Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: jo, to já vím a chápu to a dokonce jedna známá kvůli kapele předělávala termín svatby, protože nikoho jiného nechtěla, ale my prostě nejsme tipy na dlouhodobé plánování, tak jsme vybírali tak porůznu co se nám pozdávalo nebo někdo doporučil a vše vyšlo nakonec dokonale.
Odpovědět
Tak mám zamluveného dje, fotografa, domluvenou výzdobu, kytky, oznámka, no všechno jsem stihla dneska. :-D ale samozřejmě všechno předběžně. :-)
Odpovědět
gutgirl, jsi dobrá =) My máme zatím jen fotografa a já mám šaty. V pondělí jdeme zajistit hostinu a v úterý na boty (jsou odložené) a na oznámení (řeknou nám kolik bude stát barva jaká chceme).
Odpovědět
ral, taky toho máš už dost :-) Já vím, že je třeba spousta času, ale jakmile se překlene nový rok, tak už to budeme mít "za pár". Takže bych nerada neěco prošvihla :-) kde máš hostinu? asi jsem to nějak přehlédla.
Odpovědět
Teď mi potvrdil i kameraman, tak ten termín už vyjít musí :-D
Odpovědět
gutgirl, pravděpodobně Králova vila, ale to budeme domlouvat taky až příští týden. Já to chápu, hlavně nevím kde bych třeba v květnu hledala fotografa... Kde ve zlíně se dá koupit organza a tady ty "blbůstky"?
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: a kdo ti bude delat kameramana? a kolik chce? ja zatim kameramana hledam :-( :-(
Odpovědět
picasso: ja mám Pavla Bartase z Otrokovic,psal že za celý den natáčení 5tis.
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak to se mi zdá i docela hodně. Myslím, že se najdou i levnější kameramani.Já sice nemám ještě domluvenou cenu, ale myslím, že se do 3,5tis. vlezem
Odpovědět
ginger: já teda nevím, mě se tato cena zdá v pohodě a točí celý den a někdo říkal, že je fakt dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: přesně tak, cena je naprosto běžná, ceny se běžně pohybují mezi 5 - 15 tisíci. Jedna nevěsta tady psala, že nějací kameramani chtěli i 30 tisíc za točení.....takže 5 je opravdu v pohodě :-) :-) Ještě točí pan Petr Orián ze Zlína - skillproduction :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: a kolik chce zhruba pan Orian?? my stale jeste ledame kameramana
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
picasso: to fakt nevím, my kameramana mít nebudeme, přijde mi to úplná zbytečnost :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: taky porad zvazujem, myslela jsem si ze znamy co bude fotit ma kamarada a ze nam to natoci za lepsi cenu, ale kdyz si rekl, ze chce 6tisic (a to ma letos maturovat studuje umeleckou ohledne foceni a kamerovani atd.) tak me to celkem prekvapilo, cekala jsem min, kdyz je to student :-( :-( :-(
Odpovědět
verisek: taky myslím, že je ta cena akorát. Původně jsem kameramana taky nechtěla,ale pak jsem si řekla když už, tak už :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my vrazíme kameru do ruky někomu ze svatebčanů, asi bratránkovi :-) :-) Raději investujem do fotek :-) Jinak pana Bartase měla i kamarádka na svatbě a moooc si ho chválili, točil celý den a potom jim dal 1,5 hod sestřih :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee holky moc Vas prosim, poslete mi kdo mate jakeho kameramana do IP i s telefonnim cislem. nemuzu sehnat kontakt na pan Bartase, pana Oriana a kdo je tady jeste pobliz. dnes jsem zaplatila zalohu a uz mam doma smlouvu na pujceni svatebnich satu
Odpovědět
picasso: máš to tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte některá, kde se dají ve Zlíně půjčit potahy na židle?
Odpovědět
Neptala ses přímo tam kde máte hostinu? Myslím, že to ty restauračky většinou mají.
Odpovědět
Profilova fotka
Ptala a nemají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky potrebovala bych radu opet ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Pritel zkousel pansky oblek u Svozilku a moc se mi to nelibilo ta barva. Shanim spise oblek znacky Wilvorst s nazvem Peter, ale nevim, kde pobliz Zlina bych sehnala tuto znacku, nebo alespon barvu, nechci cerny bily, ani sampan
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
gutgirl: jůůů, děkuju moc! Zkusila jsem tam napsat, jestli paní taky nebere horentní zálohu...z toho ebay mě ale vyjdou i levněji, když si je tam koupím, než tady půjčení. Tak popřemýšlím :-) Pak bych je mohla půjčovat a investice by se vrátila :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: pak dej vedet, co ti pani ze Slusovic napsala, ju?? ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: jasnačka ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak se mi zda celkem rozumna cena v tom Lipniku a zaloha tam je taky rozumna
Odpovědět
Profilova fotka
nebo ne zaloha, ale kauce
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, ale pořád mě to vyjde levněji koupit, asi do toho půjdu, aspoň se nemusí bát, že to někdo potrhá, budou moje a je jich v balení 100, takže kdyžtak budou náhradní :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?