Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
@ral ahojka mi máme drobné cukroví od Šarmanů má je luxusní a nejsou vůbec drahé a koláčky z pekárny Veka ze Štípy.
Odpovědět
@nikolenkaxxx a můžeš mi prosím poslat kontakt?
Odpovědět
@ral a u koho jsi je měla?
Odpovědět
Profilova fotka
holky poradte kam na svatební cestu? Chceme něco vyjimečného a exotiku :) Předem díky za návrhy :D
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie My jsme se dohodli, ze di proste vezmeme dovolenou a pojedeme na nejake last minute, ktere nas zrovna zaujme;-) Jako vylozene kam nas vitr zavane, tak zkuste, co se vam objevi;-)
Odpovědět
@eulanie já bych doporučila Dominikánskou republiku...naši tam byli a byli mooc spokojení...jinak i Kuba není špatná...
Odpovědět
Profilova fotka
@maryen.k děkuji, nad tím jsme uvažovali ale jsme limitováni datumem a v srpnu tyhle země jsou nereálné, když bychom nechtěli chodit v gumákách a se závažím at nás neodnese nějaký hurikán :D ale děkuji moc :)
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel jj asi to tak taky uděláme, jen jsme chtěli něco extra ale ono v srpnu ta exotika moc nejde :( tak uvidíme při nejhorším asi pojedeme do turecka :D ale to je pro mě fakt nebezpečné (levné oblečení a kravinky) :D
Odpovědět
@eulanie máš pravdu, že v létě se tam jezdit nemá..naši tam byli v březnu...my plánujeme, že počkáme do příštího roku..tak snad nám to vyjde..bývá to totiž i cenově docela slušné...
Odpovědět
@eulanie ale v Turecku je taky krásně!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie u nás to zatím vyhrává Jížní Francie, ale uvidíme co bude v té době v nabídce;-)
Odpovědět
@motomischel Taky chceme last minute a uvidíme co nám bude nabídnuto. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@maryen.k jj já vím, sice jsem tam nikdy nebyla ale naši tam lítají každý rok a láká mě to tam :) uvidíme a když nenajdeme exotiku snad se mi povede přesvědčit muže a poletíme do toho turecka :)
Odpovědět
Jestli se chcete podívat na některé fotky z Duhové Ještěrky v Otrokovicích, tak třeba tady - svatba-od-jesterky.rajce.idnes.cézezet :-)
Odpovědět
Ahoj všem, jen se podělim o jednu děsnou zkušenost a to s uživatelem robert50004 (Robert Novosad) z Aukra (salon Anne Zlín). Na začátku března jsem u něj objednala šaty šité na míru s tím, že mají být ušité v rozmezí 4-6 týdnů! Do dnešního dne nemám ani šaty ani žádnou informaci, jak vypadají a kde se momentálně nacházejí. Pán jen neustále slibuje, že už brzy budou a to je tak vše. Svatba se kvapem blíží a pán je jen flegmatik, chápu o jeho svatbu nejde. Ale jestli tímto způsobem "funguje" i ten jeho salon ve Zlíně, tak se mu obloukem vyhněte. Již před měsícem mi tvrdil, že se šaty došívají a že se budou odesílat. Opět nic. Pak měli přijít do republiky 8. května (v neděli) opět nic. Nyní měli být odeslané 18.5. opět nic. Je to týden po udajném odeslání šatů a v úterý mi napsal, že se bojí, aby nedešlo na nejhorší. Ten pán neumí komunikovat asi v cizím jazyce s vlastním dodavatelem a nebo se mu prostě nechce a vymlouvá se. A nebo taky za šaty nezaplatil a tak nejsou ani ušité... no, nevím, jelikož nepodá jedinou srozumitelnou a něčím podloženou informaci. Začínám být už opravdu dost vytočená, jelikož to vidím, jak budu 14 dní před svatbou shánět jiné šaty!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@leeenaa ahojky, souhlasím s tebou, ty jeho salony ve zlíně jsou fakt k smíchu! já když jsem to obcházela šla jsem se tam mrknout a natrefila na zamčené dveře, žádný tel, žádný vzkaz jako příjdu hned nebo pod., a byla jsem tam v 10ráno ve 3odpoledne a vždy stejný výsledek. pak asi po 14dnech jdu kolem a obchod nikde, zase se někam přestěhovali.... takže bohužel musím souhlasit a já osobně raděj šla ke svozílkům, i když jsou dražší ale služby obsluha a péče je úplně jiný level, proto jsem si řekla raděj si něco připlatím ale bude to bez problémů, s ochotou a servisem, než se nervovat s nějakým neschopným a nezodpovědným "blbečkem" a mít pocit že jsem na obtíž. a raděj si řeknu že ta investice stála za to :)
Odpovědět
Profilova fotka
@leeenaa on ten salon, co byl v areálu Svitu hned u zastávky u polikliniky už ani nefunguje, šaty tam měli děsné, byla jsem tam jednou a opravdová hrůza....takže bůhví, jak vůbec dopadli............Držím palce, ať šatičky seženeš, radši bych už šla zkoušet jinam, než čekat na nemožné. Za mě můžu doporučit Svozílky ve Zlíně a Bonetku v Otrokovicích ;-)
Odpovědět
Holky, já jsem byla u Svozílků spokojená ve všech jejich salónech...byla jsem v různých salónech i v UH a v Otrokovicích, ale výběr u mě byl jasný!jedině Svozílkovi, tak snad bude včechno v pohodě i při poslední zkoušce a vyzvednutí šatů... Mám šaty ze salónu v UH a nebyl vůbec problém mi je přivést do Zlína... od Svozílků mám i bižu...
Odpovědět
Profilova fotka
@maryen.k Svozílkovi jsou úžasní, já od nich mám šaty, přítel vestičku a kravatu, malý družba oblek a družička šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s ten salon je mi přesunutý na jižňákách,ale kamarádce paní udělala to,že dva dny před svatbou ji nebrala telefon a nepředala jí šaty,naštěstí si našla jiné i když to bylo na nervy a málem svatba nebyla...jinak s tebou naprosto souhlasím stou Bonetkou a Svozílkama... :-)
Odpovědět
Jako já bych teda ke Svozílkům nešla-služby super, výběr šatů velký, ale je to tam předražený! V Otrokách seženu ty samé šaty o 1/2 levněji (a netvrdí mi tam, že šaty od Madory - to je španělský výrobce) Byla jsem tam 3krát a pokaždé zklamání (2krát s jinou nevěstou a jednou sama) Tím nikomu nevymlouvám Svozílky, ale já ani mí známí z tama šaty nechceme!
Odpovědět
Profilova fotka
@barulda Jestli myslíš v Otrokovicích Bonetku, tak tam má paní 1 jediné šaty stejné jako u Svozílků, jinak ani ťuk ;-) Ale jinak samozřejmě má každý možnost volby x-)
Odpovědět
@barulda je to težko..já jsem byla v Otrokovicích jednou, protože mi to všichni chválili...ale byla jsem zklamaná...paní na mě začala vláčet šaty bez toho aniž by se mě zeptala jestli se mi líbí nebo ne..zkoušela jsem v botech a riflích...a přitom byly šaty všechny zašedlé a ušpiněné...a ani jedny nebyly podle mého v kusu..zato u Svozílků jsem si nemohla zase vybrat kolik krásných šatů mají.. ale je řada nevěst, které jsou spokojené i jinde než u Svozílků....
Odpovědět
@barulda souhlasím s tebou, já jsem byla taky u Svozílků a vůbec mě to tam nenadchlo, v Bonetce jsem měla mnohem lepší pocit. :-) @maryen.k to teda nevím, mě se paní ptala jakou mám představu, rozhodně mi nic nevnucovala a šaty rozhodně nebyly zašedlé nebo špinavé, chápu že třeba nebyly podle tvého vkusu, každý máme jiný, ale to ostatní docela nechápu.
Odpovědět
@gutgirl jasně, každý máme jiný pocit a jiný názor, ale moje zkušenost je taková jak jsem psala, bu´d toho paní měla moc nebo nevím, ale šaty nebyly čisťounké tak jak u Svozílků...a hlavně zkoušení v riflích to mě teda dost překvapilo....
Odpovědět
@maryen.k no tak sis je měla sundat :-D já teda automaticky, když jsem tam šla, tak jsem si všechno sundala, abych vyzkoušela pořádně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s @maryen.k@gutgirl já jsem byla šaty zkoušet v Uh a v Bonetce,raději chodím tam se Svozílkama porovnat nemůžu,protože tam sem zkoušet nebyla...byla jsem se ptát u nich ve Zlíně na francouzský závoj a stačilo mi,když mi slečna řekla,že neví co myslím a pak mi ta druhá řekla,jo to je ten dlouhý až na zem olemovaný krajkou..se slečnou jsme jí řekly,že to je španělský a já jim pak vysvětlovala co je francouzský závoj...zklamalo mě,že vůbec slečny nemají přehled...ale věřím,že s šatama je to jiné...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ono je to těžké. Jako, když se vdávala ségra (7 roků zpět) a chtěla si jít ke Svozílkům zkusit šaty, tak když řekla, že se vdává za 6 měsíců, tak jí řekli, že přišla až moc brzo a že na tak vysoké tam stejně moc šatů nemají. Takže se otočila na patě a šla pryč. Já tam šla zkoušet se strachem, co bude, že chcu v listopadu zkoušet šaty na červen. Ale paní byla milá, příjemná, pohoda. Byla jsem i v Bonetce a tam taky paní moc milá. Nic nevnucovala a ještě sama řekla "Tak tohle vám opravdu nesluší, to ne". Což jsem hleděla, protože sem si myslela, že každý chce jen prodat. Kdežto ona ne, ona se snaží, aby nevěsta vypadala fakt dobře. Jako u Svozílků mají krásné šaty, ale i v Bonetce. Ono fakt záleží na koho narazíte, jaký má den a jaké vy máte představy. Každá jsme jiná, takže srovnávat fakt nejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám šaty taky z Bonetky a paní je fakt super (navíc je to bývalá spolužačka taťky:-)). Byla jsem i v obou salonech Svozilku ve Zline a v jednom se mi nelibilo, ze pani mela az moc profesionalni pristup a prislo mi, ze mi dost veci tlaci, ale jinak byla v pohode. A v druhem salone byla pani super. Ale stejne mi nejlip sedly saty z Bonetky, takze jsem rada i za cenu, ktera je za skoro ty same saty, ktere maji i u Svozilku asi o 3000,- nizsi;-) Ale je to fakt o vkusu;-) Hlavni je, aby nevesta mela saty, ve kterych se citi dobre a slusi ji a libi se ji a je jedno, z kama je ma, za kolik, nebo jak a kdo ji je zkousel;-)
Odpovědět
@motomischel přesně tak souhlasím, je to tak jak to píšeš v posledních větách... jinak mě vyhovovala dost Arabela, ale nakonec jsem skončila u Svozílků, odkud jsem původně šaty vůbec nechtěla, ale šatky u nich vyšly ze všech zkoušených, co jsem obešla salony, nejlépe, doslova jako šité na mě, žádná úprava se nemusí dělat, jen nastavit vzadu "háček" na připnutí vlečky dle mé výšky... :-) přeji všem nevěstám, ať se jim to taky nakonec podaří s nalezením těch "pravých" šatů...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?