Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, asi od tebe ;-) , já na nikoho kontakt nemááám. Teda teď už jo, ale ten je od tebe. ;-)
Odpovědět
tak jsem jí písla do ip stránky ;-) jdu si hajnout ,pokud možno holky pěkný zbytek dne.. Silvi.. je fajn,že ste se měli dobře a hlavně,že ste si to užili a co holky, když ste dojeli? museli tě vítat jak nikdy vi´d ;-) ..
Odpovědět
Peti, dojeli jsme ve tři v noci, Sorbonne na nás štěkal a holky se mohly ulízat a umazlit :-) jak jsme odjeli, tak Bella prý chodila spát k nám do ložnice, ale asi po pěti dnech ji to přestalo bavit, když jsme tam nebyli... a na dovči mě po nich bylo strašně smutno, ale seznámila jsem se s pánem, co měl pejska, Bertíčka, takovýho roztomiloučkýho. Německá doga 95 kg :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, to mi pripomina, kdyz jsme byli v cervenci na 10dnu na dovci. Nejuzasnejsi je, kdyz Tenule ocuchava boty nekoho ze sve smecky, kdo je pryc, jak vzdycky zacne vrtet ocaskem. Musim se pak smat. Tak aktualni meteorologicke info z Chorvatska, ostrov Hvar: vcera prselo, ale teplota asi 25 stupnu. Dnes se uz vycasilo, je pekne. Vecer je vsak treba si vzit uz svetrik.
Odpovědět
Petruszkaa - to já právě nevím, jsem najednou taková nerozhodná - uvidím podle šatů. Teď je ze mě na týden slaměná vdova - tak můžu dumat. Je to teď takový, že doma řeknu jak by se mi to líbilo a oni mi to rozmluví ]-( Fakt mám chvilkama pocit, že se na tu svatbu netěší a to jsem první "dcera" která se vdává, tak by to mohli trochu prožívat se mnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur, moje mamka taky z toho nebyla nějak odvařená, že se bereme...a to jsme spolu 6,5 roku. Ale nakonec jsou to právě naši, kdo nám s tím nejvíc pomáhá. Nejlepší je si to namyslet a postavit ostatní před hotovou věc. A pokud jsi nerozhodná jako já, tak je s tím tak dlouho otravovat až ti odpoví. Sice tě v tu chvíli nenávidí, ale s tím se musí počítat. :-D
Odpovědět
Peti díky za nehty :-) Petru, dnes jsem na tebe myslela, když jsem se dívala na předpověď počasí a dobré je, že má být tepleji a líp, než dnes. Projet dnes Brnem rovnalo se zázraku. Mě se povedl třikrát, jednou mě málem skolila parní lokomotiva :-N Ať žije strojírenský veletrh a zavřená Husova :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, jsem docela ráda, že jezdím z toho našeho zapadákova jen na Lesnou, tudíž se nemusím prodírat centrem. Vždycky si ro říkám, když mi mamka popisuje, jak zas parkovala na Pellicove, kde pracuje. Parní lokomotiva jela i u nás...byl vidět kouř z komína od trati...a to je trať docela daleko. Oteplit se má, ale nějak po tom dešti "ustavičňáku" tomu nevěřím.
Odpovědět
Peti, tak to tvé mamce nezávidím, Pellicova je moc hezká ulice, ale parkování děs - a navíc si teď asi neužije při té uzavírce ani klid, jak to tam odklonili, Věřím, že budeš mít hezké počasí - kdyby něco, kámoš dělá na letišti v Brně dispečera, tak dodává přesné předpovědi (sama jsem ho zneužila na spoustu akcí, co jsem pořádala a přiznám se, že jsem si u něj nechala i proklepnout dlouhodobý teplotní průměr na ten náš plánovaný únorový termín). Jak dopadly víkendové přípravy? Jsi celá?
Odpovědět
Peti, jednou přeci musí přestat pršet ;-) :-) gabrielka: tak toho známého Ti závidí moje drahá polovička, sledování počasí a srážek je jeho koníček :-) a letiště je od nás kousek, koukáme na letadla, když vzlítají :-)
Odpovědět
Nemusí závidět, kdyby viděl výplatní pásku, zaplakal by a rád zůstal u koníčka :-N
Odpovědět
gabi: profi by to dělat nechtěl, ale ty informace co má, trošku závidí... jinak je hasič, takže ta výplatní páska taky nic moc a já studuju... :-( Ale brigáda na prodejní výstavě briliantových šperků byla super :-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Uáá, tak na té brigádě bych se neudržela. Já budu mít na svatbu náušnice po prababičce, jsou s brilianty, nádherná práce z první republiky. Prababička se dožila 97 let a tohle je památka na ni. Tak to beru jako symbolický, třeba tu budu taky tak dlouho i s tím mým. Natrix, jaké je tvé jméno? A co studuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné upršené ráno, dnes jdu na zkoušku účesu a líčení, snad to bude ok. Gabi, tak bys mi měla zjistit, jak to s počáskem vypadá na toho 27.9. - to už je jen 11 dnů - to by mohlo být i docela aktuální. Byla bych ti moc vděčná. ;-)
Odpovědět
gabi: dělala to známá, takže jsem mohla mít jeden krásný prsten celý den na ruce a nabídla mi, že mi na svatbu klidně cokoli půjčí (měla tam prsten za půl milionu například), ale asi té nabídky nevyužiju. Bohužel briliantové šperky po babičce nemáme, ale maminka má po své babičce rubínové naušnice s přívěskem, tak ty si možná půjčím :-) Jmenuju se Silvia (typicky české jméno) :-D a holky tady se mnou prožívaly bakalářské státnice (promuju v pátek) a dostala jsem se do navazujícího magisterského. Jsem na zemědělce, Bc obor byl Jakost rostlinných potravinových zdrojů a navazující se jmenuje tuším Řízení managementu jakosti. Doufám, že v oboru pracovat nebudu... :-p Rozhodně ne ve výrobních a zpracovatelských provozech, když už tak ČOI, nebo SZPI, ale spíš mě to zavane někam k nějakýmu managementu... doufám... :-N Jinak ty ,,historické" šperky mají duši, ty moderní kolikrát nejsou nic moc a jeden náš velice bohatý známý nakupuje brilianty ve starožitnictvích, portože tam stojí karát 100 tisíc (u moderních firem i 200), kameny mají certifikát a jsou to nádherná díla... takhle má dobře uložené peníze... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tady nás bylo víc, co to tady řešili to pitomé studium, ještěže už je to pryč. :-D
Odpovědět
Sylvia, mám hned dvě sestřenky s tímto jménem (Sylvie a Sylva), tety spolu prý dokonce nějaký čas kvůli tomu nemluvily :-D Moc ti blahopřeji ke státnicím a ať máš krásnou promoci! x-) x-) + hodně úspěchů v dalším studiu. Já jsem kdysi zaměstnávala hrozně šikovnou holku, co měla zemědělku, ekonomiku a orientovala se skvěle i v jiných věcech, měla dobrý základ ze školy a vlastní přirozenou inteligenci :-D Tak jestli mi vyjde projekt, do kterého jsem se teď pustila, budu tak za 2 roky potřebovat několik schopných manažerů ;-) S těmi šperky souhlasím - mě se zatím nic z těch moderních nelíbí (teda až na Diora a jeho šperkařku Victorie von Castellan, od té bych si hned prstýnek od 1 mil. Euro vzala, ale k mé smůle byly už všechny zamluvené :-D :-D ) a staré šperky mají duši a je to skvělá investice. Já bych ale to, co mám po prababi nikdy neprodala, to vím jistě a až budu mít děti, chci jim to předat jako rodinnou památku. Peti, kámošovi jsem poslala e-mail, tak ti dám vědět - psala jsem mu, že je to urgentní.
Odpovědět
Peti: já vím a Ty jsi dokonce už dostudovala :-) už to máš za sebou, já musím ještě vydržet... :-p :-D gabi: šperky po prababičce bych taky neprodala, ale něco koupeného ve starožitnictví asi ano :-) holky, jdu se mrknout po šatičkách, mám je vyhlídlý, tak dám vědět, až se vrátím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, naštěstí nebo byste se tady ze mne zcvokli. :-D Jaké šatičky máš vyhlídnuté?
Odpovědět
Peti, když dáš wéwéwé.orsay.cézet, katalog a šaty, tak tam jsou a jsou i za super cenu, ale právě jsme se vrátili z obchodu, kde je neměli!!! A bundu jsem chtěla červenou a měli petrolejovou, tak jsem zklamaná, už jsem se v těch nových věcičkách viděla... :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, a ve kterém jsi byla?
Odpovědět
Peti ve velkým Tescu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jen, že to, co jsem nesehnala v Tescu u Ikei ani na Vídeňské, tak vždy měli ve všech velikostech v Kr. Poli. Ale je to už déle, nějak tam teď moc nechodím.
Odpovědět
Myslím, že by Orsay mohl být ve Vaňkovce, nebo ve městě, kouknu na net a stavím se tam... :-) Akorát Alešek je v práci, takže nemůže jít se mnou, aby mi poradil... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Orsay ve Vaňkovce je,ale přijde mi hodně přebraný... ;-) Do alba přidán náš polštářel pod prtýnky a vybavení pro našeho pejska... :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
ahojky holčiny zdravím a ikdyž je venku škaredě,přeji pěkný den ,-) Máme dneska výročí seznámení a já dostala tuze tak krásnou básničku,že mi ji nemohl ani manžel přečíst , a já sem u toho brečela jak malá :-D aji nádhernoukytí sem dostala chicht ale tím nej nej co sem dostala je to,že vím,že 10000000% jsem pro něho jediná a moje srdíčko bude opatrovat a já jeho ještě víc. To je zase uplakaný vodpoledne :-N No a jelikož já sem si nervičkama vyprovokovala měsíčky,tak dárek ode mě dostane asi až o víkendu :-D
Odpovědět
Peti, tak zpráva z meteo centra letiště: "na přesnou předpověď je ještě brzy, na 100% to víme 24 hodin předem, ale už teď je jisté, že nebudou mlhy ani rosa. Vítr přibližně do 15 km/hod., nárazově do 30km/hod., což je pohoda. Teploty Brno 14 - 16, v centru může být i 17. V noci 2-8. Zatím to vychází na polojasno, sluníčko by mělo být, možná nízké srážky (cca 0,2 mm), ale to by bylo jen nárazově"
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj!
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk dámy, co nového? Nat - a kde bydlíš, že vidíš na letadla?? Gabi - teda to je předpověď, schválně jestli to vyjde Peti - neboj, tím počasím se nenervuj, určitě bude hezky ;-)
Odpovědět
charlie: no přeci v Tuřanech ;-) :-D gabi: maminka ještě zmiňovala, že Tvým požadavkům by mohla vyhovovat vládní vila (akorát už si přesně nepamatuju, co jsi chtěla, jen, že by to mělo být na jednom místě) a pak taky na Slavkovském zámku se tady dá udělat hostina, když na to člověk má ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?