Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
@slunicko333 Hmmm, tak já slyšela o placení celé svatby napůl, což u nás nehrozí :-D , ale o cukroví jsem to nevěděla.... jenže to by mi měla asi tchýně nabídnout, že? 8-) Takže to vypadá, že budu cukrovíčko zařizovat taky sama..... jenže nevím kde.... :-N
Odpovědět
@maajinkaa nemyslím přímo na půl, ale já to tak slýchávala, že každá strana (tedy ženichova nebo nevěstina) si zaplatila za své hosty, myslím svatební hostinu, což docela logické i spravedlivé je... Jak je to s tchýněmi nemůžu přesně soudit a ani zkušenost míti nebudu, jelikož přítel už maminku nemá... neboj to cukroví seženeš, slyšela jsem například dobré reference ve Zlíně na cukrárnu u Koláře, nebo u Šarmanů v Kašavě, vyhlášené svatební koláčky v Trnavě nebo cukrářství u Dúbků ve Hvozdné, i ve Štípě je nějaká paní, ale už si nepamatuji jméno... Záleží odkud jsi, co je pro tebe blíže...
Odpovědět
@slunicko333 Děkuju za tipy, mrknu na net, co o nich najdu... Mohly by paní cukrářky nabízet za poplatek ukázkovou krabičku cukroví na ochutnání, protože jinak tedy nevím, jak si vyberu. ;-)
Odpovědět
S tím souhlasím, žádný stres. Prostě si to každý udělá podle svého, co mu nejlépe vyhovuje a kolik času všemu chceš věnovat. My si svatbu financujem, takže nemusíme řešit, kdo co má a nemá atd... :-) My máme výborné cukroví z Kašavy ;-).
Odpovědět
@slunicko333 je to ve druhé patře, když jdeš nádražím, ne od čepkova, ale z druhé strany a je to úplně napravo. Takový malý obchůdek, ale paní měla myslím minule vyvěšenou ceduli dole. Jo a má tam otevřené myslím jen do 17:00.
Odpovědět
Ahoj holky můžu se k vám taky přidat. Sice nejsem ze Zlína, ale patřím pod tento okres. Děkuji
Odpovědět
@zzvonecek Paní Zbranková nebo Šarmanovi? Našla jsem na netu tyhle dvoje kontakty.. :-o
Odpovědět
@maajinkaa My máme p. Zbrankovou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maajinkaa a my zase Šarmanovy :-) :-) :-)
Odpovědět
@zzvonecek Vzhledem k tomu, že je to můj názor tak ho napsat můžu. Tobě se tam líbí a nikdo ti to nebe. Navíc jsem napsala, že nevím, jestli tam není nový majitel a ańi to nikdy vědět nebudu, protože z předchozí zkušenosti mě tam nikdo nedostane ani párem volů.
Odpovědět
ahojte, my to tak taky máme, jednu polovinu ženich a druhou zajišťuje moje rodina... Jen paní na dorty pořád sháním :-( Líbí se mi fotky dortů od paní ze Vsetína, ale je to dálka na převoz., no uvidíme. Moje známá peče luxusní dortíky, ale je z Ostravy :-D Jinak co se Restauračky na Lešné týká, tak my tam byli a spokojenost, a co mám reference, tak zatím všechny kladné! Jinak jsem si konečně vybrala květinářství na kytičku - budu mít z květinářství Halky na Školní, nádhera!
Odpovědět
A co se botiček týká, tak já jsem se dívala na stránky Bati a mají tam nové kolekce, moc pěkné smetanové boty na svatbu, i balerínky si tam koupím na přezutí :-) Moje kamarádky, co se vdávaly vloni, tak dost jich mělo boty z Humanicu....
Odpovědět
Článek se načítá
@gutgirl @verisek.s Holky tohleto mi nedělejte! :-D (A měly jste vzorek? Případně ochutnaly jinde na svatbě? - My nemáme rádi moc krémového cukroví a taky jsem viděla hodně kousků, které byly zdobené až kýčovitými potravinářskými barvami.... ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
@maajinkaa My jsme si nakoupili cukroví přímo v cukrárně a ochutnali. S tím, že paní upeče to samé, jen v menších velikostech ;-)
Odpovědět
@damai Můžu se zeptat kolik tě kytička vyjde?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, myslíte, že když se začnu shánět po kytce i cukroví třeba v březnu tak to bude problém? asi ne že? si pořád říkám, když jsou některé nevěsty schopné to nachystat za měsíc tak proč ne já za 4 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koláčky budou 100% ze štípské pekárny :-D jsou naprosto luxusní a vyjimečné :-D takže koláčky řešit nemusím :-D
Odpovědět
@eulanie k té kytce, na školní mi paní řekla, že je dobré si zamluvit termín dopředu, protože berou jen 3 nebo 4 svatby na víkend. Ve floristy mi řekli, že stačí 14 dní dopředu. Tak myslím, že 4 měsíce dopředu stačí =) Holky, nevíte o někom kdo se bral na hradě v Lukově? Nebo nějaké pěkné místo poblíž?
Odpovědět
@maajinkaa njn, tak se můžeš rozhodnout. :-D My jsme neochutnávali, já sázím na dobré doporučení. :-) A navíc bude dort, koláčky, frgály...pár minizákusků se ztratí. :-) :-)
Odpovědět
Ahojte, my budeme mít cukroví taky z Kašavy, vdolečky nakonec asi Trnava..., dortík je ještě v řešení:) Jinak, ty restaurace...to se těžko posuzuje..my máme restauraci Lešná, kterou někdo pochválil, někdo pomluvil a nedoporučil..Ale to neřeším, já se těším...Navíc i já mám z některých restaurací špatnou zkušenost, ale spíš je to o tom, že né vždycky se všechno povede...nedodělané jídlo, obsluha nemá svůj den...stane se, hlavně když ty naše soboty dopadnou dobře...věřím, že ano:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ral tak to je super, já bych chtěla kytky asi z květinářství v jabku dělala tam kamarádka, ale ted je na mateřské tak nevím jak dopadnu :( pořád doufám že do té doby se stihne vrátit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@maajinkaa Když se teď v září vdávala ségra, tak jsme pekli u tří různých cukrářek. Každá totiž peče úplně jinak, takže když se to pak promíchá, je to super. My to teď budeme taky řešit takto, ať je to různorodé a pestré. ;-)
Odpovědět
cenu od HALKY nevím, jen jsem na ně slyšela větší chválu než na Floristy nebo na květinářství v Jablku, takže zajdu na tu Školní, ale taky až tak v březnu... @rickym jéé, my taky máme Lešnou, tak jsem zvědavá :-) My tam máme domluvený klasický oběd a místo rautu na večer pak bude grilování na terase, tak snad vyjde počasí :-) A navíc děti už se těší, že si během "nudné hostiny" zajdou do ZOO :-)
Odpovědět
damai: a co všechno už tam máte domluveno? My budeme chtít klasicky raut...Výzdobu na stoly si dovezeme vlastní..tak snad to pak připraví hezky:) A obřad máte tedy taky ne Lešné, ano?
Odpovědět
@rickym my máme domluveno zatím, že kolem poledne dorazíme, bude oběd a ak navečer raut formou grill party :-) Byli během domlouvání celkem v pohodě, ochotní k našim výmyslům, tak snad bude vše OK :-)Výzdobu si budu dělat určitě vlastní! Obřad nemáme na Lešné, ale na hradě v Malenovicích, taky už zamluveno a pak po focení přejedeme na Lešnou na restauračku...
Odpovědět
damai: Ta výzdoba, to jako i tam si to chceš aranžovat sama? A neřešili jste jestli to půjde, když v pátek mívají normálně otevřeno pro veřejnost?
Odpovědět
Profilova fotka
@maajinkaa Já si zahraju trochu na detektiva :-D Přítel mi říkal, že potkal kamaráda se snoubenkou a bavili se o svatbě a že mě budoucí nevěsta zná z beremese :-) A říkal, že ještě nemají termín, protože matrika ve Zlíně na druhou půlku roku ještě nemá vypsáno....tak jsi mě napadla ty, protože asi jako jediná nemáš uvedeno datum :-) Uhodla jsem a nebo střela vedle? :-) :-) :-) ;-) ;-)
Odpovědět
Holky já se jdu pochlubit, že mám nové botičky, uspěla jsem v ekofermu. :-D a paní říkala, že tam dneska některá nevěsta byla a nechávala si dělat na zakázku, tak která z vás? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Já ne, já hlásím, že se tam chcu stavit zitra :-)
Odpovědět
@gutgirl a dáš fotečku botiček do alba? já jsem hrozně zvědavá a myslím, že holky určitě také... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?