Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
@marefa v podstatě jo, já ty tradice zas tak nestudovala, tak jsem docela hleděla. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl :-D ;-) je to supr, když se něco děje... moc vám to sluší!
Odpovědět
@marefa děkujeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl parááádička!!! :-) :-) :-)
Odpovědět
@verisek.s :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Hanka Kratinová, teď už Šebestová:-) Bydlí hned za tím kostelíkem za mostkem;-)
Odpovědět
@motomischel tak to vííím :-D
Odpovědět
Velké díky za gratulace, je to milé číst si vzkazy. :-N Pepe to měla hodně divoké, ale zas na takovou svatbu budou všichni hodně vzpomínat :-) Sobotní nevěsty, těším se na alba!! ;-) a třeba i na nějaký ten sraz po svatbě :-)
Odpovědět
@motomischel @verisek.s tak to jsem přesně tam kde jsem byla=) Nějak se nemůžu rozhodnout... @smisekivuska, to mě taky zajímá, týden po svatbě chceme na svatební cestu, tak nevím jak s pasem...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už mám v albu prvních pár svatebních foteček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ral Nemam to sice nijak ověřené, ale slyšela jsem, že svatební cestu si zařizuješ na svoje původní jméno a děláte, že nejste vzítí. Na pas můžeš jet na starý, protože je prý platný ještě 3 měsíce po svatbě a nikoho nezajímá, jestli už máš jiné jméno. A občanku sice budeš mít ustřihlou, ale tu po mě v životě nikdo v cizině nechtěl, většinou chtějí pas. My chceme jet taky týden po svatbě a pojedeme jakože jsme ještě svobodní a přitom to že jsme svoji bude u pasové kontroly naše tajemství:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e Teeeda no měli jste to nádherné! Strašně se mi líbí ty fotky v přírodě a ten průsvitný deštník byl super nápad. Já jsem původně uvažovala, že pro jistotu koupím takové ty svatební bílé, ale vím, že bych je už pak nevyužila, kdežto, když seženu takový průsvitný, tak ten se pak může nosit i normálně;-) A je uplně super jak jsi naboso! Jestli nemrzlas, tak to bylo super, takové originální a přijde mi, že vám to uplně sedlo do stylu;-) No, musela to být nádhera! Už se těším na další fotečky;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@motomischel No fakt to bylo úžasné, hlavně bylo super, že fotografka je naše kamarádka, takže věděla co s náma má dělat (vlastně skoro nic, většina tak nějak vyplynula sama). Většina fotek se fotila v dešti, pak jsme se dešti pokoušeli ujet (to jsou ty fotky z řepky) :-) . Na některých ten déšť ani vidět není. Deštník byl naprosto skvělý, jednak byl obrovský, navíc měl i ty zelené kraje a rukojeť a byl opravdu nezbytný..měli jsme ještě jeden (obyč průsvitný, nachystaný pro jistotu pro oddávajícího). Naboso jsem byla z nutnosti - v autě jsem zapomněla botky, ale na fotkách to nevypadá nijak extra blbě :). Nemrzla jsem, jen ty kamínky :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@klass pana Bartase máme domluveného na naši svatbu!viděla jsem ukázky a myslím si, že budeme spokojení!teda doufám!:-)
Odpovědět
@maryen.k My jsme ho měli na svatbě teď nedávno :-) Čekáme na video, ale jako člověk je moc fajn a myslím, že video bude taky parádní. :-)
Odpovědět
@gutgirl tak to jsem ráda, že jste byli spokojení...aspoň můžu být v klídečku:-)
Odpovědět
Ahojka holka, potřebuji pomoc. Neznáte některá dobrou cukrářku zlín a okolí? Tu co jsem měla jakože domluvenou, tak se mi už půl roku neozvala a to jsem jí psala za tu dobu 2x ]-(
Odpovědět
Jo potřebuji ji na svatební dort :-)
Odpovědět
@nikolenkaxxx Ahoj!nám bude péct paní z Halenkovic, je to asi 4km z Napajedel...peče jak dorty tak cukroví.a tel.číslo je 608 742140.Jmenuje se Gajdošíková
Odpovědět
Ahojka skusím to. Už jsem dneska takhle jednou volala a paní peče jedině na celou svatbu. Dorty zvlášť ne. Tak snad tohle dopadne lip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Ahoj zkus si dát do vyhledavače Jančova cukrárna. Jsou z Březůvek, a paní ti vyčaruje úúúúžasný dort. Náš se strašně moc líbil a i vynikajícně chutnal...Teď ještě jestli bude mít paní čas a je to :) Fakt doporučuju! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx nebo zkus ve městě DINO cukrárnu dort ti upečou podle představ a cena je cca 500-1,500,-
Odpovědět
Profilova fotka
holky chtěla jsem se zeptat jak to budete mít ve svatební den, nebo jste měly, ženich vás viděl už doma, nebo až před oltářem? nevím jak to mám udělat, pro mého nastávajícího to bude už tak strašně stresující a ještě abych se mu ukázala až před oltářem, to bych mohla taky dopadnout jak ve filmu sex ve městě a bylo by po srandě.... :-D :-N děkuji za radu :-)
Odpovědět
Ahojka holky, děkuji za radu, zatím jsem kontaktovala paní od @maryen.k. Tak uvidíme Jinak @eulanie já osobně to budu mít tak, že ženich mě uvidí už doma. Budem se strojit oba v jednom bitě a pak počká venku a tam mě uvidí poprvé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie my to budeme mít tak, že on si pro mě přijede, poděkujem rodičom atd.... Takže mě uvidí ještě než půjdem do kostela.
Odpovědět
Tak hlásím že jsem si dneska vybrala a zamluvila svatební šatičky x-) Jsou nádherné, dokonale mi sedí a kupodivu jsem se vešla do veliksoti 40 ;-) Vybrala sjem je tady - www.caxa.cz, zdarma jsou k nim i šaty na převlečení, mám je v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Dorty peče paní Štefková z Malenovic, nebo svatební dorty peče i Kolář v centru Zlína, co tam má cukrárnu a pekárnu.
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie Já jsem nad tím přemýšlela a já se půjdu strojit k máti a mojeho pošlu k jeho máti, bydlíme všichni na jednom sídlišti. A pak si mě přijde vyzvednout domů a z tama pojedeme všichni na lešnou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisekivuska Marti, tak se nám to krátí, co? Šíleně to utíká. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?