Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Můžeš jít i sama... stejně ti dají jen dotazník na vyplnění a domluvíš si termín - ten ti nabídnou - vyplněný dotazník a veškeré doklady byste tam pak měli zanést spolu - občanky a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Prvně tam můžeš jít sama pro ten dotazník a tím si to zabookujete. Pak tam půjdete spolu. Jak psala katchen.
Odpovědět
Ahoj holky, Natrix: KRÁSNOU PROMOCI :-) , užij si oslavu i titul ;-) , doufám, že jsi nakonec sehnala ty šaty.
Odpovědět
gabi: díky, promoce se dala, ale ta žranice potom byla lepší ;-) :-D jako předkrm jsem si dala lososa, to byla mňamka :-) šaty jsem nesehnala, byla jsem i v Kr. poli a ani tam je neměli, stejně tak tu červenou bundu, tak jsem si koupila rifle a halenku ;-) :-D
Odpovědět
No, tak věřím, že v těch riflích jsi neodpromovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tak co, trapas? Ja vyrazila na Ing.ovi driv nez jsem mela:-) U Bc. jsem to zvladla lip. TAKZE GRATULUJI! Holky, nevite kde jsou v Brne nejake poradne kancelarske potreby otevrene pres vikend? Vcera mi totiz dosel ten papir na noviny a ve Vagnerovi ho uz nemaji. A potrebuji ho co nejdriv! Do svatby par dnu a plno veci chybi. Pokud byste nekde byly a zahledly tam papir Motif colour kremova barva, tak prosim nahlasit. Jsem fakt zoufala!
Odpovědět
Peti, co papír dole ve Vaňkovce? Já tam sehnala kreslící papír, který nebyl ani na webu. Napadá mě ještě Makro, pokud máš kartu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ve Vankovce jsem byla taky. Tam maji spatne a barvy a vysokou gramaz. Ja potrebuju jen obycejny. Stejny co je do kopirky, ale barevny. Vidis, to Makro muzu zkusit, mame firemni kartu. A stejne potrebujeme nakoupit alkohol na zatahovacku, atd. Ale urcite ten papir tam mit nebudou. Pritom tento druh pouzivaji ve vsech copycentrech! Tak nevim, kde to kupuji. A v copycentru za to chteli 2x tolik - zas takovy blazen nejsem.
Odpovědět
Ještě mě napadá, jestli nemáš někoho známého v tiskárně - to bych taky ověřila, případně jich pár obvolala. Jestli je to obyč. papír, mohli by to mít na nějaké zakázky v předzásobení.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz ja uz mam na tomto papiru dost veci vytistenych, takze musi byt stejny. Asi mi nezbyde nez pockat do pondeli a pak skocit do Lawu. Snad to budou mit skladem. Fakt jsem netusila, ze mi nebude stacit cely balik:-) Mam z toho litani po meste puchyr na haxne, to je na nic.
Odpovědět
Věřím, že budeš mít štěstí. Na puchýře doporučuju koupit náplasti Compeed nebo Hartmann, jsou gelové a vynikající. Na svatbě se mi taky moc hodily, tak je teď taky přihodím družičce do kabelky.
Odpovědět
gabi, ne nešla jsem v riflích :-D nejsem jako některé spolužačky, které i na státnice měly zelené sportovní kalhoty a růžovou sportovní košili... ;-) To jako, že jsem si udělala radost, ty rifle jsou šedé, ty jsem chtěla už docela dlouho :-) Měla jsem asymetrickou sukni od návrhářky, novou halenku a sako taktéž od návrhářky :-) Peti: trapas se nám povedl kolektivní, po promoci jsme všichni vstali, když jsme měli sedět, tak jsme si hned zase sedli, takže taková trochu mexická vlna... :-D Jinak jsem myslela, že všechno bylo o.k., ale pak jsem koukala na dvd a jak mi gratulovali apodávali ty desky, tak jsem si je vzala trochu rychle, tatínek to komentoval, že to vypadá, jako bych se bála, že si to rozmyslí a nedají mi to, přitom mě připadlo, že jsem si to vzala normálně... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Bré ranko, hlásím, že mě klátí jakýsi bacil ]-( Chcete ho někdo? Ráda se ho zbavím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky no charli tak myslim ze v tomhle pocasi nikdo bacil nebude chtit. se brzo uzdrav :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau Liduš, mám supr kámošku a jmenuje se jak ty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Charli no vsak my Lidusky jsme vsechny super :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé teď se dívám, že se vdáváš ve stejný den jako náš svědek se žení :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Peknou sobotu, hlasim taky boleni v krku, coz je na houby, kdyz pristi tyden touto dobou budu uz vdana panicka. Dnes jsme byli v Makru a mam ten kremovy papir, nakoupili jsme plno alkoholu na zatahovacku a zenichovi nove boxerky do obleku. Pak jsme jeste skocili do Globu a mam priserne kycovite prasatko-pokladnicku na penizky z tomboly a med ve tvaru medvidka taky do tomboly. Za chvili pujdu dorazit ty noviny a Petr frcel ke kamosovi do sklipku pro vino na svatbu.
Odpovědět
Holky, já vím, že se státnicema otravuju už dost dlouho, ale zrovna jsem zjistila něco, co mě úplně dostalo... Mám v zásadě zfalšovaný diplom. U zkoušky byly tři okruhy, dostala jsem A, B a C, což je podle mě průměr B a za práci B, což by podle mě mělo být B celkem, ale dali mi C!!! S tím už jsem se celkem smířila, ale jak jsem teď zkoumala tu přílohu k diplomu, tak je tam, že jsem u zkoušky nezískala A, B a C, ale A a dvě C!!! A to není pravda a ten blbeček tajemník to asi blbě zapsal, měl v tom nějaký zmatky a škrtal... Takže jsem měla mít B! Ta nespravedlnost mi úplně vyráží dech... Nejhorší je, že s tím asi nic neudělám a nikomu to samozřejmě nedokážu... jediný co můžu udělat je, že se zeptám toho, u koho mi napsali jinou známku, jestli to taky někam nezapisoval a jestli by se to nemohlo zkontrolovat... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tak to je teda blbý, zkus se na to poptat! Mně jednou zblbli vysvědčení na střední a ta pitomá úča s tím nechtěla nic dělat! Ale to nemělo takovou váhu, tak jsem na to kašlala. Tak snad to dobře dopadne. Tak jsem tiskla noviny, když mám už teď ten papír, ale pro změnu mi došla barva v tiskárně, sakra.
Odpovědět
Myslíš, že ty známky někam zapisujou, než je zapíše tajemník? :-( Peti, měla bys na den zapomenout, že se budeš vdávat a odpočinout si!
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tím si právě nejsem jistá, ale šla bych se do školy přeptat a třeba by si i ti jednotliví kantoři mohli vzpomenout. Ale co já vím...za pokus nic nedáš. Teď už na pauzy není čas...chci dorazit ty noviny a pak se musím zítra aspoň trošku pustit do úklidu.
Odpovědět
Ahoj holky, teda tady je zima "jak sviňa" :-D
Odpovědět
Ahoj Blani, jak bylo u moře? :-) Peti, tak třeba večer aspoň chvíli relaxuj... třeba ve vaně (všem, kdo ji máte závidím :-| :-( :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky blani kde jsi byla o móřa? a jak bylo? nat - tak tohle je pěkně na prd, ale aspon zeptat by ses měla, už jen pro tvůj pocit, že jsi pro to něco málo udělala Petru - jojo, nat má pravdu, nezapomeň v tom přípravným blázinci relaxovat x-)
Odpovědět
Ahoj holky, byli jsme na Ibize, takže zážitky super. I když to nemám s čím sorvnávat, jelikož to byla moje první taková normální dovolená. Až na počasí vše klaplo na 1 :-D Ale ten kultruní a teplotní šok :-D Při odletu bylo v Praze přes 30st....při příletu něco nad nulou :-D A co je tu nového? Dočítat vás nemá smysl...
Odpovědět
Ahoj holky... v zubří je to moc krásný a byli tam milý lidi a bylo tam kupodivu plno i vtomto počasí! areál véélikánskej jako hrom,nikde to neni oplocený,takže sme si chodili kam sme chtěli ,no nádhera.Musím přiznat,že nás to hodně překvapilo! No a samozřejmně tam byl pejsek , devítiměsíční salašnický pes mám dojem,že to byl ,-) napřed si nás nevšímal a dneska,když sem vylezla ze snídaně, dováděl se mnou asi dvě hodiny! mám tolik fotek sním a videí, že když sme jeli domů,stavyli sme s eještě u moji mamky v černé hoře ,samo ,že se mi chtělo plakat , že už jedeme domů a že po otevření dveří a taky že jo,sem jen viděla ty prázdné místa,kde naše betulka byla. Akorát peru špinavý věci,musím aji vyprat si zimní bundu,protože ju mám od toho maxima-štěnisko- celou vožužlanou a musím juknout,jestli mi ju někde neprotrhnul ,-) Bolí mě hrozně ruka od tenisu a plavání ,sme se smáli s manželem, že aby sme si zahráli hodinu bowlingu a a nebo si šly na hodinu zaplavat do kri´táku, že sme si museli ujet tady 70km pryč za Brno . chicht ... areál jak kráva velkej a prostornej a je tam toho hodně,.. koně, čtyřkolky, fotbal, volejbal -nohejbal, basket, tenis, táborák,mají aji svoje takový přírodní koupaliště, vzimě určitě zamrzlý,takže brusel určo a mají svůj vlek , když lyžují lidi, a ještě mají takovou atrakci,že jezdíš na gumových člunech chicht už te´d přemejšlíme o silvestru tam. Už mám naplánovaný celý zítřek tak,abych domů došla až večer zmožená a šla rovnou spát. Ale co v úterý? to nevím.. začnu si hledat ještě jednu práci,abych se zabavila a nebo začnu na druhou hod, chodit na to taebo a uvidíme, jak si ten den rozvrhnu do celého dne ,jenže i tak nikdy na ní nezapomenu a žádná druhá betynka už nikdy nebude a nejvíc mám obavy ztoho,že nebudu tak milovat druhýho psa, jako betynku. Víte co bych nejradši udělala? odstěhovala se odsud , já se tak bojím,až budu potkávat pejskaře .... přeji vám pěkný zbytek neděle pa Petra .
Odpovědět
Ahoj Petru, to je fajn, že jsi v Makru ten papír sehnala. Náplň by měli mít všude :-D, i když uznávám, že proč to dělat jednoduše, když se to může krásně komplikovat 8-( Peti Brn. jestli chceš nějak zabít úterní odpoledne, můžeš se mnou jít na powerjógu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cau baby, tak dnes se flakam, jsme u nasich a byla tu i babicka - meli jsme valecnou poradu na pristi tyden. Toner do tiskarny bude az zitra, ale vytiskla jsem skoro vse - jeste jsem s ni zatrepala. Blani, vitam po dovolene. Doufam, ze jste si zasli aspon nekam do klubiku-Ibiza je tim vyhlasena! Co se tyce lampionu, tak pokud by to nespechalo, tak od 30.9.jsem zas v praci. Ja to tam ted nenechavala, protoze Peta na to nespechala. Ale muzu to tam kdyztak dopravit.
Odpovědět
Petruš - ahoj nevěsto. POkud by ti to vyhovovalo, tak kldině po tom 30. ;-) V klubu jsme nebyli, jelikož do hlavních center to bylo 30 km, a ty ceny tam....jedna návštěva vyjde na pár tisíc :-N Stačili nám "animáci" (animation nebo jak se to píše) v hotelu. Každý večer do půl 12 nějaké scénky, souteže atd. Myslela jsem, že to budou trapárny jako ve filmu Hříšný tanec, ale fakt to bylo super. A pak byla do 2 vždycky diskotéka, ale manža nechtěl tancovat :-D A když pak jednou, že půjde, tak začali hrát tuc tuc, což mi nemusíme. Pak mi jeden den bylo zle, další jsme se nějak "zapomněli" na pokoji a pak už se jelo domů :-D A co, už máte všechno zařízeno? A jaké má být vůbec počasí, já jsem nějak mimo, teď studuju na netu Mladou frontu c se všechno stalo a nestalo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?