Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Sluší, hned člověk vypadá jinak :-)
Odpovědět
@smisekivuska děkuju :-) pravda, vůbec se mi je nechtělo sundávat a přítel byl úplně nadšený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Páááni, super!!!!! Moooc ti sluší. To budou účesy!! Já musím ty své trošku namelírovat a taky se objednat na zkoušku :-)
Odpovědět
@verisek.s děkujíí :-) :-) Já už se těším na zkoušku :-) Ty je máš taky super, z toho už se účes hnedka tvoří jinak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl To je pravda. No moc se těším pak na fotečky ze zkoušek, co nám na hlavách kadeřnice vymyslí :-)
Odpovědět
@gutgirl paráda, tak ať dobře poslouží! Já se pořád rozhoduju a odhodlávám, protože svoje vlasy mám dlouhé, ale chtěla bych mooooc dlouhé.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty, mohu se přidat? letos v srpnu se bereme a nějak nvím co všechno a kde zařiozovat, poradíte? šaty už teda mám :) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tady nová a nějak se tady nevyznám, přidala jsem sem odpověď a nidke ji nevidím :-)
Odpovědět
@binary Každého, kdo se chce přidat, tady vítáme ;-) To máš první ale nejdůležitější dobrý začátek, že máš šaty... Alespoň u mě to opravdu trvalo najít ty pravé šatky, ostatní bylo jedna dvě zařízeno, ale tohle... A kde plánujete mít obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
sluni- díky:) no , já jsem si pořád říkala, kolik mám času, a pak mi došlo že už to bude za 4 měsíce a neměla jsem nic, naklusala jsem ke Svozílkům na Sadovou a zkoušela..odložila jsem si jedny a šla ještě na náměstí..a tam byly ONY :) navlíkla jsme je a už s emi je nechtělo sundat :) tak jsem neváhala ani minutu a zaplatila půjčovné. obřad bude v parku u Zámku za radnicí..jakoby mezi zámkem a trhem. Nic velkého, rodina + kdo se bude chtít přijít kouknout ať příjde ale pak na oběd a tak už jen rodina..cca 12 lidí i s fotografem. jen začínám trochu panikařit, páč krom šatů nemáme nic. vůbec ani nevím co kam zařídat a tak. Nemáme peníze, takže co nejlevnějic.) No ještě to bude sranda no. Do toho se musíme přispůsobit hodně synovi, bude mít v té době 2 roky
Odpovědět
@binary Jůů to je ale změna, to tu ještě nikdo nepsal o obřadu v parku u zámku... To je běžně možné tam venku? Ale máš menší počet lidí na svatbu, takže organizačně je to tím pak jednodušší, takže si nedělej starosti... Ideální zarezervovat např. cukrářku, fotografa, kameramana, kadeřnici a podobné věci a je hned kus toho zařízeno... A máš představu o barvě svatby nebo na tom nelpíš?
Odpovědět
Profilova fotka
cukrářku mám z Fryštáku, dort už mám vybraný, jen našetřit peníze:) fotografa sháníme, ideálně z řad kamarádů. kteří fotí aspoň tak, abychom neměli uřezané hlavy, nepotrpím si na tu klasiku, kd enevěsta pomalu nevypadá jako ve skutečnosti.) kameramana nechci..kadeřnici zatím taky netuším:) jinak barvu neřeším, chcem to přírodně, a hlavně máme zelený dort :-D jinak to neřešíme.) jen bych ráda cimbálovku na obědě, ale nekradem no:)
Odpovědět
Článek se načítá
@binary tak supér svatební přípravy jsou v plné polní :-) jinak ten dort, co máš v profilu, je úúúžasný a originální a... :-) :-) :-) no smajlíky to řeknou samy...
Odpovědět
Profilova fotka
:) díky díky:) narazila jsme na něj nááhodou a bylo rozhodnuto..takže ten si nechám udělat..přípravy jsou v plné polní akorát v mé hlavě.) na ten dort musím teprv volat, uvidím kolik vyjde cenově, a tak dále a tak dále..ještě sehnat někde židle, a tak, ať můžou lidi sedět při obřadu..a tímpádem sehnat n¨ějakého ,,koordinátora" , co by mi kolem svatby lítal, chystal a puštěl hudbu, chystal židle a podobně..achjo, nikdo mě nenapadá :-|
Odpovědět
@binary ahojky :-) nejlepší je pověřit "koordinátorem" svědka nebo svědkyni. Měli by tam být pro tebe :-) A nebo někoho jiného blízkého, kdo ti rád pomůže. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V sobotu jsme byli v Brně ve Futurum na Svatebním veletrhu. Bylo to super, bylo tam toho 5x více, než v tom slavném Přerově. Byly tam převážně brněnské firmy, ale stejně to stálo za to, konečně jsem si vybrala vzor snubního prstýnku. ;-) :-)
Odpovědět
Nazdar děvčata, tak jsem po nějaké době zpět. Před 14 dny jsme se byli s přítelkyní podívat tady v Praze na svatební veletrh v hotelu Diplomat. No, hezké to tam bylo, ideální pro načerpání inspirace, ale hrozně moc lidí, což já fakt nemusím, takže jsme po 2 hodinách utekli. Zažili jsme tam ale aspoň osobní setkání s panem Svozílkem, tak jsme se předběžně dohodli, že se u nich přítelkyně brzy staví na kukandu :-) Jinak nemáte někdo náhodou nějaký tip na kameramana? Mám ovšem požadavek, aby byl schopný natáčet ve Full HD. Přece jenom už dnes má kde kdo televizi s vysokým rozlišením a přijde mi do budoucna škoda nechat si ze svatby udělat jen obyčejné ošklivé DVD... Předem díky za nějaký ten kontakt. A ještě jsem se chtěl zeptat, jestli náhodou nevíte o nějakém slušném DJovi, zpěvačka, se kterou jsme tak trošku počítali, nám dnes oznámila, že už je na náš termín zadaná. Takže hudbu nejspíš budeme řešit prostřednictvím nějakého dýdžeje.
Odpovědět
@krtilda ahoj, my máme p. Bartase a myslím že ve full HD natáčí ;-) Kdyžtak bych ti poslala kontakt, nebo si ho zadej do vyhledávače. DJe máme taky, ale je těžké něco doporučovat, když ještě nevím jaký bude. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, sháním bílé obálky C-5 na svatební oznámení, ale nechci jen ty klasické (obyčejné), ale nějaké s větší gramáží, popř. nějakým vzorem nebo ražením. Poradíte, kde bych takové sehnala. Moc díky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Teda, trvalo mi dneska asi pul dne, nez jsem prelouskala celou tady tu diskuzi a dozvedela jsem se spoustu uzitecnych informaci a inspiraci! Svatbu mame 10. 9. a zatim mame zamluveny hrad v Malenovicich a restauracku u Barcuchu - nejak jsem si pri tom procitani moc nevsimla, ze by jste se o tom zminovali, ale pritom mi to prijde super misto. Hlavne nas bude dost, takze se tam aspon vlezeme:-) Dal mame predbezne zamluvene 2 fotografy (Renatu Mladenkovou a Honzu Grossmanna, se kterym se zname uz od malicka), jeste se uvidi, ktery vyjde. Jinak zatim nic, ale tak je jeste spooousta casu:-) Jinak dneska jsem si byla v Bonetce rezervovat saty a uplne nahodou jsem tam objevila jedny saty, ktere jsme predtim nejak prehlidly a okamzite mi sedly, tak jsem si to narychlo prehodila :-) A chvalila jsem Evu Procházkovou, že se tu na ni ozyva sama chvala a byla moc rada, ze vam vsem moc dekuje!:-) Jo a mam trosku problem - vsude hledam pohodlne boty (mam docela sirokou nozku) s kulatou spickou, ale hlavne v barve bordo. Prosla jsem pulku Zlina a nikde jsem nenasla:-( Nevite prosim o necem? Vsichni mi sice vymlouvaji cervene boty k bilym svatebnim satum, ale me se to hrozne libi, tak si to nenecham vymluvit! ;-)
Odpovědět
@motomischel Ahoj, my budeme mít hostinu také u Barcuchů, 9. července, tak ti pak můžu poreferovat, jaké to tam bylo.
Odpovědět
@gutgirl Ahoj, díky za tip, napsal jsem mu, uvidím, jestli bude mít ještě volno.
Odpovědět
Profilova fotka
tak nás nemá kdo oddat v den kdy chceme my :-( nevíte o někom, kdo by nás oddal? na matrice nikho na ten den nemají, je to čtvrtek totiž...nabídli nám náhradní termín 13.8. ale až někdy odpoledne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel Taky máme zamluveného pana Grossmana. :-D
Odpovědět
@gutgirl Tak pan Bartas už má 9. července jinou svatbu... Dnes jsem mluvil s panem Jaroslavem Novákem (také zlínský kameraman), ale přijde mi docela drahý, 6,5 tis. Kč na to, že to bude "jen" v DVD kvalitě. Původně jsem chtěl rovnou FullHD. Nemáte někod ještě nějaký tip na kameramana někde na Zlínsku?
Odpovědět
Profilova fotka
@krtilda Zkus pana Oriána, skillproduction, je i na netu a točí fakt suprově ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krtilda Já už mám velice kladné reference;-) Sestra od pritele tam mela svatbu pred par rokama;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@capaja1 No my ho mame zamluveneho s tim, ze uz nejakou svatbu ma, ale je to znamy, tak rikal, ze jeste uvidi jestli bude fotit nas, nebo tu druhou svatbu:-/ Doufam, ze ta druha svatba nejste vy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel A kdy máte termín? My 18.6.. To by byl gól. :-D :-D
Odpovědět
@verisek.s Tak nakonec jsem se dnes dohodl s panem Snížkem s Uherského Hradiště, příjemný po telefonu, žádný problém s natáčením ve vysokém rozlišení, cena adekvátní. Zatím spokojenost, uvidím co budu říkat při osobním setkání.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?