Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme zlato měli za 8tisíc, ale ještě jsme dopláceli :-) Museli jsme mít prstýnky jakoby 2 na sobě, protože mám alergii na blé zlato a dole musím mít žluté....takže taková specialitka :-N
Odpovědět
@verisek.s Tak to bílé zlato jsi vystihla úplně dokonale :-D :-D :-D Ale je to hnus nezávidím ti. Tak já naštěstí jedině na zlato alergická nejsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Haháá, až teď vidím ten překlep, prej blé zlato :-D Samo, že bílé :-D :-D :-D 8-) Já snesu stříbro a žluté zlatona ruce, v uších ovšem nic.....hold ušetřím za naušnice, které můžu nosit tak max 2hod denně :-D :-D
Odpovědět
@verisek.s náhodou je to super překlem. Zároveň jsi vyjádřila svůj pocit :-D :-D :-D Já se pobavila. :-N Ale jinak jsi na tom hůř. Snesu stříbro, zlato. V uších mám naušnice z chirurgické ocely, ale než mi přestaly hnisat uši tak to trvalo tak půl roku. Ale teď už si zvykli. Jinak tam nedám nic. Okamžitě mám reakci. Pak klasika pásky a knoflíky a zipy. Normálka :-) Ale přijde mi že na pásky a knoflíky, má teď alergii snad každý
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx No vidím, že toho máme společného víc, než že naši skoro manželé byli spolužáci :-D
Odpovědět
@verisek.s ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaculkad co se tohoto zlatnictví týče, tak tam já opravdu nakupovat nepůjdu... už jsem to tu někde i psala... mám k tomu své důvody a nemá to nic společného s jejich zbožím, že by jako něco bylo špatně nebo tak... Takže jistě budou mít hafo spokojených nevěst i zákazníků, ale já mezi nimi nebudu... ;-) :-)
Odpovědět
Holky zdravím Vás, trochu nestíhám dočítat, ale jen jsem chtěla říct, že po rozlučce žiju, bylo to naprosto super, krásně jsme si to užili (no ten bolehlav na druhý den už byl horší :-D ) a teď už budu jen dodělávat pár věcí, protože nám zbývá 12 dní. Těším se. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, uuuuffffff, teď čtu, že ve Zlíně vyhořela restaurace Koliba. No a my jsme tam chtěli mít svtabu!! Naštěstí, díky cenové kalkulaci jsme si to pak rozmysleli. Ale pokud ji má někdo zamluvenou, tak je opravdu lituju, je to komplet zhořené :-S :-S
Odpovědět
Ahojka holky, teď se na to dívám a je to děs. My jsme o této možnosti vůbec neuvažovali, jsou tam trochu předražení, ale občas si tam zajdeme. Nebo spíš zašli :-| :-| :-| Jinak @gutgirl blahopřeji k přežití :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si to zrovna přečetla a je mi líto všech, kteří tam měli mít svatbu. Ale co jsem slyšela nedávno, tak se tam měl měnit nějak majitel, tak bůhví, jestli to nebylo založeno schválně:-/
Odpovědět
Profilova fotka
No holky od rána mi volalo už asi tak 5 lidí, že nám vyhořela koliba, kde to budeme jako ted mít. Tak naštěstí je to kocanda a ne koliba u medvěda tak je všechny uklidňuju at si to přečtou pořádně :D No my jsme to chtěli mít i tam na kocandě, padl takový návrh, ale sešlo z toho protože byla mimo provoz takže to bylo vyřešeno za nás. Kocanda mám pocit nefungovala min. od zimy. Takže se budu modlit, aby aspon ta jedna koliba zůstala v celku :)
Odpovědět
Článek se načítá
@eulanie to máš dobré. Každý si přečte jen titulek a dál to nečte. Ale aspoň se nenudíš :-) No a jinak s kolibou U Medvěda se stát nic nesmí. To už je jedna z posledních normálních a slušných restaurací ve Zlíně co zbyla.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx no to snad ne, ta už to má vybrané, ta už byla jednou vyhořená :) no jinak uvidíme já tam nikdy v poslední době nebyla a nejedla takže ani nevím jak ted vaří, ale to prostředí je bezkonkurenční :)
Odpovědět
Holky chtěla jsem se zeptat, jak dlouho dopředu domlouváte květiny?
Odpovědět
@meghi ahojka. To je o tom zkusit zajít do květinářství a oni ti tam řeknou jak dopředu to potřebují. Mě řekli 14dnů do předu :-)
Odpovědět
tak už jen 3 dny.. :-) druhá zkouška líčení byla super a pak jsem byla na poslední zkoušce šatů a byla jsem nadmíru spokojená!! v pátek nehty, vyzvednutí šatů a svoz všeho dobrého do domu a rozdělení a odvoz do restaurace - to bude záhul. No a ještě připravit pohoštění pro hosty na sobotu ráno.. Holky už mám trošinku šimrání, asi všechny si přejeme, aby to byl ten Den Nej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzvonecek Jee, tak to s tebou úplně soucítím, já jen když si to představím, tak už se mi stahuje žaludek a to nás to čeká až v září:-) Tak držím pěstičky, ať vám to všechno perfektně vyjde;-) Ale má být krásně, tak by to mohlo být super i po stránce počasové;-)))
Odpovědět
@zzvonecek Jéé..tak to máte už za pár...moc vám přeju ať se vám to vydaří!Sluníčko vám bude krásně svítit, to můžeme závidět, uvidíme jaké počasíčko budeme mít my ostatní:-)!Držím palečky ať vám to vyjde jak vy chcete!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@zzvonecek přeji, ať vše vyjde dle představ!! Počasí má být ukázkové, tak hlavně si to pořádně užijte! ;-) x-)
Odpovědět
@zzvonecek taky se přidávám k přání ať všechno vyjde. Hlavně se nestresuj, už to nech na jiných a počasí bude určo nádherné :-)
Odpovědět
Jůů, díky moc za přání holky!! Už zítra :-D, počasí skvělé. Právě jsem si dovezla šaty od Svozílků a doma hezky pověsila ať nejsem pomačkaná nevěsta. Ještě dnes jdu na francouzkou. Vyzvednout dort, podělit cukroví a koláčky, pití, zdobení na stůl a zavést na místo činu :-) Nachystat dlabanec na so dopoledne a je to)) A hlavně dobře se vyspat)) Určo se pak podělím, jak to všechno probíhalo a přidám fotky!! ;-)
Odpovědět
@zzvonecek Ať vám to všechno krásně vyjde ;-)
Odpovědět
ahojte mám zájem pro budoucí manželku na svatbu limuzínu jako překvapení. Slyšel jsem , že některý svatební salon to nabízí,nevíte který?
Odpovědět
@petr240 ahojka, co vím tak to tady sprostředkovává salón Arabela, ale je možné že i Svozílci.
Odpovědět
Profilova fotka
@petr240 v Otrokovicích salon Bonetka taky tuhle službu mají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zkuste mi, prosím, poradit... Kde ve Zlíně nebo Otrokovicích můžu sehnat pěkné spodní prádlo pod svatební šaty, aby to nebylo úplně nejdražší? Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisekivuska Jak jsem psala výše, nádherné mají v H&M ve Zlíně ve Zlatém jablku, bez ramínek, hladké i s krajkou za 400,- Kč podprsenka a 250,- kalhotky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s jé, tak to je super. Děkuju. A mají i ten pásek, který drží, když jsou bez ramínek?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisekivuska Je tam vzadu takový silikonový všitý pásečekk, který drží :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?