Nevěsty Zlín 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky. Po čtyřech letech sme se s přítelem rozhodli se vzít. Zatím sme ve stádiu výběru termínu a místa. Ale pohybujeme se už jen kolem tří termínů 22. 9., 29. 9., 6. 10. Až si vybereme dáme vědět. Rozhodla jsem se založit toto fórum, abychom se mohly společně podělit o přípravy, novinky a případně si dopomohly k tomu, abychom na něco nezapomněly :-)
Odpovědět
@jana_simikova Zajeď se podívat do penzionu Uno ve Zlíně, od nového roku tam dělají venkovní obřady a ten interier je prostě nádhera!
Odpovědět
@ameliezm Ano je to ten hotel Uno, psala jsem ti o nem uz v jine diskuzi ;-)
Odpovědět
Ahojte holky, my máme svatbu 5.5.2012 a už mám vše zařízené :) kromě muziky, prosím jestli někdo nevíte o cimbálové kapele, která ale hraje i trochu modernu, ne jen lidovky? Ze zlínského kraje a dokáže to pořádně roztočit :) ( o Kašavě vím), prosím o nějaké tipy, kontakty atd...... děkuji moc
Odpovědět
Kamarádka měla svatbu v tom UNU. Byla jsem se jen kouknout. Je to tam super. Moc o tom uvažujeme.
Odpovědět
Od příštího roku tam budou dělat i obřady.
Odpovědět
batyalquawen: zrovna včera jsem jim tam psala :) říkají, že mají zahradu rozkopanou, ale že od léta budou obřady tam, že na to mají nějaký projekt, tak uvidíme :) bera: všechno všechno? ty jo :)
Odpovědět
Jani tak myslela jsem základ :-) jako, obřad,hostina, koláčky, ale šaty třeba jěště nemám :-) a tu kapelu
Odpovědět
bera: a kde jste nakonec vybrali obřad a hostinu? stejně je toho hodně, já nemám nic, mimo harmonogramu, který neplním :) navíc jsme v pondělí začali rekonstruovat byt, takže spoustu zařizovaní okolo toho, fakt vtipné :)
Odpovědět
Jani: obřad hrad Malenovice ( ten se ti nelíbí) :( a hostinu v té stodole na Trnavě, byla jsem se tam podívat a super a prý tam hrozně dobre vaří co mám recenze :)
Odpovědět
bera: právě oslavu dědečkových narozenin jsme měli hned pod hradem Malenovice v penzionu Mata a bylo to naprosto perfektní, takže hrad byl první nápad, na mě je ale ta kašna venku a vydlážděný prostor hrozně tmavý, ale kamarádka tam měla svatbu a moc si to pochvalovala :) ale závidím teda, že už víš :)
Odpovědět
champagne: tak babička s dědečkem byli včera na obhlídce v UNU, z interiéru byli nadšení, ale champagne, jak je prosím ta zahrada velká a bude tam nějaký přístřešek nebo jen trávník, nevíš, jak to plánují? a co když bude pršet? protože babi si nebyla jistá, že to všechno stihnou a na tohle se zapomněla zeptat.
Odpovědět
ahoj všichni ammelis neboj my máme svatbu 12.5.2012 taky mám zajištěný termín na úřadě a místo obřadu jo a svědky nic víc. ;-) ALE ve čtrvtek jedu do Zlína koupit zaplatit lístky na popelku tak se pak půjdu podívat ke svozílkům moc se těším sem jak malá holka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte holky. Tak sme se byli o víkendu podívat na Jurém, ale taky se mi to moc nelíbilo, tak začínám přemýšlet, že prubneme stodolu. Snad tam nebude v září zima. Kdyžtak bysme využili ten větší salonek. A asi bych to tam chtěla i s obřadem, ať nemusím zařizovat moc věcí na moc místech člověk si ten shon musí trošku zbrzdit a usnadnit. Musím vytáhnout mojeho abysme tam zajeli Tak ať se přípravy daří a kdybyste někdo věděli o dobrém kameramanovi za dobrou cenu, zlobit se nebudu
Odpovědět
Ahojte, holky ptala jsem se na tu muziku a nikdo nereagoval :(, tak prosím nějaké tipy??:)
Odpovědět
bera: já bohužel nevím, chtěla bych taky nějakou cimbálku, ale klasiku, tak na 2-3 hodiny a zbytek bychom pouštěli z CD, u nás je to dané tím, že tam moc kamarádů mít nebudeme
Odpovědět
@funnie kde je to Juré?
Odpovědět
@jana_simikova uvnitř se mi to taky líbí. myslím, že i ten obřad venku by mohl být pěkný.
Odpovědět
Já sem psala dnes do Una. A ptala jsem na tu venkovní variantu. Pán mi odepsal, že když bude o ty obřady zájem, pořídí pro případ špatného počasí stan. Pokud zájem nebude dostatečný, psal, že není problém někde objednat. Takže my teď budeme rozhodovat mezi Stodolou v Trnavě a penzionem Uno ve zlíně. S Hudbou bych vám ráda poradila, ale fakt nevím. Zkusím se zeptat známého, co hraje v dechovce, jestli neví o dobé cimbálce, co by se dala objednat na svatbu.
Odpovědět
Tak sem se domluvila s kámoškou, co tancuje s Bartošákama v krojích a ta se mi na bále o víkendu poptá po někom dobrém - myslím tu cimbálovku. Tak jak mi dá kontakty, předám :-)
Odpovědět
champagne: Juré (biofarmajure.cz) je v Lůžkovicích
Odpovědět
@jana_simikova dík
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my plánujeme svatbu 20.10.2012 nebo 12.12.2012..v malém kostele kousek od Kroměříže, na v listopadu se chystáme zajít na faru a stanovit termín napevno. A dál se uvidí, protože teď pracuju v Praze...a na Moravě jsem jednou do měsíce...Nevíte někdo o nějakém fotografovi z KM?
Odpovědět
Jitko, tak mě už z Una odepsali, že se stanem dokonce počítají :) Zarezervovala jsem si u nich předběžně termín (16.6.), ale ještě váhám, kvůli té menší zahrádce (zatím jsem tam teda nebyla, jen jsem vyslala prarodiče) a taky jestli to vážně stihnout dodělat. Skoro ideální místo už jsme totiž našli, jen není na Moravě. Je to ale zase úplně na zahradě pod přístřeškem, takže co kdyby pršelo, no jsem z toho fakt zmatená :) Už jsem z toho měla i noční můry. ale jinak se hrozně těším :)
Odpovědět
@bera8 já zháním taky a nevím ptám se po známých atd dnes říkala budoucí tchýňulka že se poptá taky tak uvidíme
Odpovědět
Ahoj holky pridam se k vam. My mame termin 14.4. v kostele v Huline, asi jsem taky pozadu, jedine co mam zarizene je hudba - kapela LCR z Buchlovic, saty jsem zkousela uz vsude ve ZL a KM a nejvice se mi libili saty z Otrokovic z Bonetky, cena krasna - 5000 tak je vemu asi tam. Jinak fotografa budeme mit p. Pechacka z Hulina, ma krasne fotky, ma i sve webove stranky, zatim jsme mu nevolali, ale termin ma na rok 2012 jen jedne v kvetnu, tak snad ten duben klapne. Jinak hostina ve vlastnich prostorach, jen musime zaridit obsliuhu a navareni. Tot asi vse, takze koukam, ze mam asi co delat:-)
Odpovědět
@lucije.t ahoj mají v těch Otrokovicích velký výběr?někdo tu psal a hodně taky říkají holky o svozílkách ve Zlíně tam jsi byla taky???
Odpovědět
mně ta bonetka zklamala. Výběr nic moc. :-(
Odpovědět
@funnie taky asi vezmeme to UNO
Odpovědět
@champagne a kdy že máte vy termín?
Odpovědět
@vinilu Ja jsem zacala Svozilkama ve Zline, saty krasne, ale ta cena....:-) Pak jsem byla v Arabele, v Blue Rose na Svazich, tam teda nic moc, saty tam maji docela zastarale. A byla jsem jeste v KM v Juliane, tam teda super, vybrala bych si tam saty - cena 7000 vcetne bolerka a zavoje pujceni ale pak jsem ty same saty objevila v te Bonetce za cenu 5000 ale je to sice bez zavoje - ten se musi koupit - do 500 a bez bolerka - to je pujceni kolem 100 a byl tam docela velky vyber...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?