Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
My jsme měli nějaké "barevné", fakt ty bubliny měly různé barvy, a pak asi 2 nějaké klasické a jeden s Barbie, ale ten fleky dělal, ten se daroval nějakému dítěti nebo tak něco, na svatbu se nepoužil
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak včera byl fakt smolnej den a ja byla večer šíleně nešikovná, dělala jsem žemlovku, tak jsem chtěla nastrouhat jablka na robotu. Nejdřív mi spadl jeden díl z toho robota a rozbil se a když jsem strouhala ty jablka na normálním struhadle, tak se mi smekla ruka a ukrojila jsem si kus prstu...tak teď nemůžu ani psat a to jsem měla večer prat a uklízet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
maggie: uf, jeste ze se ti nestalo nic horsiho, prstik se zahoji :-) Tak se aspon nechej opecovavat.
Odpovědět
megí znáš to pořekado ,-) ?.. než se vdáš,to se ti zahojí ... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nee, naštěstí nic horšího:)) to pořekadlo znám, ještě že tak, mám do svatby dost daleko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nemate tip na nejake dobre a ne predrazene kadernictvi?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla v kadeřnictví Vinci na Maliňáku, jsou tam fakt šikovní, ale není teda zrovna nejlevnější...jinak nevím, my jsmte takoví domácí kutilové a stříháme se s mamkou samy ;-) hrůza bude s hledáním kadeřníka na svatbu, úplně se už bojím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prave, proto bych rada neco nasla uz ted, mam vlasy do puli zad a jdu tak maximalne dvakrat do roka a bud je to drahe jak cert, nebo narazim na nejakou nesikovnou kadernici a nejsem spokojena s tim strihem
Odpovědět
Profilova fotka
V tom Vinci by měli taky česat na svatby, ale nevím jaký to tam je, pošlu ti po IP ještě odkaz na stránky kadeřníka, našla jsem to tady někde v diskusích, že česal jednu nevěstu, dokonce u nich doma a jí to moc slušelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
diky kouknu na to :-)
Odpovědět
holky hlavně si musíte namyslet,co n ahlavě chcete ,když máte delší vlásky,-) nejlepší je si vytisknout něco,co s evám líbí a pak to nechat na kadeřnici a uvidíte jestli budete či nebudete spokojení ,-) Mě třeba kadeřnice stříhá-umejvá atd ,ale jen stříhá za 250,chodím každý tři týdny až měsíc,jednou se stříhat,protože mám krátké vlasy a ono to pak nedrží,barvu atd si dělám sama a megé dokud bydlela moje mamka v brně,taky sme se stříhali navzájem ,-) no a na svatbu za zkoušku účesu i za udělání v sobotu si vzala 500korun.Což je skvělá cena ,-) dostala teda ještě cukroví a chlebíčky,-) Nejlepší je si najít poblíž svého bydliště někde,já ju tady mám 5min.od baráku dva bloky od sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No blízko domu je to ideální, jenže to chce najít taky fakt někoho šikovnýho..a to já vůbec nevím, ke kadeřníkovi fakt jdu tak jednou za dva roky :-( jinak inspiraci už samozřejmě sbírám, ale co chcu vůbec nevím :-D
Odpovědět
Článek se načítá
megí já vystřídala 3kadeřníky, pak sem s e vrátila kté své a ikdyž napřed netušila,co ztěch krátkých vlasů udělat,já donesla fotku .. tady sem našla staré diskuze o rátkých vlasech a jéje tam jich těch odkazů bylo..taksem nad tím strávila ne jedno dopoledne že ,-) musíš vědět,jeslti vlasy nahoru,jestli budeš mít pak závoj-chceš nebo nechceš závoj? já sem třeba neměla,protože se mi na mě nelíbil ..takže sem chtěla ty živé kvítka a ty živé kvítka ve vlasech je něco úžasnýho,prostě strašně to člověka rozzáří a každej nad tím žasne chicht
Odpovědět
Profilova fotka
Cau holky, tak jsem nasla galanterku mimo centrum, kousek od Semilassa, coz mam po ceste domu. Mam klasicke bile stuhy se stribrnymi okraji na jmenovky a menu. A v Jysku smetanovy tyl na me auto. Jen nevim, jak to na to auto dat? Mam na auto objednanou kytku. Tak jestli mate tip, tak budu rada.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak to bych to dala do V, ale bez mašle, ať už toho není moc... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivko a nebude to vypadat nejak blbe u te mrizky chladice? Ted jsem ale zmerila auto a ma to pres 4 m, tak budu rada, kdyz mi to vyjde. Je to strasna krava. Ale ta barva je vyborna!
Odpovědět
Profilova fotka
Mě taky pochybělo... ]-( Ještě se to dá zaháknout pod kapotu, jak se otvírá... Taky to nevypadá blbě... Musíš vyzkoušet, každé auto je jiné, težko takhle na dálku říct... A ještě můžeš uvázat mašličku, jak to budeš vázat za zrcátka. To třepení stočíš dovnitř, nebude to vidět... (Dobré, musí si o nás myslet, že sme divné, páč ti sem odpovídám i na věci z diskuze Září 2008 :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se vzdycky ptam v obou diskuzich, takze v pohode. Tatka rikal,ze to stahneme necim pod tu kapotu. Snad ty vyjde. Musim to asi vyzkouset. Mozna to bude ok i bez maslicky v tom stredu, kdyz tam ma to auto znak tu velkou hvezdu:-) Uz jsem se definitivne rozhodla, jak budou vypadat jmenovky. Ale je problem, ze se mi je nechce delat.
Odpovědět
Petruš - já jsem měla na špici toho véčka přísavku a ani se to nehlo. A celý ten tyl měl necelé 3m, takže to ani jinak nešlo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ale moje auto je velke, jak tvoje 2, i kdyz tve bylo fakt uzasne! Tady na beremku mu konkuruje jedine novy Fiat 500. Az se nasi vrati z dovci, tak to zkusim primo na aute, teda pokud bude umyte. Maji ty prisavky i v kamennych obchodech?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooj!!!! Všem se omlouvám, že jsem přišla až dnes, v práci jsem od včera, ale byl tu takový fofr a blázinec, že jsem myslela že se pos.... Teď právě pracuju na fotkách....
Odpovědět
Ahoj holky, nevíte , na které pohotovosti mají tak nejmíň narváno? Já jsem byla akorát kdysi 2x v úrazovce, a teď někam musím. To mám zas radost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Čágo kočeny :-) Nazdárek mladá paní, na fotkách pěkně pracuj, už jsem je zkoukla, už se těším na další :-D A hlavně co dojmy a co svatebka, no vykládej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No dojmy, svatba nečekaně rychle utekla, ale už jsem večer byla ráda, že můžu šaty sundat... No a dovča byla super, jen sjme chytli nějaké extrémní pařáky a nedalo se v noci spát... :-N A jak se tady máte vy všichni????
Odpovědět
Ivi - gratuluji! Moc ti to slušelo. Holky, já se právě vrátila z úrazovky, kde mi na pohotovosti hned na uvítanou řekl: Tak copak vás bolí, holčičko..... Tak já, že mám už 4 dny ATB na zánět čelistního kloubu a je mi čím dál hůř, tak se se mnu odmítl zabývat, že mám jít na zubní.... a když jsem říkala, že si nemyslím, že to mám od čelisti, že možná nějaká angína či zánět střd.ucha nebo já nevím co, tak řekl, že je to možný, že mám oboje a že ať to ještě neřeším, že TAB jím "teprve" 4 dny a vypadla jsem odtam asi během 1 minuty. No super. Tak jsem nasraná, kdyby tam měl fofr, ale když jsem došla, byla čekárna prádzná, a on přišel do ordinace kdesi zboku, asi jsem ho vyrušila od sledování olympiády nebo já nevím... :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
To je mi tedy líto, já jsem tam byla asi 2x a vždycky mi moc pomohli! jen jednou jsem podepisovala revers, že tam zůstat nechci... :-S A zubní pohotovost někde v Brně není, že by ti řekli, že od to nemáš od čelisti? pak bys tam mohla jít znovu a udělat z nich blbouny....
Odpovědět
Zubní tam určitě někde je, ale já byla tak vytočená, že jsem chtěla už domů, do pelechu. Manža byl nasraný, jak pro mě dojel autem, že by ho prý poslal do prd...., když mě už 9 dní bolí huba a hlava a nic mi nepomáhá...Prý mě zaveze do Bohunic, když budu chtít. No uvidím zítra. Dnes už na to nemám náladu. Já tak taky už byla a bylo to v pohodě, vyšetřila mě, napsala doporučení do jiné nemocnice a bylo. Ale tenhle doktor mě fakt vytočil
Odpovědět
Holky, nemáte někdo zkušenosti s pojištění storna zájezdu? Já jsem totiž přemýšlela, že kdyby mi bylo ve středu líp, že by se třeba nějaký na sobotu koupil a podle situace v pátek by se vidělo....Já se té dovči nechci vzdát, ale když vidím, jak už s tou hubou neúspěšně bojuju 9 dní.... ;-(
Odpovědět
Ahojky holky Iví konečně :-D Blani.. víš co napíšu ti smsku,kdybys už tady nebyla,ale osobně největší posránek jsem já z brna,co se týká zubařů.. já k zubařovi nešla 10let! a až bylo nejhůř, rozpadla se mi osmička nahoře, musela sem jít do svaté anny z ulice hybešky,byla tam taková jako mužatka a já šla do kolen .brečela sem na chodbě jak malý děcko! né bolestí,ale strachem.Vživotě jsme tak citlivou, hodnou babu se zlatýma rukama neviděla a už asi nikdy neuvidím! Do bohunic bych nejela ani kdyby mě tam vezla sanitka sčím koliv,protože jsou tam idiot* na každým oddělení a mě by tam nedostali ani jako mrtvou.Arogantnost, ponižování od nich to by jim šlo, výsměch, ty jo nikdy už nikdy.
Odpovědět
ách krásný Ivi,moc krásný fotečky máte ,-) tak hodně štěstíčka ,-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?