Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, je tu nekdo kdo ma zkusenost s obradem na zamku v rosicich a kdo by mel fotky te jejich kaple a jestli je nebo neni vysvecena..nemuzu zadne fotky kaple najit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, taky jsem je viděla :-) A kdysi dávno ještě nějaké v autobusové zastávce - taky úžasné :-) Dycky se to dá nějak udělat :-)
Odpovědět
Děcka,kdo te´d měl svatbu o víkendu? a kdo bude mít další?to už ste na řadě ty Peti a prcek?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem si naivně myslela, že datum si můžu na úřadě nahlásit docela dlouho dopředu. Jenopmže včera mi na matrice v Líšni paní řekla, že termíny na rok 2009 budou mít až po 15.10., chceme se brát 7.3., tak to asi bude stačit, ne? ;-) Jen jsem si říkala, že když mi kamarádky říkaly, že u nich (znijmo), měli objednaný termín 3/4 roku dopředu a že mi ješě nic nemáme, tak jsme krapet znejistili :-) . Asi normálně k tomu termínu budeme vybírat hostinu a budem doufat. A byla jsem ubezpečena, že svatbu bez poplatku můžeme mít kdekoliv po ČR, i když tam nemáme trvalé bydliště. Aspoň něco ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky nevite nahodou jestli na zamecku v lisni muze druzicka hazet listky ruzi??
Odpovědět
Ahoj Luc1979.. tvůj termín není zase až tak jako např. třebabyl letošní 8.8 2008,takže nemusíš mít obavy,že by jste ho nedostali ,-) spíše jde oto,aby náhodou neměli dovolenou nebo nebyl oddávající marod a pod.Neboť třeba náš 26.7 na náš termín neoddával snad nikdo,krom teda možná brno střed-tam nám řekli kvůli termínu přijít 3měsíce předem,to sme řekli,že to vážně nemůžeme nechat takto na knop,neboť sme měli svatbu v sezóně že ,-) A líšeň měli dovolenou zrovna :-D na starce oddávali pouze 19.7 , bystrc tam nám říkali,že je to hnusný, střed nevíme, v tuřanech na matrice taky měli volno,no a pak sme byli v háji a byli sme hrozně šťatsní,že nám řekli v řečkovicích,že žádnou dovolenou a pod. nemají. takže si myslím,že si nemusíš dělat ani s hospodou,ani s termínem starost :-D Aspoň nebudš vyvádět jako my tady :-D :-D všichni sme si všechno změnili a to jen proto,že sme měli skoro rok čas ,jako datum já třeba od konce ledna věděla a za těch 6 měsíců jsem toho hodně pozměnila,pokoupila,prodala tady na bazaru a pak móóóóóc stresovala sama sebe a holky tady aji :-D :-D :-D :-D lidunka 1981- stačí když zavoláš na matriku a optáš se, my sme taky nesměli,ani rýžu,ale jelikož jsme měli někoho,kdo to pak posbírá, dovolili nám to ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Peťule, asi někdo svatbu odsud měl, ale sem v poslední době chodí jen pár vyvolených :-D Včera došla ta bižu a je úžasnááá! Teda kromě čelenky, ta mi zas nedrží na palici, tak ji dnes posílám zpět a vyměňuji za tu jednu řadu perliček. Luc, je to tak...když to chcete už v březnu, tak tam naběhněte hned toho 15.10. Doporučuji jít osobně nikoliv telefonicky. Lidunka, někdo říkal, že ano, ale mám to z druhé ruky.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky diky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, my když sme si zamlouvali ve Zlíně termín na září, tak se taky vypisoval až v únoru... Myslím, že v březnu to bude v poho, je to mimo sezónu. :-) Já osobně nechápu lidi, co zařizujou svatbu několik let dopředu :-) Mě bohatě stačil náš půlrok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem tady mockrát psala. Nám to bylo fuk, kdy to bude. V březnu jsme se šli do Líšně zeptat, co tam mají na srpen nebo září a 2 termíny tam ještě byly. Jen je blbý, že to máme už v 10h. Ale když je jistota, že od 15.10. termíny jsou volný, tak tam prostě naklusejte a je to. Stejně je nejoblíbenější léto na svatby, tak no problem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevidely jste nektera v nejakem albicku nevestu, ktera mela uces ve stylu predvalecne doby? Neco jako ve filmu Kristyan apod.?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jejda, ted jsem si vsimla. Takto se ten nazev nepise! Omlouvam se, stydim se. Jsem pako:-)
Odpovědět
Ahoj princezno ,-) Peti,já ani nevím,co myslíš,idkyby to bylo dobře napsaný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, libil by se mi i nejaky uces jak nosily zensky v ceskych filmech pro pametniky, treba Adina Mandlova. To by mohlo byt taky super. Jen nevim, zda soucasni kadernici by zvladli ty placaty vlnky.
Odpovědět
Lu1979 - nám bylo řečeno, že se poplatek platí vždy, pokud není ani jeden ze snubenců nepatří pod příslušný úřad. My jsme celkem platili matrice 1000+600,-. Jedno bylo za to, že tam nemáme trvalé bydliště a druhé za to, že to nebude na místě k tomu určené (nebo jak se to píše, když to není v obřadní síni :-N ) Petrus - je to tak 3 týdny zpátky, tady dala alnum nějaká nevěsta, co se brala v nějakém muzeu u historických voidel a všichni byli jak z filmu pro pamětníky a myslím, že to bylo v Pradubkách nebo H.Králové
Odpovědět
Profilova fotka
Nejak mi to unika, kdo se ptal a co ohledne poplatku, ale my mame oba trvale bydliste v Kurimi a svatbu mame v Lisni. Tak jsem se ptala jestli nemame neco platit a pry ne. Blani, tak to musim zkusit pohledat, ale to je jak hledat jehlu v kupce sena, tady je toho mraky. Ohledne tech vyvazku to trochu vazne, nemam to jeste spocitane. Holky, davaly jste vyvazky i kamosum, co dosli vecer? To je asi blbost ze.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to bylo dřív, že se platil poplatek mimo "domovskou" matriku jednoho ze snoubenců, ale teď po novém je, že to může být pod kteroukoliv matrikou v celé ČR bez poplatku... Peti, tak zkus hledat v obrázkách na googlu jména hereček té doby... Určo ti toho vyjede kotel... Kadeřnice ti pak jen poradí, jak to dozdobit... Já dám vývazky všem, co dojdou k nám na předávání nevěsty, tzn. rodině + některým kamošům :-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... tak nevím, ale tento "uživatel" tam dává inzeráty už asi týden a admni mu je nesmažou, a jako nějaká nevěsta prodávající, co jí zbylo ze svatby, mi nepřijde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tam mám v plánu nějaké věci objednat. :-D Ivko, když mě by zajímalo, zda jsou tyto účesy se současnými kadeřníky realizovatelné...bych se té nevěsty kdyžtak poptala. Když k nám nakonec ráno příjde jen ženich s rodiči a oba svědci s partnery a ještě má babička. Zbytek odlifrujeme na zámeček rovnou, tak jsme se teď domluvili.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem prošla fotky za srpen a neobjevila jsem...buď to je ještě starší nebo jsem slepá. :-S
Odpovědět
Tak jsem projela všechny nevěsty z PCE a KH za polední 3 měsíce a prd :(
Odpovědět
Aha, ona to byla Kopřivnice... :-N http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Sakra, nevěsta má klobouk, tak zas nic. :-( Dělám mašle z lýka na jmenovky a je to teda bída :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím že jo... Teď jsou lepší přípravky a všechno, tak by snad neměl být problém... :-) Taky sem vyráběla... Mašle na auta... ... a zjistila, že mi to nevyjde na tu mašli vpředu. Tak kdyby ste věděly o někom, komu přebývá 1,5 - 2m 140cm šířky obyč bílého tylu, dejte prosím vědět... Dík...
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo kde by se dala koupit v Brně... Dík... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co v Jysku? Mám tu mašli každou jinou, jejda. Nevím, zda udělat ty jmenovky přehnuté, aby stály nebo jen lísteček a ten připnout kolíčkem na skleničku. Ale to je zas výdaj navíc za ty kolíčky. :-|
Odpovědět
Tyl se dá koupit ve většině metráží - určitě ho mají na JOsefské a na Cejlu - obě jsou to prodejny Kars, a pak v metráži na ulici co vede rovnoběžně mezi Rašínovou a Běhounskou ;-)
Odpovědět
prcku v jysku! tam mají barevný i jednobarevný tyl..jdi do jysku u nás tady navinohradech a ještě na tom ušetříš.Vem si to,že sme koupila 5m toho bílého na V na superbéčko -kapotu auta a stál mi metr 34,50,necelých +-180korun sem za to dala.(byla ktomu ještě akce50%sleva,takže to výjde na 50korun nějak metr normálně.) Jinak stím placením.... my sme měli obřad v řečkovicích a taky nic po nás nechtěli.Na středu chtěi litr o který si říkali už předem. Já si myslím,že to je jak která matrika,že si dělají co chtějí. ;-) Peti,nejlepší bys měla,kdybys zašla ke kadeřnici,vysvětlila jí,co bys chtěla,hlavně si vzala,to co budeš mít ve vlasech a na krku a viděla,co ti zkusí udělat.Pak si to nafoť a uvidíš,-)
Odpovědět
přesně jak holky píšou, doporučuju JYSK :-) Peti, do jakých barev vlastně ladíš tu výzdobu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?