Nevěsty Zlín 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky. Po čtyřech letech sme se s přítelem rozhodli se vzít. Zatím sme ve stádiu výběru termínu a místa. Ale pohybujeme se už jen kolem tří termínů 22. 9., 29. 9., 6. 10. Až si vybereme dáme vědět. Rozhodla jsem se založit toto fórum, abychom se mohly společně podělit o přípravy, novinky a případně si dopomohly k tomu, abychom na něco nezapomněly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 jo děkuju...zkusím a uvidím...pak dám vědět jestli jsem něco koupila,ale doufám,že ano,nerada bych chodila nahoře bez... :-N
Odpovědět
@kessa Halka Adamová je super, uváže tradiční i velmi netradiční, originální kytky, jak si kdo přeje, jaké má nevěsta šaty, jaký je typ atd., já osobně byla svojí kytkou moc příjemně překvapená.... s výzdobou restaurace také... můžu vřele doporučit...
Odpovědět
@slunicko333 DĚKUJI! Už mám uloženo, ty koláčky vypadají na fotce doslova k sežrání :-p
Odpovědět
@galaxie a právě takové jsou! všichni šli po nich jako diví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 Děkuji za ujištění :-) Nejsem Zlíňačka, ale podle toho co jsem viděla na fotkách a co mi řekla jsem si myslela, že by to mělo být dobré..Tak jsem ráda, že mi to někdo potvrdil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
můžete mi prosím poradit nějakou dobrou živou hudbu na svatbu? měla jsem několik tipů ale všichni už mají plno...Děkuju
Odpovědět
Holky nemáte některá zkušenost se skupinou Milenium nebo 1+1? Pořád nevím :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, chtěla bych se zeptat vás, které budete mít hostinu buď v Pozlovicích na Hotelu Vega nebo na Vyhlídce v Luha, na kolik Vás asi tak přibližně ta hostina vyšla...My se totiž rozhodujeme ještě mezi Lapač Uherský Brod, ale chtěla bych v tom mít už tak nějak jasno, jestli dáme radši přednost dražšímu, ale za to, že všichni budeme sedět u "jednoho stolu" nebo dáme méně, ale budeme mít hosty rozdělené. Díky za info :-) Jinak jak si to tady pročítám já si jedu vybírat svatební šaty do Caxa u Olomouce. Mám z tama hodně kamarádek co si tam vybíraly šaty a když jsem byla u p.Svozílkové tak na mě tam bohužel moc šatů nemají :-(
Odpovědět
@katkahel sice trochu opožděně :-) http://kvetinyzdenka.cz/cz/fotogalerie/ Je to mladá holčina,skvělá domluva,parádní ceny a hlavně má cit pro květiny .
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu ještě někdo jako jsme my...kdo to naprosto nehrotí? 8-) my se zasnoubili v únoru, svatba bude zřejmě v září..v klídku hledáme místo, šaty mám vybrané, jen je budu mít na míru.., mrkáme po prstýnkách...připadá mi, že je na to spoooousta času :-D svatba je pro nás a podle nás a tak se člověk nemusí starat aby se zavděčil tomu a tam tomu...svatba bude malá (na hostině do 20ti lidí) a večr pařba s muzikou a čuníkem na rožni pro kamarády (cca 50 lidí) Jinak na svatbu si pujčujete? Máte? Nebo dostanete?
Odpovědět
@verulicek Ahojky. My máme taky svatbu v září a máme akorát zamluvené místo obřadu a termín. A mám vybrané šaty. A to je vše :-) Jinak to zatím taky nehrotíme. Pomalu vybíráme místo na hostinu. Můžu se zeptat, kde budete mít tu pařbu s čuníkem? Něco volnějšího a míň upnutého než klasicky bysme chtěli taky :-) A peníze na něco máme a hostinu si rozdělili oboji rodiče mezi sebe.
Odpovědět
@verulicek no na svatbu něco málo máme plno věcí už je zaplaceno zálohou,celé a něco se bude platit jinak máme slíbených 50000 od tchána a všichni co se ptaly tak se řeklo peníze tak uvidíme ale určitě to bude šulnul ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jelikož bych chtěla před svatbou shodit pár kilo, stala jsem se pravidelným divákem Jste to co jíte. Včera tam byla jedna slečna, kterou na závěr učesali. Ten účes byl naprosto geniální. Jak mě by se něco takového líbilo. Nemuselo by to teda mít až takový objem ;-) ale to je stejně jedno. K mojim šatům se něco takového nehodí. Přesto se nechám inspirovat a při volbě účesu odkážu kadeřnici na tento díl 8-) Už máme prstýnky, zajištěné cukroví a o víkendech objíždíme známé a rodinu s pozvánkami. Většinou se zadaří a odcházíme s mírnou hladinkou. Takže trénink na svatbu budeme mít řádný :-D Všichni se moc těší a my jsme rádi, že máme takovou spoustu skvělých svatebčanů. S nimi zábava váznout nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
@funnie Ahoj :-) no...my si budeme půjčovat a pak se uvidí, jestli nám někdo něco dá :-D jinak tu pařbu chceme venku (možná půjčíme pro jistotu partystan, v Otrokovicích u Štěrkáče...asi stará rybárna či co to je...my už jsme teď pokročili, jsme zapsaní na matrice a obřad je ve Vizovickém zámku...chtěla jsem v zahradě, ale tam to mají jen v jednu určitou hodinu a to už je zabrané...i tak budou ale ze zahrad fotky :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Můj přítel má přání se oženit v limuzíně. Tak bych mu to chtěla dát jako překvapení. Jsme kousek od Luhačovic, tak bych se chtěla zeptat, jestli nemáte náhodou s někým zkušenosti nebo jestli by jste někoho doporučily.
Odpovědět
Profilova fotka
@monik2 ahojky, myslím, že ve svatební studiu Arabela ve Zlíně mají k dispozici limuzínu.. jezdím kolem a stává tam.. zkus se tam informovat :-)
Odpovědět
Ahojte, pokud jste si některá vybrala šaty v salonu ve Slavičíně a nemáte ještě podepsanou smlouvu, tak nabízím k dispozici svou, která by mi jinak propadla včetně zálohy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny,nevíte kde ve Zlíně nebo v okolí koupím pigmentové razítkovací polštářky a taková malá zrcátka jako jsou na obrázku? díky
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Ta barvítka mají na davona.cz a takové různé zrcátka by mohli mít v Madal Bal?
Odpovědět
Profilova fotka
@simi8 Ahojky, se divím, že sis tam vůbec vybrala šatičky.. já když jsem tam byla, tak paní byla hrozně nepříjemná a ani mi nic nedala vyzkoušet.. záloha tam propadá? Vím totiž že v jiných salonech je to tak, že ti ji klidně i o rok převedou..
Odpovědět
Profilova fotka
@becicka a kde je Madal Bal? jinak děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jeden je na Prioru a jeden u Jabka vedle T-mobilu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@becicka jo to snad najdu :-) díky....
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Na Prioru je to snad ve druhém nebo ve třetím patře... ale u toho Jabka je těchto serepetiček myslím víc :-) http://www.madalbal.cz/cs/prodejny/de...
Odpovědět
Profilova fotka
@becicka jo díky,kouknu do obou...nejraději bych koupila někde live i ty polštářky abych vybrala dobré barvy. Tak třeba na ně někde narazím...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Tyhle přesně polštářky nevím... ale jiné polštářky - na svatební strom mají ve studiu With Love (na hotelu Garni ve Zlíně), je to nove svatebko. Ale jsou jinší no...
Odpovědět
Profilova fotka
@becicka jo to vím kde je....od kamaráda přítelkyně tam pracuje :-) nevíš náhodou kolik za ně chtějí? do toho kopce s tím bříškem je to za trest :-p 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Já tam mám taky kámošku :-). Cenu nevím přesně, teprve se tam chystám. Viděla jsem ale, že je měli v Holešově na svatebním veletrhu.
Odpovědět
Profilova fotka
@becicka mám je na fcb tak se ve zprávě zeptám a nebo se v týdnu dokopu a vylezu ten kopec :-D ale když vidím ty fotky co mají na netu,tak je mi až líto,že už jsem vdaná...teď tam měli krásně prostřený stůl s tulipány,fakt krása...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor V Tom Holešově měli taky parádní stůl laděný do světle zelené s tupilánkama... krásné zelené ubrousky...krásně poskládané...prostě paráda :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?