Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: copak statnice? nebo neco podobnyho?
Odpovědět
Profilova fotka
Bystrcký je takový malinký...ale pěkný:) Takový světlý:)
Odpovědět
chroustinka: jo, bakalářský státnice.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: učení na státnice je šíleně otravný...a kolik máš ještě času?
Odpovědět
jojo, já si donesla včera antibiotika na zánět čelistního kloubu, zrušila příští týden svatební cestu, přijela do práce, zjistila, že abychom stihli termín projektu, tak budou pracovní dny i noci, víkend, atd. V práci furt větrají, tak jsem řekla, že na ten zánět je to super a že si beru práci domů, že s horečkou tam sedět nebudu, doma dojdu, spustím program a on mi hlásí - Licence vypršela. Teď jsem volala manželovi o pomoc, tak mi teď cozi stahuje v práci, aby mi šlo aspoň něco naistalovat, prý mi cosi na PC chybí, jsemměla sto chutí všechny poslat do prd....protože jsem mu volala a říkala, co mi PC hlásí a slyšela jsem jeho kolegy jak si tam ze mě furt dělají prd.... na to fakt dneska nemám náladu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: ja jsem tak rada ze nic podobnyho uz me nastesti neceka. i kdyz z organizovani vlastni svatby mam taky hruzu, nesnasim hromadny akce (tak mam termin aspon na svoje narozky at je pristi rok nemusim slavit :-)) maggie.n: bystrcky kostel vubec neznam, kurna mam mezery ve vzdelani a to jsem rodila brnacka
Odpovědět
Profilova fotka
Chlapi jsou v tomhle děsní...hlavně Ti IT, vím jak si ze mě dělali pořád legraci kolegové v práci, vůbec jim nedojde, že člověk nemůže vědět všechno...tak s antibiotikama je to fakt lepší být doma...škoda té svatební cesty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
chroustinka: no to nemůžeš znát všechno:) Já jsem z Bystrce, tak jsem to měla docela jednoduchý, většina známých je z tama a nastávající taky, tak to bylo jednoduchý rozhodování :-)
Odpovědět
Kéž bych mohla být doma, zítra hezky do práce. A jestli teď nenainstaluju ten program, tak tam stejně budu muset..... Ach jo. ta svatebka mě taky se... Ještě, že jsme si ještě nic nevybrali a nezaplatili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To teda jo, takhe na poslední chvíli se to vždycky blbě ruší... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maggie: ja jsem prave z lisne a tam by se primo nabizelo mit svatbu na zamecku, ale ja to tam proste nechci ...., hlavne se osobne znam s vetsinou oddavajicich a to je taky jeden duvod proc tam svatbu ne.
Odpovědět
A v Líšni jsou prý snad 2 svatby do hodiny... :-.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
blanka.k: kdyby jenom dve, jednou jsem tam byla koukat na svatbu kamosky a mam pocit ze to bylo tak co 20 minut :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem byla domlouvat hostinu...vše domluveno, prostírání bude bílé se stříbrnou, mají teď nové a je nádherné jako brokát. Chtěla jsem přehozy na židle, ale je to drahé, tak je bude mít jen nevěsta se ženichem. Ale musím předělat jmenovky. Mašličky z lýka nahradit stříbrnýma, aby to ladilo. Nevíte, kde by se daly koupit hotové? Nechce se mi to dělat a taky nevím z čeho?
Odpovědět
Blani,tak den blbec mám i já.. dostala sem to o týden dřív, krvácím jak píchlá kráv* jak já říkávám, bolí mě hrozitánsky hlava,místo práce sem jela na hřbitov,stejně mě to nepřešlo,dojdu dom,doma pokaděná kuchyń ,na linu zaschlý hovínka, úžasný,nešlo to dolů,pak y betkou chodím půl hodiny po venku, vyčůrá se v mínusu u výtahu že, zjistila sem,že si voddělala chcací podložku z pelechu a ve spánku tudíž pelech pochcala,takže to vše peru ,a jak tady čučím do toho pc,zjiš´tuju,že mi začíná migréna,nohy mám voteklý jak bambus a to s e mi dělají nad kotníkama úplné ty záhyby,jako bych měla votlačený vod ponožek,ale vod ponožek to 100% není. Dneska mi utekl barák v holubicích,co sme měli vyhlídnutej,protože mladej blbeček z realitky ,místo aby mě řekl informace hnedka v úterý, tak furt jen slyším jako že mě zavolá zavoá a pak si vymejšlí takové blbosti a přitom je to realitka,co na internetu nemá vůbec tolik zakázek,že by měli bejt rádi,že mají barák o který je zájem více lidima. :-( :-( :-( já zdechnu . uf jdu schovat hlavu jak pštros pod polštář. ještě abych chytla depku ze všeho,začnu brečet a už si vážně budu říkat,že sem magor :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeje Peťule, to je blbá nálada asi z těch "věcí". Já jsem u toho taky vždy přecitlivělá a vše mě štve. Tak ať se ti náladka brzy zlepší přejiiii! Holky, mají v hračkářství nebo tak bublifuky? Asi 2 koupím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chroustinka: tak pokud to tam jde jak na běžícím páse,tak se Ti nedivím, že tam nechceš jít... brnanda: tyy jo, tak to je fakt smůla..ale vydrž, bude líp:) Já si teď zpravila náladu ve městě, vlezla jsem do jednoho drahého kšeftu ve Vaňkovce a měli tam šaty za 2,5 tis a já si úplně podobný koupila na začátku léta u ťamanů za 150Kč:P
Odpovědět
Profilova fotka
petruzskaa - v hračkářství by měly být, asi v každým ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mam 2 bublifuky z Tesca. Vic toho asi nema cenu kupovat. Chtela jsem tam jeste stribrnou matnou stuhu, co se dava na darky a nemeli. Nemeli vlastne ani hnedou papirovou pasku, co jsem potrebovala do prace...v tom Kr. Poli nic nemaji! Desny!
Odpovědět
Profilova fotka
V pohodě... J mám taky debilní den (ze známého důvodu)... Mě zase náš psí drobeček rozčílil včera tím, že sem vyráběla a on měl zrovna popichovací náladu (dovolili sme si ho nechat do tří samotného), tak mi furt něco bral a měl hroznou prdel, že ho nemůžu dohonit... Rozkousal mi jednu červenou růži na auto (pochopitelně sem jich měla na počet)... Super... :-S Peti, že víš, co ti poradím, kde koupit tu stužku :-) V galanterce :-D (Tam co nemají parkoviště :-) ) Mašličky sou v poho, to uvážeš raz dva. Nebo takové ty větší papíráky, třeba ve Vaňkovce (a tam je i parking :-) ) Dej sem jmenovku a my ti to vymyslíme :-)
Odpovědět
maggie: jdu na to příští čtvrtek... blani: škoda té svatební cesty... Peti: zkus si na něčem, jestli ty bublifuky nedělají fleky! Slyšela jsem, že dělají, jen ty svatební ne, tak to radši vyzkoušej! holky, já se dneska vážně chtěla učit, ajko fakt hodně, ale už mě ty oči začínají bolet obě a nevím proč... mám strach, aby to nebylo po té operaci... :-( ;-( Taky bezva den... :-p
Odpovědět
natrix.. tak už je mi jasný,proč mi smska,kde a kdy došla až odpoeldne :-D a mezi tím mi došla 7x od tebe smska ta první,jak sem ti psala a ty sodepsala,že jasně .. a oni hlásej v telce,že byl problém s smskováním dneska :-D a ju čučela,když sem se probudila odpo,proč mám 4xsmskau od tebe,když už sme se dávno viděli a splkli chichichichi :-D
Odpovědět
Peti.. natrix má pravdu, fleky to dělá každej aji jar ti udělá fleky na věcech... na to vážně bacha. natrix.. nesmíš si to oko dřít na sucho.. dej si na ně sáčky od čaje a nebo normálně namočenou utěrku studenou a uvidíš,jak se ti uleví a taky celej den nečuč do pc.. já ívm,že s eučíš,ale... je to vážně i tím počítačem.
Odpovědět
Peti: hlavně, že došly ty podstatné ;-) :-) já si do něho kapu, mám pocit, že už je to trochu lepší... uvidíme zítra 8-( Svatební bublifuky fleky nedělají, normální jo. ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj, my jsem měli obyč byblifuky a fleky nedělaly ;-) Nějaký z Vágnera za 15,- Naštěstí jsem měla dostatek látky z mých svat.šatů a i u obleku byl kousek, takže to bylo na čem vyzkoušet. :-D
Odpovědět
Hlavně je dobrý to vyzkoušet předem ;-) :-)
Odpovědět
tak sem koukala na nějaké stránky -noviny na seznamu a viděla sem,že mají nový český film "máj" tak sem rezervovala na zítra lístky a půjdeme poprvé vtomto roce do kina :-D a zítra si deme vyzvednout už nové OP :-) ještě musím si změřit poličku do skříně,musím zítra zajed do baumaxu a koupit do skříně ještě ze dvě police, aby bylo víc místa,a chlap to nezměří že a nějak na toto dneska nemám náladu a mě normálně rozčiluje i jeho přítomnost a takové ty blbé prupovídky jo.. ukazovali tu oštěpařku a já normálně brečela u celého toho povídání o ní a ukázky ztoho jablonce,jsem viděla i odpoledne a brečela sem jak debi* a on se mě smál jaktrbuka,že sem se málem rozeřvala ještě víc ,jaksem ho viděla.Děcka se na tovyse*u na ty hormony a na tyto nálady. Já bych chtěla bejt jak fenka - chceš děcko,tak jen tehdy,když to dostaneš... klidně to budu mít jednou za rok tři týdny,a budu mít pokoj a ne toto každý měs. a ještě ktomu nálady aníž by to člověk ovlivnil,možná i vod toho brečení mi bolí asi furt hlava.. Tak dobrou holky,já to vypínám pro dnešek ahojky a pěkný víkend všem.
Odpovědět
Profilova fotka
Mne pri tom boli hlava vzdycky. Silvi, ja myslela, ze fleky to dela bez rozdilu. Mam takove, co maji nahore sklicko s kulickou a na sobe obrazek z pohadky. Takze mam Auta a Medvidka Pu:-)
Odpovědět
Peti :-) Od nevěsty denissky mám onfo z první ruky, že svatební bublifuky fleky nedělají, normální nevím, určitě zkusit! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to by chtelo zjistit jestli je rozdil ve slozeni.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?