Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
magda002: pro nás to zbytečnost je, stejně se na to dívat potom už nikdo nebude :-D A ty potahy jsem tady v bazaru nikdy na prodej neviděla, jen různé půjčovny je inzerují, ale chtějí děsnou zálohu, takže se to vůbec nevyplatí. :-)
Odpovědět
verisek: jak jsi dopadla s těma potahama? :-) Dneska si jdu zkoušet šatky, tentokrát na jižní svahy, do salonu blue rose, nebyla jste tam některá? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: dobře, už mám zamluvené :-) na svatebni-potahy, paní má super ceny, je moc milá a ochotná, zálohu má minimální a je z Lipníka nad Bečvou, což není tak daleko :-)
Odpovědět
ahoj holky, nakonec jsem se také přidala, zprvu jsem nechtěla, ale jsou tady fajn rady ;-) . Bydlíme v Práglu a je to časově náročnější. Takže zatím máme termín a hospodu. V listopadu jdu vybírat šaty ke Svozílkům a začínám pátrat po kadeřnici - bohužel moje jde na mateřskou. Také neznám žádnou dobrou kosmetičku či vizážistku..prosím poraďte :-) docela to letí...
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se i já :) plánujeme, resp už máme tak nějak naplánováno na 11.6. příštího roku :) Obřad v Luhačovicích v kostele a hostinu zatím nemáme na jisto rozhodlou, ale tady někde v nějakém vesnickém KD :)
Odpovědět
gutgirl, byli jsme tam 2x, jednou jen tak pro info a podívat se a podruhé se zeptat na oblek pro přítele. Jak jsi dopadla? Dneska jsme zamluvili místo na hostinu a přesuneme tam i obřad. Teď už jen na matriku=) Nevíte některá, kde se dá ve Zlíně sehnat svatební oblouk?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky? Kde sháníte obleky pro ženichy? Budete je půjčovat, nebo kupovat?
Odpovědět
Profilova fotka
budeme oblek pujcovat, protoze bych chtela pro pritele svetly oblek a ten se nevyplati pujcovat. Ale jeste jsem neobjevila oblek co by se mi libil. ;-) :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa: přítel má oblek nový, vlastní, takže si veme ten. Světlý nechceme, zůstáváme u černé klasiky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych právě chtěla světlý oblek.. Původně jsem chtěla bílý, no je fakt, že ten by už nikdy nevyužil, a celkem se mi zalíbily světlé, tak teď koukám, jaké jsou vůbec možnosti... Přítel oblek má, no klasický co nosí když musí, ale tak to se nám snad povede mu rozmluvit, že v tom nepůjde na svatbu :D Já si mám podle něj koupit ty nej šaty, a jeho oblek není důležítý :D ach ti chlapi... Jak už tu někdo psal, on už splnil svoje co se svatby týče-požádal mě o ruku a tím to pro něj hasne :D
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa: mně se světlý oblek ke světlým šatům nelíbí, působí to divně a ta nevěsta potom nijak nevynikne. I na fotkách lépe působí ženich v tmavém obleku, ale zase každý má jiný vkus :-) Výprodej měl OP Prostějov a u Blažka jsem taky viděla slevy, jinak určitě v nějakém svatebním salonu můžete vyzkoušet a porovnat ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
verisek: me se taky nelibi uplne svetly oblek, shanim takovy co mam v albu, ale je to kumst neco takoveho sehnat. teda jen na pujceni
Odpovědět
Profilova fotka
Picasso: zkus mrknout tady na beremese.cz do bazaru, podobný jsem tam viděla za 2tis na prodej... taky se mi celkem zalíbil :)
Odpovědět
Profilova fotka
byl podobna,a le mala velikost :-D :-D
Odpovědět
zzvonecek: vítáme tě mezi náma ;-) kosmetičku sháním taky, ale nejlépe někde od Vizovic, malý výběr :-( ale ve Zlíně jich je určitě dost, stačí se mrknout na internetu, myslím, že dobrá je Jitka Galiová. Někdo ji chválil.
Odpovědět
ral: dopadla jsem dobře, bylo to tam moc fajn, už mám zase o čem přemýšlet :-D Ženich chce taky světlý oblek, takže taky něco budeme shánět. Ale jen půjčovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Verisku, prosím tě kolik stály ty potahy na židle na tom e-buy? A za kolik je teda budeš mít-pochopila jsem správně, půjčené? Jinak ke kadeřnicím-když chci trošku luxusu, chodím do Zlína k jisté Radce Sedláčkové, dřív byla na Podlesí, teď je kousek pod Tescomou, uplně mi vypadla ta ulice-vedle jsou pak barvy laky, je tam Hudy sport... Ta je opravdu skvělá jak na stříhání, tak na účesy (jednou přede mnou česala jednu slečnu na ples a opravdu se jí to povedlo). Taky uvažuju, jestli si pro účes zajedu za ní do Zlína, nebo jestli zkusím nějakou tady blíž která by mi přijela domů... A kosmetičku-o té nemám ani páru :( Oboje mi ale přijde brzy řešit.. účes bych si chtěla rozhodnout asi na základě zkoušky-a na to je podle mě brzy, když nevím jaké budu mít v létě vlasy... Jinak, kdyby nějaká nevěsta tady věděla o nějaké dobré kadeřnici nebo kosmetičce z okolí Vizovic, Luhačovic, Slavičína, Valašských Klobouk..... (jsem z Loučky) sem s tím :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jsem rada, ze nemusim nikam jezdot prijede mi v sobotu rano domu i kadernice, kosmeticka a manikerka :-) :-) mam pocit, ze bych to nestihala aspon to bude v jednom, jedna muze cesat dlasi delat nehty a bude to rychlejsi doufam :-D :-D :-D
Odpovědět
Já to chci taky tak udělat, aby mi holky přijeli ráno do baráku :-D Už mám od nás sehnanou kadeřnici,manikérku a snad se podaří i kosmetička. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) tinulkaaa: na ebuy, když vychytáš sledování, vyjdou tě i na 4000,- Kč včetně poštovného až domů. Jinak na kup teď měli bílé saténové, 100ks za 6000,- Kč včetně všeho. Já nakonec budu půjčovat 30,- Kč za kus a záloha vratná je pouze 20% z celkové ceny půjčovného. Paní na svatebni-potahy má i různé druhy na různé židle, je moc ochotná a milá. Jinak kadeřnici budu teď taky řešit, zeptám se mojí, jestli češe i na svatby a vizážistku už mám domluvenou, doporučili mi ji u Svozílků. Psala, že rezervace bere co nejdřív, že už má dost plno na příští rok, tak jsem si ji hned zamluvila. Za líčení včetně dekoltu si bere 1000,- Kč a za líčení ostatních svatebčanů 250,-Kč za osobu. Našla jsem i levnější vizážistky, ale make up se mi nelíbil, působil lacině a na fotkách to bylo o ničem. Tahle paní maluje přímo fotomakeup, kerý vydrží a na fotkách vypadá skvěle. Tak snad tomu bude tak i u mě :-) No a nehtíky mi udělá sestřenka, ta se tím živí, ale už dopředu, ne ve svatební den :-)
Odpovědět
gutgirl: díky :-) , musím to začít řešit, díky za tip ;-) verisek.s: já frčím teď 19 do Zlína a musím toho stihnout co nejvíc. Jdu taky ke Svozílkům půjčovat šaty, nevím sice, zda na poprvé něco vyberu. Slyšela jsem na ně jen samou chválu a když si půjčíš šaty od nich tak u Floristy máš 15 % slevu ;-) prosím mohla bys mě poslat kontakt na tu vizážistku třeba do IP. dikas. Potahy na židle se mě taky moc líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem právě objevila stránky té své kadeřnice ve Zlíně-je na Vodní, a má tam i kosmetičku a nehtařku v jedné osobě, má tam i výhodné balíčky pro nevěsty... Tak si asi zkusím zajet pozeptat se tam :) No nehtíky si budu určitě dělat sama, uvažuju že bych si je od ní nechala jen nazdobit, no uvidím co mě do té doby napadne :)
Odpovědět
Zdravím Vás slečny,konečně jsem natrefila na stránky kde se řeší vše o svatbě.A hlavně ,že si tady poradíte a dáte taky tip. Já jsem obcházela salony ve Zlíně ,tak jsem byla jak v salonu Anne, u Svozílků a Arabela. Šaty u Svozílků byly moc hezké,velký výběr ,ale byly na mě všichni moc hrr.Na můj vkus mi bylo příjemně v salonu Arabela.Strávila jsem tam skoro 3hodiny,a i když mají teprve chvíli otevřeno mají docela výběr v šatech.Já jsem si tam vybrala.Zatím nezávazně, ještě mám čas.Paní byla velmi milá, mají spostu slev a akcí.A úplně jsem nadšená z toho,že by mi svatbu zařídili celou podle mých představ.Vzhledem k tomu,že jsem časově vytížená,toto vítám....
Odpovědět
Profilova fotka
blazazum: tak to nevim ja stravila u Svozilku spoustu casu. a muzu rict, ze rozhodne nejsou hrr, saty mi nezavazne zamluvili at si to rozmyslim v klidu, podivam se doma na fotky a pak uvidim. muzu rict, ze jsem byl i v jinych mestech v salonu a zazila jsem opravdu hrrr akci, panni na me oblekla troje saty a rekla mi at se rozhodnu a dam ji ihned zalohu, ze zitra uz ty saty mit nemusi, coz me zaskocilo
Odpovědět
Profilova fotka
blazazum: ahojky, vítej mezi námi :-) Já byla všude, kde píšeš ty. V Anne šaty pěkné, ale takové jakoby zašlé, nevoňavé a skoro žádný výběr. V Arabele katastrofa, šaty na mě působily jak z jiné doby, materiály hrozné, ale paní byla moc milá, to se jí upřít nedá. No a u Svozílků to je pohádka. Šatičky nádherné, voňavé, čisté, ochotné a milé paní, se vším mi poradily, vyzkoušely mi závoje, výběr obrovský, materiály kvalitní a hlavně všechny šaty seděly jako ulité. Toť má zkušenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: myslim, ze je poznat na salonu zda je to jen na vydelek, nebo jetsli to opravdu cloveka bavi
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli to vyjde, tak jdu obrážet salóny s kamarádkou zítra, tak jsem zvědavá!
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: Prosim tě a jaká je přesně ta adresa, kde jsi hledala ty potahy? Ja si je asi budu šít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa: nezapomen fotit at nam pak muzes ukazat fotecky ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?