Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ale kontakt jsi mi stale neposlala;-) Svagrova rikala, ze se to takto dela, jak to popisujes. Ale jak dlouho to vydrzi? Cert vi.
Odpovědět
Promiň chicht wéwéwétečkastudiojane.cz :-D ale te´d nevím,jeslti ty černé a hnědé má tam nafocené,protože jsou nový ,-) ale i tak jich má dost nafocených ,-) No vidíš,tak když se to tak dělá,tak zajdi den před svatbou si tonechat udělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, cerne tam mit nemusi - ty jsi udelam sama;-) Diky za kontakt.
Odpovědět
ahoj holky, dorazili jsme včera ráno ve tři hodiny a na net jsem se dostala až dnes :-( Zkoušela jsem vás dočíst, ale pak jsem to vzdala :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Brni a kam chodíš na tu kosmetiku? Je tady něco na Vinohradech? Bych potřebovala obarvit obočko... :-)
Odpovědět
prcku, už jsem nestihla fotky šatů v albu, poslala bys mi fotku na mail? Natrixia@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Tak lampiony mam v aute. Pak vam pisnu IP ohledne predani. Silvi, nazdarek - jak bylo a kde jste to vlastne dovolenkovali?
Odpovědět
Peti, byli jsme v Chorvatsku, na jihu, v Igrane. Jeli jsme s mým kamarádem a kamarádkou - partnery a dovolená byla super, až na to, co se týkalo těch dvou... :-( Měli jsme tam krásně teplo, tak tady teď mrznu, ale po večerech jsme hráli deskovky a objevili jednu super, tak jsme ji včera koupili a jdeme si zahrát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, tam je krasne. My jezdili do Zivogosce s nasima, kdyz jsem byla mala. Ted uz jezdime jen na Hvar, je tam min lidi. Ja taky dnes mrznu a to bylo vcera jeste takove teplo! Asi pred hodinou jsme zabalili venku grilovani a porad mi je zima.
Odpovědět
Profilova fotka
Čau kočky, nat - já byla teď taky v Chorvatsku, pol.Lanterna a měli jsme parádní teplíčko. Teď je tam prý 11st. To bych se tam asi zbláznila :-. Včera jsme byli na oslavě 30 narozenin, venku, no děs, taková kosa, hnus velebnosti =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peknou nedeli! Leni, nevim odkud ty novinky.cz a spol. berou informace, ale nasi jsou prave na Hvaru a je tam pry hezky. Tak fakt nevim.
Odpovědět
Ahoj holky ,-) Silvi vítej zpět ,-) a nebyla Vám tam zima? chárlí.. mě stačilo ,když sem večer otevřela okno :-D prcku.. nee ,neboť jsou tady hrozně drazí .. chodím na kabátnikovu jedna zastávka od lužánek směr do řečkovic ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Petru - tak nevím, kdosi mě to říkal včera, jedna známá od té naší oslavenkyně, tak říkala, že se vrátila od moře a že je tam už zima, tak nevím... Brni - my už okno musíme zavírat, chjo, ráda spím při otevřeným oknu a teď když už je taková zima, tak to nepůjde ;-( Taky jsme včera zapli topení, na zkoušku, abysme zavčas mohli opravit, pokud by to nefungovalo :-D Holt jsme na zimu nachystaní :-D
Odpovědět
chárlí hezký :-D jste už zavlažovali jo ,-) No brácha děcka včera odjel do chorvatka :-| myslím,že tam asi zmrznou ,no snad jim bude svítit ,aby nedojeli nemocinkaní ,-) To je hrozný,si jednou za čas člověk našetří a že někam vyrazí a hups, zima zničeho nic jak trám že..
Odpovědět
Profilova fotka
Brni - tak v tom případě je potřeba našetřit ještě o něco víc a zajet třeba do Egypta, kde to teplo je pořád :-D
Odpovědět
tam jed tak na jaře ;-) bych si nechala říct :-D děkuji za pomoc, už sem to přeměnila pouze na registrovaný ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš to, ono to pomůže a když ne, tak to zakaž úplně a budeš mít klid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak ono záleží hlavně kam do toho Chorvatska jedou. Pokud je to někam na Istrii, tak tam bude kosa, ale myslím, že jižní ostrovy a Dubrovnik jsou v pohodě. ;-) Asi doma taky večer zatopíme až dojedeme z chaloupky.
Odpovědět
Ahojky, tak po potížích s počítačem - jsem konečně opět zde :-) Včera jsme byli s miláčkem na obídku v Žebětínském dvoře - dali jsme si svíčkovou a byla moc mňam. Obsluha byla příjemná. Hned jsme si vzali na ně kontakt. Prý do příštího roku přibude nejen bowling, ale minimálně tři nové salonky - neměl by být tedy problém s rezervací. :-D Jinak začínám mít pocit, že tak jak jsem si to dosud plánovala a vysnívala se mi to přestává líbit, ale nemůžu přijít na to, co bych chtěla jinak ]-( asi mi z toho začíná hrabat a to jsem teď pár týdnů svatba úplně vypustila a soustředila se na milión jiných věcí. Ještě, že je pořád spoooooooooooooousta času ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur, my tam taky rádi chodíme, ale svíčkovou si schovávám, že si dám až za necelé 2 týdny.Jak to tam přestavují, tak to bude jistě super. Ale já se jen modlím, aby ta stavba nějak neohrozila naši veselku. A jak bys to chtěla??? Já bych to měnila ještě teď, ale prý nesmíííím - mi říkali doma. ;-)
Odpovědět
Brni, měli jsme tam celou dobu kolem 30 stupňů, i 33, krásně teplo, jen poslední tři dny trošku foukalo, jako by mělo něco přijít.... Ale tady je jak na Sibiři, tatínek dneska měl nějakou práci na Vysočině, jela jsem s ním, málem jsem zmrzla.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nat: ahojky,jsem moc ráda,že o Tobě zase slyším.To je fakt,je tu jak na Sibiři :-)
Odpovědět
Peti, a můžeš mi dát kontakt na ty své nehty? Ta cena je skvělá a jestli máš dobré zkušenosti, neváhám. My dnes byli konečně celý jeden den spolu a objížděli případná místa svatby, ale nějak se pořád nemůžeme na 100% rozhodnout. Nakonec jsme skončili při cestě zpět do Brna v Jedovnicích na jídle, kde jsem narazila na dvě kámošky, které jsem neviděla 8 let :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: My jsme meli v Zebetinskym dvore v patek oslavu v jednom salonku a naproti byla svatba :-D Meli dost lidi a hral jim tam DJ a pekne to rozjeli hudba dooost nahlas. No proste to tam zilo tak to tam urco budes mit super :-D My jsme byli spokojeni akorat pozor na kotletu to jsme dostali strasne tlustej kus masa tak to bylo tuhy :-( a brambory studeny :-( Videli ze tetky atd. to ani nejedli tak nam dali slevu coz bylo slusny . A vyzdobu na tu svatbu meli taky krasnou :-D Mas se na co tesit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lidu, my tam casto chodime a vzdy to bylo ok, jidlo i obsluha, tak snad to bude fajn i na svatbu. Jen mam prave strach z toho, jak to tam ted rozsiruji, aby to nebylo jak na stavenisti. A nejvic se bojim pocasi. Jestli se do 10 dnu neotepli, tak to je na houby!
Odpovědět
Profilova fotka
Peto: Ma byt do konce zari kolem 20 stupnu tak si urco myslim za vam to vyjde. To ja mam hruzu ze v rijnu zmrznu i kdyz budu mit bolerko ;-( V jakym to budere mit salonku?? A jak jste prisli na Zebal?? Jste z Bystrce??
Odpovědět
Profilova fotka
Lidu, já na Žebětín přišla díky beremku - dost to tady holky doporučovaly. Tak jsem tam šli na oběd a pak jsme dokonce zjistili, že můj otec zná manželku pana majitele. Máme to ve Svatebním salonku. A lokalita nám vyhovuje, protože jsme z Kuřimi, takže když jedeme přes Jinačovice, Kníničky a Bystrc, tak to je pohodová cesta...nemusíš se nijak kodrcat přes centrum Brna. Já myslím, že budeš mrznout asi jako já. Zatím na sebe nic nemám, ale půjčím něco se šatama. Když jsem byla na zkoušce, tak paní ze salonu říkala, že něco dáme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, taky sem to četla, Peti, konec září jasno až polojasno, teploty 18 stupňů, ale můžou se vyšplhat i na 22 :-) Jenom rána budou chladná... Ke kadeřnici rozpínací svetr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prcku, když já to mám už v 10 hodin, to bude ještě kosa...tak pro jeden den to musím přežít. Ještěže jsem si nakonec koupila více uzavřené boty, původně jsem si chtěla dát jen letní páskové. 8-)
Odpovědět
gabrielka1.. ode mě a nebo od Peti :-D na ty nehtíky? děcka já sem dneska jakási divná.. nervama sem si vyvolala menstruaci po 15dnech,si připadám jak přebalovací pult. :-( ktomu hormonální nevolnosti úžasný.Jak sem vživotě neblila ,tak zvracím jak pitomá a jsem hrozně unavená ztoho počasí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?