Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Ahoj holky, je to trochu mimo mísu, ale nezbavuje se některá z vás rozkládacího křesla za rozumnou cenu. Nebo neznáte někoho? Děkuji :-)
Odpovědět
Holky, jak se připravujete do šatiček tedy jestli něco takového provádíte - solárko, nástřik nebo nějaké krémíky? Abychom nebyly tak bílé... Nebo zcela příroda a co zvládne, nezvládne slunce :-) ?
Odpovědět
@slunicko333 já jsem chodila do solárka, abych v těch bílých šatech přece jen trochu vynikla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 Vzhledem k tomu, ze mame svatbu az v zari, tak doufam, ze pres leto udela priroda svoje a budu prirodne opalena;-) Akorat si chci koupit plavky, ktere jsou bez raminek, protoze budu mit korzetove saty, tak at nemam opalene raminka a nemusim to pak nejak retusovat;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky našla jsem super stránky, kde je moc krásých obrázků a inspirace, tak se s váma chci o ně poděělit;-) Je to wéwéwé.diywedding.órg;-)
Odpovědět
Já teda taky doufám, že budu opálená přírodně v září snad jo, už teď jsem chycená za těch pár dnů co bylo hezky... Ad Svozílci, byla jsem u nich na Sadové a nabídla mi pouze jedny šaty které by mi vyhovovaly. Nechtěla jsem korzet, kterých je všude mraky. Měla jsem jasnou představu buď spuštěné ramínka, anebo zavazování za krkem. Bohužel tam měly jen jedny se spuštěnými rameny a ty mi byly velké, takže nic, nevybrala jsem si, nebylo z čeho. Dost mě to překvapilo, čekala jsem že mají větší výběr, ale na se mi ta prodavačka ani moc nevěnovala, pak mi řekla na závěr, že ty korzety jsou teď moderní a pokud se mi nelíbí, tak si mám šaty nechat ušít :-D Tak jsem odešla a neměla chuť jít do jejich dalšího salónu, takhle se klientky nezískávají. Nakonec jsem uspěla v Caxe u Olomouce, je tam největší svatební studio na Moravě a je to vidět a asistentky se opravdu věnují, strávila jsem tam s kámoškou přes 3 hodiny ;-) a mám šaty dle mých přestav i koktejlky na převlečení.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, děláte si některá boudoir fotky? A u koho?
Odpovědět
@capaja1 já už jsem nad tím přemýšlela, ale odvaha někam utekla :-D Ale krásné fotky mají Mlýnkovi.
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Mě by to nikdy nenapadlo nechat si udělat takové fotky, protože nejsem štíhlá a fotit se v negližé, na to bych taky neměla odvahu. Ale když jsem viděla fotky tady některých slečen od Lucky Schweinerové, či jak se přesně jmenuje, tak jsem byla v šoku, jak nádherné fotky měly, a ten make-up a vizáž, no fakt super. Tak jsem se dívala, že tady u nás to dělají mlýnkovi, tak jsem o tom začala přemýšlet. Do svatby už to nestihnu, ale budoucímu manželovi jako dárek k narozeninám, myslím není špatný nápad. ;-)
Odpovědět
@capaja1 No mě už to právě taky napadlo, akorát můj už má narozeniny za sebou, tak bych mu to dala na Vánoce a to je ještě hodně času se rozmyslet. :-) Ale chybí mi ta odvaha, určitě bych kontaktovala Mlýnkovi, kdybych do toho šla, ale nevím nevím. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl @capaja1 A holky, kolik to tak stojí? Kdysi jsem se na to ptala a rekli mi 10 tisic za par fotek, tak jsem od toho upustila a uz jsem se o to od te doby nezajimala...
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel Dnes jsem dostala od mlýnkových email: Focení probíhá v hotelu Baltaci ve Zlíně. Cena focení je 2900,- v ceně je focení-fotomake-up-hairstyling-Cd s cca 15 fotkama + tisk 15x21. Dělají boudoir party, což je focení několika dívek dohromady.
Odpovědět
Článek se načítá
@capaja1 to je dobrá cena, myslela jsem, že to bude víc. Sákryš, zase o tom začínám uvažovat. =-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky můžu se zeptat kolik dáváte za květiny, tak celkově? výzdoba, auto, nevěsta, maminky? mě bylo řečeno 2tis. tak chci porovnat jestli je to běžná suma, mě se to zdá právě nějak málo :D díky vám :)
Odpovědět
capaja1 - taky jsem myslela, že to bude víc...fakt dobrá cena, taky začínám uvažovat:) eulanie - já za kytku pro nevěstu, korsáž, 6x květina na stůl a 4 kytky (mamky a svědkyně) cca 3tis. a ještě jdu přiobjednat na auto, tak uvidíme o kolik se to navýší..ale 2tis. je fakt dobrá cena.. i ty 3tis. mi příjdou jako dobrá cena, já počítala víc:)
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie Já byla řešit kytky včera a paní mi řekla asi do 1500,- a to mám kytku pro sebe, korsáž pro ženicha, 2 kytky pro maminky, 2 kytky pro svědkyně a malou kytičku pro družičku.
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Tak když nabereme odvahu, tak se můžeme domluvit a může nás jít víc společně. :-D
Odpovědět
@capaja1 že by? :-D ale já bych to viděla až po dovolené, takže tak někdy na začátku září, to bude dost času na odvahu :-D popřípadě bych se mohla zbavit i pár kil :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jjiittyy mohla bych poprosit o kontakt na Melody Boys nebo na odkaz na jejich stránky s tvorbou? :-) Bohuzel vubec neznam zadne kapely tak bych si radeji nechala poradit. Navic rodice jsou tanecnici... tak budou chtit hodne tancovat
Odpovědět
Kytky jsem teda ještě nepoptávala, tak ani nevím kde. Líbí se mi výloha Halky Adamové, znám Floristu máte ještě další tip? Někdo mi doporučoval květinářství v Tescu ve městě v tom malém, tož se tam chci mrknout jaké tam mají kytky... @capaja1 To vypadá velmi dobře ty fotky, taky nemám míry modelek, ale dobrý fotograf si poradí s jakýmikoli mírami ;-) Ta budoir party zní dobře, dobrý tip na dárek pro manžílky, bysme se mohly domluvit s pár kámoškama.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja ještě ta Arangia - mají web - a taky jsem teď kupovala překrásné růže za pár korun v květinářství, co je v divadle - jakoby vchod z boční strany... Ale jak tam vážou, netuším... Když už jsem sháněla ty růže, tak jsem se rovnou poptala na možné kytky koncem září, no, prý jde většinou sehnat i to, co není typické pro dané období, i když samozřejmě dráž, ale konkrétní barevný odstín prý 100% nezaručí nikdo, jen druh květiny. U Halky berou na jeden termín max. 5 svateb, do konce září už nějaké rezervace mají, když je rezervace, tak stačí přijít na domluvu 14 dní před svatbou. Nevím, jak to je u Floristy, zda taky berou rezervace, ale když jsem tam byla s kamoškou, tak jí řekli, že má přijít 14 dní před a domluví se konkrétně, o rezervaci nic nepadlo. Jinak zase se rozjel další měsíc všem červnovým nevěstám přeju, ať se vše vydaří dle představ! :-) My bychom měli mít v půlce června prstýnky a i oznámení už se tvoří, tak jsem na obojí zvědavá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel Ahojky, ano, ceny fotografa se muzou pohybovat i okolo tech 10 tisic ale zalezi na tom kolik hodin ho budes chtit mit .. ja uz mam na zari objednaneho, bude fotit 8 hodin, od obradu az po dort a pak jeste par fotek venku , vsechny fotky(100ks) v plne velikosti 10x15cm a plus vsechny fotky na DVD za 6400,- coz je celkem normalni cena si myslim.. a je z Prahy a za cestu si taky nic jneuctuje...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja jo a teď mě napadlo, jak vzpomínáš to Tesco, že mi někdo říkal o květinářství ve Zlatém Jabku, dole, jak je vchod z podchodu k dm drogerce, že taky dlouho sháněl odstín a měl konkrétní představu a tam to zvládli skvěle... No, je fakt, že si stačí jenom VYBRAT! :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja Já rozhodně nemám míry modelek, je mě kus. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už jen 9dní, začínám z toho být trochu nervózní...ale včera jsem byla na zkoušce šatiček a už se moooc těším.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkaxxx hmm, šatičky máš vybrané krásné... budeš krásná nevěstinka! ;-) A ty botky na přezutí jsou taky supr! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa děkuju...snad vše vyjde podle našich představ..:-) Ty máš ještě času...ale taky to uteče... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkaxxx jj, času mám ještě dost, ale fakt je, že to strašně letí... ;-) určitě vám vše vyjde, minimálně na jedničku!
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa uvidíme...děkuju za povzbuzení :-) hrozně to uteklo, když si vezmu, že jsme začali plánovat před rokem... :-o
Odpovědět
@lenkaxxx šaty super x-) už jsi nervózní? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?