Nevěsty Zlín 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky. Po čtyřech letech sme se s přítelem rozhodli se vzít. Zatím sme ve stádiu výběru termínu a místa. Ale pohybujeme se už jen kolem tří termínů 22. 9., 29. 9., 6. 10. Až si vybereme dáme vědět. Rozhodla jsem se založit toto fórum, abychom se mohly společně podělit o přípravy, novinky a případně si dopomohly k tomu, abychom na něco nezapomněly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@becicka jo tak ony holky jsou hrozně šikovné....bych se fakt vdávala znovu :-D
Odpovědět
A mám objednané zákusky! Hurá! Další starost z krku 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, máte někdo zkušenost s Terezou Rochovou nebo slyšely jste na ni reference? Nebo na její agenturu Glanc? Děkuji moc za každé info.
Odpovědět
@11agata Ahoj, já jsem si Terezu Rochovou objednala na svatební líčení. Komunikovala jsem s ní přes email a vždy hned odpověděla, měla jsem s ní jednu schůzku, na které se jen podívala jaký mám typ pleti co si tak představuji za líčení (to bylo někdy v únoru). Byla příjemná, ale myslela jsem, že se mi ozve ohledně zkušebního líčení a zatím nic. Tak ji budu znovu kontaktovat a uvidím :-)
Odpovědět
Děkuju za info :-). Ona dělá údajně vizážistiku, ale zajišťuje i účes a květiny. Nevím, jestli si mám i ní nechat zařídit i tu dekoraci, kytky a účes. Je to pro mě jednodušší, ale nevím, jaká je u ní kvalita. Jestli není lepší si květiny zajistit v květinářství sama (prý je dobré květinářství ve Slavičíně).
Odpovědět
Ahoj holky, prosím, neznáte nějakou dobrou tiskárnu ve Zlíně či okolí, kde by mi udělali svatební oznámení podle vlastního návrhu? Díky moc za tipy...:-)
Odpovědět
@beruska28m ahoj, tiskárna dělá jen větší náklady (cca od 300 ks ofsetem) pracuju v jedné. Ale chci si taky oznámení navrhnout sama a vytisknout, zkusím Impromat nebo Kanadu, jen nevím jaký mají výběr grafických papírů.
Odpovědět
@ajinka8 Děkuji :-) Zkusím... :-)
Odpovědět
@beruska28m Ahoj, já si nechala tisknout svatební oznámení v Tigrisu v Prštném.. S Kanadou nemám dobré zkušenosti :)
Odpovědět
@bera8 Díky, příští týden to zkusíme někde objednat :-) Ještě jsem našla Art foto Zlín - nemáte s nimi někdo zkušenost?....
Odpovědět
Profilova fotka
pridavam se k vam nevesty, letos bude svatba :)
Odpovědět
Tak mám zamluvený termín na kytice v květinářství Halky Adamové a musím říct, že přístu a profesionalita mě velice překvapila. Paní mi pomohla vytvořit nějakou představu toho, jak by to mělo vypadat a ty možnosti vazby jsou úžasné. Budu mít kytici, která se dá, když bude potřeba, dát na ruku jako náramek. Ten nápad se mi moooc líbil. Takže kdo váhá nebo ještě hledá, tak doporučuju :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, chci se zeptat, máte některá zkušenosti se salonem ve Val.Kloboukách? Měly jste některá šaty odtamtud? díky
Odpovědět
Profilova fotka
@funnie A jak jsou tam na tom cenově?
Odpovědět
bacicka: Jsou trošku dražší. Ta kytice, co jsme vymyslely s paní, převislá na náramku vyjde asi na 1500. Ale ten servis je k nezaplacení. Byla sem z té návštěvy u nich velice mile překvapená :-)
Odpovědět
Čau holky, my se berem už za tři týdny tak teď všechno honím....aspoň že ty oznámení už máme... :-| :-| Neporadíte někdo kde ve Zlíně sehnat krabice na výslužky?Dík
Odpovědět
Profilova fotka
@barush18 Makro- balení po 50 a řekla bych, že cena bezkonkurenční. Jinak je prý mají v Tescu (ty stejné jako v Makru, dvakrát tak drahé) a asi nějáká papírnictví. Jo a v Ternu sem je viděla. A ještě jedna výhoda těch z Makra- nemají na sobě nalepený čárový kód (nechápu, proč je všude lepí tak, aby ten kód byl vidět po poskládání krabičky).
Odpovědět
@kessa Díky a nevíš zhruba cenu v tom Makru?Já našla na netu tohle : http://www.obaly-dekorace.cz jsou někde u stadionu nebo co....tam chtěj za 28x18x9 9,80,- bez DPH ale nevim jestli to nebude moc malé, plánuju tam dát po 10koláčkách, 4ořechovníky,4makovníky, 2perníky...tak aby se to tam vůbec vešlo?
Odpovědět
@barush18 na ty krabičky je ve Zlíně výborná firma Stama (stačí vygooglit). Mají tam spoustu věcí, e-shop s možností osobního odběru a cenově výborné. Kupovala jsem tam takové ty malé košíčky na koláčky bez potisku a jeden vyšel na 2,60 Kč. Tak zkus ještě mrknout tam. Nejmenší krabička tam vychází na 9,10 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@barush18 my máme 22x22x9 cca za 7 Kč jedna a máme teda bez uší- kvůli skladnosti i kvůli tomu, že se uši rády trhají..
Odpovědět
@kessa prosím tě a kolik tak cca se ti vejde do krabičky 22x22x9 koláčků? já bych nerada potom velké poloprázdné krabice, anebo malinké přecpané krabičky, ale netušim jestli to teda trefím.
Odpovědět
@katka865 Ta stama to je myslím zrovna ten odkaz co jsem tu dávala, takže super zajdem asi tam. A musím to první objednat a pak si pro to dojet?Anebo tam mají i normální obchůdek?
Odpovědět
Profilova fotka
@barush18 tak to se me neptej, to ma v reziji tchyne :-) a ja se o to nemam starat, takze jsme ji koupili krabicky a dal to neresim :-)
Odpovědět
@barush18 mají tam takový pidiobchůdek a hned u toho sklad, ale nevím, jestli se tam dá jenom tak přijít. Asi pro pár kousků nebude problém, protože to tam všechno měli vystavené, ale asi bych tam raději zavolala, tím nic nepokazíš :-D
Odpovědět
muzete mi prosim nektera pomoci, mesic pred svatbou mi pani cukrarka odrekla dort. Nemate na nekoho doporuceni?
Odpovědět
@katkahel my necháváme péct dorty na učňáku v kroměříži, prý jsou tam moc šikovní, cukroví je od nich báječné
Odpovědět
ahoj holky, tak po 5 letech jsem se dočkala a bude svatba :-) už jsem se byla ve zlíně dívat na šatičky. zabrouzdala jsem první ke svozílkům. byla jsem z šatů nadšená, slečna co mě osluhovala byla moc milá a příjemná. co mi teda vadilo, že nějaký pán mi neustále nutil něco co sem vůbec nechtěla zkoušet. chtěla jsem vše řešit se slečnou která mě obsluhovala a se kterou jsem si moc hezky popovídala a získala spoustu super rad :-) ještě se chystám do hradiště a brna. máte někdo zkušenosti se salony v těchto městech? :-)
Odpovědět
natalka7777: "nějaký pán" byl určitě pan Svozílek :-) :-) šatům rozumí a ve Zlíně jsou fakt nejlepší.
Odpovědět
ve zlíně jsou bezkonkurenčně nejlepší :-) neříkám, že šatům nerozumí, kdyby nerozuměl, asi by to nemohlo fungovat. jen mi bylo nepříjemné, že nám neustále skákala do rozhovoru :-) mají ještě salon v hradišti, tak se tam zajedu podívat.
Odpovědět
jj. chlap při vybírání šatů překáží, tomu rozumím :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?