Nevěsty Zlín 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky. Po čtyřech letech sme se s přítelem rozhodli se vzít. Zatím sme ve stádiu výběru termínu a místa. Ale pohybujeme se už jen kolem tří termínů 22. 9., 29. 9., 6. 10. Až si vybereme dáme vědět. Rozhodla jsem se založit toto fórum, abychom se mohly společně podělit o přípravy, novinky a případně si dopomohly k tomu, abychom na něco nezapomněly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misanes Já se v UH taky chystám ke Svozílkům a pak jěště nějaké další salony :-) hej ted si mě navnadila, taky už mám chut si konečně něco zkusit, když tady vidím holky v šatech :-)
Odpovědět
Jestli můžu doporučit, tak ke Svozílkům spíše do Zlína, mají tam větší výběr šatů (sama mi to paní v Hradišti potvrdila).. Já jsem vybrala šaty v salonu Princess, není tam možná tak velký výběr, ale šaty mi hned padly do oka, paní co mě tam obsluhovala velice milá.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, sháním 2-3 holky,které by se přidaly 25.3. ke mně na boudoir fotografování u Veroniky a Petra Mlýnkových ve Zlíně.Zájemcům pošlu bližší info.Těším se.
Odpovědět
@jana_simikova Myslím, že ty textilní ubrousky jsou něco navíc a tedy ve vlastní režii, nebo po domluvě s paní majitelkou. A jak vám v Unu to degustační menu chutnalo? Byli i rodiče? My jsme tam zatím zašli s přítelem jen na večeři a moc nám chutnalo. Právě to degustační menu chceme podniknout pak s rodiči. Vybrali jste? A jak? Jsem moc zvědavá. 8-)
Odpovědět
@yankees Výzdoby v Unu se není vůbec třeba bát. To prostředí podlě mě dovoluje cokoliv. Na výzdobu v Unu mají vlastní svícny, můžou poskytnout ubrousky a pokud chceš tak domluvit i květiny. Můžou ale zařídit i víc. Vše je jen o domluvě. Nebo tam pak můžeš mít pozvanou tu dekoratérku jak už zmínila nevěsta předemnou. Já to nechám na nich. Budu investovat hlavně do té bohaté květinové výzdoby a pak se mi moc líbí ty jejich svícny. Navíc mají nové sklo, příbory a nádobí. Což taky udělá parádu.
Odpovědět
@miss007 chutnalo moc :) vybrali jsme Dortík z lilku a cukety plněný kozím sýrem, Kuřecí vývar s masovými knedlíčky (dělali je speciálně pro nás) a domácími nudlemi. Dáme si asi i creme brulee a hlavní chod jsme ještě nevybrali - budou mít nové letní menu. No někdy mi připadá, že tahle diskuze je jedna velká reklama na UNO :)
Odpovědět
@jana_simikova Asi ani není divu. Mám pocit, že se tam opravdu snaží a vylepšují kde co. Ráda slyším, že chutnalo. Už se těším.
Odpovědět
Tak sme se konečně dostali na matriku a paní mě zklamala, že mi prej potvrdí termín nejdřív v březnu. Tak musíme vydržet. Ale už mám vybrané šatky - Svozílkovy. Mám foto v profilu a vybrala sem si už asi i botičky. Ale ještě váhám s objednávku. Času mám do září dost. Jsou taky v profilu, tak kdyžtak prosím napište názor. Dík moc. A co se UNA týká asi tam budeme taky. Ale doufám, že nebude už obsazené, než nám potvrdí ten termín :-) Tak holky pěkně dál plánujte :-)
Odpovědět
Jituš - termín myslíš čas? datum vám snad rezervovala, ne? My máme UNO rezervované a termín ještě nepotvrzený - na matrice nám řekla, že máme přijít do 22.2.
Odpovědět
@jana_simikova Na to září nám opravdu nepotvrdila ani ten termín. Až v tom březnu. Jen si nás poznačila, aby s námi případně počítali.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahojte holky, pridam se k Vam:-) zatim mame jen termin, 25.8.2012 na Jiznich Svazich v kotele a pak hostinu Na Vysluni... Ja nejsem Zlina, ale pritel je z Mladcove... ale momentalne bydlime v Anglii, takze je docela slozite planovat svatbu a kor pro me, kdyz Zlin moc neznam:-) kamaradka mi poradila, ze kytky si mam nechat udelat v zahradnictvi Oskera... a saty vybrat v salonu Svozilkove a nebo v Otrokovicich v Bonetku:-) ... svatba je daleko, ale utece to... od cervna jsem v Cesku a to pro me zacnou poradne fofry... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Nemáte někdo prosím typ na autobus? Potřebujeme na den naší svatby zajistit autobus. Ještě jsem se na netu nedívala. Nechám si ráda poradit. Děkujiii :-)
Odpovědět
@mishelinkab to si nedovedu představit zařizovat svatbu z Londýna, já ji dělám z Prahy a už i tak z toho šedivím :) ale ne, je to zábava :) v neděli si jdu zamluvit konečně šaty (pro změnu v Mladé Boleslavi)
Odpovědět
@jana_simikova Tak ona to není sranda ani z místa konání svatby :-) Ale tu vaši dálku Vám nezávidím ani jedné. A už máš vybrané šaty? A fotečku nám sem hodíš? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak se taky přidávám. Plánujeme svatbu na 8.9.2012 ale stále se nemůžeme rozhodnout pro místo. Můžete prosím někdo poradit pěkné místo na venkovní obřad s hostinou v okolí Luhačovic.
Odpovědět
@sipkovablanka zkus ten Augustiánský dvůr
Odpovědět
Profilova fotka
Augustiansky dvur je krasny, ale svatba tam stoji 300 000kc - 500 000kc :) Levnejsi je s peknym venkovnim obradem hotel Vega v Pozlovicich - tam je altanek s prekrasnym vyhledem na Luhacovice a nebo pak hotel Vyhlidka...Tam je ale obrad na terase.
Odpovědět
Tak ja uz mam i zamluvenyho Dj na svatbu ( Marek Toman) pry je dobrej a zarucene se na svatbe nudit nebudeme:-) a kosmeticku a nehty taky, kazdy mi ji doporucuje a jednou jsem u ni byla a je fakt dobra:-) kdyby ste nekdo meli zajem www.beautystudio-zlin.cz a jmenuje se Jaroslava Dalajkova mob: 739085943, maji tam i kadernictvi, takze to muzete vzit vse jednim vrzem:-) Me bude cesat svagrova, tak o to se starat nemusim:-) a jak vy pokracujete s pripravama?:-)
Odpovědět
@jana_simikova ahoj, zatim se to da... pak se pochlub, ktere sis vybrala:-)
Odpovědět
tak uvidíme zítra, jestli mi budou schváleny :)
Odpovědět
Šaty zamluvené, tak tady to teda máte :)
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne Díky za tip, ale je to trošku jiná cenová kategorie:) Zkusila jsem napsat do hotelu Vyhlídka tak uvidíme jak uspěju:)
Odpovědět
@mishelinkab Takže taky nakonec Marek Toman? :-) Já věřím že bude určitě dobrý! A kdy máte termín?
Odpovědět
@yankees 25.srpna.... jj asi Marek Toman:-) slysela jsem, ze je dobry, tak ted uz muzu jen doufat:-))
Odpovědět
@jana_simikova Nádherné! A taky s vlečkou 8-)
Odpovědět
@jana_simikova slusi ti, jsou moc krasne!
Odpovědět
děkuju, holky :)
Odpovědět
@mishelinkab Taky mi ho tady doporučily, takže věřím že nezklame.. ;-)
Odpovědět
@yankees ty mas svatbu v cervenci, ja az v srpnu... tak mi dej potom urcite vedet:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?