Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
jo a ještě sem chtěla.. Peti,kupovala sem tylu 5m. a měla sem auto superB a tak tak to vyšlo.na to véčko-Mě s eprávě líbí,že tel tyl má 140cm na šířku a prostě ho složíš vejpůl,vejpůl, a ještě vejpůl a máš ztoho nadýchaný V bu´dto 35cm a nebo hodoíš právě ještě napůl,pokud tam nechceš žádný kytí,jak sem měla třeba já,že to udělalo takové pak ještě nadýchanější,protože to bylo svázané pakkousek volnýha místa,pak svázané atd. a ta dáš rovnou doprostřed právě nad tu mřížku tu kytku.A uvidíš,jak to bude krásný. A přivázali sme to k zrcátkům ,že sme na konci udělali uzel ,pod uzel klasickou tu tenkou bílou stuhu a uvázali sme to za tý zrcátka a ještě nechali vlát ty tenký ze zrcátek dolů a na anténě :-)
Odpovědět
jo vidíš a klasiccké zdobení 3 pruhy vzadu na okně, véčko vepředu na kapotě zavázaný za zrcátka ,na anténu a na jendo auto bylo 7mté stuhy pryč ,někdo spotřeboval i celých 10m,protože si dal ještě jako volně cárky na kliky ,-)
Odpovědět
Brni - díky. Já má zuby ve 100% pořádku, taky jsem byla na prohlídce naposledy se školou :-D A teď 2x v týdnu u té mé nové, udělala mi 2x RTG, zkoušela všechno možné, nějaké testy citlivosti atd. a nic..... No a s těma Bohunicema. Ty mi doporučil kolega, když jsem hledala gastroenterologii. A on tam taky chodil a shodli jsem se, že bohužel, tam strašně dají na tituly. Fakt hrozně. Až mi bylo občas trapně, že jsem někam došla, dala jim kartu, lidi tam čekali x hodin a hned se ozvalo Paní inženýrko, pojďete dál. A jak se cítíte, nehcdete si lehnout???? :-N Takže stačí mít v občance nějaké to písměnko přes / za jménem a musím bohužel konstatovat, že se chovají úplně jinak.... Z mého pohledu je to zasv Bohunicíh nesrovnatelné s "okresní" nemocnicí u mých rodičů , fakt nebe a dudy, tak byli "řezníci". Táta odtam přešel na "žluťák" a atky říkal, že když se dívá zpětně, tak se diví, že do té místní nemocnice ještě chodí lidi :-N
Odpovědět
No u nás taky padlo takových stuh na auta.... akorát jjich pak polovina odletěla :-D Nejhůř dopadlo "moje" auto, tak zbylo akorát to "véčko" se srdíčkem, jinak vše až na jedno okýnko odletělo ještě cestou na Bozuov a ten abytek cestou zpět :-D :-D
Odpovědět
Holky, nevíte, jak je to s "otevíračkou" toho zámku Belcredi? Já bych se tam chtěla někdy kouknout, tam se asi nedá normálně dovnitř, že? Jo a ještě, jak to hlavní průčelí ámku orientované? Z čistě praktického hlediska, abych došla, když bude na fasádu hezky svítit sluníčko, abych třeba nefotila proti sluníčku.
Odpovědět
Profilova fotka
blanka: no já myslím, že je to tam otevřené každopádně v pátek a v sobotu, kdy jsou svatby... :-D , jinak nevím, taky jsem tam byli párkrát na zkoušku, že se tam mrkneme pžed svatbou a bylo zamčeno,asi se to chce zavolat na úřad a optat se... ;-)
Odpovědět
Vendulka - díky za info. ;-) Je škoda, že to není nějak běžně přístupné. Takže svatby bývají i v pátek? A v sobotu nevíš do kdy asi? Jestli třeba jen dopoledne nebo i dpoledne?
Odpovědět
Profilova fotka
no jelikož my měli svatbu ve 2 a nějaké a minimálně jedna tam po nás byla, tak myslím, že do 3 určitě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a v pátek taky tam bývají svatby :-)
Odpovědět
Super, díky. Mimochodem, měla jsi úúúúžasnou vlečku. A ty fotky z nějaké kaple jsou odkud? To vypadá taky super? To je taky v Líšni? J8 jsem asi zvědavá, ale jak mám chvilku čas, tak čapnu foťák a lezu do všech kostelů a zámků kam se dá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani, to je v kapli tam na zámečku, jak se vychází ze svatební síně ;-) a děkuji za pochvalu, se trošku červenám :-D
Odpovědět
Ahoj holky, zrovna jsme dorazili z výstavy, juknu Ivče na fotky a musíme ještě odvézt maminku domů...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak vitam dalsi novomanzelku Ivcu a preji hodne stesti. Musim mrknout na fotky. Peti, tak to moje auto je vetsi asi i nez Superb. Ja furt rikam, ze je to hrozna krava. Chtela jsem nechat pujcit prave novy Fiat 500, ale chlapi doma mi to zatrhli. Dam jen to vecko, kytku a uzke stuhy na kliky. Dozadu urcite nic. Svatebcanum mam v planu z uzke stuhy dat jen vecko a treba masle na kliky a antenu. Dozadu take nic. Holky, jak jste mely ty uzke stuhy siroke? A kolik jich teda vzit? Pocitam tak cca 10 aut. Blani, s tema titulama to je u vsech doktoru a je jedno jestli ve spitale nebo u obvodaka. Oni si na to nejak potrpi. Jesteze jsem si toho Ing. taky uz vybojovala:-) Zubni je u te sv. Anny fakt nejlepsi. Ale spital v Bohunicich podle mne neni spatny, plno lidi, co znam ted lita po doktorech a nikdo si nestezoval.
Odpovědět
Profilova fotka
ale koukám, že vy jste to měli na bouzově...to je paráááda, tam jsem taky chtěla svatbu,ale je to trošku z ruky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani: jinak já mám babičku ve Velkých opatovicích :-D ;-) x-)
Odpovědět
Petruš - my jsem dávali stuhy do V vepředu (cca 5m) a i vzadu a na anténu. A to z prostého důvodu - na Bouzov se jelo cca 40 min. tou nejhorší (ale nejkratší) cestou lesama po úzkých silničkách a my jsem chtěli, aby každý věděl, že jede svatba, ať už nás vidí zepředu a nebo zezadu, aby se nesnažil v těch zatáčkách v lese předjíždět, aby pochopil, že pžed našim autem je ještě 10 dalších a že to nemá cenu. Takže proto jsem dávali i dozadu. Stejně se před nás jeden namachrovaný borec s natuněným autem vecpal, ale po asi 3km odbočil na esní cestu a zas se pokorně zařadil za nás :-D jo a ty stuhy byly asi 1cm široké. a na jedno auto jsem počítali 1 to balení (10 m). Něco málo zbylo, a to jsem pak dala jako bonus, když jsem prodávala výzdobu z mého auta. raději toho mít víc než míň. Vendulka - to my taky, ale zbytek rodiny bydlí kousek od tam :-D :-D Silvi - a na jaké jste byli výstavě?
Odpovědět
Vendul - tak to je "haluz" , já tam dvě babičky, dva dědečky, dvě maminky a dva tatínky :-D :-D Ale sestra mi tam stačí jedna, ta vydá za dvě :-D Jsem se vám tu nedávno chlubila, co jsem si pořídila ve městě v obchodě na Masaryčce, tak tohle stálo nějakých 119 nebo tak nějak: http://www.beremese.cz/album/view.php... Je to blbě nasvětlené, je to černé s takovou šampaň výšivkou ;-) Mají i bílé a hnědé varianty. Na svatební cestu jak dělané :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já tam mám babičku(mamka od mé mamky), druhou babičku mám v Bělé...to asi taky znáš, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no pěknej kousek na sebe... 8-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já zatím mizím, zase se tu někdy ukážu, ju? Tak páčko ;-)
Odpovědět
Bělu znám taky ;-) Ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Blani - s tím zámečkem je to blbě přístupný, dá se tam vlézt jenom když jsou svatby a to se ti asi nepodaří vyfotit, když tam budou svatebčani...Jak je to se sluníčkem tak nevím nevybavuju si.. :-N Zrovna jsem zaznamenala tu diskuzi o tom úmrtí že to byl jakejsi trapnej fór ]-( Nechápu, co je to za humor...
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem na tu diskuzi koukala a pak jsem i čuměla!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Je to hnus velebnosti :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co dojmy? A Maďarsko?
Odpovědět
Ta diskuse je fakt hnus! http://zpravy.idnes.cz/brnenska-zoo-p... ... nevíte, kde tohle zvířátko v Brně mělo starý výběh? Letos jsme tam byli 3x, ale tohohle mazlíčka si teda nepamatuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Moc dobře nechápu, jak může někoho tohle napadnout??!!! ]-(
Odpovědět
Leni - odkud máš tu fotohknihu? Fotostar nebo Happyfoto? furt totiž zkoumám cenu Fotolabu a už jsem teda vykoumala, že poštovné platit nebudu, když si to vyzvednu a pak je ta, že cena je bez manip.poplatku a v nějakém ceníku zas je, že se transfer neplatí....tak nevím, jestli se fakt k tomu už neplatí nic. Nerada bych u sešitku za 170,- platila 100,- nějaký poplatek. Jo a v tom programu co jsem si stáhla je cena 99,- ;-) mají v tom bordel
Odpovědět
Profilova fotka
Blani - je to z Happyfota. Já ty poplatky neřešila, využila jsem těch srpnových slev a bylo to. Je fakt, že za malou knížečku je ten poplatek asi stejnej jako u velký knížky =-) Happyfoto mají zákaznickou linku, když tam cinkneš, tak ti cenu objasní. Já tam volala, protože jsem byla zmatená z odeslání objednávky...Tak mi vysvětlili co a jak :-)
Odpovědět
Aha, ja měla za to, že jsi to měla z Fotolabu. Já to tam každopádně ponesu, nebudu to nahrávat přes net, tak se na to poptám raději, abych pak nebyla překvapená :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?