Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s děkuju za radu, zitra tam mrknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisekivuska není za co ;-) ;-)
Odpovědět
Tak holky, dneska na nehty, obočí a pak už zařizovat důležité a nezbytné. V sobotu je to tady. :-D To počasí mě nabilo optimismem, takže hurá do toho. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko dneska to máme za 45dní krásně to utíká @gutgirl jé to už máš za pár držím palce at vám vše výjde určo tu bude krásný den i počasí bude super x-)
Odpovědět
Zdravím, dočítám, pár dnů jsem na net neměla vůbec čas... Byli jsme na té svatební přehlídce na Čepkově a vylíbali si nádhernou svatební kytku ze slunečnic ;-) @verisek.s Díky za tip na cukrárnu Din, půjdu se tam poptat poptat... @motomischel To je fakt náhoda, že jsme se tu našly. My máme obřad v 12:30, takže mezi náma bude ještě jedna svatba, třeba se k nám tady nevěsta taky ještě přidá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Přeju vám, ať vám to krásně vyjde a je tak hezky jak dnes a ne tak destivo jak vcera;-)
Odpovědět
@gutgirl Taky se přidávám k přání. Aby ti to všechno vyšlo dle tvých představ a hlavně ať to vydrží jak dnes. Hodně štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja To je fakt nahoda:-) No my se budeme pak asi jeste na hrade fotit a nez se z tama vykolebame, tak se treba potkame pri stridani:-) Ale nevim, jestli to maji po pul hodinkach, spis bych rekla, ze po hodine;-) Takze treba nakonec pujdeme po sobe:-)
Odpovědět
@motomischel To vlastně taky nevím po jaké době to mají, vzhledem k tomu focení asi možná fakt spíš po hodině. Chcete venku, nebo uvnitř? my venku... ale focení všude, samozřejmě... @gutgirl Tž držím palečky, ať to vyjde podle vašich představ! Okoukla jsem vaše fotoblogy a koukám, že jste všechny mlaďunké, je tu někdo přes třicet? Já mám shodou okolností dneska narozeniny, 32 let... A někdo, kdo se vdává podruhé jako já? Byla jsem se endávno mrknout na Sadové u Svozílků na šaty, neměla jsem moc času, tak jsem vyzkoušela jen 3, ale stejně jich v mé velikosti moc víc neměli. Jedny mi slušeli prý nejvíc, no já tak nějak furt nevím... budu muset vzít někoho sebou kdo mě okoukne... Navíc to bude druhá svatba, tak právě nevím jestli v mém věku mám vypadat jako mladinká skoropanna ze zámku, nebo vybrat něco úplně jiného... Ženich si mě přeje v bílém, žení se poprvé, chce si to užít s krásnou nevěstou, no... tak mám dilema. Já bych se nejraději vdávala v sárí, nebo v nějakém hezkém modelu, který se pak dá nosit na plesy apod... ale to asi neklapne... tak uvidím, jestli se mi podaří vybrat něco podle jeho představ.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja No obrad pry trva asi pul hodky, tak si myslim, ze by to byl moc fofr, kdyby tam hned mela prijit druha svatba, takze to asi budeme mit hned po sobe:-) A chceme to mit venku, protoze uvnitr me to vubec nelaka a navic se tam pry vleze asi jen 50 lidi a nas bude pres 60:-)
Odpovědět
@motomischel jj, my taky venku, bude nás taky víc, kdo ví, kdo všechno přijde ze známých a kamarádů... Tož snad bude dobré počasí :)
Odpovědět
@antana123 @motomischel @nikolenkaxxx @mojamoja Děkuju holky, snad se to vydaří :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mojamoja No my jenom rodinu mame pres 60 a uz moc kamaradu taky reklo, ze se prijdou podivat, tak aby jsme se vubec vlezli:-) Taky doufam ze bude hezky. Ani by mi nevadilo zamraceno, hlavne at neprsi:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu nebyla ani nepamatuju..nám už se to taky krátí, dnes teda ještě odpočinkový den, ale zítra vyzvednout lavice a stoly,bečky piva už máme nakoupené, večer vyrážíme do makra nakoupit vše potřebné (plastové nádobí, nealko atd), zítra ráno nakoupit blbinky na líčení (budu se líčit sama, páč část budeme fotit v pátek a část v sobotu a chcu vypadat stejně), do oběda musím vyzvednout koláčky na Trnavě, na 14 jdu na nehty. Večer doma uklidit, vyžehlit vše potřebné..a v pátek ráno k holiči (stříhání, barva), kolem poledne už přijedou první hosti (kamarádi z čech), budou se stavět stany, rozlívat slivovice, večer se pojede pro další stan a pro cukroví, v sobotu ráno pro kytku, pak focení, dodělání příprav na místě, výzdoba, ve ˇ14 hodin vyzvednout jídlo, ve 14.45 oddávajícího, v 15 řekneme to jedno podstatné slovo..a pak už je program v režii kamarádů :-D , a v 19.30 začíná čarodějný rej 8-) . Počasí snad dostalo rozum tak to nějak zvládneme ]-( . Jo a dnes jsem se dozvěděla, že drahý zve snad všechny co potká, tak jsem zvědavá kolik nás tam nakonec bude..plán byl cca 50 lidí na obřad a cca 70 večer
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja já se sice vdávám poprvé, ale letos mi bude 32, a bílé šaty mít rozhodně nebudu :-D . Nechávám si je šít u švadleny, protože bílou barvu prostě nemám ráda. Moje barva je zelená, jinou si na sobě nedovedu představit. Drahý se žení podruhé, on bude v mysliveckých kalhotách a polokošili bez kravaty. Se švadlenou mám domluvené, že šaty potom upravíme na normální společenské :-) . Protože se vdávám v 31 týdnu tak teď je mám "nafukovací" :-D
Odpovědět
Holky, vy co to máte už za pár, tak vám přeju ať vám to klapne jak vy si přejete!!!
Odpovědět
Chtěla jsem se zeptat jestli jste si koupily někde bublifuky?objednávaly jste si je přes net nebo jste je tady někde na Zlínsku koupily?žeprej mají být nějaké speciální, aby nedělaly fleky na šatek, je to tak?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky držím palečky, hlavně ať je hezky a všechno vám vyjde. A pak dejte vědět dojmy ;-) ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, musím se pochlubit. Dneska jsme si vyzvedli prstýnky. A jsou nááááááádherné. Mám je vyfocené v albíčku :-) Jinak @pep.e přeji taky všechno nej nej nej ať ti vyjde a hlavně dejte vědět jak to dopadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl přeju, ať vše klapne dle představ a ať si to krásně užijete! ;-) @pep.e a tobě popřeju osobně ;-)
Odpovědět
@pep.e Tak to jsi stejný ročník jako já :) Jsem zvědavá na tvé šaty, mně se bílá líbí, ale zatím jsem nenašla ty pravé pro mně, respektive jsem neměla moc času na hledání, zatím, času je ještě dost... Přeju ať vám vyjde počasí, když to máte venku a vůbec, ať je to ten správný den D a užijete si ho vy i děti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky :-D právě jsme se vrátili z makra..krom masa nakoupeno vše :-)
Odpovědět
Holky díky, dneska to byla hoňka, zítra už trochu vydechnem, jedem jen pro zákusky a uděláme výslužky. Snad se něco na poslední chvíli nepos.... :-D akorát to počasí je jakési špatné. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, dneska se mi zdalo, ze jsem si zaboha nemohl vzpomenout, koho si beru:-))) @gutgirl Neboj, bude krasne;-) Maximalne prehanka, ale jinak bude hezky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel :-D tak to mi se dneska zdálo o prstýnkách... že nám vyrobili strašlivé hrůzy, přeplácané, pro mě červený (tuhle barvu fakt nemám ráda) a ženichův byl zelený... no děs... a pořád jsem se přesvědčovala, že jsou nádherný :-p :-D @nikolenkaxxx tak, tak, v jednoduchosti je krása ;-) :-)
Odpovědět
@marefa děkuji, jinak ten tvůj sen hrůza. Ale to je zajimavé co se opravdu takhle někdy zdá. Už mám taky noční můry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx mi se právě zdály sny o svatbě dřív... přešlo to... :-N ale ono to nejspíš bude tím, že jsme probírali prstýnky zrovna včera... takže myšlenky se přenesly do snu... :-.
Odpovědět
@marefa jj člověk o tom furt přemýšlí :-) Mě se jednou zdálo, že všichni na moji svatbu zaspali, pak se opili a už jsme měli jet na obřad a oni nebyli schopni ani vstát a já je furt popoháněla a ono nic. Brrrr hnus :-DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx :-D stejně jsou ty sny a vše okolo zajímavý... hlavně, aby se pak nic z těch nočních můr nestalo skutečností... :-x :-p
Odpovědět
@marefa no to nesmí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?