Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Ahojka verisek.s , to jsem byla já s přitelem. Sice termín mám uvedený, ale to jenom proto, protože furt doufám, že ho dostaneme. Když ne tak mě asi omejou :-) Ale je to tak, matrika ještě na radnici nedává. Už jsem tam byla a týden spátky si i volala jestli se něco nezměnilo a ne. Musíme počkat do 2.3 :-(
Odpovědět
nikolenkaxxx: Ahoj, myslím, že když na matriku vyrazíš hned ráno 2/3 určitě nebude problém termín zamluvit:)
Odpovědět
rickym: Jo to mám taky v plánu. A pevně doufám, že to vyjde. Ale jedné moji kamarádce se stalo, že chtěly termín po Festivalu a řekli jí, že prostě neoddávají. A ten termín co chci já je po trnkáči a barumce. Tak doufám :-D ale já si věřím, že to dopadne dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Jéé, ahojky :-) Tak to jsem si tipla špatně :-) To je tedy opravdu něco, když nevypisují termíny, to by mě šlehlo. Ale tak to už je jen chvilička ;-) ;-) Doufám, že termín vám klapne. A kde chcete mít hostinu? Už máte něco v jednání? Páni, já když si vzpomenu, že loni v červnu jsme museli termín měnit, protože restaurace, kde jsme chtěli hostinu měla celý červen plno, tak zamlouvat to teď....ale to září je asi lepší, není to tak žádané a přitom krásný měsíc. Moje kamarádka má termín 10.9., takže týden po vás :-) :-)
Odpovědět
@smisekivuska sáákryš a já jsem si říkala, že jsem někoho odhalila, tak zase nic :D @slunicko333 určitě později dám, neboj :-D
Odpovědět
verisek.s: typla, ale tady je tolik lidi, že je to fuk :-) Já tě znám stejně od vidění i. Nevím jestli jsme se nepotkaly na nějaké školní akci prumky nebo tak?! jo je to mazec, jsem furt nervózní jestli to vyjde nebo ne. Jestli mě třeba ta paní na úřadě nekecá :-D Tím pádem nemám ani nic zamluvené, protože se mi to nechce pak předělávat. Máme jen jistého DJ, je to známí od kámošky. Jinak nic. Hostinu by jsme chtěly u Dvou Slunečnic na sokolské. Když jsem se tam byla ptát, tak ten chlápek tvrdil, že to nebude problém. Ale tvářil se, že pro něho není problém nic :-D JJ září je krásné
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl šak proto to píšu :-D @nikolenkaxxx já byla U dvou slunečnic jednou na oběd, musím říct, že jídlo fakt výborné, jen ale když jsem viděla, že kuchař vchází do kuchyně s cigaretou v puse, tak mě přešla chuť. Je to asi půl roku zpátky. Možná to byla jen náhoda, ale kdo ví. Ale tím určitě nechci odrazovat, jen moje zkušenost :-)
Odpovědět
smisekivuska: věřím, že se něco takového tam mohlo stát, ale radši to nechci vědět, protože všude je něco :-D Vybraly jsme si to tam, protože víme že tam dobře vaři. Chodíme tam dost často a už asi 5x jsme tam byly na nějaké oslavě nebo hostině navrchu, takže víme jak to tam chodí. A všichni byli spokojení :-)
Odpovědět
@capaja1 Ta myšlenka se mi líbí, hlavně proto, že se opravdu nemůžu rozhodnout. Dnes jsem tedy vyloučila jedno pekařství - cukroví nebylo úhledné a bylo velice proslazené... Tady je několik dobrých referencí, a pokaždé, když někoho potkám v reálu má takové zkušenosti tam, makové jinde atp. :-) @gutgirl Taky si říkám, jenže u nás je to specifikum, že mamka a sestra jsou cukrářky - každá už má svou roli - mamka peče svatební dortík a sestra coby svědkyně má o starosti postaráno, tak chci cukroví objednat jinde, ať se mi z toho holky nesloží. ;-) A samozřejmě všichni čekají, že cukroví bude top.... :-D @verisek.s Juj, vedle jak ta jedle x-) x-) x-) Myslím, že osobně se neznáme, já nejsem ze Zlína, ale často tam jezdím... Dokonce jsem tak v polovině ledna myslela, že jsem tě potkala u Benettonu, ale nevím to jistě. 8-) Svatbu máme 4. června.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maajinkaa Jojo, už mi psala, ta "pravá" nevěsta :-D :-D Omluva veliká ;-) ;-) @nikolenkaxxx Jasně, tak hlavně ať všechno vyjde jak má ;-) U Dvou Slunečnic si to všichni moc chválí, já jsem tam osobně ještě nikdy nebyla, budu to muset napravit. :-)
Odpovědět
@nikolenkaxxx Já bych se nebála, my tam byli už mnohokrát a vždy maximálně spokojení... :-)
Odpovědět
@verisek.s Není třeba se omlouvat... o nic nejde :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Smím se ještě zeptat, jakou šířku stužky používáte na výrobu vývazků? Já jsem dnes byla v jedné galantérce a paní mi řekla, že užší stužky než 1 cm už jí žádná firma nedodává...je to možné? Mně to tedy přišlo divné a ta stužka se mi zdála široká na vývazky nebo ne? ;-)
Odpovědět
maajinka: Ahoj, používají se většinou 0,6 mm a myslím, že jsou určitě k sehnání...Já si kupovala v Holešově a je teda pravda, že výběr moc velký nebyl, ale něco mi byly schopny objednat.. A pokud ne v kamenném obchodě, na netu určitě vybereš:)
Odpovědět
Profilova fotka
@maajinkaa Tak to Ti paní řekla pěknou blbost. Já mám 9 a 6 mm. Je fakt, že jsem prošla asi 7 galanterek, abych sehnala, ale mám :-) Ono fakt záleží, jak se těm lidem chce obchodovat a jestli to dělají jen pro peníze nebo pro dobrý pocit, že vyhověli zákazníkovi...
Odpovědět
@rickym to jsme zatím nedomlouvali, jen mi nabídli, že bud mi výzdobu udělají oni, nebo já...
Odpovědět
Profilova fotka
nevíte náhodou za jak dlouho po svatbě vám na matrice ve Zlíně vystaví a vydají oddací list?
Odpovědět
@maajinkaa jo aha, tak to musíš mít to cukroví vymazlené :-D :-D
Odpovědět
@rickym Hmmm, no toto, v galanterce vedle Trnky? Tam jsem se taky ptala, tak asi paní dostala zboží. ;-) Zkusím to tam znovu... @smisekivuska Mně se to teda taky nezdálo...holt jak píšeš, nechtělo se jí obchodovat.. :-D A ještě dotaz - zkoušely jste vývazky i z atlasových (saténových) stuh? Drží to pěkně?
Odpovědět
@gutgirl No právě! :-D :-D :-D
Odpovědět
@lenkaxxx no to je otázečka, já jsem o dokladech přemýšlela ze strany svatební cesty, co když bude někdo chtít po svatbě hned na nějaký další den třeba odletěl na svatební cestu, i když na letišti se dává pas, a vlastně oni neví, že má člověk změnu rodinného stavu/jména... atd. atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 No vidíš, to by mě taky zajímalo. Když vidíš v těch amerických filmech, jak hned po hostině odjíždějí novomanželé na svatební cestu, tak jak je to vlatně u nás? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, myslím, že je tu o tom samostatné téma, kde to nevěsty rozebíraly, zkuste pohledat ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/diskuse/tema/z... :-) :-)
Odpovědět
@capaja1 verisek.s : jj tohle téma necháme na tu jinou sekci na beremku :-) ;-) napadá mě tak, co budete provádět za různé svatební zvyky a zábavu na svatbě, aby se náhodou svatebčané nenudili :-) přítel chtěl mimo jiné lampiony štěstí, ale já z toho mám obavy, aby se náhodou něco nestalo, ostatně ve ZL už s tímto byl v posledních dnech problém, požár od lampionků... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 Lampiony už mám koupené, jinak žádnou zábavu provozovat nebudeme, přijde mi to nevkusné a trapné. Bude hudba, kdo chce, bude tančit. My máme svatbu jen v kruhu rodinném, který tvoří spíše lidé nad 50,60 let, takže určitě nebudou skákat po balóncích, nebo podobných blbostech. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 My budeme mít tombolu a určitě nějaké zvyky a soutěže mít budeme. Lampiony pouštět nebudeme, přijde mi to neekologické pouštět někam železo, které odletí bůhví kam a pak spadne...nehledě na hrůzy a požár, který to může způsobit....viz náměstí ve Zlíně....
Odpovědět
Dobré ránko...maajinkaa: Já to nekupovala vedle Trnky, ale na náměstí, u podloubí, na konci kruháče..tak zkus tam, záleží jakou barvu budeš chtít, já seldovala jen bílou, fialovou a lila...a ty tam měli...A používala jsem jen saténové a drží to:)
Odpovědět
@rickym Děkuju moc za radu, sháním přesně ty samé barvičky. ;-) ;-) ;-) A šířku tedy zkusím 0, 6 cm, snad to bude ok.
Odpovědět
@slunicko333 lampiony neeee :-D já na tom nevidím nic úžasného hrát si s ohněm. Navíc blbě zafouká nebo něco, no já bych z toho měla hlavně i strach. Jinak máme vymyšlenou tombolu a pak mám pro přítele překvápko, takže nic jiného už nebude. Já doufám, že se zabavíme i bez soutěží a zvyků, stejně se mi moc nelíbí. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?