Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Máte někdo zkušenosti se svatbou na zámku v Holešově.?
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne jak ses ptala na Lucie dekor,tak zkušenosti nemám,ale vím,že děla svatbu kamarádovi a byli spokojení...jinak nám některé dekorace,všechny květiny,zdobení aut a restaurace dělá Jana z Duhové ještěrky (dělala i na svatbě misaki a verisek.s) Jinak Zuzka S. má fotky přímo božské,je tady o ní diskuze....ale tu už si určitě viděla. Co se týká Holešova,prej je to tam krásné a fajn domluva,aspoň co jsem slyšela od lidí co tam svatbu měli....víc ti asi nepomůžu....snad aspoň takhle :-)
Odpovědět
dík
Odpovědět
Hlavně ale musím nasadit tvrdou dietu. Jinak mně žádný sebelepší fotograf nepomůže. :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, dneska jsem se po delší době dostala zase do svatební nálady. Jsem zasnoubená od března tohoto roku a svatbu plánujeme na 16.6. 2012. Zabrousila jsem na plánovač a pomalu si i vypočítala, že do svatby zbývá 8 měsíců... a chytla mě depka. :-D Nemám absolutně nic zajištěné. Jediné, co je snad jasné je datum, ale místo, fotograf, zákusky, šaty, oblek, prsteny... prostě nic. No... as v červenci jsem našla místo na obřad, hostinu a večerní mecheche. Krásná zahrádka. Uprostřed vesničky. Na zahrádce zastřešené posezení, zeleň, květiny, malý rybníček, skluzavka, papagájové, ohniště, pergola... . Prostě vše v jednom místě. Žádné lítání, běhání, přejíždění... . Ale má to jedno velké mínus. Představa né moc pěkného počasí, museli bychom sedět v hospodě. Kuřácká, vyzdobená parohama a podobně... a sundávat a předělávat celý plac kvůli svatbě se mi fakt nechce... . Kromě toho, když jsem se nedávno jela podívat, jak to tam vypadá, tak nějak jsem si povšimla toho, jak to vypadá z venku. Poutač na pivo, malé parkovišťátko... . POMOOOOC!!! Jsem z Uherského Brodu. Nebráním se svatbě v Luhačkách, UB, UH či třeba v nějaké dědince... ale prostě nic mi nepřišlo do cesty. Nic mě pořádně neoslovilo. Nemáte některá tip??? Obřad by se mi líbil venku, jídlo a večerní mechechce teoreticky taky, ale klidně bych nepohrdla i pěknou restaurací... ale kde ji najít??? OMLOUVÁM SE ZA DLOUHÝ PŘÍSPĚVEK A DOUFÁM, ŽE DÁTE TIPY! ;-)
Odpovědět
ahoj holky, já můžu doporučit skvělou fotografku paní Mládenkovou z Vizovic. Včera jsme si přivezli album a jsme překvapeni, nadšeni, prostě paf :-) Překrásné fotky....!
Odpovědět
můžeš dát nějaké fotky, ať na to kouknu.
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 souhlasím s champagne,doufám,že sem dáš brzo fotečky ;-)
Odpovědět
Už jsou tam :-) Aspoň malá ochutnávka několika fotek... ;-)
Odpovědět
Ahojte holky v lednu zamíříme na ples a zatim nemám šaty. Chtěla bych si nějaké pujčit ne koupit. Když tak obcházíte svatebky,nevšimli jste si jestli už mají v salonech i společenské šaty a jaké?
Odpovědět
Moc pěkné společenské jsem v pátek zahlídla u Svozílkové ve výloze. Tak to určitě zkus. :-)
Odpovědět
@klarina_f 8 měsíců je ještě dost dlouhá doba, vůbec se nestresuj, sepiš si věci, které ještě nemáš a třeba podle priorit je začni zařizovat a "odškrtávat"... přes zimní měsíce se toho dá dost stihnout zařídit - venku moc zábava není ...:-) S restaurací ti moc neporadím, okolí UB neznám podrobně, ale v Luhačkách určitě něco najdeš, tolik restaurací a hotýlků tam je... a co teprve fotky potom, jsou krásné z tohoto prostředí... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@slunicko333: Děkuji. ;) Tohle jsem potřebovala slyšet (číst). Ale když si to vezmu tak, že máme fakt jen datum svatby a teoreticky nevíme nic víc, tak se toho děsím. :) Kolik holek tady píše, že už rok a víc dopředu mají rezervované místo a ví o své svatbě vše... . Na druhou stranu bych to místo na svatbu už našla, abych pak neřešila, že nemají volno nebo něco podobného. Ale je fakt, že tady toho moc není. Máme kolem 30 lidí a podle informací jich máme buď málo a nebo moc. Salónek je malý pro tolik lidí, hospoda je pro tolik lidí velká. :-D Docela mě to pobavilo. Ale snad něco najdeme. Teď jsme se s přítelem kukali na Horní Němčí, Blatnici a Blatničku. Jinak máte moc krásné fotky ze svatby. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 ty malé děti jsou božské u vás na fotkách, jinak tvůj manžel má takovej "známej" obličej :-) @klarina_f buď v klidu sluníčko má pravdu, všechno to vládneš ;-) my jsme plánovali svatbu taky něco kolem 8 měsíců a od září máme co se zařizování týče úplně hotovo :-) teď už dodělávám jen nějaké dekorace... jinak jestli můžu poradit tak bych se první dívala po té restauraci a hlavně fotografovi...jinak s hledáním restaurace ti bohužel neporadím,jelikož ta té vaší straně kolem UB to vůbec neznám....
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor: Už se po restauracích díváme. Minulou sobotu jsme objeli asi 4 vytipované restauračky, ale osobní pohled nic moc. Na netu to vypadá vždy jinak. Hlavně se setkáváme s tím, že 30 lidí je málo nebo moc, tak uvidíme. Fotograf? Jojo, koukala jsem na netu a zatím nějak nevím, ale asi vybereme někoho z UB. Chci, aby byly pěkné fotky, ale nechci za to dávat haldu peněz, tak jsem zvědavá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f jo tak určitě něco najdete...jinak halda peněz je kolik? :-)
Odpovědět
@petrajavor ano děti byly božské, hlavně malý (můj synovec) užíval si to jako velké show, jako by snad ženich byl on, v každém okamžiku a na každé fotce... úplně překvapil na to, že je 4leté dítě, vše zvládnul, celý obřad a řádění až do pozdních večerních hodin... Akorát bohužel družičku nemáme na prvních fotkách z obřadu, nějak se toho zalekla a smutnila u maminky stranou, pak se ji podařilo trochu rozebrat... Ty mě překvapuješ a koho ti tak můj manžel připomíná...???
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 to jste měli super...jinak připomíná mi jednoho klučinu co bydlí u nás ve městě :-)
Odpovědět
@petrajavor tak to je dobrá náhoda... říká se, že každý má někde na zeměkouli svého dvojníka... no můj manžel je z naprosto jiného města v ČR....
Odpovědět
@champagne Ahoj spokojenost veliká teď ze soboty. Pěkné místo i obřad, hudba, prostě vše. hostinu jsem měli jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor: Nemáme zatím rozopočet, ale na těch cca 30 lidí jsem typovala tak 40.000,- ale nedávno mi drahý tatínek řekl, ať se proberu, že to bude určitě víc. Je fakt, že jen hostina s cca 700,- na hlavu vyjde na 20.000, a pak kde je zbytek. Ale plánujeme prsteny z oceli, je to levnější a stejně pěkné, s milinem pojedeme do Polska kuknout na obleky a šaty budu mít na míru a pak je prodám (snad). Dort mi bude dělat teta, tak snad taky trošku poleví. I tak to bude snad do 60.000,-. A teď do mě dámy. Pletu se hodně??? :) Jsem tak náročná? :-D
Odpovědět
@klarina_f Ta celková částka je málo, přidej si raději aspoň ještě 20 tis. Záleží také, jak levné/drahé ošacení, ozdobení, dekorace se ti zdaří sehnat... Také kolik jídla chceš pořídit pro svatebčany, je-li obřad brzy dopoledne anebo až později a tím oběd spíše až odpoledne...
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f no tak co se částky týká,tak nás je 22 cca (včetně fotografů) a celková částka bude cca 60tis. jinak co se týká obleku my jsme ho koupili ve firmě Bandi za cca 7tis (oblek s vestou, boty, pásek, ponožky, kravata, manžetové knoflíčky jako bonus jsme jednu kravatu k tomu dostali)...jinak prstýnky máme taky ocelové a i s rytím nás stály 800,- + jsme platili 100,- za rytí manžetových knoflíčku.....šaty jsem si nechala šít v Madoře i s bolerkem.... jo a dekorarace nás budou stát i s kyticema plus mínus 6tis. (drahé jsou knoflíkové kytice pro maminky) neřekla bych,že si nějak náročná...tak normálně... ;-) @slunicko333 jojo :-D slečna se kterou jsem si hoooodně podobná bydlela o patro výš :-)
Odpovědět
@petrajavor ty si děláš už ale srandu, nejen manžel ale ještě i já mám dvojníka? :-D to jsou věci.... :-)
Odpovědět
@klarina_f co to proboha pořád máte se šatama na míru když je chcete kupovat někde v polsku nebo v číně? Ani madora ti nešije nic na míru, má prostě střih, udělá ti pouze délku a šněrováním vzadu si to pěkně podotahuješ. Pokud máš něco na míru, musíš chodit na zkoušku a pěkně ti to na tebe ušijou, ale to, co tu probíráte není nic na míru. Jo, to možná ve svatebním salonu ti udělají úpravy na míru,ale to je o něčem jiném :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 ne ty,ale já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luuuciee tak já mám šaty z Madory a na zkoušky jsem měla dvě :-) sice šněrování mám,ale všechno se jim nevyřeší....
Odpovědět
@petrajavor aha já jsem trochu moc rychle četla no jo... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 v pohodě,jak si mi odepsala četla jsem to 2x jestli sem to napsala dobře :-) no a vůbec nějaké reference,jaké je to být vdaná? 8-) ať si to když tak ještě rozmyslíme :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@petrajavor nerozmýšlejte, je to supééér, šla bych do toho znovu, ten svatební den utekl tak rychle po tom dlouhém připravování... že jsme si říkali s manželem, že bysme si dali ještě opáčko, toho krásného dne, ale už bez toho maratonu příprav.... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?