Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, kde si necháváte vázat kytici, víte už i předběžně nějakou cenu., já zatím nemám moc představu, kolik to bude stát...? Ať vím, kam mám zajít, jak pojedu na Moravu..:-)
Odpovědět
maryen.k nezoufej,my je taky ještě nemáme, příští týden jdeme teprve na zkoušku. Myslím, že je zbytečné mít prstýnky měsíce dopředu..hlavní je, zda již víte jak mají přibližně vypadat. Každý dobrý zlatník ti poradí ;-) přeji dobrou volbu :-) lenkaxxx já budu mít od Floristy a chci jen tulipány, tak se mě cena bude pohybovat kolem 600 asi záleží kolik jich budu chtít, kytičku pro mamču, tchýni a svědkyni zatím vybranou nemám, ale chtěla bych tam mít frézie, nádherně voní :-) určitě mě poradí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mandilek POZOR!!! Uz neplati to, ze muzete mit v obradni sini sveho fotografa kdyz nebudete fotit v jinych castech zamku. Meli jsme zde objednany obrad a kdyz jsme jeli domluvit detaily, najednou z pani kastelanky vylezlo, ze se od noveho roku zmenilo vedeni a podminky a uz jedine jejich fotografa. Pres co opravdu nejel vlak, jejich fotograf je nehorazne drahy a v kvalite , ktere foti by nafotil jakykoli laik!! Takze pokud vas take pred novym rokem kastelanka ujistovala, ze obrad si nafotit muzete, tak to neni pravda. My tam nejet tak se nam to nikdo neobtezuje vubec sdelit. Obrad jsme okamzite zrusili a budeme se brat na zamku v Buchlovicich. Tam nemaji vubec zadny problem s focenim ani kamerou a prostredi je mnohem hezci zkopírovala jsem to z diskuze Zámek Lešná
Odpovědět
To jsou fakt šílené podmínky, asi neví na čem jiném by vydělali. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@zzvonecek no vy už to máte za pár..:-) já jsem taky přemýšlela nad tulipány, ale mám strach, jak by pak vypadaly na focení, podle mě bez vody dost rychle vadnou..tak nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak ta Lešná je šílená. Kdo to tam máte mít, tak nezávidím. Aby se nedivili, až tam nebou mít už vůbec žádné kšefty, protože jak to vidíte, funguje "šeptanda" docela rychle v dnešní době :-) Ještě, že to máme v kostele :-)
Odpovědět
lenkaxxx ráno je vyzvednu jak půjdu od holiče a doma je ještě můžu dát do vody, obřad netrvá dlouhou, tak to zvládnou, možná jim dají drátky, aby držely a budou čerstvé, nemám strach. Nechala jsem mamce posílat kytku od Floristy a byla fakt čerstvá a krásná a hlavně vydržela. To bych se bála, když bych měla růže, koupíš ji, je krásná a ráno má poupě dole. Mě se tulipány líbí a rozhodně mě patří k jaru ;-) Stále nemám boty pod šaty a to mám nejvyšší čas, nevíte ve Zlíně, kde se podívat, nechci ze svatebního salonu, ale bojím se, že to tak dopadne...začínám být zoufalá, mám číslo 41.
Odpovědět
Profilova fotka
@zzvonecek Zkus v Doubravách. Kamarádka si tam teď kupovala a říkala, že dala 500 Kč a konečně sehnala takové jaké chtěla. Paní to má doma, dělá to po večerech. Já se tam taky chystám. A co jsem slyšela, tak jsou lidi spokojeni. Prý to asi nejsou úplně boty, co Ti vydrží 100 let, ale za tu cenu prý jsou dobré a na čas to stačí.....
Odpovědět
@zzvonecek Tak to jsme na tom úplně stejně!taky nemám boty...a zatím ani nevím, kde na ně mám jít...ze svatebního salónu taky nechci...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, já mám mít svatbu na té lešné tak snad to nebude tak kruté jak zde píšete :) člověk to musí brát pozitivně a musí věřit :) včera jsem si to ověřovala telefonicky u té kastelánky a dobrý říkala že nikomu fotáky z ruky rvát nebude.... co se botů týče, ve zlíně otřesný výběr, bílé boty katastrofa, snad všechny mají hnědý podpatek takže vůbec, ale riskla jsem to a objednala si z netu, nejvíc spokojená. Říkala jsem si bílé nebo zelené (chceme bílo-zelenou svatbu), jak jsem viděla výběr po obchodech bílých botů tak jsem si říkala že ty zelené nemám už vůbec šanci sehnat. Ale na netu jsem objevila luxusní fakt jsem z nich nadšená a sedí nádherně opravdu super :)
Odpovědět
@zzvonecek Nezkoušela jsi ten ekoferm?
Odpovědět
Profilova fotka
@zzvonecek A co u Bati? Tam teď mají dost bílých. Já mám z Mixeru za 700, ale ten asi ve Zlíně není, co? Jinak Doubravy taky zkus. Boty sice opravdu nevydrží dlouho (asi jak z tržnice) ale zato jsou hezčí. ;-) A ohledně těch tulipánů, kamarádka z nich měla taky kytku, byla nádherná a vydržela celý den. http://www.beremese.cz/fotoblog/sandi... Ale tulipány na stolech ve vázách byly velice brzo kaput :-( Tak držím palce, ať vše vyjde podle představ.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zzvonecek no ještě mě napadl v malenovicích humanic, mě tam pro jistotu byly všecky velké ale to je asi tím že mám č. 35 :D ale asi tam bych si vybrala kdyby dělali i dětské velikosti :D
Odpovědět
gutgirl: do Zlína jedu příští týden v pátek, tak se tam chci stavit :-) a doufám :-) Bydlím v Praze, takže jsem prošla úplně všechno a je to fakt bída. V Humanicu se mě jedny líbily, ale měly jen pásek přes patu a padaly mě - ale, kdyby nic jiného... ty se mě líbily.U Bati jsem nic neviděla a to jsem byla na Václaváku, ale nic, co by stálo za to koupit. V Mixeru jsem viděla taky kolem 700 bílé lodičky, ale nic moc. A ještě k tomu mám velikost 41 a většinou mě řeknou, že měli jen 1 pár. Tak mám ještě 4 týdny ;-) A v Doubravách, kde přesně? Tulipány na stole mít nebudem, to jsi mě potěšila s kytičkou.))
Odpovědět
Ja sla v utery Rašínovou ulici a tam maji bilych botu dost, ale Gaborky za 2800 a tak...
Odpovědět
@skobrt Včera jsem šla kolem toho obchodu také, výloha plná bílých botů, jenže ta cena opravu hooodně nahoře, přesně tak jak píšeš... :-|
Odpovědět
@zzvonecek Já co kdy dostala růže, i v parném létě na promoce, tak vydržely, ale to musí opravdu člověk koupit KVALITNÍ růže v dobrém květinářství... Takové ty levné pod 30 Kč a malé, tenké stonky opravdu nevydrží, ohnou se na druhý den to ano... Já miluju růže a skoro všechny suším, co dostanu, takže volba svatební kytky je pro mě jasnááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkaxxx Já jsem se byla předběžně informovat na cenu taky ve Floristce a pani mi v podstate rekla, ze nevi kolik to bude stat, ze jeden kvet kaly se pohybuje od 70,- do 120,-, takze nemam v podstate predstavu. Ale i tak jsem si rikala, ze vyjde levneji a mozna budou i trvalejsi, kdyz si na vyzdobu auta a mozna i salu koupim umele, ktere stoji max. 80,- (nekde jsem videla i krasne za 39,- ;-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kde je prosim vas ta prodejna obuvi v Doubravach? Uz mi o tom rikalo vic lidi, ale nikdo mi nebyl schopny rict, kde to je:-) Ja shanim rude boticky a zatim mam bohuzel taky neuspech, i kdyz je jeste spousta casu:-) Uz jsem v Bonetce mluvila i s dodavatelem a v podstate mi rekl, ze mi udela boty na prani, ale co jsem si od neho zkousela asi dvoje boty, tak byly strasne uzunke. Jako s velikosti by problem nebyl, protoze mam "prumernou" 39, ale spis mam dost sirokou nohu a proto se bojim si i objednat z netu, aby mi nebyly uzke:-/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, tak já budu mít taky kytku ve Floristy, od Sozílků jsem dostala 15% slevu na kytičku, tak toho využiju :-) Zatím nemám úplně vybráno, barvičky chci fialovou, bílou, růžovou no a vedou růže, frézie a takové jakoby fialové vlčí máky, nevím přesně, co je to za kytka, ale je úžasná :-D Chtěla jsem původně orchideje, přímo Vandu, ale cena by byla šílená, takže jsem od nich upustila. Jinak na Čepkově jsem viděla upoutávku, že 9.4. je tam svatební show, kterou pořádají Svozílci, bude tam módní přehlídka, určitě to bude super, ale já jsem ten termín pracovně pryč :-( Tak mě to strašně mrzí :-S :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s "fialové vlčí máky" budou nejspíš anemonie... jsou vážně krásné... viděla jsem je i ve starorůžové a to je bomba. V albu mám kytici - moje oblíbená - právě jen z růží a anemonek, tak mrkni, jestli jsou to ony. ;-) O svatební show jsem četla i u Svozílků na webu, ale nejspíš se tam taky nedostaneme.
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s no a nebo to může být Lisianthus, taky v albu... ;-) obě jsou krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa Perfektní trefa, je to ta anemonie :-) Takže ta je v tmavě fialové jasná :-) ;-) x-)
Odpovědět
Verisek.s: sasanka(anemonka) je jarní kytka, v květnu by snad ješte byla.....ve fialové určitě, eustoma, šeřík, frésie, růže. Jinak co se týká slev, byla bych opatrná, sama jsem trochu naletěla.... Chce to obejít vic květinářství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Devcata, mam takovy maly dotaz. Taky jste tak nervozni pred svatbou? mame ji za necele 3mesice, a ja ted zacinam pochybovat jestli je ten muj zenich pro me ten pravy na cely zivot? zjistuji ze je jiny clovicek se kterym toho mam mnohem vic spolecneho.je to normalni, nebo je to nejake znameni?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, chtěla jsem sem přihodit příspěvek, že 9.4. je na čepkově svatební show pořádaná svatebním studiem Dany Svozílkové, ale vidím, že už to tu zmínil verisek.s. Jsem ráda, že i u nás ve Zlíně bude taková akce, mohlo by to být fajn. Doufám, že se nás tam sejde co nejvíc. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 Ty sama musíš vědět, co vlastně chceš. Já svého přítele miluju, jsme spolu 8 let a nedokážu si už představit, že bych měla být s někým jiným, právě proto si ho beru!!!! Jestli pochybuješ, tak to není nejlepší krok do společného života. Moje kamarádka měla pořád taky takové řeči, když se vdávala, že si stejně nemyslí, že už spolu s manželem zůstanou na celý život a nyní po 4 letech manželství se rozvádí, že prý si už nemají co říct. Od začátku tomu 100% nevěřila a taky to tak dopadlo. Takže fakt nevím. Ale pokud pochybuješ už teď, buď to pak může být v manželství lepší, nebo už taky můžeš pochybovat pořád a za půl roku se rozvést. Všechny možnosti musíš zvážit jen a jen ty! ;-) :-)
Odpovědět
@picasso_123 Nevím jestli je to normální, my máme svatbu za měsíc a zatím nemám problém, že by mě něco nahlodávalo. Jestli máš pochybnosti, zvážila bych to, nemuselo by to dopadnout. :-| Pokud to dobře chápu, tak jsi potkala někoho jiného, s kým si rozumíš víc. No holka, ať se rozhodneš jak chceš, přeju ať se rozhodneš správně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel Prodejna v Doubravách: odbočit na Březůvky a naproti druhé odbočky vpravo (takže vlevo u chodníku) je takový obrovský dům myslím bílý (pokud nezměnili fasádu) s vrátkama v plotě. Paní to prodává doma, takže je to těžko zvenčí viditelné. Snad jsem to popsala trochu srozumitelně (číslo domu neznám) a podaří se to najít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@capaja1 ja jsem s pritelem 6 let a nikdy jsem nepochybovala, ale celou dobu co jsme byli spolu jsem chodila do skoly, a ted jak jsem zacala chodit do prace tak uz se mu to moc nelibi.neni tolik casu atd.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?