Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Blani: nebo si spočti materiál, dobu výroby a řekni si, kolik bys tak brala za hodinu - a máš výsledek. Nechápu to s těma korálkama...
Odpovědět
Natrix - tak to by asi pěkně prohla :-D :-D teda hlavně u těch jmenovek. U těch vývazků by to asi šlo :-D S těma korálkama...když jsem dělala ty knoflíky u těch "mužských jmenovek", tak jsem navlékla nit, prošila skrz jmenovku, vytáhla jehlu z niti, navlékla korálek na nit, pak zas navlékla jehlu, prošila papír, zas vyvlékla jehlu, navlékla korálek, navlékla jehlu a prošila znovu pět a udělala uzlík. Prostě ty korálky jsou malinké a nejdou provléct přes jehlu, takže musím furt vyvlíkat a navlíkat jehlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brni - je to přes happyfoto.cz, teď v srpnu mají 50% slevu, tzn. že těch 48 stran, co mám já, stálo 499 kč, takže je to za pusu. Jinak klasika cena je teda ten litr. Hotový to bylo taky rychle, inzerujou 10 pracovních dní, já to měla asi za týden hotový, vyzvedla jsem si to na dobírku na poště. Posílá se jim to buď elektronicky, což jsem využila já nebo to vypálíš na CD a doneseš jim to ;-) Je to supr trupr dárek pro rodiče i pro sebe :-D
Odpovědět
Jo tak to už chápu Blani :-) Tak to aby Ti platila zlatem :-) :-D
Odpovědět
Silvi - beru, a jakou chceš barvu výzdoby? :-D :-D :-D A kolika karátový bude to zlato? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky,můžu se k Vám přidat?
Odpovědět
Ahoj Jani, jasně že můžeš. Jsem si říkala, že jsi se sem ještě nepřišla "podívat" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když já jsem brňanda jenom částečně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy se zase cinite. Peti, ten lampion jsem chtela ze svatebniatelier, ale je mi to fuk - asi podle ceny a dostupnosti. Na fotoalbicka jdi k panu Slamovi na Uvoz. Tam je snad nejvetsi vyber v Brne a ceny normalni. Blani, ja teda do benzinek nahodou delam a Unicorn je pekna sra*ka, tam bych netankovala ani za prase, tak jesteze tam Martin nedela:-) Ale ty vyvazky a jmenovky bych brala i ja. Nechces si jeste privydelat;-)
Odpovědět
Blani: já myslela, aby Ti ta kamarádka platila zlatem. Já bych na tebe neměla... ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Natrix - tak to jo, hned jí posílám svůj ceník :-D Nevíte jak si teď stojí 24 karátové zlato na světových trzích? :-D Petruš - tak my nemáme auto, takže se v tom vůbec neorientujeme :-N Ale až budeme mít, tak víme, že u Martina "ve firmě" netankovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,byla bys ochotná mi taky udělat jmenovky?kdyžtak jestli máš nějaký návrhy nebo tak,tak mi je pošli na mail,ať se kouknu,mojí adresu máš v IP :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sakra Blani, ted jsem na to koukala a ty by ses tim mohla zivit! Vyvazky objednam a jmenovky a menu nejak vyrobim. Davali jste i nejaka podekovani do vysluzek nebo jste nejak jinak dekovali za ucast?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já stejně pořád nerozumím tomu,kolik čeho na ty výslužky a v těch diskuzích tady z toho nejsem moc chytrá.
Odpovědět
Do výslužek jsme nic nedávali.
Odpovědět
Včera jsme byli ve městě a pak měli skoro 1,5 hod. než mělo začít kino, tak jsem si říkali, že půjdem do naší oblíbené hospůdky v centru na nakládaný hermelín a Kofolu, přijdem tam, sedáme si, a hned došel číšník a říkal: Než si sednete, chci vás upozornit, že dnes jsou trošku "jiné" ceny, takže pivo za 60,- atd., pokud vám to nevadí, tak se klidně posaďte, ale jinak doporučuju pro dnešek kavárnu vedle :-D No ještě, že tam docela často sedáváme u "štamgast" stolu se štamgastama, takže nás podle vidění zná a taktně nás upozornil. No je fakt, že ta hospoda byla plná Němčourů , holt Velká cena se projevila na cenách, no :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nesnáším Brno, když je Velká cena! Proto každý rok vypadneme v tomto víkendu na chalupu. Nikam se nedá jít (všude plno), po silnicích se nedá jezdit, hnus. Tak jsem si vyrobila první zkušební čokoládku a je krásná. Ale bude to masakr to vše znovu přebalit. ;-(
Odpovědět
to věřím :-D Ale přebalování se ti bude v budoucnu hodit :-D
Odpovědět
tady máš inspiraci na svatbu.... fakt "hustýýýý" :-N http://zpravy.idnes.cz/lednicky-janoh...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Snad budu mít normální dítě a ne tak miniaturní jako ty čokoládky. Ale jsem fakt nadšená. Prostě když toho mého chlapa k něčemu dokopu, tak to stojí za to...když ale jemu se tak nechce. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tam jsem původně svatbu chtěla, ale klasickou. :-D Aspoň bych ušetřila za šaty. :-N
Odpovědět
http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... to jsou krásné šatky, přemýšlím, jestli by se daly zabrat :-D Ty se mi fakt líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to bude na tebe asi moc velké...já moc tomu přešívání nefandím, i když moje populnočky si jdu příští týden nechat trochu ustřihnout. Tato velikost by možná byla i mně velká. :-|
Odpovědět
tak ať hledám jak hledám,tak čokoládky nidke v albíčku nevidím Peťule :-D Já vím,že Sláma má nej nej. my ty alba od něho máme :-D právě sem si je chtěla přes net objednat,ale jaksiže to asi nejde a já se do města nedostanu :-( chtěla sem ty stejné ,máme je vyfocené v albumu příprav ,jsou růžové se srdíčkama,no jako růžová to není,ale :-D :-D :-D jsou zaláskované ,takto to řeknu ,ano obal je ve stylu zaláskovanýho obalu a kurňa s euž do teho zamotávám chichichi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak sem zpět z tábora, letos už posleního... :-) Sem naprosto mrtvá, takže krom dočítání budu dospávat :-D Blani, kup si v galanterce jehlu na korálky, je delší a bez ztluštěného ouška, projdou jí i ty malinkaté perličky...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den holky! Peti, tak to jo, když se to pro ně nestíháš, ale výběr tam fakt je. Já je koupím pak u něj. Čokošky ještě nejsou hotové. Zatím mám jen jednu zkušební, ale je na bílém papíru a bude na smetanovém, je černobílá a bude barevná a jsou tam ještě ty oddělovací čáry - ty musím smáznout. Ale máme tam bomba obrázek novomanželů, je to jakoby to malovali malé děti, takové naivní umění. Ale nevím, jakou barvou tam dát text. Asi to udělám šedou, aby to bylo dobře čitelný a ne tolik pohřební. :-D Prcku, tak tě tady po sto letech zase vítáme. Už se nám to krátí, jéééje. ;-(
Odpovědět
No ahojky prcku ,-) jak bylo Iv? Peti.... má je aji nejlevnější,jak sem se tak koukala,ktomu sme je koupili ještě levněji na svat. veletrhu :-( já koza ž ejich nekoupila víc
Odpovědět
Profilova fotka
On vypadá, že není žádný vydřiduch...já úplně čučela, kolik toho tam bylo. Snad s ním bude super i to focení. Jen mám strach, že bude počasí jak v sobotu a to by bylo pěkně v háji. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Brni, bylo fajn - dětičky hodné, ale bylo to šíleně hektické, nebyl vůbec čas na odpočinek, takže jsem pěkně vyflustlá :-) Peti, taky se budu vrhat na čokošky a všecko, co sem si předstevzala vyrobit :-) Je to už jenom měsíc a kousek :-o Já už sem s počasím v klidu - přišly nám objednané deštníky :-D Ale nám bude přece pražit slunko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivko, já si deštník pro jistotu půjčím v salonu. A už jsem viděla tady na beremku pěkné fotky z parkovacího domu (nevěsta psala, že na focení měli totiž šílený slejvák) a bylo to super, tak v nejhorším budeme improvizovat. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?