Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si půjčím s největší pravděpodobností v Bonetce v Otrokovicích, tam mě paní učarovala, je úžasná a šatky má taky nádherné. Na jaro bude mít ještě spousty nových šatků, takže se těším. Ke Svozílkům jdu spíš ze zvědavosti, podívat se co mají a jaký typ šatů mi bude sedět, kdybych se rozhodla si nakonec přeci jen nechat ušít. Ale třeba mně tam nějaké padnou do oka a bude vymalováno :-) Půjdeme do Zlína na Sadovou i na náměstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, můžu se přidat. Nejsem ale ze Zlína, jenom ze Zlínského kraje :-) Svatbu budeme mít 30. dubna, jen místo stále řešíme. Zamlouvá se nám Zámeček na Strání. A hudbu budeme mít obojí: cca do 7 kapelu a pak DJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, vítej mezi námi :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju ;-) Tak co hezkého měli u Svozílků? Necháš to na Bonetce? Já budu šaty vybírat asi v Praze, ale už bych měla i začít :-)
Odpovědět
Vítám nově příchozí ;-) já jsem si tento týden pěkně poležela, nějaký bacil, nebo co, takže jsem úplně vypustila přípravy, ale už jsem zase ok, takže se do toho zase pustím, duben se nezadržitelně blíží :-) verisek: jak bylo u svozílků? padlo ti něco do oka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: u Svozíkl bylo úžasně, jsou nej nej nej, jsem nadšená, šatky mám v albu ze zoušky a jsem zamilovaná do jedniček :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
verisek: ty první jsou fakt nejlepší :-) a ten třetí model, co máš z bonetky jsem měla na sobě taky a hodně dobře mi sedly, ale pak jsem měla i jiné a furt se nemůžu rozhodnout. :-( :-N
Odpovědět
ahoj holky, nemáte nějaky dobrý nápad na hostinu ve Zlíně? Vůbec nic mě nenapadá=(
Odpovědět
ahojky, hodně chválili trnavu, ten penzion, bohemka na Moskvě je dobrá, Uno, je toho celkem dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ral: vynikající je prý Trnava - Penzion Na rozcestí, ale záleží na termínu, mají dost plno, jsou tam strašně ochotní a ceny luxusní!!!! My jsme kvůli nim přesunuli termín svatby, nechtěli jsme svatbu jinde :-) :-) Pa je moc pěkná Koliba na Jižňácích, restaurace U Staňků v Kostelci, restaurace u ZOO Lešná, Bohemia na Moskvě, Štípský šenk, U dvou Slunečnic, Uno ve Zlíně, Vlžan a U Barcuchů :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když řešíte restauraci, tak je jich jistě dost, které by stály za to v nich uspořádat svatební den a souhlasím s veriskem.s s těmi co vyjmenovala. My osobně máme čerstvou zkušenost s restaurací U Staňků-příjemní, ochotní vyhovět přáním, cenově solidní-prostě supr. Ale záleží na každém co jej i prostorově zaujme a aby se tam cítil dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu pět taky chválu na Staňky - bombasticky tam vaří x-) a ještě vám sem holky napíšu s kým jsem byla moc moc spokojená - s květinářstvím ( na školní) - prostě bomba, nechala jsem jim tam vzorek látky a oni z nich některé detajlíky použili do kytice x-) pro ženicha udělali dvě korsáže aby měl na výběr - jednu klasickou a druhou velice originální, která se krásně hodila k mé kytičce-vějířku, kytky pro maminky a svědky (korsáž a náramek) naprosto supr! fakt jsem byla nadšená. a další koho můžu na 100% doporučit je skupina Triumf (jestli znáte Akcenty tak je to jejich zpěvák s manželkou), byli jsme naprosto spokojení, hráli různé styly, všem se líbili :-) a cena naprosto skvělá!
Odpovědět
Článek se načítá
verisek.s, díky za nápady, chci hostinu přímo ve zlíně, aby se nemusel zařizovat řidič nebo dokonce ubytování... Nad kolibou na svazich jsem přemýšlela, budeme to tam muset jít otestovat =) zmyzulka, myslíš to květinářství halka? Taky mám v plánu se tam jít podívat. Mají tam nějaké fotoalbum nebo tak, pro případnou inspiraci?
Odpovědět
Profilova fotka
Na té Kolibě to mají moc pěkné, má to tam nová paní majitelka, ale je to tam takové menší. I když je to v přírodě, takové o samotě, zahrádka je tam, moc pěkné prostředí. Vaří moc dobře :-) Jen teda ta cena nás odradila, paní nám udělala kalkulaci bez nápojů za tu samou cenu, co dáme jinde komplet včetně všeho....takže jsme se rozhodli, že tam ne :-)
Odpovědět
verisek.s, no té ceny se právě bojím. Můžu vědět kolik vám asi řekla a kolik hostů má být?
Odpovědět
Tak jsem udělala další krok, volala jsem paní matrikářce, abych se dověděla, že termíny berou až od 1. listopadu =) Holky, nevíte co je pravdy na tom, že ve Vizovicích na zámku obřad venku můžou mít jen první a poslední ten den?
Odpovědět
Taky čekám na 1.listopad :-D a právě nevím, jestli má cenu si zamlouvat fotografa, kameramana, dje a jiné věci, když nemám ani jistý datum obřadu :-S
Odpovědět
Ahojky holky, já zase můžu doporučit penzio Uno (viz fotoalbum), majitelka skvělá - dá se s ní domluvit, jen vědět, co chcete nebo se s ní případně domluvit. Samozřejmě doporučuji osobně se podívat. Podívat se do více zařízení a potom vybrat, ten co se vám nejvíce líbil na první dojem ;-) . My si vybírali mezi restaurací U Staňků a penzionem. Mým rodičům se na poprvé moc nelíbilo v penzionu-poprvé, i když nakonec po svatbě řekli, že to bylo dobré. Snažili jsem se, co nejvíce si zařídit sami. Tak pěkné rozhodování ;-) To je to krásné!
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: určitě zamlouvej, ten termín už je jen taková třešnička, i když podstatná, ale určitě na matrice vyjde. Každopádně je lepší přesouvat kameru a fotografa, než nemít nakonec žádného :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ral: jé, vidíš, promiň - mě to nějak uteklo ten název... jj, přesně tak - květinářství Halky Adamové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ral: šmarja, jsem nějaká praštěná dneska - co se týče katalogu tak paní mi pouštěla prezentaci na notebooku, ale jen chvíli, protože já jsem měla jasnou představu a paní květinářka s ní souhlasila, že se bude hodit :)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: a můžu se zeptat, jak dlouho dopředu je potřeba kytičku domluvit? A výzdobu atd.. :-) Nevím, jestli jít se poptat třeba už teď (cca 9 měsíců dopředu), udělat si představu a tak :-)
Odpovědět
verisek: no to máš pravdu, všechny co mám vyhlédnuté, tak mají zatím volno, ale měla bych to co nejdřív zabrat, aby mi to někdo nevyfoukl. :-D tak to všechno zamluvím a budu doufat :-)
Odpovědět
verisek.s: ráno jsem se v tom květinářství stavovala, paní chce fotku ve svatebních šatech, aby se květina hodila k šatům. Na 1 termín berou 5 svateb, tak je dobré si termín zamluvit a detaily řešit až pozděj. Mně ukázala katalogy, ale z těch jsem si nic nevybrala... Hlavně jsem se vůbec nezeptala na orientační cenu, vůbec si ji nedokážu představit. Komu všemu zamlouváte květinu? Sobě, svědkyni, maminkám a ještě někomu? Gutgirl, dneska jsem si předběžně zamluvila fotografku a taky nemáme 100% termín, jak už víš =)
Odpovědět
ral: tak já teda budu taky zamlouvat, aspoň v tom nejsem sama, že nemáme 100% termín. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se taky vydám na tour po květinářstvích :-) :-) Kytičku chci udělat pro sebe, pro ženicha korsáž, pro mamku, tchýni a svědkyni. Toť vše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se taky k nevěstám:) Jak tak sleduju,tak jsem dosti pozadu...Díky tomu, že pracuju v Brně a drahá polovička ve Zlíně, tak na sebe teď nemáme čas a tudíž nejsme schopni nic zařídit....Myslíte, že ještě není pozdě?
Odpovědět
Profilova fotka
wolfskin: mas to az v zari, je to akorat zarizovat, neboj vsechno pujde, hlavne zajdi prvni na hostinu, zajisti foto, kameru saty a zeptej se na matrice, kdy maji volno
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jak tak čtu ty vaše přípravy, tak mi to nejde do hlavy, a konkrétně to, že zařizujete tak s předstihem-my se brali letos v září a počátek příprav byl u nás tak asi polovina února a vše jsme v klidu zdárně zvládli-a to i s tím, že nám jedna vybraná skupina v červnu odřekla. Ale to jen tak pro ty, které se ptají a mají obavu, že jsou s přípravami pozadu ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
kesilunah, da se svatba stihnout zaridit i za kratsi dobu,a le kdyz trvas na urcitem terminu, tak je dobre zajistit si ho s dostatecnym predstihem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?