Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
ty Blani hodíš mi foto toho albumu,co sis koupila a zase ho nechceš :-D přemejšlím ještě o jednom albumu,je dost foteček ejště ,-) petracela@seznam.cz díky ,-) natrix a blani,klidně s eto objedná později ,-) ale spíše aby to v zimě měli ;-) jinak mě je to jedno :-(
Odpovědět
Peti - jedno je tohle a druhé nafotím až dojdu, teď letíme pryč ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně se nám vyčasilo...sedím venku a chystám se, že se zas pustím do těch novin...moc se mi nechce. Holky, já lampiony budu brát na svatbu, ale zas to potřebuji o dost dřív než vy, takže asi nic. Vy jste měli na svatbě i tombolu? Jeeejda, já vůbec nevím, co s tím vším. :-(
Odpovědět
Ty Peti, mě je to opravdu jedno,kdy je budu mít doma.. takže jeslti chceš se podělit s poštovným ,-) já se ktobě i určo Blanča a Silvinka přidáme ,-)
Odpovědět
Blani právě to,co nemáš nafocené ,-)
Odpovědět
Peti co si dostala k svátku? Já sem dostala vo půlnoci kytičku třech růžiček a tofife :-D spala sem u telky,že samo jako vždy chicht a najedou slyším,jak cvakly dveře,ty jo já začala lítat po bytě,že co s estalo ,protože manžel nikde a betynku dal na balkon,protože začala pochodovat po bytě a já měla strach,že se něco stalo a on si za chvíli došel s kytkou a tofifem v ruce-měl to dané v našem sklepě :-D :-D Já myslela,že mu jednu kšrábnu,protože mi lhal,že musí do práce a já koza mu uvěřila a on jel kupit kytku a tofife dopo v sobotu.
Odpovědět
Profilova fotka
Brni tak to je hezký překvápko :-D Petru - my tombolu na svatbě neměli, takže buď v klidu, když ji mít nebudete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a hlavně se musím pochlubit, koukejte http://www.beremese.cz/album/view.php... :-D
Odpovědět
chárlí to je krásný.. toto chtěl a chce pořád manžel taky,alemě to připadá takový já nevím,všude sme viděli strašně drahý tyto knihy.. tak s emám optat..kolik to má stránek,kolik ste za to dali a co po vás všehcno chtěli a jak to dlouho trvalo než vám to udělali :-D no manžela mám náročnějšího než sem já :-D :-D :-D
Odpovědět
jelikžo se doma dost nudím,tak přeskládávám věci,uklízím ,nebo´t mě nebaví sedět a furt jenom žrát :-D něco a manžel chodí a furt my máme vánoční úklid? a furt furt furt chodí takto a furt mi to říká,že už se musím smát :-D Já ani envím jak to dělám,ale furt každýho půl oku vyhazuju nějaký bordel ,ať je to vo oblečení, po bblosti min. takový ten černý pytel,tak stopro jeden za půl roku blbostí letí ven, je to hrozný s emnou .. a to sem s eještě nepustila do úklidu v posteli úložného prostoru uf ,-) Jé a seskládala sem boty už do krabic,jako letní a tenisky taky,protože sem včera musela ostříhat i ten druhý palec na druhé noze,takže neexistuje abch měla tenisky na nohách :-D děcka ,já mám památku na svatbu jak kráva stěma palcema. Tak jdu na to a doufám,že mi chárlí semka napísánkuje jak co kolik a pod. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já dostala k svátku naúšnice a už v pátek...visely na háčku, kde si dávám klíče od auta, když jsem došla z práce. A naši mi dali taky náušničky a mamka ještě spodní prádlo. Tak já nevím, co na svatbě udělat a co ne Holky a měly jste vývazky mašličky s myrtou nebo jen větší mašličky???
Odpovědět
jé holky, dneska Aleškova maminka volala sestřenici a přála jí a já říkám: znám nějakou Petru? Neznám, že? Holky, já jsem na vás normálně zapoměla... :-N Tak všechno nejlepší Peťkám k svátku. :-) Peti, my budeme mít klasicky myrty se stužkama, mají od novomanželů odhánět zlé duchy a taky nemusím vyhazovat za vývazky... ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jen větší vývazky... na myrtu sem kašlala jen ztoho důvodu,že ju mají vždycky všichni ;-) teda Peťulíku a co dostáváš k narozkám,když máš takový dary k svátku? my sme si řekli,že svátky nebudeme slavit, by sme se ztoho všici zbláznili jinak... ale že si člověk vzpomene, dostane kytí a pusinku a hotovka ,-)
Odpovědět
No nazdar, já na všechny Petry taky zapomněla jak na smrt....takže holy, vššechno nej, ať se vám všechno daří ;-) A jdu najít to fotoalbum a nafotit. Petrus - my jsme měli jen ty mašličky, já jsem je udělala nějak hodně velký :-D a vypadalo by to blbě. A takto to bylo i jednodušší pro připínání a nemusela jsm se bát, že třeba kamarádce zašpiním bílou halenku atd. ;-)
Odpovědět
hele to máš to stejné Silvi jako svátek měla v pátek Hanka -né já žádnou neznám že,prot mě je to tetina z Janova a né Hanka že a kolegyně z práce není Hanka že a Petra- né takové blbé jméno už snad ani neexistuje ve finále sem posílala tady peti smsku, ještě jedné z beremka a pak dvoum co znám okolo sebe :-D
Odpovědět
holky, jsem úplně blbá nebo tu neexistuje žádná iskuse ohledně Španělska? Já když to dám do vyhledávače, tak mi to nic nenajde, ani v diskuzích a přitom třeba já jsem to slovo tady psala několikrát.... Asi pojedeme do Španěl :), na Kanáry dovča na 15 dní prostě neexistuje do Řecka manžel definitivně rohodl, že jet nechce :(
Odpovědět
Jsem si vzpomněla na oblíbenou hlášku u nás v ateliéru: Víte, co to je PI*A? ..... Pomocný Inženýr Českého Architekta :-D No dovedete i představit, jaká diskuze se u nás po této hlášce rozpoutala - Tak co? Už máš taky nějakou svoji pi....? apod. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přáníčko. Peti, zas se neplaš, ty náušničky nejsou z žádných drahých kovů...jen bižu, ale pěkné (od Petra takové velké čtverce a od našich kuličky s kamínkama) - to budu příští týden krásná. Tak obal na čokošky je v PC, tak jsem ráda... Blani, to je jako když se přítele někdo zeptá, kde dělá? On, že u AČR a když někdo neví, co to je, tak řekne Armatury Čerpadla a Roury :-D
Odpovědět
Já měla za to, že AČR je ztratka pro armádu ČR ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já taky, ale někteří jsou spíš pro ty armatury :-D
Odpovědět
Mě zas dostalo, když jsme byli s manžou žádat o hypotéku (ještě za svobodna a on s ji bral na sebe), tak v nějaké bance diktoval příjem, dosazžené vzdělání, pozici a zaměstnavatele, aby mu spočetli, kolik dostane a pan říkal: Jéééé, Unicorn, to znám , tam denně tankuju benzín, to je dobrá benzinka. Tak muž mu musel vysvětlit, že na benzince opravdu nedělá, že to je jen shoda jmen :-D Ale když jedeme busem nebo autem okolo benínky Unicorn, tak se tomu vždycky smějeme a máme řeči typu: Marťo, nechceš si odkočit do práce pozdravit kolegy, atd. :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D vy ste čísla chichcichi Peti,kdy budeš objednávat ty lampióny? a od koho?
Odpovědět
Brni - tak je to album v albu příprav, je asi 30x32 (až najdu metr přeměřím), má hnědé listy a je to 120 stran ;-) (60 listů), je šampaň , na fotkách to vypadá šedě, ale je šampaň, je tam i fotka vedle bílého papíru, aby bylo vidět rozdíl. "Obal" je taková nějaká vzorovaná látka. Stálo 500,-, do bazaru jsem je chtěla dát za 400,-, tobě za 350,- , kdyby se ti líbilo ;-)
Odpovědět
Hnedka bych ho brala,ale kdyby byli ty listy světlý ;-( já zapoměla,že si otom mluvila ,když si tu byla. Máme totiž jen barevné fotečky... a určo to prodáš na bazaru.Hlavně tamnapiš,že jsou tam krásné černobílé fotečky.
Odpovědět
Přesně tohle s bílýma listama (a je jich myslím míň) měli před asi měsícem ve fotoprodejně na České. Na jednom rohu mají okýnko s Pizzou a do úhlopříčky je Foto se zelenou výlohou (je tam nějaká velká reklama na foto na doklady do 10 min) a jde se po schodech dolů a měli je tam. ;-)
Odpovědět
no víš co, já zase stejně koupím barevný a nebo to,co máme doma, pro foto od kamarádů atd.. já sem totiž jedno dala tchýni echt No a budu muset asi koupit dvě ještě,protože když ty listy ztohodle odlepím,protože fotky jsou už nalepený tam,tak to bude vypadat hrozně :-D my sme si to nechali udělat totiž vtom 15x21 mám dojem,a to je hezčí fot ona jednu stránku ,-) no jo,jenže to s etam nevešlo že :-D :-D
Odpovědět
Holky, poraďte mi. Dělám pro kamarádku výzdobu červeno-bílou a nevím, kolik si účtovat. Prý se nemám šetřit a naúčtovat jak pro kohokoliv jiného, ale pořád nevím... Mám něco v albíčku. Tak vývaky asi po 5,-, menší mašličky po 3,50,- a ty nejmenší 2,50? A jmenovky 6 nebo 7,-, ty jsou totiž hroný opruz, ty jdou fakt pomalu :-p Já jí teda daám cenu, že řeknu 83 vývazků... 400,-, jako nějak to zaokrouhlím, ale tak nevím, kolik si říct. Kdyžatk koukněte, prosím, ke mě do albíčka příprav dolů, kolik byste si účtovaly ;-)
Odpovědět
Jo a ty jmenovky...ta hned vepředu je torchu nakřivo...holt první zkušební :-D
Odpovědět
to je krásný.. poradím ti jukni se a www.lenea.cz a podný stránky, kde dělají vývazky. uvidíš ceny. pro srovnání.. 50malých (byli větší než jsou takový ty klasický na myrtu) a 6velkých vývazků a platila sem 350+poštovný
Odpovědět
Brni - no já to s tou velikostí taky přehnala, oni jsou asi 7 cm :-N A to ještě ona neví, jestli zůstane u téhle barvy, půl roku furt že bílo-červená a prý možná ne :-D Ale já už jsem si všechno nakoupila, přinejhorším to prodám tady. Manža se mi směje, co že to dělám. No na výdělek to není, ty vývazky jdou docela dobře, ale ty jmenovky.....grrrrr. Ty korálky se nenavlečou na jehlu, takže furt navlákat jehlu a vyvlékat, ale už jsem to slíbila, tak co :) A mám jen sedět u TV, takto se aspoň nějak zabavím :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?