Nevěsty Zlín 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky. Po čtyřech letech sme se s přítelem rozhodli se vzít. Zatím sme ve stádiu výběru termínu a místa. Ale pohybujeme se už jen kolem tří termínů 22. 9., 29. 9., 6. 10. Až si vybereme dáme vědět. Rozhodla jsem se založit toto fórum, abychom se mohly společně podělit o přípravy, novinky a případně si dopomohly k tomu, abychom na něco nezapomněly :-)
Odpovědět
1
14
15
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj holky, tak jak finišujete? my máme svatbu v sobotu, do včera to bylo dobré, než jsem zjistila, že mé fungl nové pro svatbu určené brýle se mi pomalu ale jistě oprýskávají (nosím je týden), volala jsem do optiky a stejné obroučky mají na jiných pobočkách, tak mi je nemůžou vyměnit.... jsem teda fakt nešťastná, snad to nebude na fotkách vidět..
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_simikova Je to smůla, ale klid. Myslím, že to na fotkách vidět nebude, pokud se neodloupla barva z půlky nožičky.. nebo zvaž, že si vezmeš jiné (starší nesvatební) brýle a co třeba čočky? Můj manžel si na svatbu vzal čočky, ale je pravda, že je zvyklej je nosit na sport.
Odpovědět
@kessa :) Starší mám - ale všechny samozabarvovací, právě proto jsem si dala nechat čisté sklo. A čočky - ty jsem radši nezkoušela, zaprvé ženich nechce a zadruhé na ně mamka má alergii, tak jsem si řekla, že to nebudu pokoušet :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_simikova chápu, ale neboj, myslím, že to vidět nebude, leda by fotograf fotil detaily brýlí- což fotit nebude ;-)
Odpovědět
@kessa no snad jo, díky. a jinak máš moc hezké fotky - já budu mít kytku taky od Halky, taky převislou, akorát bíločervenou, tak už se těším, Tvoje vypadá nádherně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_simikova Halka je kouzelnice- nám chystala veškeré květiny a komplet výzdobu kostela a restaurace a byli jsme maximálně spokojeni- všechno bylo nádherně vyzdobené- do posledního detailu :-) Výzdoba byla i na záchodech :-D
Odpovědět
@kessa nám taky bude dělat i výzdoby, ale záchody teda vynecháme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_simikova Ani mě nenapadlo, že dá na umyvadla květinku, každopádně hosté z toho byli nadšení..
Odpovědět
@jana_simikova Ahojky Jani. Z těch brýlí si nic nedělej. Ono to dobře dopadne :-) Jen přeji ať vše klapne a svatbu si řádně užijete. A pak pošli nějaké fotečky :-)
Odpovědět
holky byla jste některá zkoušet šaty v Caxe??? dneska jsem byla s kamarádkou , která byla ve Zlíně u Svozílků a říkala, že teda nic moc ani žádný výběr doplňků, bižuterie výběr nula, ozdoby do vlasů údajně katastrofa. jediné co mají hezké jsou závoje. tak já nevim poraďte má smysl ke svozílkům chodit?? nebo mám zavítat rovnou do caxy??
Odpovědět
Článek se načítá
@funnie Tak nakonec to dopadlo úplně jinak :) Brýle nebyly nakonec vůbec a ani jsem si nepřipadala jako slepá, byl to naprosto úžasný den a všem nevěstám přeju stejně krásné počasí, perfektní místo na hostinu i obřad a skvělé hosty, jako jsme měli my :) @kessa No tak u nás byly na záchodě srdíčka a okvětní lístky, tak moc pěkné. A konečná cena mě teda úplně zaskočila - byla tak o 25% nižší, než jsme čekali.
Odpovědět
@jana_simikova Gratuluji ke svatbě a přeji hodně lásky a štěstí ve společném životě :-) Je super slyšet od každé nevěsty jen chválu na jejich velký den. Člověk se pak sám nemůže dočkat. Doufám, že se nám pak pochlubíš s fotečkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_simikova Gratuluji a jsem ráda, že to "s brýlema" dobře dopadlo :-) A Halku taky chválím, kudy chodím- my jsme byli nadšení- krásnou a originalitou květin, výzdobou.. Přeji spoustu krásných dní v manželství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Nevite o nejake dobre kosmeticce ve Zline? Myslim na kosmetiku ne na liceni ..;-)
Odpovědět
@zuznana Já můžu doporučit Katku Tobolákovou z Tip Top salonu na nám. Míru. Kosmetiku jsem nikdy nějak extra neřešila, tak jsem půl roku před svatbou začala chodit k ní, abychom s pletí něco udělaly. Párkrát jsem absolvovala čištění ultrazvukovou špachtlí a bylo to super. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ekharonka diky.ja se ta snaim cely den dovolat, ale nikdo nezveda...
Odpovědět
1
14
15
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?