Nevěsty Zlín 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky. Po čtyřech letech sme se s přítelem rozhodli se vzít. Zatím sme ve stádiu výběru termínu a místa. Ale pohybujeme se už jen kolem tří termínů 22. 9., 29. 9., 6. 10. Až si vybereme dáme vědět. Rozhodla jsem se založit toto fórum, abychom se mohly společně podělit o přípravy, novinky a případně si dopomohly k tomu, abychom na něco nezapomněly :-)
Odpovědět
@natalka7777 ja mam saty z hradiste, a pani majitelka je velice prijemna a ochotna...
Odpovědět
@barush18 Ahoj. My máme z VLmais, kteří jsou v Prštném. Levnější krabičky jsem nikde jinde neviděla. Už je mám doma poskládané a jsou v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
@batyalquawen tam máme hostinu :-) :-) :-) , bereme se 22.: tohoto roku s tím že obřad máme na Lešné ;-)
Odpovědět
@ekharonka kde je přesně ten VLmais?
Odpovědět
@natalka7777 Taky jsem na něj narazila, na pobočce v Hradišti, takže ti úplně rozumím ;-) Svozílkovi mají největší výběr v salonech ve Zlíně, v té Hradištské pobočce tolik šatů nemají, a spíše mi přišlo že starší kolekce, i slečna prodavačka mi to nepřímo potvrdila..Ale zajeď se tam podívat, třeba ti tam něco padne do oka.. Jinak v Hradišti ještě doporučuju zajít do Svatky a Salonu princess, servis není jako u Svozílků, ale šaty mají pěkné.. Rozhodně si zajeď i do Brodu (salon Vanesa), z Hradiště je to kousek, je tam výborná paní která umí poradit a šatky taky pěkné..
Odpovědět
@champagne Je to za řekou za Intersparem doleva. Je tam taková dlouhá budova a v ní to najdeš. Doporučuji mrknout na stránky a objednat přes net a zadat si osobní odběr.
Odpovědět
@ekharonka děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte nevěsty, chtěla bych se zeptat jestli nemáte nějakou radu kde vyrábějí snůbní prstýnky na zakázku? Vybrala jsem si je na netu a teď nevím kde je nechat vyrobit. Díky Blanka
Odpovědět
@sipkovablanka Ahoj, já mám již 5 dní po svatbě :), prstýnky jsme si nechali dělat u pana Žáka ve Zlíně, vedle Zlínanky staré, v 1. patře vedle realit Bohemia... super cena a pán je udělal přesně dle obrázku a to jsem dost náročná :), vřele doporučuju :)
Odpovědět
@natalka7777 Ahoj, mám již 5 dní po svatbě, svatební šaty jsem zkoušela ve Zlíne u Svozílků, jela jsem nakonec do Uherského Hradiště, svatební salon Princess a nebylo konkurence!!! krásné šaty, skvělý přístup a hlavně tu značku co mají tam u Svozílků nemají...Vřele doporučuji, jestli chcete mít jiné šaty než všechny ostatní nevěsty :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bera8 Děkuju určitě se tam zkusím zeptat:)
Odpovědět
Já byla taky v Princess, vybrala jsem si tam a dokonce nám budou dělat i květinovou výzdobu svatební tabule a vázat všechny kytky. Co se týká šatů, mají tam modely od nižších tříd až po úplnou špičku, takže je opravdu z čeho vybírat. Přístup super, taky doporučuji
Odpovědět
Článek se načítá
tak to zkusím i Princess, doufám, že tam semnou budou mít trpělivost :-)
Odpovědět
@natalka7777 neboj se tam jsou paní, které na tebe mrknou a hned ví, co ti mají dát, jsou opravdu dobré zítra si tam jedu pro šatky, které jsou tam oravdu všechny pěkné...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@bera8 Ahoj. Kolik te zhruba staly prstynky u tohoto zlatnika? diky
Odpovědět
holky máte zkušenosti se svatebním salonem ve Valaškých kloboukách?
Odpovědět
@dymo ahojky.. já si práve vybrala šaty práve v kloboukách. jsou uplne nové a krásné.. jen mám strach, ze pokud si je nekdo půjci do mojí svatby, tak se bojím, ze šaty nebudou krásné cistounké.. ze salonu nemám vůbce dobrý pocit.. ale saty mi proste sedly, tak jsem sla do nich.
Odpovědět
@agataps No mně právě šaty sedly taky jako žádné jiné. Jsem z nich uplně nadšená ale také nemám dobrý pocit ze salonu... Na druhou stranu vím, že salon je tam už dlouho a paní co ho má je strašně šikovná tak se tím uklidňuju :) Můžu se zeptat kdy máte svatbu a jaké sis vybrala?
Odpovědět
Svatbu máme v srpnu :-) vybrala jsem si šaty agnes.. ale přesně typ nevím :-( právě já jsem měla špatný pocit jak ze salonu, tak z paní v salonu. ale jak říkáš.. šaty sedly, tak jsem je brala. Právě nikoho neznám, kdo by půjčoval šaty práve v tomto salonu. Tak hledám nějaké recenze.. Kdy máte svatbu vy a jaké šatečky sis vybrala?
Odpovědět
@agataps máš to všechno v IP,poslala jsem i odkaz na šatičky :)
Odpovědět
@petulkapeca AHoj 6000 Kč z bílého zlata.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@bera8 ahojky, 6000kc je dobra cena, urcite se tam pujdu kuknout... :-) 12000kc za prstynky se da! za jak dlouho Ti je udelal?
Odpovědět
Ahoj Zlíňačky, nemáte některá tip na super kapelu nebo možná i raději DJ ze Zlína, Vsetína? Svatba je 1. září 2012. Prosím na mejl: megan-d@seznam.cz Díky předem
Odpovědět
@agataps švagrová si z tama půjčovala šaty a byla maximálně spokojená, i příznivá cena...
Odpovědět
Ahoj holky, na poslední chvilku ještě sháním DJ, nevíte o někom? díky předem za tipy.
Odpovědět
@ajinka8 ahojky... http://www.karaoke.euweb.cz/index_sou...
Odpovědět
Ahoj holky, kde si necháváte dělat dort? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 My měli dort od paní Šohajkové ze Šarov a byl krásný a moc dobrý (medovník). Ukázky dortů najdeš na FB pod Cukrářství Šohajková.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?