala mi vědět,že betynka je sní.. dojeli sme domů , dali betynku do obýváku,kde sme jí uděllai místečko a šly na radnicii,kde měli bejt aji rodiče Ví´tovi.. já mlčela a jen sem sledovala kolikrát mě aji chytla tchýně,která říkala nedívej se tam.. když šly lidi se psem v náruči na veterynu.. vedle je totiž vchod na veterynu té restautace.. jedla sem,prootože se V. zlobil,že sem nai nesnídala,ani si nic nedala na jídlo na oběd, tak sem si dala těstoviny s kuř. masem a s omáčkou sýrovou a zeleninou,bylo to moc dobré,ale nedojedla sme to a V. viděl,že je zle.. že s emi chce bečet a že čumím na protěkší barák ajen počítám okna , patra a nic víc. držel mě za rameno a hladil a já se snažila nenápadně utírat slzy,protože to vydržet s enedalo... A jelikož Ví´ta musel bejt v 18na novolíšeňské. šly rodiče snáma ,Ví´ta se oholil, převlíknul a jel sněma na tu novolíšeňskou a já sem tu sama...peru ještě prádlo aby do zítrřka na radiátoru uschlo,abych to ránomohla zabalit a nejpozději v deset sme vypadli a jeli pryč. Každej říká,že je to dobře,že odjedeme,ale já s euž te´d vážně bojím toho návratu zpět.. Jste hodné,že mi to tu píšete,ale já jiného pejska nechci chci betynku ;-( ;-( ;-( ;-( tento víkend jedeme pryč, příští bych chtěla ke kamarádce, co sme měli jed v neděli tuto kní,tak příští jed tam. A ještě ke kamarádce co jí to slibuju přes deset let,že kní zajedu, ale bez betynky to nešlo, je to totiž až v německu, a pak ,pak vím,že to stejně psych. nevydržím a pejska si pořídíme.Možná to ani nevydržím a další týden už tu snáma něco bude,ale byla by to betynka zase. Já vím,že vám to příjde takový pitomý topochopit,ale já ji musím mít u nás doma a musím vědět,že je tady,což mi moje maminka strašně vyčítala,že se ztoho zblázním,ale zbláznila bych se více,kdybych ju tady neměla. Jednou se přestěhujeme na barák a tam jí udělám krásný hezký s kytičkama pomníček. A ikdyž budumít druhou betynku, já kní nebudu mít už takovýto vztah víte, moje betynka byl ana prvním místě i před manželem, měla všechno a žila sem pro ní. Ona tu byla,když sem se rozváděla,když sem přišla před 4lety o miminko, byla tady taky ona.byla tu vždy,když jsem plakala, když sem s eprobudila, když mi bylo smutno a když sem došla domů. pro mě byla součástí mého života, byla moje dítě, a to s evším všudy,jen nemluvila. hodně lidí mě za takovéto kecy odsuzuje,ale mě je to jedno,jen vím,že další pejsek už takový nebude.....nikdy....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?